Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 38-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қазанда № 5827 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 979 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –24 695 мың теңге;
2) шығындар – 47 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 029 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11 октября 2019 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 октября 2019 года № 5827. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29 - 3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5523, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 979 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 184 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 695 тысяч тенге;
2) затраты – 47 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 029 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі –27 289 мың теңге;
2) шығындар – 33 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 299 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Көшім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 688 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –21 628 мың теңге;
2) шығындар – 30 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 603 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 406 мың теңге;
2) шығындар – 24 988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 27 289 тысяч тенге;
2) затраты – 33 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 299 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 299 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Кушумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 688 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 628 тысяч тенге;
2) затраты – 30 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Махамбет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 603 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 406 тысяч тенге;
2) затраты – 24 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

Переметный ауылдық округі – 11 498 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 860 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 6 283 мың теңге;
Январцев ауылдық округі– 165 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25 – қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 11 қазаандағы
№38-3 шешіміне
1-қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№ 29-3  шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

Переметнинский сельский округ – 11 498 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 860 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 6 283 тысячи тенге;
Январцевский сельский округ – 165 тысяч тенге.";
приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 11 октября 2019 года № 38-3
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 9 января 2019 года № 29-3
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование