Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 5732 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 39-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5513 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 192 595 мың теңге;
2) шығындар – 206 283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 423 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 423 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 423 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 000 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019–2021 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 июня 2019 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июня 2019 года № 5732. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 39-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 39-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5513, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 192 595 тысяч тенге;
2) затраты – 206 283 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 423 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 423 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 423 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Сулыкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 000 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 2 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 57 920 мың теңге;
2) шығындар – 60 201 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 201 мың теңге.";
5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы трансферттердің жалпы сомасы 36 264 мың теңге түсімдері ескерілсін, оның ішінде:
Қаратөбе ауылдық округіне - 28 493 мың теңге;
Сулыкөл ауылдық округіне – 7 771 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 876 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 2 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 57 920 тысяч тенге;
2) затраты – 60 201 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 201 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в общей сумме 36 264 тысячи тенге, в том числе:
Каратобинский сельский округ – 28 493 тысячи тенге;
Сулыкольский сельский округ – 7 771 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в общей сумме 2 876 тысяч тенге, в том числе:

Қаратөбе ауылдық округі – 1 617 мың теңге;
Сулыкөл ауылдық округі – 1 259 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Каратобинский сельский округ – 1 617 тысяч тенге;
Сулыкольский сельский округ – 1 259 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.