Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 шілдедегі № 196 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 5745 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 271 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3633 тіркелген, 2014 жылғы 2 қазанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Сарсеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________О.Уашев
"3" шілде 2019 жыл
Сырым ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 3 шілдедегі
№ 196 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарының орналастыру орындары
1
Алғабас ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының солтүстік жақ қанаты
2
Жаңа-Өңір ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының шығыс жақ қанаты
3
Сасықкөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының солтүстік жақ қанаты
4
Аралтөбе ауылы
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жақ қанаты
5
Қызылағаш ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының оң жақ қанаты
6
Бұлан ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
7
Жамбыл ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
8
Бұлдырты ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жақ қанаты, "Казпочта" акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облыстық филиалының Сырым аудандық пошта байланыс торабы ғимаратының сол жақ қанаты
9
Көгеріс ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының алды
10
Қарақұдық ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының алды
11
Жымпиты ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, С. Датұлы және Б. Қаратаев көшелерінің қиылысының қарсы беті; Амангелді және Әйтеке би көшелерінің қиылысының қарсы беті
12
Өлеңті ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік орталық ғимаратының оң жақ қанаты
13
Саралжын ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының оң жақ қанаты
14
Қосарал ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жақ қанаты
15
Жетікөл ауылы
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жетікөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жақ қанаты
16
Қособа ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының оң жақ қанаты
17
Жырақұдық ауылы
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының көше жақ беті
18
Қоңыр ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы"мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының сол жақ қанаты
19
Тамды ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының оң жақ қанаты
20
Талдыбұлақ ауылы
"Талдыбұлақ ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
21
Қазақстан ауылы
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қазақстан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
22
Тасқұдық ауылы
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты мен "Елтай ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының аралығындағы алаң
23
Тоғанас ауылы
"Шолақаңқаты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жақ қанаты
24
Аңқаты ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының алды
25
Қарағанды ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының алды
26
Құспанкөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының алды
27
Шағырлой ауылы
"Сарой ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жақ қанаты
28
Көздіғара ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының медициналық пункт ғимаратының оң жақ қанаты

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 3 июля 2019 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июля 2019 года № 5745
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сырымской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Сырымского района от 10 сентября 2014 года № 271 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3633, опубликованное 2 октября 2014 года в газете "Сырым елі").
4. Руководителю аппарата акима Сырымского района (Е.Сарсенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е.Сарсенова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сырымской районной
избирательной комиссии
_______________О.Уашев
"3" июля 2019 года
Приложение
к постановлению акимата
Сырымского района
от 3 июля 2019 года № 196
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Село Алгабас
Северное крыло сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2
Село Жана-Онир
Восточное крыло здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3
Село Сасыккуль
Северное крыло здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
4
Село Аралтобе
Правое крыло здания коммунального государственного учреждения "Аралтобинская средняя общеобразовательная школа Сырымского районного отдела образования"
5
Село Кызылагаш
Правое крыло здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
6
Село Булан
Перед зданием сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7
Село Жамбыл
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8
Село Булдырты
Левое крыло здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта, левое крыло здания Сырымского районного узла почтовой связи Западно-Казахстанского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
9
Село Когерис
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
10
Село Каракудук
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
11
Село Жымпиты
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта, противоположные стороны пересечений улиц С.Датулы и Б.Каратаева, противоположные стороны улиц Амангельды и Айтеке би
12
Село Улента
Правое крыло здания социального центра государственного учреждения "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа Сырымского района Западно Казахстанской области"
13
Село Саралжын
Правое крыло здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
14
Село Косарал
Правое крыло здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15
Село Жетикол
Левое крыло здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Жетикульскя начальная школа Сырымского районного отдела образования"
16
Село Кособа
Правое крыло сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17
Село Жыракудык
Уличная сторона здания коммунального государственного учреждения "Жыракудыкская средняя общеобразовательная школа Сырымского районного отдела образования"
18
Село Коныр
Левое крыло сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19
Село Тамды
Правое крыло сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20
Село Талдыбулақ
Перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Талдыбулакского сельского округа"
21
Село Казахстан
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная Казахстанкая школа Сырымского районного отдела образования"
22
Село Таскудық
Площадь между зданиями сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта и государственного учреждения "Аппарат акима Елтайского сельского округа"
23
Село Тоганас
Правое крыло здания государственного учреждения "Аппарат акима Шолаканкатинского сельского округа"
24
Село Анкаты
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
25
Село Караганды
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
26
Село Куспанколь
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
27
Село Шагырлой
Правое крыло здания государственного учреждения "Аппарат акима Саройского сельского округа"
28
Село Коздигара
Правое крыло здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сырымская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области