Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 38-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 5735 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 21.02.2020 № 44-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5521 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 252 798 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 232 537 мың теңге;";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 255 410 мың теңге;";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде келесі түсімдер ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер – 33 322 мың теңге, соның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 31 797 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 525 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер – 24 585 мың теңге, соның ішінде:
Тасқала ауылын аббаттандыруға – 4 000 мың теңге;
саябақ жұмысшыларының жалақысын төлеуге – 783 мың теңге;
Тасқала ауылының Абай көшесін аббатандыруға – 1 470 мың теңге;
Тасқала ауылының көшелерінің жарықтандыру жүйелеріне ағымдағы жөндеуге – 6 000 мың теңге;
Тасқала ауылының Абай көшесінің орталық суару жүйелеріне – 1 177 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 июня 2019 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 июня 2019 года № 5735. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-10
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.02.2020 № 44-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5521, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 252 798 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 232 537 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) расходы – 255 410 тысяч тенге;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019 год следующие поступления:
1) целевые трансферты из республиканского бюджета – 33 322 тысячи тенге, в том числе на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 31 797 тысяч тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 525 тысяч тенге;
2) целевые трансферты из районного бюджета – 24 585 тысяч тенге, в том числе на:
благоустройства села Таскала – 4 000 тысяч тенге;
оплату заработной платы рабочих парка – 783 тысячи тенге;
благоустройство улицы Абая села Таскала – 1 470 тысяч тенге;
текущий ремонт систем уличного освещения села Таскала – 6 000 тысяч тенге;
систему центрального полива улицы Абая села Таскала – 1 177 тысяч тенге;

"Жасыл ел" бағдарламасы жұмысшыларының жалақысын төлеуге – 2 106 мың теңге;
Тасқала ауылындағы қоқыс орнын аббаттандыру және консервациялауға – 7 000 мың теңге;
Тасқала ауылының Жеңіс көшесінің бойындағы саябақты аббаттандыруға – 500 мың теңге;
Тасқала ауылының скверлері мен саябақтарына бейне бақылау камераларын орнатуға – 1 549 мың теңге;
3) субвенциялар – 174 630 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

оплату заработной платы рабочих программы "Жасыл ел" – 2 106 тысяч тенге;
благоустройство и консервацию свалки села Таскала – 7 000 тысяч тенге;
благоустройство парка по улице Женис села Таскала – 500 тысяч тенге;
установку камер видеонаблюдения в скверах и в парках села Таскала – 1 549 тысяч тенге;
3) субвенции – 174 630 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.