Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 33-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 5577 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 39-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2020 № 39-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5472 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 821 875 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 007 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 797 810 мың теңге;
2) шығындар – 9 940 958 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 710 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 141 033 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 323 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 140 137 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 323 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 979 мың теңге.";
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 3 175 066 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 329 986 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2019 года № 5577. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 39-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2020 № 39-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5472, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 821 875 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 007 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 797 810 тысяч тенге;
2) затраты – 9 940 958 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 710 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 141 033 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 323 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 793 тысячи тенге:
поступление займов – 140 137 тысяч тенге;
погашение займов – 56 323 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 979 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 3 175 066 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 329 986 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:

"заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға – 73 546 мың теңге;";
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 100 332 мың теңге:";
екінші абзац жойылсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 32 207 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"жұмысқа орналастыру бойынша жеке агенттіктерге – 341 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұнына 1, 4, 9, 10 сыныптардың және мектеп алды даярлық тобының көшуіне байланысты аудандық мектептеріне кітаптар және оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға – 58 928 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 1 325 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
""Теректі ауданының Солянка өзеніндегі су қоймасын күрделі жөндеудің" жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға – 8 700 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Подстепное ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 15 000 мың теңге (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз);";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 15 000 мың теңге (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз);";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 68 770 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ұзынкөл ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 29 250 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Юбилейное ауылындағы су құбырын салуға – 53 695 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"в связи с изменением законодательства на компенсацию из вышестоящего бюджета в нижестоящие бюджеты– 73 546 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 100 332 тысячи тенге:";
абзац второй исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам – 32 207 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на частные агенства по трудоустройству – 341 тысяча тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на приобретение учебников и учебно-методических пособий для школ района в связи с переходом на обновленное содержание 1, 4, 9, 10 классов и предшкольной подготовки – 58 928 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на проведение противоэпизоотеческих мероприятий – 1 325 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации "Капитального ремонта водохранилища на реке Солянка Теректинского района" – 8 700 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 15 000 тысяч тенге (без наружных инженерных сетей и благоустройства);";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 15 000 тысяч тенге (без наружных инженерных сетей и благоустройства);";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 68 770 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода в селе Узунколь Теректинского района Западно-Казахстанской области – 29 250 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на строительство водопровода в селе Юбилейное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 53 695 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 наурыздағы
№33-2 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№29-2 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 18 марта 2019 года №23-2
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года №29-2
Районный бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование