Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5881 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 39-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2020 № 39-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5472 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 239 607 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 152 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 061 996 мың теңге;
2) шығындар – 11 358 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 710 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 141 033 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 323 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 140 137 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 323 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 119 979 мың теңге.";
4- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 4 082 377 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 750 211 мың теңге;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2019 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2019 года № 5881. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 39-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2020 № 39-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5472, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 239 607 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 152 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 201 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 061 996 тысяч тенге;
2) затраты – 11 358 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 710 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 141 033 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 323 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 793 тысячи тенге:
поступление займов – 140 137 тысяч тенге;
погашение займов – 56 323 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 119 979 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 4 082 377 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 750 211 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 351 866 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 415 294 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 4 299 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 935 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы 528 жер телімін электр желісімен жабдықтауға – 166 599 мың теңге;";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Подстепное – Федоровка - Ресей Федерациясының шекарасы" республикалық трассасынан бастап Алғабас станциясына дейін автожолды қайта жаңартуға – 858 080 мың теңге;";
жиырма төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы Абай көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 81 909 мың теңге;";
жиырма бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы Центральная көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 68 964 мың теңге;";
жиырма алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы Достық көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 177 888 мың теңге;";
мыңадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы Горький көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 118 651 мың теңге;";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 206 153 мың теңге:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 6 366 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 11 748 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 61 168 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ұзынкөл ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 29 126 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Юбилейное ауылындағы су құбырын салуға – 160 793 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 351 866 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 415 294 тысячи тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 4 299 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на оказание услуг специалиста жестового языка – 935 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на электроснабжение 528 земельных участков в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 166 599 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию автомобильной дороги от республиканской трассы "Подстепное – Федоровка - граница Российской Федерации" до станции Алгабас – 858 080 тысяч тенге;";
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт дороги по улице Абая в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 81 909 тысяч тенге;";
абзац двадцать пятый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт дороги по улице Центральная в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 68 964 тысячи тенге;";
абзац двадцать шестой изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт дороги по улице Достык в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 177 888 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги по улице Горького в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 118 651 тысяча тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 206 153 тысячи тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 6 366 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий – 11 748 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода в селе Жана Омир Теректинского района Западно – Казахстанской области – 61 168 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода в селе Узунколь Теректинского района Западно – Казахстанской области – 29 126 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Юбилейное Теректинского района Западно – Казахстанской области – 160 793 тысячи тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:

"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы Горький көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 21 971 мың теңге;";
мыңадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге – 14 404 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на капитальный ремонт дороги по улице Горького в селе Федоровка Теректинского района Западно – Казахстанской области – 21 971 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера – 14 404 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.