Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Құрысай жайлауы аумағына карантин белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте № 5792 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 24.10.2019 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасандағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитенің Шыңғырлау аудандық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі №01-18/507 ұсынысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Ақбұлақ ауылдық округі "Ақтау" шаруа қожалығының Құрысай жайлауы аумағында мүйізді ірі қара мал арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Е.Салимгереева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
М. Зулкашева

Об установлении карантина на территории пастбища Курысай Акбулакского сельского округа Чингирлауского района
Решение исполняющего обязанности акима Акбулакского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 сентября 2019 года № 5792. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 октября 2019 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24.10.2019 № 9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Қазақстан" от 16 сентября 2019 года №01-18/507, аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота крестьянского хозяйства "Актау" на территории пастбища Курысай Акбулакского сельского округа Чингирлауского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Акбулакского сельского округа Чингирлауского района (Салимгереева А.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Акбулакского сельского округа
М. Зулкашева