900-ден 1300-ге дейін
7
3000-нан көп емес
***
1300-ден
9
3000-нан көп емес
***
22
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың облыстардағы, республикалық маңызы бар қаладағы, астанадағы** ведомстволарына көлік қызметін көрсету
2
3000-нан көп емес
***
23
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ, арнайы көлігі барларын қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың аудандардағы (облыстық маңызы бар қалалардағы) ведомстволарына көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
24
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдарға көлік қызметін көрсету *****
Ақмола облысы

от 900 до 1300
7
не более 3000
***
от 1300 и выше
9
не более 3000
***
22
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в областях, городах республиканского значения, столице**, за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт при численности работников:
до 100
1
не более 3000
***
от 100 до 200
2
не более 3000
***
23
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в районах, (городах областного значения), за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт
1
не более 3000
***
24
Транспортное обслуживание местных исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов*****
Акмолинская область

306
3000-нан көп емес
*****
Ақтөбе облысы
216
3000-нан көп емес
*****
Алматы облысы
306
3000-нан көп емес
*****
Атырау облысы
141
3000-нан көп емес
*****
Шығыс Қазақстан облысы
306
3000-нан көп емес
*****
Жамбыл облысы
186
3000-нан көп емес
*****
Батыс Қазақстан облысы
216
3000-нан көп емес
*****
Қарағанды облысы
291
3000-нан көп емес
*****
Қостанай облысы
321
3000-нан көп емес
*****
Қызылорда облысы
141
3000-нан көп емес
*****
Маңғыстау облысы

306
не более 3000
*****
Актюбинская область
216
не более 3000
*****
Алматинская область
306
не более 3000
*****
Атырауская область
141
не более 3000
*****
Восточно-Казахстанская область
306
не более 3000
*****
Жамбылская область
186
не более 3000
*****
Западно-Казахстанская область
216
не более 3000
*****
Карагандинская область
291
не более 3000
*****
Костанайская область
321
не более 3000
*****
Кызылординская область
141
не более 3000
*****
Мангистауская область

126
3000-нан көп емес
*****
Павлодар облысы
216
3000-нан көп емес
*****
Солтүстік Қазақстан облысы
231
3000-нан көп емес
*****
Түркістан облысы
224
3000-нан көп емес
*****
Нұр-Сұлтан қаласы
35
3000-нан көп емес
*****
Алматы қаласы
40
3000-нан көп емес
*****
Шымкент қаласы
22
3000-нан көп емес
*****
25
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссияларына көліктік қызмет көрсету
1
2600-ден көп емес
*******
26
Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті өкілді органдарға көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі үшін сыртқы саяси органның ерекшелігін ескере отырып, саны 5 бірлікте, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі үшін 7 бірлікте қызметтік автомобильдердің заттай нормаларын белгіленсін;
** бұл заттай нормасы мемлекеттік органдардың облыстардағы филиалдарына, Байқоңыр қаласындағы мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне де қолданылады;
*** мемлекеттік органдар көлік қызметін көрсететін автомобильдер үшін жүру лимиттерін дербес, бірақ бір айда көліктің 1 бірлігіне 2600 километрден асырмай белгілейді;
**** жергілікті атқарушы органдар үшін жүру лимиттері облыс, республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің шешімімен айқындалады;
***** жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдар бөлінісінде автокөлікті бөлу, сондай-ақ олар бойынша жүру лимитті айқындау облыс, республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің шешімімен айқындалады;
****** Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы үшін саны 5 бірлік, хаттамалық іс-шараларды дайындауға байланысты қызмет ерекшелігін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Парламенті палаталарының аппараттары үшін саны 7 бірлік кезекші автомобильдермен қамтамасыз етудің заттай нормасы белгіленсін;
******* облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары үшін жүру лимиттері облыс, республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің шешімі бойынша айқындалады;
******** осы заттай нормасы "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесінің, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесінің және Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің директорына да қолданылады;
********* Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің "Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві" мемлекеттік мекемесі үшін – 2 бірлік;

126
не более 3000
*****
Павлодарская область
216
не более 3000
*****
Северо-Казахстанская область
231
не более 3000
*****
Туркестанская область
224
не более 3000
*****
город Нур-Султан
35
не более 3000
*****
город Алматы
40
не более 3000
*****
город Шымкент
22
не более 3000
*****
25
Транспортное обслуживание ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения, столицы
1
не более 2600
*******
26
Транспортное обслуживание местных представительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы
1
не более 3000
***
Примечания:
* для Министерства иностранных дел Республики Казахстан установить натуральную норму обеспечения служебными автомобилями в количестве 5 единиц, учитывая специфику внешнеполитического органа; для Администрации Президента Республики Казахстан – 7 единиц;
** данная натуральная норма также распространяется на филиалы государственных органов в областях, территориальные подразделения государственных органов в городе Байконур;
*** государственные органы самостоятельно устанавливают лимиты пробега для автомобилей транспортного обслуживания, но не более 2600 километров в месяц на 1 единицу транспорта;
**** для местных исполнительных органов лимиты пробега определяются по решению Акима области, города республиканского значения, столицы;
***** распределение автотранспорта в разрезе исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов, а также определение по ним лимита пробега определяется по решению Акима области, города республиканского значения, столицы;
****** установить натуральную норму обеспечения дежурными автомобилями для Управления делами Президента Республики Казахстан в количестве 5 единиц, для аппаратов палат Парламента Республики Казахстан в количестве по 7 единиц, учитывая специфику деятельности, связанную с подготовкой протокольных мероприятий;
******* для ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения, столицы лимиты пробега определяются по решению Акима области, города республиканского значения, столицы;
******** данная натуральная норма также распространяется на директора государственного учреждения "Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", республиканского государственного учреждения "Қоғамдық келісім" при Президенте Республики Казахстан и республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан;
********* для государственного учреждения "Архив Президента Республики Казахстан" Администрации Президента Республики Казахстан – 2 единицы;