2020 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 19931 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 19-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 161) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелеріне және аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға Н. Айдапкелов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
төрағасының
2020 жылғы 21 қаңтары
№ 6 бұйрығымен
бекітілген
2020 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті жүргізетін жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Респонденттер тобы
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Кәсіпорындар статистикасы
1.
Ақпаратты облыстық, қалалық, аудандық статистика органдарына жаңадан құрылған заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде орналасқан орны бойынша ұсынады
Жаңа кәсіпорындарға сауал салу
1-НП
біржолғы
әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде
2.

Об утверждении Графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2020 год
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 21 января 2020 года № 6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2020 года № 19931
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" и подпунктом 161) пункта 17 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2020 год.
2. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Н. Айдапкелов
Утвержден приказом
Председателя Комитета по
статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
от 21 января 2020 года № 6
График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2020 год
Общегосударственные статистические наблюдения, проводимые Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Статистика предприятий
1.
Информацию представляют вновь созданные юридические лица и (или) их филиалы и представительства в областной, городской, районный органы статистики, по месту нахождения в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции
Опрос новых предприятий
1-НП
единовременная
в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции
2.

Ағымдағы жылдың 1-3 тоқсанында "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп" (индексі 2-МП) статистикалық нысанын тапсырғандарды, сондай-ақ есептік кезеңде тіркелгендерді қоспағанда, қызметкерлерінің саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар ұсынады
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СР
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
3.
Ұсынады:
экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері;
экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен 100 адамнан артық жұмысшысы бар дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы
24-сх
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
4.
Ұсынады:
экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері;
экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері мен 100 адамнан артық жұмысшысы бар дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы
24-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5.
Дәнді және бұршақты дақылдарын өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Астықтың қолда бары туралы
2-сх (астық)
айлық
3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
6.
Дәнді және бұршақты дақылдарын өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
2-сх (астық)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
7.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің "Аңшылық, аулау және осы салаға кіретін қызмет көрсетуді ұсынумен қоса" 01.7 – коды бойынша қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат алған жеке тұлғалар ұсынады
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
2-аңшылық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8.
Байқауға мал мен құсы бар іріктемеге түскен дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
айлық

Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 100 человек, за исключением, представивших статистическую форму "Отчет о деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП) в 1-3 квартале текущего года, а также зарегистрированных в отчетном периоде
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
3.
Представляют:
все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство";
все индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство" с численностью работников свыше 100 человек
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
4.
Представляют:
все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство";
все индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство" с численностью работников свыше 100 человек
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
5.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур
О наличии зерна
2-сх (зерно)
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
6.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
7.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности, индивидуальные предприниматели по коду Общего классификатора видов экономической деятельности 01.7 – "Охота и отлов, включая предоставление услуг в этих областях" и физические лица, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
2-охота
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
8.
В наблюдении принимают участие попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие скот и птицу
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-008
месячная

есепті кезеңнің 24 мен 28-күні (қоса алғанда) аралығында
9.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 03 – "Балық аулау және балық өсіру" коды бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау мен акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
10.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодтары бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 02 - "Орман өсіру және ағаш дайындау", 01.3 - "Өсімдіктердің ұдайы өндірісі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері мен ағаш кесу билеті болған жағдайда дара кәсіпкерлер ұсынады
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп
1-орман
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
11.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамнан артық қызметкерлері бар барлық шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамға дейін қызметкерлері бар, іріктемеге іліккен, шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер ұсынады
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
12.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің "Бір-немесе екіжылдық дақылдарды өсіру" 01.1, "Көпжылдық дақылдарды өсіру" 01.2, "Өсімдіктердің ұдайы өндірісі" 01.3 және "Аралас ауыл шаруашылығы" 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Егін себу қорытындылары туралы есеп
4-сх
жылдық
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
13.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1 "Бір- немесе екіжылдық дақылдарды өсіру", 01.2 "Көпжылдық дақылдарды өсіру", 01.3 "Өсімдіктердің ұдайы өндірісі", 01.5 "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері;
- 100 адамнан артық қызметкерлері бар жеке кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
29-сх
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
14.
Байқауға есепті жылы бидай және/немесе күріш сепкен ауыл шаруашылығы кәсіпорындары және іріктемеге түскен дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары қатысады
Дәнді дақыл түсімділігін зерттеу сауалнамасы
А-1 (түсімділік)
жылдық

с 24 по 28 число (включительно) отчетного периода
9.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности 03 "Рыболовство и рыбоводство" и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
10.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 02 - "Лесоводство и лесозаготовки", 01.3 - "Воспроизводство растений" и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
1-лес
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
11.
Представляют:
все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; все индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 с численностью работников свыше 100 человек; попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 с численностью работников до 100 человек
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
12.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 "Выращивание одно-или двухлетних культур", 01.2 "Выращивание многолетних культур", 01.3 "Воспроизводство растений" и 01.5 "Смешанное сельское хозяйство"
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
годовая
до 15 июня (включительно) отчетного периода
13.
Представляют:
все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 "Выращивание одно- или двухлетних культур", 01.2 "Выращивание многолетних культур", 01.3 "Воспроизводство растений" и 01.5 "Смешанное сельское хозяйство";
индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 100 человек
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
14.
В наблюдении принимают участие сельскохозяйственные предприятия и попавшие в выборку индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства, посеявшие в отчетном году пшеницу и/или рис
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
А-1 (урожайность)
Годовая

1 шілдеден 1 қарашаға дейін
15.
Астықтың сапасына сараптама өткізу бойынша белгіленген тәртіппен аккредиттелген зертханалары бар ұйымдар ұсынады
Түсімді жинау алдындағы ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығы мен салмағын зертханалық анықтау бланкісі
В-1
16.
Астықтың сапасына сараптама өткізу бойынша белгіленген тәртіппен аккредиттелген зертханалары бар ұйымдар ұсынады
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын және салмағын зертханалық анықтау бланкісі
В-2
17.

с 1 июля по 1 ноября
15.
Представляют организации, имеющие аккредитованные в установленном порядке лаборатории по проведению экспертизы качества зерна
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
В-1
16.
Представляют организации, имеющие аккредитованные в установленном порядке лаборатории по проведению экспертизы качества зерна
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
В-2
17.
В наблюдении принимают участие попавшие в выборку:

Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 01.1, 01.2, 01.3, 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері бар қызметкерлерінің саны 100 адамға дейінгі дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары; - егістік алқабы, шабындығы жəне жайылымы, көпжылдық екпелері бар жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
А-005
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
18.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 01.1 Бір- немесе екіжылдық дақылдарды өсіру, 01.2 Көпжылдық дақылдарды өсіру, 01.3 Өсімдіктердің ұдайы өндірісі, 01.4 Мал шаруашылығы, 01.5 Аралас ауыл шаруашылығы, 01.6 Астықты өңдеу жөніндегі қызмет және ауылшаруашылық дақылдарын өсіру және мал басын көбейтуге мүмкіндік беретін қызмет кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы
49-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
19.
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-сх (майлы)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
20.
Сервистік-дайындау орталықтары ұсынады
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
1-СЗЦ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
21.
Ауыл шаруашылығы кооперативтері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
1-СПК
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-күніне (қоса алғанда) дейін
Өнеркәсіп өндірісі және қоршаған орта статистикасы
22.
Қызметкерлердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, қызметтің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
23.
Қызметкерлердің тізімдік саны 100 адамға дейінгі, қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" және (немесе) қызметкерлердің санына қарамастан қызметінің қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
1-П
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
24.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі және (немесе) қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
25.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің ЭҚЖЖ 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірістік қуаттар балансы
БМ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
26.
Негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес дара кәсіпкерлер және қызмет түрлеріне қарамастан өнеркәсіп өнімін өндірумен айналысатын шаруа немесе фермер шаруашылықтары ұсынады
Дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
01-ИП (пром)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін
27.

индивидуальные предприниматели и крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 с численностью работников до 100 человек, - хозяйства населения, имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-005
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
18.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 Выращивание одно или двухлетних культур, 01.2 Выращивание многолетних культур, 01.3 Воспроизводство растений, 01.4 Животноводство, 01.5 Смешанное сельское хозяйство, 01.6 Деятельность, способствующая выращиванию сельскохозяйственных культур и разведению животных и деятельность по обработке урожая
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
49-сх
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
19.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
20.
Представляют сервисно-заготовительные центры
О деятельности сервисно-заготовительных центров
1-СЗЦ
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
21.
Представляют сельскохозяйственные кооперативы
О деятельности сельскохозяйственного кооператива
1-СПК
квартальная
до 28 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
22.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работающих свыше 100 человек, с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39)
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
23.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" со списочной численностью работающих до 100 человек и (или) вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
24.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным и (или) вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39)
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
25.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
26.
Представляют индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 05-33, 35-39 и крестьянские или фермерские хозяйства независимо от вида деятельности, занимающиеся производством промышленной продукции
Отчет о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем
01-ИП (пром)
годовая
до 20 февраля (включительно) после отчетного периода
27.

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 38.11.0 "Қауіпcіз қалдықтарды жинау" кодына сəйкес негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
28.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 38-кодына сəйкес (38.12.0 "Қауіпті қалдықтарды жинау" және 38.22.0 "Қауіпті қалдықтарды өңдеу және жою" кодтарынан басқа) негізгі жəне (немесе) қосалқы қызмет түрлері "Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер, материалдарды кәдеге жарату (қалпына келтіру)" болып табылатын барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Қалдықтарды қайта өңдеу(сорттау), кәдеге жарату және көму(сақтауға беру) туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
29.
Шығарындылардың құрамында 1 және (немесе) 2 қауіптiлік сыныбының ластаушы заттары болған жағдайда жылына 0,999 тоннадан астам және (немесе) 0,500-ден 0,999 тоннаға дейін қоса алғанда атмосфералық ауаға шығаруға рұқсат етілген ластаушы заттардың көлемімен ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
30.
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластаушы заттар мен өндірістік және тұтыну қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар және табиғат қорғау шараларын жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ОС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
31.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 36, 37-кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері "Суды жинау, өңдеу және бөлу", "Ақаба суларды жинау және өңдеу" болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынылады
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы
1-ВК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
32.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің – 35.2-кодына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен құбырлар арқылы газ тәрізді отынды таратуды және (немесе) сатуды жүзеге асыратын барлық заңды тұлғалар мен (немесе) олардың филиалдары және өкілдіктері ұсынады
Газ желісі туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
33.

Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор неопасных отходов" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 38.11.0
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
28.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация (восстановление) материалов" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 38 (кроме 38.12.0 "Сбор опасных отходов" и 38.22.0 "Обработка и удаление опасных отходов")
Отчет о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов
2-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
29.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха, с объемами загрязняющих веществ, разрешенных к выбросу в атмосферный воздух более 0,999 тонн в год и (или) от 0,500 до 0,999 тонн включительно при наличии в составе выбросов загрязняющих веществ 1 и (или) 2 класса опасности
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
30.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства, потребления и осуществляющие природоохранную деятельность
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
31.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и распределение воды", "Сбор и обработка сточных вод" согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 36, 37
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения
1-ВК
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики и товарных рынков
32.
Представляют все юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие, производство, распределение и (или) продажу газообразного топлива по трубопроводам с основным или вторичными видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 35.2
Отчет о газовой сети
1-ГАЗ
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
33.

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 35.3 – кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі "Бумен, ыстық сумен және ауаны кондициялаумен қамтамасыз ету" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 наурызға (қоса алғанда) дейін
34.
Экономикалық қызмет түріне қарамастан, отын мен энергияны жеткізушілер және тұтынушылар болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Отын-энергетикалық баланс
1-ТЭБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
35.
Қызметкерлер санына қарамастан инвестициялық қызметті іске асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
36.
Қызметкерлер санына қарамастан инвестициялық қызметті іске асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Инвестициялық қызмет туралы есеп
1-инвест
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
37.
Сәулет және қала құрылысы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ пайдалануға берілген объектілер бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
38.
Сәулет және қала құрылысы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ пайдалануға берілген объектілер бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
39.
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
40.
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
41.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
42.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамға дейінгі заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС (шағын)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
43.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видом деятельности "Снабжение паром, горячей водой и кондиционированным воздухом" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 35.3
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных
6-ТП
годовая
до 16 марта (включительно) после отчетного периода
34.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от вида экономической деятельности, являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии
Топливно-энергетический баланс
1-ТЭБ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
35.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие инвестиционную деятельность, независимо от численности работающих
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
36.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие инвестиционную деятельность, независимо от численности работающих
Отчет об инвестиционной деятельности
1-инвест
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
37.
Представляет структурное подразделение местных исполнительных органов, осуществляющее функции в сфере архитектуры и градостроительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
38.
Представляет структурное подразделение местных исполнительных органов, осуществляющее функции в сфере архитектуры и градостроительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
39.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
40.
Представляют юридические лица и их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
41.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43 с численностью работающих более 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
42.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43 с численностью работающих до 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС (малые)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
43.

Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
44.
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органдары, сәулет және қала құрылысы органдары ұсынады
Хабарламалар және рұқсат алу құжаттары бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстары жүргізіле бастағаны туралы сауалнама
F-001
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне
(қоса алғанда) дейін
45.
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы жөніндегі жергілікті атқарушы органдарға және сәулет және қала құрылысы органдарына ұсынған заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Хабарлама бойынша құрылыстың барысы және объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама
F-004
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
46.
Шаруа,фермер қожалықтары жеке кәсіпкерлік және бірлескен кәсіпкерлік нысанындағы жеке кәсіпкерлік нысанында ұсынады
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп
1-КФХ инвест
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
47.
Негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрі бар (68.20.3 ЭҚЖЖ Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес) сауда базарларының меншік иелері (иесі) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық пен оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер ұсынады
Сауда базарлары туралы есеп
12-сауда
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
48.
Экономикалық қызметтің негізгі түрімен (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 66.11.1-кодына сәйкес) тауар биржасының сауда жүйесін пайдалана отырып, тікелей жүргізу жолымен сауда-саттықтарды ұйымдық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар ұсынады
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
1-биржа
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
49.
Экономикалық қызметінің негізгі түрлері Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу; 46 (46.1 кодынан басқа ) – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудада сату; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда; 56 – тамақ өнімдерімен және сусындармен қамтамасыз ету бойынша қызмет көрсету, бөлшек сауда кодына жататын заңды тұлғалар және (немесе) олардың қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін іріктемеге түскен заңды тұлғалар ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
50.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43 независимо от численности работающих
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
44.
Представляют органы государственного архитектурно-строительного контроля, органы архитектуры и градостроительства местных исполнительных органов
Анкета о начале производства строительно-монтажных работ по уведомлениям
F-001
полугодовая
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
45.
Представляют юридические лица, и (или) их структурные и обособленные подразделения, представившие в местные исполнительные органы государственного архитектурно-строительного контроля и органы архитектуры и градостроительства уведомление о начале производства строительно-монтажных работ
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
F-004
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
46.
Представляют крестьянские, фермерские хозяйства в форме индивидуального предпринимательства и индивидуального предпринимательства в форме совместного предпринимательства
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств
1-КФХ инвест
квартальная
до 2 числа (включительно) после отчетного квартала
Статистика внутренней торговли
47.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками (владельцами) торговых рынков с основным (и) или вторичным видом деятельности (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности ОКЭД 68.20.3)
Отчет о торговых рынках
12-торговля
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
48.
Представляют юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи с основным видом экономической деятельности (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 66.11.1)
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
49.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 (кроме кода 46.1) – оптовая торговля, за исключением торговли автомобилями и мотоциклами; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 - предоставление услуг по обеспечению питанием и напитками
Отчет о реализации товаров и услуг
2-торговля
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
50.

Қызметтің негізгі және (немесе) қосалқы түрімен (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 47.30.1-кодына сәйкес) автожанармай құю, автогаз құю, автогаз толтыру компрессорлық станцияларын пайдалануды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық пен оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (меншік иелері, жалға алушылар) ұсынады
Автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы есеп
G-003
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
51.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрлері бар: 45-автомобильдер мен мотоциклдердің көтерме және бөлшек саудасы және оларды жөндеу; 46-автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудада стау; 47-автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, бөлшек сауда; 56- тамақ өнімдерімен және сусындармен қамтамасыз ету бойынша қызмет көрсету болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (іріктемеге түскен) ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
1-ВТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
52.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 01,10-15, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 45 (45.2, 45.40.3 қоспағанда) 46, 47, (47.91.0 қоспағанда) 49, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 77, 79, 81, 86, 90, 93 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрлерімен саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері жаппай әдіспен, саны 100 адамға дейінгілер - іріктемелі әдіспен; ЭҚЖЖ 47.910 санына қарамастан - жаппай әдіспен, сондай-ақ ЭҚЖЖ-ға қарамастан, электронды коммерцияны жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тізім бойынша ұсынады
Электрондық коммерция туралы есеп
Э-коммерция
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
53.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар ұсынады
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
1-ТС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Көлік статистикасы
54.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы қызмет түрі - "Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау және тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтер" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 49.4-кодына сәйкес), негізгі немесе қосалқы қызмет түрі "Құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі" (ЭҚЖЖ коды 49.3) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ (ЭҚЖЖ 49.31.2 және 49.31.3-кодтары) қалалық электр көлігі қызметтерін жүзеге асыратын дара кəсіпкерлер ұсынады
Автомобиль және қалалық электр көлігі жұмысы туралы есеп
1-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
55.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели (собственники, арендаторы), осуществляющие эксплуатацию автозаправочных, автогазозаправочных, автогазонаполнительных компрессорных станций с основным (и) или вторичным видом экономической деятельности (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 47.30.1)
Отчет о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций
G-003
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
51.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели (попавшие в выборку), с основным видом экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности:
45-оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46- оптовая торговля, за исключением торговли автомобилями и мотоциклами;
47-розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56-предоставление услуг по обеспечению питанием и напитками
Отчет о реализации товаров и услуг
1-ВТ
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
52.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 01,10-15,18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31,32, 45 (кроме 45.2, 45.40.3) , 46, 47 (кроме ОКЭД 47.91.0) 49, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 77,79, 81, 86, 90, 93 с численностью свыше 100 человек - сплошным методом, с численностью до 100 человек – выборочным методом; ОКЭД 47.91.0 независимо от численности – сплошным методом, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие электронную коммерцию, независимо от ОКЭД, по списку
Отчет об электронной коммерции
Э-коммерция
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли
53.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Евразийского экономического союза
Отчет о взаимной торговле товарами c государствами-членами Евразийского экономического союза
1-ТС
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика транспорта
54.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным или вторичным видом деятельности - "Грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам" (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49.4), с основным и вторичным видом деятельности "Прочий пассажирский сухопутный транспорт" (код ОКЭД 49.3), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность на городском электрическом транспорте (коды ОКЭД 49.31.2 и 49.31.3)
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
1-ТР (авто, электро)
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
55.

Қызметінің негізгі түрі - көлік (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49-51-кодына сәйкес) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша қызметтің қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен көлігінде жолаушылар және жүктерді тасымалдауды, сондай-ақ теңіз және қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
56.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 49.1-кодына сәйкес) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ балансында теміржол көлігінің жылжымалы құрамы бар басқа қызмет түрлерінің кәсіпорындары және теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығын ұсыну бойынша қызметтерді көрсететін кәсіпорындар ұсынады
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы мен теміржол желісінің пайдалану ұзындығының қашықтығы туралы есеп
1-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
57.
Қызметінің негізгі түрі - көлік (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49-51-кодына сәйкес және Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес негізгі экономикалық қызмет түрі 52.23.2-кодына сәйкес) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша қызметтің қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен көлігінде жолаушылар және жүктертерді тасымалдауды, сондай-ақ теңіз және қалалық электр көлігімен жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп
2-көлік
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
58.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, негізгі қызмет түрі – жүкті қоймалау және сақтау (Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 52.1-кодына сәйкес) болып табылатын және тасымалдау кезіндегі қосалқы қызмет түрлері (ЭҚЖЖ коды 52.2), сондай-ақ (ЭҚЖЖ коды 52.10.1) астықты қоймаға қою және сақтау – қосалқы қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп
2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
59.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49-51), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте, а так же перевозки пассажиров на морском и городском электрическом транспорте
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
56.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) код ОКЭД 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также предприятия других видов деятельности, имеющие на балансе подвижной состав железнодорожного транспорта и оказывающие услуги по предоставлению эксплуатационной длины железнодорожных линий
О подвижном составе железнодорожного транспорта и протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
1-ЖД
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
57.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49-51 и согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности с основным видом экономической деятельности 52.23.2), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте, а так же перевозки пассажиров на морском и городском электрическом транспорте
Отчет о работе транспорта по видам сообщений
2-транспорт
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
58.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности – складирование и хранение груза (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 52.1) и вспомогательные виды деятельности при транспортировке (код ОКЭД 52.2), а также с вторичным видом деятельности – складирование и хранение зерна (код ОКЭД 52.10.1)
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
59.

Қызметкерлерінің санына қарамастан, негізгі және (немесе) косалқы қызмет түрі, өзен жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 50.3-кодына сәйкес) және өзен жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ су көлігі саласында қосалқы қызметті жүзеге асыратын (ЭҚЖЖ коды 52.22) заңды тұлғалар және өзен көлігінде жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Кеме қатынасы ішкі су жолдар ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
1-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
Байланыс статистикасы
60.
Қызметкерлерінің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің 53 – пошталық және курьерлік қызметтер, 61 – телекоммуникациялар кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
61.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53 - пошта және курьерлік қызмет кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
62.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61 – телекоммуникациялар кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
63.
Экономикалық қызметінің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына жататын сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін заңды тұлғалар ұсынады
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
64.

Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным и (или) вторичным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 50.3) и речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также юридические лица, осуществляющие вспомогательные услуги в области водного транспорта (код ОКЭД 52.22) и индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров и грузов на речном транспорте
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
1-ТР (внутренние воды)
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика связи
60.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – телекоммуникации, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
61.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными подразделениями, независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 53 - почтовая и курьерская деятельность, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
62.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями, имеющими основной или вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 61 – телекоммуникации, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
63.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
64.

Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызмет көрсету саласында негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 50 адамға дейін дара кәсіпкерлер ұсынады
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
65.
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші бойынша 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 кодтарына сәйкес лизинг саласындағы негізгі қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
66.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес – 91.04.1 "Ботаникалық бақтар мен хайуанаттар бақтарының қызметі" болып табылатын хайуанаттар парктері, океанариум қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ өз балансында хайуанаттар парктері бар кәсіпорындар ұсынады
Хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы есеп
1-хайуанаттар паркі, океанариум
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 13 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
67.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері – 90.01.1 "Театр қызметі" және 93.29.3 "Қуыршақ театрларының қызметі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Театр қызметі туралы есеп
1-театр
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
68.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызметтер түрі 90.01.3 "Цирк қызметі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Цирк қызметі туралы есеп
1- цирк
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
69.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі 93.21.0 "Ойын-сауық және тақырыптық парктердің қызметі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер, өз теңгерімінде саябағы бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
1-саябақ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
70.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, а также попавшие в выборку индивидуальные предприниматели численностью работников до 50 человек с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75; 77, 78, 80-82; 90-93; 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
65.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0
Отчет о лизинговой деятельности
1-лизинг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
66.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность зоопарков, океанариума, а также предприятия, имеющие на своем балансе зоопарки, согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 91.04.1 "Деятельность ботанических садов и зоопарков"
Отчет о деятельности зоопарка, океанариума
1-зоопарк, океанариум
годовая
до 13 января (включительно) после отчетного периода
67.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 90.01.1 "Театральная деятельность" и 93.29.3 "Деятельность кукольных театров"
Отчет о деятельности театра
1-театр
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
68.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 90.01.3 "Деятельность цирков"
Отчет о деятельности цирка
1-цирк
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
69.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 93.21.0 "Деятельность развлекательных и тематических парков", юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, имеющие на своем балансе парки
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
1-парк
годовая
до 18 января (включительно) после отчетного периода
70.

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі 91.02.0 "Мұражайлар қызметі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Музей қызметі туралы есеп
1-музей
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
71.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі 93.29.9 "Демалысты және ойын-сауық ұйымдастыру жөніндегі қызметтің өзге де түрлері" болып табылатын мәдени-демалыс ұйымының қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы есеп
1-демалыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
72.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі 91.01.2 "Оқырмандар залын, лекторийлар, көрсету залдарының қызметін қоса алғанда кітапхана қызметі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Кітапхана қызметі туралы есеп
1-кітапхана
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 27 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
73.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрі 90.01.2 "Концерт қызметі" болып табылатын заңды тұлағалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Концерт қызметі туралы есеп
1-концерт
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
74.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері – 59.11.0 "Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламаларды шығару бойынша қызмет", 59.13.0 "Кино-, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар тарату бойынша қызмет" және 59.14.0 "Кинофильмдер көрсету бойынша қызмет" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Кино көрсету мен кинофильмдер шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Туризм статистикасы
75.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) – "Уақытша тұру бойынша қызмет көрсету" 55-кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерінен тұратын орынды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсiпкерлер ұсынады
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2-туризм
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне (қоса алғанда) дейін
76.
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
77.
Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттерінде келушілерден (резидент еместерден) пікіртерім алынады
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
жылына екі рет

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 91.02.0 "Деятельность музеев"
Отчет о деятельности музея
1-музей
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
71.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели осуществляющие деятельность культурно-досуговых организаций, с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 93.29.9 "Прочие виды деятельности по организации отдыха и развлечений"
Отчет о деятельности культурно-досуговых организаций
1-досуг
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
72.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 91.01.2 "Библиотечная деятельность, включая деятельность читальных залов, лекториев, демонстрационных залов"
Отчет о деятельности библиотеки
1-библиотека
годовая
до 27 января (включительно) после отчетного периода
73.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 90.01.2 "Концертная деятельность"
Отчет о концертной деятельности
1-концерт
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
74.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – код 59.11.0 "Деятельность по производству кино-, видеофильмов и телевизионных программ", 59.13.0 "Деятельность по распространению кино-, видеофильмов и телевизионных программ" и 59.14.0 "Деятельность по показу кинофильмов"
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
1-кино
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Статистика туризма
75.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) – 55 "Предоставление услуг по временному проживанию"
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
76.
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
до 30 января (включительно)
77.
Опрашиваются посетители (нерезиденты) в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях и на автомобильных пунктах пропуска на момент выезда из Казахстана
Анкета обследования посетителей
Н-060
два раза в год

20 қаңтарға (қоса алғанда) және 5 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Инновациялар статистикасы
78.
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 кодтарына сәйкес саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері – жаппай әдіспен, саны 100 адамға дейінгілер – іріктемелі әдіспен және инновациялық қызметті жүзеге асыратын, экономикалық қызмет түріне қатыссыз ұйымдар тізім бойынша ұсынады
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ғылым статистикасы
79.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі ─ ЭҚЖЖ) 72, 85.4 - кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және тізім бойынша экономикалық қызмет түрлеріне қарамастан ғылыми-зерттеу және тәжірибелік конструкторлық жұмыстарды жүзеге асыратын ұйымдар ұсынады
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
80.
Негізгі экономикалық қызмет түрлері Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 93, 95.1 кодтарына сәйкес саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, ЭҚЖЖ 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 санына қарамастан - жаппай әдіспен, жоғарыда көрсетілген ЭҚЖЖ бойынша (ЭҚЖЖ 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 қоспағанда) саны 100 адамға дейінгілер - іріктемелі әдіспен ұсынады
Кәсіпорындарда ақпараттық–коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
81.
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
82.
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорын қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі тоқсандық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
83.
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
84.

до 20 января (включительно) и до 5 июля (включительно)
Статистика инноваций
78.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью свыше 100 человек – сплошным методом, численностью до 100 человек − выборочным методом с основным видом экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 и организаций, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие инновационную деятельность по списку
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика науки
79.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее ─ ОКЭД) 72, 85.4 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы по списку
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
80.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 93, 95.1 с численностью свыше 100 человек, ОКЭД 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30 независимо от численности - сплошным методом, по вышеуказанным ОКЭД-ам (исключая ОКЭД 84.11, 84.12, 84.13, 84.21, 84.30) с численностью до 100 человек – выборочным методом
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
3-информ
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
81.
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
до 30 января (включительно)
Статистика труда и занятости
82.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность квартальная)
Отчет по труду
1-Т
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
83.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет по труду
1-Т
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
84.

Қызметкерлер саны 250 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны бойынша есеп бергендерден басқа, қызметкерлерінің саны 250 адамға дейінгі іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
2-Т (еңбекақы)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 мамырына (қоса алғанда) дейін
85.
"Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтандыру бойынша көрсетілетін қызметтер, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет саласындағы негізгі қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
1-Т (Еңбек жағдайы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
86.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан асатын қаржы және сақтандыру қызметінен; мемлекеттік басқару және қорғаныстан; міндетті әлеуметтік қамтамасыз етуден; өзге де көрсетілетін қызмет түрлерін ұсыну бойынша қызметтен; аумақтан тыс ұйымдардың және органдардың қызметінен басқа барлық экономикалық қызмет түрлерімен айналысатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік туралы есеп
1-Т (бос жұмыс орны)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 20 қаңтарына (қоса алғанда) дейін
87.
Үй шаруашылығының 15 жас және одан асқан жастағы мүшелері сұралады
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
Т-001
айлық
20 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
20 сәуір,
18 мамыр,
22 маусым
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек,
19 қазан,
16 қараша,
21 желтоқсан
88.
Үй шаруашылығының 15 жас және одан асқан жастағы мүшелері сұралады
Лайықты еңбек
Т-004
жылына үш рет
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек
Баға статистикасы
89.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлері 05-39, 46, 70 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірілген өнеркәсіптік өнімдердің (тауарлардың, көрсетілетін қызметтердің) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
1-ЦП
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
90.
Тауарлардың, өнімдердің экспортын және (немесе) импортын жүзеге асыратын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің бағасы туралы есеп
1-Ц (экспорт, импорт)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
91.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері 02 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦП (орман)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
92.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 250 человек, а также попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников до 250 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о структуре и распределении заработной платы
2-Т (оплата труда)
один раз в год
до 31 мая (включительно) отчетного периода
85.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социальных услуг, за исключением отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (Условия труда)
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
86.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 100 человек, осуществляющие все виды экономической деятельности, кроме: финансовой и страховой деятельности; государственного управления и обороны; обязательного социального обеспечения; деятельности по предоставлению прочих видов услуг; деятельности экстерриториальных организаций и органов
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
1-Т (вакансия)
один раз в год
до 20 января (включительно) отчетного периода
87.
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
20 января,
17 февраля,
16 марта, ,
20 апреля,
18 мая,
22 июня
20 июля,
17 августа,
21 сентября,
19 октября,
16 ноября,
21 декабря
88.
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Достойный труд
Т-004
три раза в год
20 июля,
17 августа,
21 сентября
Статистика цен
89.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД): 05-39, 46, 70
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
1-ЦП
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
90.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие экспорт и (или) импорт товаров, продукции
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
1-Ц (экспорт, импорт)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
91.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 02
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
1-ЦП (лес)
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
92.

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері: 45, 46 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлардың, өнімдердің көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
1-Ц (көтерме)
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
93.
Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 68.20 – Жеке меншік немесе жалданатын жылжымайтын мүлікті жалға беру және басқару болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
1-Ц (жалға беру)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
94.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 61 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (байланыс)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
95.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53.1-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
96.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53.2-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
97.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 51 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1- тариф (әуе)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
98.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.20 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теміржол)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
99.

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 45, 46
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
1-Ц (опт)
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
93.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 68.20 – Аренда и управление собственной или арендуемой недвижимостью
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
1-Ц (аренда)
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
94.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 61
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
95.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.1
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
1-тариф (почта)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
96.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.2
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (курьер)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
97.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 51
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
1- тариф (воздушный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
98.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.20
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
1-тариф (железнодорожный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
99.

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.41 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (автомобиль)
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
100.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.50 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (құбыр)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
101.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 50.40 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (ішкі су)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
102.
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 50.2-кодына сәйкес іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теңіз)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
103.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 41-43 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
1- ЦСМ
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
104.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негiзгi немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері 01 – "Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну" болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
1-ЦСХ
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
105.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес негізгі немесе косалқы қызмет түрі: 03 Балық аулау және балық өсіру болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар болған кезде жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
1-ЦП (балық)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.41
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
1-тариф (автомобильный)
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
100.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.50
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
1-тариф (трубопроводный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
101.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 50.40
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
1-тариф (внутренний водный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
102.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 50.2
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
1-тариф (морской)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
103.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 41-43
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
1-ЦСМ
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
104.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 01 – "Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях"
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
1-ЦСХ
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
105.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 03 - Рыболовство и рыбоводство, а также физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
1-ЦП (рыба)
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода

106.
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар және (немесе) оларға үлестес тұлғалар ұсынады
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
1-СФ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне қоса алғанда) дейін
107.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері: 52, 73 және 77 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтеріне бағалары туралы есеп
1- Ц (көрсетілетін қызметтер)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
108.
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
109.
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
110.
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар ұсынады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
111.
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар ұсынады
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
112.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп
2-МП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
113.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін

106.
Представляют социально-предпринимательские корпорации и (или) аффилированные им лица
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
1-СФ
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
107.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 52, 73 и 77
Отчет о ценах производителей на услуги
1-Ц (услуги)
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
108.
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
109.
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
110.
Представляют юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
111.
Представляют юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
112.
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
113.
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода

114.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері қызметкерлердің санына қарамастан ұсынады. Бұдан басқа, мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, құқық саласындағы қызметті жүзеге асыратын кәсіпорындар, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер қызметкерлерінің санына қарамастан ұсынады
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
115.

114.
Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью, со списочной численностью работников свыше 100 человек и (или) их филиалы и представительства независимо от численности работников. Кроме этого, представляют государственные (бюджетные) учреждения, организации здравоохранения и образования, банки, страховые компании, предприятия, осуществляющие деятельность в области права, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения – независимо от численности работников
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурных обследований
115.

Қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КП-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
116.
Қызметінің негізгі түрі "Ауыл шаруашылығы" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 01.1-01.64) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
117.
Қызметінің негізгі түрі "Құрылыс" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 41-43) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КС-002
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
118.
Қызметінің негізгі түрі "Пошталық және курьерлік қызмет. Телекоммуникациялар" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 53, 61) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КСВ-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
119.
Қызметінің негізгі түрі "Көтерме және бөлшек сауда; автомобильдер мен мотоциклдерді жөндеу" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1 - 47.9) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
120.
Қызметінің негізгі түрі "Көлік" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 49-51) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТР-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
121.
Қызметінің негізгі түрі "Туристік агенттіктер мен операторлардың қызметі" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес ЭҚЖЖ 79.11-79.12) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
КТУ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру статистикасы

Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЭД 05-33, 35-39)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
КП-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
116.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Сельское хозяйство" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЭД 01.1-01.64)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
КС-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
117.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Строительство" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 41-43)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
КС-002
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
118.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Почтовая и курьерская деятельность. Телекоммуникации" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 53, 61)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
КСВ-1
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
119.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Оптовая и розничная торговля; ремонт автомобилей и мотоциклов" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1 - 47.9)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
КТ-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
120.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Транспорт" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЭД 49-51)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
КТР-1
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
121.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности "Деятельность туристских агентств и операторов" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – ОКЭД 79.11-79.12)
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
КТУ-001
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
Статистика образования

122.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мамандарды дайындауды жүргізетін жоғары оқу орындары мен ғылыми ұйымдар ұсынады
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
1-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 5 қазанға (қоса алғанда) дейін
123.
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп
2-НК
жылдық
есепті кезеңдегі 10 қазанға (қоса алғанда) дейін
124.
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру саласында бакалаврлар мен мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жоғары оқу орнының есебі
3-НК
жылдық
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
125.
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) – 85 кодына сәйкес қызметінің негізгі түрі "Білім беру" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
126.
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) – 85 кодына сәйкес қызметінің негізгі түрі "Білім беру" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Білім беру ұйымының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
Білім беру қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
Денсаулық сақтау статистикасы
127.
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) "Денсаулық сақтау саласындағы қызмет" – 86, "Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету" ЭҚЖЖ – 87, "Тұратын орынмен қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету" ЭҚЖЖ – 88 кодына сәйкес негізгі қызмет түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
128.
Қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі "Денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭҚЖЖ) – 86, 87, 88) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерд көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
Денсаулық сақтау қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін

122.
Представляют высшие учебные заведения и научные организации, осуществляющие подготовку специалистов в области послевузовского образования
Отчет о послевузовском образовании
1-НК
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
123.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального, послесреднего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
2-НК
годовая
до 10 октября (включительно) отчетного периода
124.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие подготовку бакалавров и специалистов в области высшего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет высшего учебного заведения
3-НК
годовая
до 5 октября (включительно) отчетного периода
125.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности: "Образование" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 85 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
Соцфин (образование)
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
126.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности: "Образование" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 85 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
Услуги образования
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика здравоохранения
127.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: "Деятельность в области здравоохранения" согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) – 86, "Предоставление социальных услуг с обеспечением проживания" ОКЭД – 87, "Предоставление социальных услуг без обеспечения проживания" ОКЭД – 88 независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
Соцфин (здравоохранение)
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
128.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Здравоохранение и социальное обслуживание населения" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 86, 87, 88), независимо от численности работающих
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
Услуги здравоохранения
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода

129.
Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының "Санаториялық-курорттық ұйымдардың қызметі" 86.10.3 кодына сәйкес және осы статистикалық нысанға қосымшада келтірілген санаториялық-курорттық ұйымдардың тізбесіне сәйкес қызметтің негізгі және қосалқы түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
1-санаторий
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
130
Заңнамада белгіленген тәртіпке сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері (бұдан әрі – респондент) ұсынады
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
7-ТПЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
131
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан, халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 87, 88-кодтары) бағытталған қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
3-әлеуметтік қамсыздандыру
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы
132
Сауал салуға 15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері қатысады
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі
УДН
жылына бір рет
22 маусым
Тұрмыс деңгейі статистикасы
133
Сауал салуға 15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының бір мүшесі қатысады
Халықтың тұрмыс сапасы
D 002
жылына бір рет
11 наурыз
134
Үй шаруашылықтары
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне (қоса алғанда) дейін
135
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
D 004
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін
136
Сауал салуға 15 және одан үлкен жастағы үй шаруашылығының бір мүшесі қатысады
Ересек халыққа темекі тұтынуы туралы сауал
D 007
жылына бір рет
11 мамыр
137
Үй шаруашылықтары
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
D 006
жылдық
есепті кезеңнің 30 желтоқсанына (қоса алғанда) дейін
138
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
D 008
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
есепті кезеңнің 1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
2. Мемлекеттік органдары жүргізетін ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Қазақстан Республикасы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) Жер қатынастары мен Ауыл шаруашылығы бөлімдері, облыстарының (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) Жер қатынастары мен Ауыл шаруашылығы басқармалары ұсынады
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
22
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
2
Қазақстан Республикасы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) Жер қатынастары бөлімдері, облыстарының (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) Жер қатынастары басқармалары ұсынады
Суармалы жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
22-А
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
3
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
3 (жылдық)
жылдық

129.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности – 86.10.3 "Деятельность санаторно-курортных организаций" и Перечню санаторно-курортных организаций, приведенному в приложении к настоящей статистической форме
Отчет о санаторно-курортной деятельности
1-санаторий
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
130.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с порядком, установленным законодательством
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
131.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения (коды 87, 88 Общего классификатора видов экономической деятельности), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
3-социальное обеспечение
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений
132.
В опросе принимают участие члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
УДН
один раз в год
22 июня
Статистика уровня жизни
133.
В опросе принимает участие один член домашнего хозяйства в возрасте 15 лет и старше
Качество жизни населения
D 002
один раз в год
11 марта
134.
Домашние хозяйства
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
135.
Домашние хозяйства
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств
D 004
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
136.
В опросе принимает участие один член домашнего хозяйства в возрасте 15 лет и старше
Опрос взрослого населения о потреблении табака
D 007
один раз в год
11 мая
137.
Домашние хозяйства
Вопросник для основного интервью
D 006
годовая
30 декабря (включительно) отчетного периода
138.
Домашние хозяйства
Контрольная карточка состава домашнего хозяйства
D 008
годовая (с ежеквартальным уточнением)
до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
2. Ведомственные статистические наблюдения, проводимые государственными органами
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Представляют отделы сельского хозяйства и земельных отношений районов (городов областного значения), Управления сельского хозяйства и земельных отношений областей (города Республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _________ года
22
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Представляют Отделы земельных отношений районов (городов областного значения), Управления земельных отношений областей (города республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _________ года
22-А
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
3
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая

мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
4
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жекеше және мемлекеттік орман иеленушілер ұсынады
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
1
жылдық

государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
4
Представляют частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая

жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін.
5
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекцияларды ұсынады
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
4 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға, 10 шілдеге дейін
6
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық инспекциялары, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ұсынады
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
8 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары - есепті кезеңнен кейінгі 10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
7
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
8
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы, облыстар әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары ұсынады
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
9
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман өрттері туралы есеп
1 өрт (орман)
онкүндік

частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
5
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4 ЛХ (лесное хозяйство
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
6
Представляют – государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие"
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8 ЛХ (лесное хозяйство
годовая
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
7
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
8
Представляют – зональные лесосеменные станции, Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода; Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
9
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная

мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29 – күндері, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30 күндері
10
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
5-орманша
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
11
Орман шаруашылығы мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, орман шаруашылығының облыстық аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ЛД
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
12
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман қорғау туралы есеп
12 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және 10 шілдеге дейін
13
Мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік табиғи резерваттар, мемлекеттік өңірлік табиғи парктер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
1-ООПТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
14
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
10 ЛХ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
15
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Жасыл Аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, "Республикалық орман селекциялық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, орман шаруашылығы және жануарлар дүниесінің облыстық аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
20 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
16
Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада пайдаланатын су пайдаланушылары ұсынады
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
2-ТП (сушар)
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылар есептік кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
17
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша аудандық (қалалық) уәкілетті органдар – облыстық, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органдарына ұсынады
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
3-тұрғын үй көмегі
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін
18
Халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша аудандық (қалалық), облыстық және Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының органдары Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек ресурстарын дамыту орталығына ұсынады
Халықтың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу іс-шаралары туралы есеп
1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 2-күні
19
Заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері өзінің орналасқан жері бойынша, аудандық (қалалық), облыстық және Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының еңбек, жұмыспен қамту, әлеуметтік қамсыздандыру жөніндегі уәкілетті органдарға ұсынады
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
есепті айдан кейінгі 3-күні
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
20

государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
10
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
11
Представляют – государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
ЛД
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
12
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесозащите
12 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
13
Представляют – государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные природные резерваты, государственные региональные природные парки, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Учет особо охраняемых природных территорий
1-ООПТ
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
14
Представляют-государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
10 ЛХ (лесное хозяйство
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
15
Представляют – государственные учреждения лесного хозяйства, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, Республиканское государственное учреждение "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство", Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл Аймак", Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционный центр", областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о заготовке лесных семян
20 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
16
Представляется водопользователями, использующими воду для нужд сельского хозяйства, для производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
17
Представляется районными (городскими) уполномоченными органами по вопросам занятости-областным, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент уполномоченным органам по вопросам занятости
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
3-жилищная помощь
квартальная
до 5 числа месяца, следующего после отчетного квартала
18
Представляют районные (городские), областные и городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент органы по вопросам занятости населения в Центр развития трудовых ресурсов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о мероприятиях содействия занятости населения
1-Т (трудоустройство)
месячная
2 числа после отчетного месяца
19
Представляют Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения по месту своего нахождения, районные (городские) областные и городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент уполномоченные органы в области труда, занятости и социального обеспечения
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
3 числа после отчетного периода
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
20

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 02, 08, 16, 19, 20, 22 - 28, 31, 35, 46-кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлерімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және(немесе) оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлiк жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
1-СМИО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне дейін
21.
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 41-43-кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және (немесе) қосалқы түрлерімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
2-СМИО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
22.
Екінші деңгейдегі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, инфрақұрылымдық облигация ұстаушылардың өкілдері ұсынады
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
23.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшелері, республикалық, облыстық және қалалық жоғары спорт шеберлігі мектептері және республикалық олимпиадалық даярлау орталықтары ұсынады
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
1-ФК
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күнге (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
24.
Сыртқы экономикалық операцияларды іске асыратын ұйымдар, шетелдік қатысуы бар ұйымдар тапсырады. Статистикалық нысанды мемлекеттік басқару органдары, банктер, өз қызметін Қазақстан Республикасында жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың өкілдіктері мен филиалдары ұсынбайды
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
25.
Тасымалдау және көлік – экспедициялық қызметтерін авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль, құбыр арқылы жүргізу және электроэнергияны тасымалдау кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
26.
Ұлттық компания "Қазақстан Темір Жолы" акционерлік қоғамы, "Жолаушы тасымалдау" акционерлік қоғамы, темір жол көлігінің кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
3-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
27.
Темір жолдан басқа резидент емес көлік кәсіпорындарының өкілдері ұсынады
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
28.
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар ұсынады
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
29.
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы, "Қазпочта" акционерлік қоғамы, "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы, сондай-ақ меншік нысанына қарамастан, жоғарыда көрсетілген құрылымға кірмейтін басқа да байланыс кәсіпорындары ұсынады
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) байланыс қызметі туралы есеп
6-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
30.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару органдары ұсынады
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
7-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
31.
Екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
32.
Cыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын заңды тұлғалар-резиденттер және Қазақстан Республикасы аумағында құрылыс және бұрғылау жұмыстарын жүзеге асыратын резидент емес заңды тұлғалардың филиалдарын қоспағанда, Қазақстан Республикасы аумағында орналдасқан резидент емес заңды тұлғалар филиалдары ұсынады
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
10-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
33.
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары ұсынады
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
34.
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары ұсынады
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
35.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі тапсырады, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне ұсынады
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
36.
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық протфельді басқаратын ұйымдар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, ерікті жинақтаушы зейнетақы қорларымен ұсынылады
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
37.
Екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы, "БТА Банк" акционерлік қоғамы ұсынады
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
17-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-нен кешіктірмей
38.
Іріктемеге түскен заңды тұлғалар ұсынады. Статистикалық нысанды мемлекеттік басқару органдары және банктер ұсынбайды
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі аумақтық органының сұратуы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
39.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
1-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
40.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
2-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
41.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
3-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
42.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Берілген қарыздар туралы есеп
4-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
43.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
5-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
44.
Екінші деңгейдегі банктер ұсынады
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
7-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-шы (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
45.
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есеп
8-СБ
апта сайын
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
46.
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің биржадан тыс шет ел валютасымен операциялары туралы есеп
9-СБ
күн сайын

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 02, 08, 16, 19, 20, 22 - 28, 31, 35, 46
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
1-СМИО
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
21
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными и (или) вторичными видами деятельности согласно кодам Общего классификатор видов экономической деятельности: 41-43
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
2-СМИО
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
22
Представляют банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, держатели инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
до 5 числа после отчетного периода
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
23
Представляют структурные подразделения местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы, осуществляющие функции в области физической культуры и спорта, республиканские, областные и городские школы высшего спортивного мастерства и республиканские центры олимпийской подготовки
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
1-ФК
полугодовая
15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
24
Представляют организации, осуществляющие внешнеэкономические операции, организации с иностранным участием. Не представляют статистическую форму органы государственного управления, банки, представительства и филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
25
Представляют предприятия, осуществляющие перевозки и транспортно-экспедиционные услуги авиационным, морским (речным), автомобильным, трубопроводным транспортом и передачу электроэнергии
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
26
Представляют Акционерное общество "Национальная компания Қазақстан Темір Жолы", акционерное общество "Пассажирские перевозки", предприятия железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
27
Представляют представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
28
Представляют предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
5-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
29
Представляют Акционерное общество "Казахтелеком", акционерное общество "Казпочта", акционерное общество "Казтелерадио", а также другие предприятия связи, независимо от форм собственности, не входящие в вышеназванные структуры
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
6-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
30
Представляют органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
7-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
31
Представляется банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана"
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
32
Представляют организации, осуществляющие внешнеэкономические операции юридические лица-резиденты и находящиеся на территории Республики Казахстан филиалы юридических лиц-нерезидентов, за исключением филиалов юридических лиц-нерезидентов, осуществляющих строительные и буровые работы на территории Республики Казахстан
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
33
Представляют страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "общее страхование"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
11-ПБ-ОС
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
34
Представляют страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "страхование жизни"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
11-ПБ-СЖ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
35
Представляется Национальным Банком Республики Казахстан в Министерство финансов Республики Казахстан, Министерством финансов Республики Казахстан в Национальный Банк Республики Казахстан
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
36
Представляется банками второго уровня и акционерным обществом "Банк Развития Казахстана"; брокерами и (или) дилерами; организациями по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; единым накопительным пенсионным фондом, добровольными накопительными пенсионными фондами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
37
Представляется банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана", акционерным обществом "БТА Банк"
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
не позднее 25 числа после отчетного периода
38
Представляют юридические лица, попавшие в выборку. Не представляют статистическую форму органы государственного управления и банки
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
по запросу территориального органа Национального Банка Республики Казахстан
до даты, указанной в анкете
39
Представляют банки второго уровня
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
1-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
40
Представляют банки второго уровня
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
2-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
41
Представляют банки второго уровня
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
3-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
42
Представляют банки второго уровня
Отчет о предоставленных займах
4-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
43
Представляют банки второго уровня
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
5-СБ
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода.
44
Представляют банки второго уровня
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
7-СБ
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
45
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
8-СБ
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
46
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет о внебиржевых операциях банков с иностранной валютой
9-СБ
ежедневная

есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат: 17:00-ге дейін
47.
Екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің филиалдары
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
10-СБ
айлық
есеп беру мерзімінен кейінгі 5-жұмыс күні
48.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары ұсынады
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
СО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
49.
Екінші деңгейдегі банктер және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы ұсынады
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есеп
11-СБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына (қоса алғанда) дейін
50.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары ұсынады
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-СА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
51.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары ұсынады
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-ПА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
47
Представляют банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
10-СБ
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
48
Представляют страховые (перестраховочные) организации
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
СО
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
49
Представляют банки второго уровня и акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
11- СБ
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
50
Представляют единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-СА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
51
Представляют единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-ПА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода