"Автомобиль көлік құралын (жеңіл автомобиль) сатып алуға арналған үлгілік конкурстық және аукциондық құжаттамасын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 47 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 10 ақпанда № 20005 болып тіркелді
2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 16-бабының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес автомобиль көлік құралын (жеңіл автомобиль) сатып алуға арналған үлгілік конкурстық құжаттамасы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес автомобиль көлік құралын (жеңіл автомобиль) сатып алуға арналған үлгілік аукцион құжаттамасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министірлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 6 ақпандағы
№ 47 бұйрығына
1-қосымша
Автомобиль көлік құралын (жеңіл автомобиль) сатып алуға арналған үлгілік конкурстық құжаттама
________________________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің (бірыңғай ұйымдастырушының) толық атауы
________________________________________________________________________________
(конкурстық құжаттаманы бекіткен тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Шешім № _______ Күні _________
Сатып алу мәнінің түрі - Тауар
Конкурстың атауы - Жеңіл автомобильді сатып алу
Тапсырыс беруші (тапсырыс берушімен бір тұлғаны білдіретін ұйымдастырушылар үшін көрсетілмейді)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, банк деректемелері көрсетіледі)
Тапсырыс берушінің өкілі (тапсырыс берушімен бір тұлғаны білдіретін ұйымдастырушылар үшін көрсетілмейді)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)
Ұйымдастырушы (бірыңғай ұйымдастырушы) ________________________________________
________________________________________________________________________________
(атауы, орналасқан жері көрсетіледі)
Өтінімді қамтамасыз етуді енгізу үшін банк деректемелері:
________________________________________________________________________________
(ұйымдастырушының бизнес-сәйкестендіру нөмірі және банк шоты)
Ұйымдастырушының (бірыңғай ұйымдастырушының) өкілі
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)
Конкурстық комиссияның хатшысы _________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)

Об утверждении типовой конкурсной и аукционной документации для приобретения автомобильного транспортного средства (легковой автомобиль)
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 6 февраля 2020 года № 47. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2020 года № 20005
В соответствии с подпунктом 7) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) типовую конкурсную документацию для приобретения автомобильного транспортного средства (легковой автомобиль), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовую аукционную документацию для приобретения автомобильного транспортного средства (легковой автомобиль), согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 6 февраля 2020 года № 47
Типовая конкурсная документация для приобретения автомобильного
транспортного средства (легкового автомобиля)
________________________________________________________
(полное наименование заказчика (единого организатора)
________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), утвердившего конкурсную документацию)
Решение № ________ Дата _________
Вид предмета закупок - Товар Наименование конкурса – Приобретение легкового автомобиля
Заказчик (не указывается для организаторов, выступающих в одном лице с заказчиком)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер,
банковские реквизиты)
Представитель заказчика (не указывается для организаторов, выступающих в одном лице с заказчиком)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный
номер, должность, телефон, e-mail)
Организатор (единый организатор)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается наименование, местонахождение)
Банковские реквизиты для внесения обеспечения заявки:
________________________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер организатора и банковский счет организатора)
Представитель организатора (единого организатора) __________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный
номер, должность, телефон, e-mail)
Секретарь конкурсной комиссии ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, телефон, e-mail)

1. Жалпы ережелер
1. Конкурс қоса берілген лоттардың тізбесіне сәйкес өнім берушіні (лерді) таңдау мақсатында өткізіледі.
2. Осы конкурстық құжаттама (бұдан әрі - КҚ) мыналарды:
1) осы КҚ-ға 1-қосымшаға сәйкес лоттардың тізбесін;
2) осы КҚ-ға 2-қосымшаға сәйкес, сатып алынатын автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобильдердің) сипаты мен талап етілетін функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамаларын қамтиды.
Бұл ретте тапсырыс берушілер техникалық ерекшелікті КҚ 2-қосымшасына сәйкестікте әзірлейді, функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамаларының сипаттамасы техникалық ерекшеліктердің параметрлерін, тағайындалуын және пайдаланушылық жағдайларды қамтитын сәйкес бөлімдерге бөлінуі тиіс. Қажет жағдайда техникалық ерекшелікте көлік құралының шығарылған жылы мен кепілдік мерзімі көрсетіледі.
3) Осы конкурс үшін бөлінген сома _____________ теңгені құрайды.
Осы конкурс үшін бөлінген сома лоттар бөлінісінде мынаны құрайды:
Лоттың №
Автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобиль)
Лот бойынша бөлінген сома (теңге)
Лоттың №
Автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобиль)
лот __ бойынша __ бөлінген сома
3. Конкурсқа қатысуға ниет білдірген әлеуетті өнім беруші конкурсқа өтініммен қоса автомобиль көлік құралдарын (жеңіл автомобиль) сатып алу үшін бөлінген соманың бір пайызы мөлшерінде конкурсқа қатысу өтінімді қамтамасыз етуді төменде келтірілген нысандардың бірінде енгізеді:
1) мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының банктік шотына не мемлекеттік органдар және мемлекеттік мекемелер болып табылатын мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар үшін Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасында көзделген шотқа енгізілетін кепілдікті ақшалай жарнаны;
Ұйымдастырушының шотына кепілдік берілген ақшалай жарнаны орналастыруға арналған шот: (ұйымдастырушының атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, банктік деректемелері) шот валютасы: KZT;

1. Общие положения
1. Конкурс проводится с целью выбора поставщика (ов) в соответствии с прилагаемым перечнем лотов.
2. Настоящая конкурсная документация (далее – КД) включает в себя:
1) перечень лотов согласно приложению 1 к настоящей КД;
2) описание и требуемые функциональные, технические, качественные и эксплуатационные характеристики закупаемых автомобильных транспортных средств (легковых автомобилей) согласно приложению 2 к настоящей КД.
При этом заказчики разрабатывают техническую спецификацию в соответствии с приложением 2 к КД, описание функциональных, технических, качественных и эксплуатационных характеристик должно быть распределено на соответствующие разделы, содержащие параметры технических характеристик, назначение и эксплуатационные условия. При необходимости, в технической спецификации указывается год выпуска автомобильных транспортных средств (легковых автомобилей) и срок гарантии.
3) сумма, выделенная для данного конкурса, составляет ___________ тенге. Сумма, выделенная для данного конкурса, в разрезе лотов составляет:
№ лота
Автомобильное транспортное средство
(легковой автомобиль)
сумма, выделенная по лоту (тенге)
№ лота
Автомобильное транспортное средство
(легковой автомобиль)
сумма, __ выделенная по лоту
3. Потенциальный поставщик, изъявивший желание участвовать в конкурсе, вносит с заявкой на участие в конкурсе обеспечение заявки на участие в конкурсе в размере одного процента от суммы, выделенной для приобретения автомобильного транспортного средства (легковой автомобиль), в одной из ниже перечисленных форм:
1) гарантийный денежный взнос, который вносится на банковский счет организатора государственных закупок либо на счет, предусмотренный бюджетным законодательством Республики Казахстан для организаторов государственных закупок, являющихся государственными органами и государственными учреждениями;
Счет для размещения гарантийного денежного взноса на счете организатора: (наименование организатора, бизнес-идентификационный номер, банковские реквизиты) валюта счета: KZT;

2) электрондық құжат нысанында берілетін банк кепілдігі.
4. Конкурсқа қатысу өтінімді қамтамасыз етудің қолданылу мерзімі конкурсқа қатысуға өтінімнің өзінің мерзімінен кем болмауға тиіс.
* конкурс қорытындылары бойынша конкурс өткізу және мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасу тәртібін көздейтін конкурстық құжаттаманың ережелері Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 12590 болып тіркелген) Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларына 4-қосымша болып табылатын Конкурстық құжаттаманың ережелеріне сәйкес ресімделеді.
Автомобиль көлік құралын
(жеңіл автомобиль) сатып алу
үшін үлгілік конкурстық
құжаттамаға
1-қосымша
Лоттар тізімі (бекітілген жылдық жоспар негізінде қалыптастырылады)
Конкурстың № _________________________________
Конкурстың атауы _____________________________
Лоттың №
Тапсырыс берушінің атауы
Тауар атауы*
Өлшем бірлігі
Саны
Жеткізу жағдайлары (ИНКОТЕРМС2010 сәйкес)
Жеткізу мерзімі
Жеткізу орны
Аванстық төлемнің мөлшері, %
Лот бойынша бөлінген сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
* автомобиль көлік құралының (жеңіл автомобиль) толық сипаты мен сипаттамасы техникалық ерекшелікте көрсетіледі.
Автомобиль көлік құралын
(жеңіл автомобиль) сатып алу
үшін үлгілік конкурстық
құжаттамаға
2-қосымша
Сатып алынатын автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобильдердің) сипаты мен талап етілетін функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамаларын қамтиды
Конкурстың № ________________________________
Конкурстың атауы _____________________________
Лоттың № ____________________________________
Лоттың атауы:
Автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобиль)
Параметрлері
Сипаттау және қажетті функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамалары
Қозғалтқыштың жұмыс көлемі, см³:
Ең жоғары қуаты, а.к. (айн./мин.):
Трансмиссия түрі:
Жетек түрі:
Габариттері(ұзындығы/ені/биіктігі), мм:
Ең төменгі жол аралығы, мм:
Дөңгелек базасы, мм:
Кондиционерлеу жүйесі:
Аудиожүйе
Отырғыштарды әрлеу:
Қосымша параметрлер (көлік құралын опциялармен жарақтандыру):
Көлік құралын қосымша жабдықтау:
Қызмет көрсетудің кепілдік мерзімі (ай немесе км. жүру, ол бұрын келеді):
Автомобиль көлік құралы маркасын, үлгісін көрсете отырып *(жеңіл автомобильдің) атауы
Дайындаушы зауыт*
"CT-KZ" нысанындағы тауардың шығу тегі туралы сертификаттың бар болуы" *
электрондық құжаттың көшірмесімен қоса нөмірі мен күні көрсетіледі *

2) банковской гарантии, предоставляемой в форме электронного документа.
4. Срок действия обеспечения заявки на участие в конкурсе не может быть менее срока действия самой заявки на участие в конкурсе.
* положения конкурсной документации, предусматривающие порядок проведения конкурса и заключения договора о государственных закупках по итогам конкурса, оформляются по аналогии с положениями Конкурсной документации, являющейся приложением 4 к Правилам осуществления государственных закупок, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12590).
Приложение 1 к Типовой
конкурсной документации для
приобретения автомобильного
транспортного средства
(легкового автомобиля)
Перечень лотов (формируется на основе утвержденного годового плана)
№ конкурса _________________________________
Наименование конкурса ______________________
№ Лота
Наименование заказчика
Наименование товара*
Единица измерения
Количество
Условия поставки (в соответствии с ИНКОТЕРМС2010)
Срок поставки
Место поставки
Размер авансового платежа, %
Сумма, выделенная по лоту, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
* полное описание и характеристика автомобильного транспортного средства (легкового автомобиля) указываются в технической спецификации.
Приложение 2 к Типовой
конкурсной документации для
приобретения автомобильного
транспортного средства
(легкового автомобиля)
Описание и требуемые функциональные, технические, качественные и
эксплуатационные характеристики закупаемых автомобильных
транспортных средств (легковых автомобилей)
№ конкурса ______________________________
Наименование конкурса ___________________
№ лота __________________________________
Наименование лота:
Автомобильное транспортное средство (легковой автомобиль)
Параметры
Описание и требуемые функциональные, технические, качественные и эксплуатационные характеристики
Рабочий объем двигателя, см³:
Максимальная мощность, л.с. (об./мин.):
Тип трансмиссии:
Тип привода:
Габариты (длина/ширина/высота), мм:
Минимальный дорожный просвет, мм:
Колесная база, мм:
Система кондиционирования:
Аудиосистема:
Отделка сидений:
Дополнительные параметры (оснащение транспортного средства опциями):
Дополнительное оборудование транспортного средства:
Гарантийный срок обслуживания, (месяцев либо км. пробега, что наступит ранее):
Наименование автомобильного транспортного средства (легкового автомобиля), с указанием марки, модели*
Завод-изготовитель*
Наличие сертификата о происхождении товара формы "CT-KZ"*
указывается номер и дата с приложением копии электронного документа *

Кедендік одақ комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 877 шешімімен бекітілген "Доңғалақты көлік құралдарының қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының 018/2011 техникалық регламентінің талаптарына сәйкес көлік құралының типін мақұлдау немесе шассидің немесе көлік құралы құрылымының қауіпсіздігі туралы куәліктің болуы" *
электрондық құжаттың көшірмесімен қоса нөмірі мен күні көрсетіледі *
* әлеуетті өнім беруші толтыру үшін
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 6 ақпандағы
№ 47 бұйрығына
2-қосымша
Автомобиль көлік құралын (жеңіл автомобильді) сатып алуға арналған үлгілік аукциондық құжаттама
____________________________________________________________________
(аукционның атауы)
Тапсырыс беруші (тапсырыс берушімен бір тұлғаны білдіретін ұйымдастырушылар үшін көрсетілмейді)
________________________________________________________________________________
(атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, банк деректемелері көрсетіледі)
Тапсырыс берушінің өкілі (тапсырыс берушімен бір тұлғаны білдіретін ұйымдастырушылар үшін көрсетілмейді)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)
Ұйымдастырушы (бірыңғай ұйымдастырушы) ________________________________________
________________________________________________________________________________
(атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, банк деректемелері көрсетіледі)
Ұйымдастырушының (бірыңғай ұйымдастырушының) өкілі) ____________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)
Аукциондық комиссияның хатшысы ________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі, лауазымы,
телефоны, e-mail көрсетіледі)
1. Жалпы ережелер
1. Аукцион қоса берілген аукцион мәніне сәйкес өнім берушіні (лерді) таңдау мақсатында өткізіледі.

Наличие одобрения типа транспортного средства или одобрения типа шасси или свидетельства о безопасности конструкции транспортного средства согласно требованиям Технического регламента Таможенного союза "О безопасности колесных транспортных средств" (ТР ТС 018/2011), утвержденного Решением Комиссии таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 877*
указывается номер и дата с приложением копии электронного документа *
* для заполнения потенциальным поставщиком
Приложение 2
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 6 февраля 2020 года № 47
Типовая аукционная документация для приобретения автомобильного
транспортного средства (легкового автомобиля)
________________________________________________________________________________
(наименование аукциона)
Заказчик (не указывается для организаторов, выступающих в одном лице с заказчиком)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер,
банковские реквизиты)
Представитель заказчика (не указывается для организаторов, выступающих в одном лице с заказчиком)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный
номер, должность, телефон, e-mail)
Организатор (единый организатор) _________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер,
банковские реквизиты)
Представитель организатора (единого организатора) __________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный
идентификационный номер, должность, телефон, e-mail)
Секретарь аукционной комиссии ___________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, телефон, e-mail)
1. Общие положения
1. Аукцион проводится с целью выбора поставщика (ов) в соответствии с прилагаемым предметом (лотом) аукциона.

2. Осы аукциондық құжаттама (бұдан әрі - АҚ) мыналарды:
1) осы АҚ-ға 1-қосымшаға сәйкес аукционның мәнін;
2) осы АҚ-ға 2-қосымшаға сәйкес сатып алынатын автомобиль көлік құралдарының (жеңіл автомобильдердің) сипаты мен талап етілетін функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамаларын қамтиды.
Бұл ретте тапсырыс берушілер техникалық ерекшелікті АҚ-ға 2-қосымшаға сәйкес әзірлейді, функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамаларының сипаттамасы техникалық сипаттамалардың параметрлерін, тағайындалуын және пайдаланушылық жағдайларды қамтитын тиісті көлік құралдарының бөлімдерге бөлінуі тиіс. Қажет жағдайда техникалық ерекшелікте автомобиль көлік құралының шығарылған жылы мен кепілдік мерзімі көрсетіледі.
Осы аукцион үшін бөлінген сома ______ теңгені құрайды.
3). Аукционға қатысуға ниет білдірген әлеуетті өнім беруші аукционға қатысуға өтінім мен қоса автомобиль көлік құралын(жеңіл автомобиль) сатып алу үшін бөлінген соманың бір пайызы мөлшерінде аукционға қатысуға өтінімді қамтамасыз етуді төменде келтірілген нысандардың бірінде енгізеді:
1) мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының банктік шотына не мемлекеттік органдар және мемлекеттік мекемелер болып табылатын мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар үшін Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасында көзделген шотқа енгізілетін кепілдікті ақшалай жарнаны;
Ұйымдастырушының шотына кепілдік берілген ақшалай жарнаны орналастыруға арналған шот: (ұйымдастырушының атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, банктік деректемелері) шот валютасы: KZT;

2. Настоящая аукционная документация (далее – АД) включает в себя:
1) предмет аукциона, согласно приложению 1 к настоящей АД;
2) описание и требуемые функциональные, технические, качественные и эксплуатационные характеристики закупаемых автомобильных транспортных средств (легковых автомобилей) согласно приложению 2 к настоящей АД.
При этом заказчики разрабатывают техническую спецификацию в соответствии с приложением 2 к КД, описание функциональных, технических, качественных и эксплуатационных характеристик должно быть распределено на соответствующие разделы, содержащие параметры технических характеристик, назначение транспортных средств и эксплуатационные условия. При необходимости, в технической спецификации указывается год выпуска автомобильных транспортных средств (легковых автомобилей) и срок гарантии.
Сумма, выделенная для данного аукциона, составляет __ тенге.
3. Потенциальный поставщик, изъявивший желание участвовать в аукционе, вносит с заявкой на участие в аукционе обеспечение заявки на участие в аукционе в размере одного процента от суммы, выделенной для приобретения автомобильного транспортного средства (легкового автомобиля) в одной из ниже перечисленных форм:
1) гарантийный денежный взнос, который вносится на банковский счет организатора государственных закупок либо на счет, предусмотренный бюджетным законодательством Республики Казахстан для организаторов государственных закупок, являющихся государственными органами и государственными учреждениями;
Счет для размещения гарантийного денежного взноса на счете организатора: (наименование организатора, бизнес-идентификационный номер, банковские реквизиты) валюта счета: KZT;

2) электрондық құжат нысанында берілетін банктік кепілдік.
4. Аукционға қатысуға өтінімді қамтамасыз етудің қолданылу мерзімі аукционға қатысуға өтінімнің өз мерзімінен кем болмауға тиіс.
* аукцион қорытындылары бойынша аукцион өткізу және мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасау тәртібін көздейтін аукциондық құжаттаманың ережелері, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларына 9-қосымша болып табылатын Аукциондық құжаттаманың ережелеріне сәйкес ресімделеді (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 12590 болып тіркелді).
Автомобиль көлік құралын
(жеңіл автомобиль) сатып алуға
арналған үлгілік аукциондық
құжаттамаға 1-қосымша
Аукционның мәні (лот)
Аукционның № _________________________________
Аукционның атауы ______________________________
Лоттың №
Тапсырыс берушінің атауы
Тауар атауы*
Өлшем бірлігі
Саны
Жеткізу жағдайлары (ИНКОТЕРМС2010 сәйкес)
Жеткізу мерзімі
Жеткізу орны
Аванстық төлемнің мөлшері, %
Лот бойынша бөлінген сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
* Автомобиль көлік құралының толық сипаты мен сипаттамасы техникалық ерекшелікте көрсетіледі.
Автомобиль көлік құралын
(жеңіл автомобиль) сатып алуға
арналған үлгілік аукциондық
құжаттамаға 2-қосымша
Сатып алынатын автомобиль көлік құралының (жеңіл автомобильдердің) сипаты мен талап етілетін функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамалары
Аукционның № ______________________________
Аукционның атауы ___________________________
Лоттың нөмірі _______________________________
Лоттың атауы:
Автомобиль көлік құралы (жеңіл автомобиль)
Параметрлері
Сипаты және талап етілетін функционалдық, техникалық, сапалық және пайдаланушылық сипаттамалары
Қозғалтқыштың жұмыс көлемі, см³:
Ең жоғары қуаты, а.к. (айн./мин.):
Трансмиссия түрі:
Жетек түрі:
Габариттері(ұзындығы/ені/биіктігі), мм:
Ең төменгі жол аралығы, мм:
Дөңгелек базасы, мм:
Кондиционерлеу жүйесі:
Аудиожүйе:
Отырғыштарды әрлеу:
Қосымша параметрлер (көлік құралын опциялармен жарақтандыру):
Көлік құралын қосымша жабдықтау:
Кепілдік қызмет көрсету мерзімі (ай немесе км. жүру, ол бұрын келеді):
Автомобиль көлік құралының атауы (жеңіл автомобиль) (маркасын, үлгісін көрсетумен)*
Дайындаушы зауыт*
"CT-KZ" нысанындағы тауардың шығу тегі туралы сертификаттың бар болуы"*
электрондық құжаттың көшірмесімен қоса нөмірі мен күні көрсетіледі *

2) банковской гарантии, предоставляемой в форме электронного документа.
4. Срок действия обеспечения заявки на участие в аукционе не может быть менее срока действия самой заявки на участие в аукционе.
* положения аукционной документации, предусматривающие порядок проведения аукциона и заключения договора о государственных закупках по итогам аукциона, оформляются по аналогии с положениями Аукционной документации, являющейся приложением 9 к Правилам осуществления государственных закупок, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12590).
Приложение 1
к Типовой аукционной документации
для приобретения автомобильного
транспортного средства
(легкового автомобиля)
Предмет аукциона (лот)
№ аукциона _____________________________
Наименование аукциона __________________
№ Лота
Наименование заказчика
Наименование товара*
Единица измерения
Количество
Условия поставки (в соответствии с ИНКОТЕРМС2010)
Срок поставки
Место поставки
Размер авансового платежа, %
Сумма, выделенная по лоту, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
* полное описание и характеристика автомобильного транспортного средства (легкового автомобиля) указываются в технической спецификации.
Приложение 2
к Типовой аукционной документации
для приобретения автомобильного
транспортного средства
(легкового автомобиля)
Описание и требуемые функциональные, технические, качественные и
эксплуатационные характеристики закупаемых автомобильных
транспортных средств (легковых автомобилей)
№ аукциона ____________________________
Наименование аукциона _________________
Номер лота ____________________________
Наименование лота:
Автомобильное транспортное средство (легковой автомобиль)
Параметры
Описание и требуемые функциональные, технические, качественные и эксплуатационные характеристики
Рабочий объем двигателя, см³:
Максимальная мощность, л.с. (об./мин.):
Тип трансмиссии:
Тип привода:
Габариты (длина/ширина/высота), мм:
Минимальный дорожный просвет, мм:
Колесная база, мм:
Система кондиционирования:
Аудиосистема:
Отделка сидений:
Дополнительные параметры (оснащение транспортного средства опциями):
Дополнительное оборудование транспортного средства:
Гарантийный срок обслуживания, (месяцев либо км. пробега, что наступит ранее):
Наименование автомобильного транспортного средства (легкового автомобиля), с указанием марки, модели*
Завод-изготовитель*
Наличие сертификата о происхождении товара формы "CT-KZ"*
указывается номер и дата с приложением копии электронного документа *