"Қызмет өңірін айқындау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылы 27 маусымдағы № 392 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 2 наурыздағы № 104 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 11 наурызда № 20104 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қызмет өңірін айқындау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылы 27 маусымдағы № 392 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9658 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 ақпанда "Егемен Қазақстан" газетінің № 28 (28506) санында жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызмет өңірін айқындау қағидасында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Техникалық қарап тексерудің ұтқыр желілері үшін қызмет өңірін техникалық қарап тексерудің стационарлық желілері жоқ елді мекендер мен өңірлер атауларының тізбелерін жасау арқылы техникалық қарап тексеру операторы айқындайды.
Техникалық қарап тексерудің стационарлық желілері жоқ елді мекендер мен өңірлер атауларының тізбесін (бұдан әрі - Тізбе) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті (бұдан әрі – Комитет) жасайды және www.miid.gov.kz. интернет-ресурсында орналастырылады.";
8, 9, 10, 11-тармақтар алынып тасталсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Оператор тұрғындарды Кесте туралы тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында хабарлайды.
Оператор Кестенің көшірмесін күнтізбелік бес күн ішінде Комитеттің аумақтық органдарына жібереді.".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев

О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 392 "Об утверждении Правил определения региона деятельности"
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 2 марта 2020 года № 104. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2020 года № 20104
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 392 "Об утверждении Правил определения региона деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9658, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 февраля 2015 года № 28 (27904) следующие изменения:
в Правилах определения региона деятельности, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Регион деятельности определяется для мобильной линии технического осмотра оператора технического осмотра посредством составления перечня наименований населенных пунктов и регионов, где отсутствуют стационарные линии технического осмотра.
Перечень наименований населенных пунктов и регионов, где отсутствуют стационарные линии технического осмотра (далее - Перечень) составляется Комитетом транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – Комитет) и размещается на интернет-ресурсе: www.miid.gov.kz.";
пункты 8, 9, 10, 11 исключить;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Оператор информирует население о Графике через периодические печатные издания, распространяемые на территории соответствующей административно-территориальной единицы.
В течение пяти календарных дней Оператор направляет копию Графика в территориальные органы Комитета.".
2. Комитету транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Министра индустрии
и инфраструктурного развития Республики Казахстан
К. Ускенбаев