"Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын және Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы саласындағы субъектілерге фармацевтикалық көрсетілген қызметтердің құнын төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № ҚР ДСМ-16/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 17 наурызда № 20131 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № ҚР ДСМ-210/2020 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.11.2020 № ҚР ДСМ-210/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 25-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын және Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы саласындағы субъектілерге фармацевтикалық көрсетілген қызметтердің құнын төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16685 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
2-тармақтың 3) және 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) медициналық-санитариялық алғашқы көмектің кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті (бұдан әрі – МСАК КЖН кепілдік берілген компоненті) – түзету коэффициенттерін ескере отырып, ТМККК шеңберінде МСАК қызметтері кешенінің есептік құны;
4) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив (бұдан әрі – МСАК КЖН) – МСАК субъектісіне "Бекітілген халық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – БХТ) тіркелген, МСАК КЖН кепілдік берілген компонентінен және МСАК КЖН ынталандырушы компонентінен тұратын, бекітілген бір адамға ТМККК шеңберінде МСАК қызметтері кешенінің құны;";

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 138 "Об утверждении Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения и Правил оплаты стоимости фармацевтических услуг субъектам в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № ҚР ДСМ-16/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2020 года № 20131. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-210/2020.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 27.11.2020 № ҚР ДСМ-210/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
В соответствии с пунктом 3 статьи 25 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 138 "Об утверждении Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения и Правил оплаты стоимости фармацевтических услуг субъектам в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16685, опубликован 24 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения, утвержденных указанным приказом:
подпункты 3) и 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) гарантированный компонент комплексного подушевого норматива первичной медико-санитарной помощи (далее – гарантированный компонент КПН ПМСП) – расчетная стоимость комплекса услуг ПМСП в рамках ГОБМП с учетом поправочных коэффициентов;
4) комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной помощи (далее – КПН ПМСП) – стоимость комплекса услуг ПМСП в рамках ГОБМП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в информационной системе "Регистр прикрепленного населения" (далее – РПН) к субъекту ПМСП, состоящая из гарантированного компонента КПН ПМСП и стимулирующего компонента КПН ПМСП;";

2-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) ауыл халқына арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті – түзету коэффициенттерін ескере отырып, ауыл халқына көрсетілетін МСАК қызметтері кешенінің есептік құны;";
2-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) базалық мөлшерлеме – стационарлық және стационарды алмастыратын көмек деңгейінде бір емделіп шығу жағдайына есептегендегі медициналық көмек көрсетуге арналған қаржы қаражатының орташа көлемі;";
2-тармақтың 15) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"15) адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған және (немесе) жұқтырылған иммун тапшылығы синдромымен ауыратын бір адамға арналған кешенді тариф – адамның иммун тапшылығы вирусын (бұдан әрі – АИТВ) жұқтырған және (немесе) жұқтырылған иммун тапшылығы синдромымен (бұдан әрі – ЖИТС) ауыратын науқастарға ТМККК шеңберінде клиникалық хаттамалар негізінде қалыптастырылатын бір АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын адамға есептегендегі медициналық-әлеуметтік қызметтер кешенінің құны;";
2-тармақ мынадай мазмұндағы 15-1 және 15-2-тармақшалармен толықтырылсын:
"15-1) АИТВ/ЖИТС бойынша халықты зерттеп-қарауға арналған тариф – АИТВ/ЖИТС-қа зерттеп-қарау бойынша бір өтініш білдірушіге есептегендегі көрсетілетін қызметтердің құны;
15-2) Достық кабинетіне бір өтініш білдірушіге арналған кешенді тариф – Достық кабинетіне бір өтініш білдірушіге есептегендегі ТМККК шеңберіндегі медициналық қызметтер кешенінің құны;";
2-тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) психикалық денсаулық орталығының бар бір науқасына арналған кешенді тариф – Кодекстің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен "Диспансерлік науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде тіркелген психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа есептегендегі ТМККК шеңберінде психикалық денсаулық орталығының бар науқастарына медициналық-әлеуметтік қызметтер кешенінің құны;";
2-тармақтың 26) тармақшасы алып тасталсын;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қызметтер беруші қор медициналық құжаттаманы сұратқан сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күнінің ішінде қордың мекенжайына сұратылған құжаттардың электрондық сканерленген көшірмелерін ұсынады. Қор сұрау салуды ресми хатпен жүзеге асырады.
Құжаттардың электрондық сканерленген көшірмесі қызметтер берушінің мекенжайына қайтаруға жатпайды.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы көрсетілетін медициналық көмектің нысанына қарай әрбір жасалған көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына жеке қалыптастырылады, оған қордың уәкілетті лауазымды тұлғасы қол қояды және қызметтер берушіге танысу үшін беріледі.
Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасында мыналар:

подпункт 6) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"6) гарантированный компонент комплексного подушевого норматива на сельское население – расчетная стоимость комплекса услуг ПМСП, оказываемых сельскому населению, с учетом поправочных коэффициентов;";
подпункт 8) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"8) базовая ставка – средний объем финансовых средств на оказание медицинской помощи в расчете на один пролеченный случай на уровне стационарной и стационарозамещающей помощи;";
подпункт 15) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"15) комплексный тариф на одного инфицированного вирусом иммунодефицита человека и (или) больного синдромом приобретенного иммунодефицита – стоимость комплекса медико-социальных услуг инфицированным вирусом иммунодефицита человека (далее – ВИЧ) и (или) больным синдромом приобретенного иммунодефицита (далее – СПИД) в рамках ГОБМП в расчете на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД, формируемая на основе клинических протоколов;";
дополнить подпунктами 15-1 и 15-2 пункта 2 следующего содержания:
"15-1) тариф на обследование населения по поводу ВИЧ/СПИД - стоимость услуг в расчете на одного обратившегося по поводу обследования на ВИЧ/СПИД;
15-2) комплексный тариф на одного обратившегося в Дружественный кабинет – стоимость комплекса медицинских услуг в рамках ГОБМП в расчете на одного обратившегося в Дружественный кабинет;";
подпункт 25) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"25) комплексный тариф на одного больного центра психического здоровья – стоимость комплекса медико-социальных услуг больным центра психического здоровья, в рамках ГОБМП в расчете на одного больного с психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением психоактивных веществ, зарегистрированного в информационной системе "Электронный регистр диспансерных больных", утвержденная уполномоченным органом согласно пункту 2 статьи 23 Кодекса;";
подпункт 26) пункта 2 исключить;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Поставщик в течение 3 (трех) рабочих дней, с момента запроса фондом медицинской документации, предоставляет в адрес фонда запрашиваемые электронные сканированные копии документов. Запрос фондом осуществляется официальным письмом.
Электронная сканированная копия документов не подлежат возврату в адрес поставщика.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Протокол исполнения договора закупа услуг формируется в зависимости от формы оказываемой медицинской помощи, отдельно на каждый договор закупа услуг, подписывается уполномоченным должностным лицом фонда и предоставляется поставщику для ознакомления.
В протоколе исполнения договора закупа услуг отражаются:

1) өзге де төлемдер – сот органдарының шешімі, жүргізілген төлемдер бойынша өткен төлем кезеңдері үшін салыстыру, Қазақстан Республикасы заңнамасының өзгеруіне байланысты не осы Қағидаларда және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де негіздер бойынша төленуге жататын сомаларды қайта есептеу нәтижелері болған жағдайда;
2) өзге де шегерімдер – сот органдарының шешімі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының жылдық сомасы асып кеткен, жүргізілген төлемдер бойынша өткен төлем кезеңдері үшін салыстыру нәтижелері, есепті кезең жабылғаннан кейін нысаналы мониторинг немесе жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша айыппұл санкциялары қолданылған, Қазақстан Республикасы заңнамасының өзгеруіне байланысты не осы Қағидаларда және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де негіздер бойынша төленуге жататын сомалар қайта есептелген жағдайларда көрсетіледі.";
36-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Қол қойылған көрсетілген қызметтердің актілері бойынша ақы төлеуді қор есепті кезең аяқталғаннан кейін күнтізбелік 20 (жиырма) күннен кешіктірмей екінші деңгейдегі банктегі қызметтер беурішінің есеп айырысу шотына немесе медициналық қызметтер көрсеткені үшін алынған қаражатты есептеу және жұмсау бойынша банк операцияларын жүргізу үшін ашылған қолма-қол бақылау шоттарына ақшалай қаражатты аудару арқылы жүзеге асырады.
Қайта түзетілген шот-тізілім ұсынылған жағдайда және еңсерілмейтін күш мән-жайлары туындаған кезде осы Қағидалардың 27-тармағында көзделген негіздер бойынша ақы төлеу түзетілген шот-тізілім ұсынылған күннен бастап күнтізбелік 15 (он бес) күннен кешіктірмей жүзеге асырылады.";
38-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"38. Қызметтер беруші көрсетілген қызметтер актісімен келіспеген жағдайда оны алған күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей қорды бас тарту себептерінің негіздемесімен және бас тарту себебін растайтын есеп айырысулар мен құжаттарды қоса бере отырып, көрсетілген қызметтер актісіне қол қоюдан бас тарту туралы хабардар етеді.
Қор көрсетілген қызметтер актісіне қол қоюдан бас тартуды алған күннен бастап 2 (екі) жұмыс күнінен кешіктірмей қабылданған шешім туралы қызметтер берушіге хабарлайды:
- көрсетілген қызметтер актісін түзету және көрсетілген қызметтер актісін шешімнің дұрыстығын растайтын есептер мен құжаттарды қоса бере отырып, қол қоюға қайта жіберу;
- көрсетілген қызметтер актісін оған осындай шешімнің негіздемесі бар өзгерістер енгізбей қайта жіберу.
Қол қойылған көрсетілген қызметтер актілері бойынша ақы төлеу мерзімі қор мен қызметтер берушінің көрсетілген қызметтер актісіне қол қою бойынша келісімге қол жеткізуге жұмсалған уақыт кезеңіне ұзартылады.";
45-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) иные выплаты - в случаях наличия решения судебных органов, результатов сверки за прошедшие платежные периоды по проведенным платежам, перерасчета сумм, подлежащих оплате ввиду изменения законодательства Республики Казахстан либо по иным основаниям, предусмотренным настоящими Правилами и законодательством Республики Казахстан.
2) иные вычеты - в случаях наличия решения судебных органов, превышения годовой суммы договора закупа услуг, предусмотренной договором закупа услуг, результатов сверки за прошедшие платежные периоды по проведенным платежам, применения штрафных санкций по результатам целевого мониторинга или внепланового мониторинга после закрытия отчетного периода, перерасчета сумм, подлежащих оплате ввиду изменения законодательства Республики Казахстан либо по иным основаниям, предусмотренным настоящими Правилами и законодательством Республики Казахстан.";
пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. Оплата по подписанным актам оказанных услуг осуществляется фондом не позднее 20 (двадцати) календарных дней после завершения отчетного периода, путем перечисления денежных средств на расчетный счет поставщика в банке второго уровня или на контрольные счета наличности, открытые для проведения банковских операций по зачислению и расходованию средств, полученных за оказание услуг.
В случае предоставления повторного скорректированного счета-реестра и при возникновении обстоятельств непреодолимой силы, по основаниям, предусмотренным пунктами 27 настоящих Правил, оплата осуществляется не позднее 15 (пятнадцати) календарных дней со дня предоставления скорректированного счета-реестра.";
пункт 38 изложить в следующей редакции:
"38. Поставщик в случае несогласия с актом оказанных услуг не позднее трех рабочих дней со дня его получения информирует фонд об отказе от подписания акта оказанных услуг с обоснованием причин отказа и приложением расчетов и документов, подтверждающих причину отказа.
Фонд не позднее 2 (двух) рабочих дней со дня получения отказа от подписания акта оказанных услуг сообщает поставщику о принятом решении:
- корректировка акта оказанных услуг и повторное направление акта оказанных услуг на подписание с приложением расчетов и документов, подтверждающих правильность решения;
- повторное направление акта оказанных услуг без внесения в него изменений с обоснованием такого решения).
Срок оплаты по подписанным актам оказанных услуг продлевается на период времени, затраченный фондом и поставщиком на достижение согласия по подписанию акта оказанных услуг.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:

"45. Бірлесіп орындаушының көрсетілген қызметтеріне ақы төлеуді қызметтер берушілер, бірлесіп орындаушының туберкулезбен, психикалық және мінез-құлық бұзылулары және ПБӘ заттарды тұтынудан туындайтын психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету кезіндегі көрсетілген қызметтерін қоспағанда, ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтердің мөлшерінен аспайтын тарифтер бойынша жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 47-1-тармақпен толықтырылсын:
"47-1. Бірлесіп орындаушының қызметтеріне ақы төлеу бірлесіп орындау шартында көзделген соманың шегінде жүзеге асырылады;";
48-тармақ мынадай редкцияда жазылсын:
"48. Қызметтер берушілердің – МСАК және бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық қызметтер кешенін көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің (бұдан әрі – МСАК субъектілері) қызметтеріне ақы төлеу:
1) бекітілген халыққа АЕК көрсеткені;
2) жеделдігі 4 санаттағы шақыруларға қызмет көрсету үшін бекітілген халыққа тәуліктік кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені;
3) ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз еткені үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген сома шегінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 48-1, 48-2, 48-3 және 48-4-тармақтармен толықтырылсын:
"48-1. Бекітілген халыққа АЕК көрсеткені үшін ақы төлеу МСАК КЖН тарифі бойынша жүзеге асырылады, ол мыналарды қамтиды:
1) осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес шығындары кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қалалық маңызы бар, аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтер кешені үшін ақы төлеу кезінде ескерілетін қызметтер тізбесі бойынша бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық қызметтер кешенін қамтамасыз ету.
2) № 429 бұйрықпен және Тарифтерді қалыптастыру әдістемесінде айқындалған тәртіппен МСАК субъектілері қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін МСАК қызметтерін көрсететін қызметтер берушінің қызметкерлерін ынталандыру (бұдан әрі – МСАК қызметкерлерін ынталандыру).
48-2. Жеделдігі 4-санаттағы шақыртуларға қызмет көрсету үшін бекітілген халыққа тәулік бойы кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу кезек күттірмейтін көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылады.
48-3. Фенилкетонуриямен ауыратын бекітілген халыққа қызмет көрсететін МСАК субъектілері үшін – ақуыз мөлшері төмен емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз еткені үшін ақы төлеу нақты шығындары бойынша жүзеге асырылады.

"45. Оплата за оказанные услуги соисполнителя осуществляется поставщиками по тарифам, не превышающим размеры тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках ГОБМП и в системе ОСМС за исключением оказанных услуг соисполнителя при оказании медико-социальной помощи больным туберкулезом, больным с психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ.";
дополнить пунктом 47-1 следующего содержания:
"47-1. Оплата услуг соисполнителя осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором соисполнения.";
пункт 48 изложить в следующей редакции:
"48. Оплата услуг поставщиков – субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП и комплекс амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному населению (далее – субъекты ПМСП) осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг за оказание:
1) АПП прикрепленному населению;
2) круглосуточной неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов;
3) обеспечение специализированными лечебными низкобелковые продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина.";
дополнить пунктами 48-1, 48-2, 48-3 и 48-4 следующего содержания:
"48-1. Оплата за оказание АПП прикрепленному населению осуществляется по тарифу КПН ПМСП, который включает:
1) обеспечение комплекса амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному населению по перечню услуг, затраты по которым учитываются при оплате за комплекс амбулаторно-поликлинических услуг, оказанный субъектами здравоохранения городского значения, районного значения и села по комплексному подушевому нормативу, согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
2) стимулирование работников поставщика, оказывающего услуги ПМСП, за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъектов ПМСП в порядке, определенном приказом № 429 и Методикой формирования тарифов (далее – стимулирование работников ПМСП).
48-2. Оплата за оказание круглосуточной неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов осуществляется по подушевому нормативу на оказание неотложной помощи.
48-3. Оплата за обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина для субъектов ПМСП, обслуживающих прикрепленное население с заболеванием фенилкетонурия осуществляется по фактическим затратам.

48-4. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органының (бұдан әрі – ДСБ) шешімі бойынша ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен орталықтандырып қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін айқындауға жол беріледі.
Ақы төлеу мақсатында ақуыз мөлшері төмен емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен босатуға "Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "ДҚ" АЖ) тіркеледі.";
50-тармақ алып тасталсын;
51-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"51. Қор осы Қағидалардың 39-тармағында көрсетілген салыстыру актісінің негізінде МСАК субъектісіне бекітілген фенилкетонурия ауруы бар адамдар санының немесе мамандандыралған емдік өнімдердің түрлерінің өзгеруіне байланысты көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының сомасын түзетуді жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 74-1-тармақпен толықтырылсын:
"74-1. Интернаттық ұйымдарға жатпайтын орта білім беру ұйымдарының білім алушыларына, бекітілген бір мектеп оқушысына медициналық көмек көрсеткені үшін МСАК субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеу жан басына шаққандағы тариф бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 74-2-тармақпен толықтырылсын:
"74-2. Профилактикалық медициналық қарап-тексеру жүргізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 10 қарашадағы №685 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5918 болып тіркелген) бекітілген Профилактикалық медициналық қарап-тексерулерге жататын адамдардың нысаналы топтарын, сондай-ақ осы қарап-тексерулерді өткізудің қағидалары мен кезеңділігіне сәйкес интернаттық ұйымдарға жатпайтын орта білім беру ұйымдарының білім алушыларын профилактикалық қарап-тексеруді қоспағанда, профилактикалық медициналық қарап-тексерудің (скрининг) әрбір түрі бойынша профилактикалық қарап-тексеру аяқталған кезде жүзеге асырылады.";
85-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"85. Күндізгі стационардың бір емделіп шыққан жағдайы үшін ақы төлеу:
1) терапиялық бейіндегі күндізгі стационардың бір емделіп шыққан жағдайы үшін ақы төлеу стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шыққан жағдай үшін тарифтің 1/2 (екіден бір) тарифі бойынша жүзеге асырылады;
2) хирургиялық бейіндегі күндізгі стационардың бір емделіп шыққан жағдайы үшін ақы төлеу стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шыққан жағдай үшін тарифтің 3/4 (төрттен үш) тарифі бойынша жүзеге асырылады.

48-4. По решению местного органа государственного управления здравоохранением области, города республиканского значения и столицы (далее – УЗ) допускается определение субъектов ПМСП для централизованного обеспечения лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина.
В целях оплаты отпуск лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина регистрируется в информационной системе "Лекарственное обеспечение" (далее – ИС "ЛО").";
пункт 50 исключить;
пункт 51 изложить в следующей редакции:
"51. Фонд на основании акта сверки, указанного в пункте 39 настоящих Правил, осуществляет корректировку суммы договора закупа услуг в связи с изменением количества лиц с заболеванием фенилкетонурия, прикрепленных к субъекту ПМСП или видов специализированных лечебных продуктов по медицинским показаниям.";
дополнить пунктом 74-1 следующего содержания:
"74-1. Оплата за оказание услуг субъектов ПМСП медицинской помощи обучающимся организаций среднего образования, не относящихся к интернатным организациям, на одного прикрепленного школьника согласно договору закупа услуг, осуществляется по подушевому нормативу.";
дополнить пунктом 74-2 следующего содержания:
"74-2. Оплата услуг по проведению профилактического медицинского осмотра согласно Правилам и периодичности проведения профилактических медицинских осмотров целевых групп населения, утвержденных приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 685 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5918) осуществляется при завершении профилактического осмотра по каждому виду профилактического медицинского (скринингового) осмотра, за исключением профилактических осмотров обучающихся организаций среднего образования, не относящихся к интернатным организациям.";
пункт 85 изложить в следующей редакции:
"85. Оплата за один пролеченный случай дневного стационара:
1) терапевтического профиля осуществляется по тарифу 1/2 (одной второй) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи;
2) хирургического профиля дневного стационара осуществляется по тарифу 3/4 (треть четверти) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи.

Осы тармақтың нормалары осы Қағидалардың 106, 107 және 124-тармақтарына қолданылмайды.";
мынадай мазмұндағы 86-1, 86-2-тармақтармен толықтырылсын:
86-1. Науқастың ұзақ уақыт болуына паллиативтік көмек көрсету кезінде ақы төлеу тоқсан күн болған кезде бір төсек-күн үшін тариф бойынша жүзеге асырылады.
Бұл ретте, есепті кезеңде бір пациент тоқсан күн болған кезде барлық төсек-күндер бір емделген жағдай ретінде есептеледі.
Ақы төлеу бір аяқталған емделген жағдай ретінде қызметтердің сапасы мен көлемінің мониторингі нәтижелерін ескере отырып жүзеге асырылады.
86-2. Үш жасқа дейінгі баланы, сондай-ақ дәрігерлердің қорытындысы бойынша қосымша күтімді қажет ететін ересек ауыр науқас балаларды шұғыл емдеуге жатқызу кезінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 126 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16793 болып тіркелген) бекітілген "Инфекциялық аурулардың алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы, санитариялық-профилактикалық іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларына сәйкес балаға тікелей күтім жасауды жүзеге асыратын, атаулы әлеуметтік көмек алушылар қатарынан анасын (әкесі), "Алтын алқамен", "Күміс алқамен" наградталған көп балалы аналарды, мүгедек балаға күтім жасауды жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдарды, бала кезінен бірінші топтағы мүгедек балаға күтім жасауды жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдарды зерттеп-қарау бойынша қызметтерге ақы төлеу емделген жағдай құнына қосымша тариф бойынша жүзеге асырылады.";
89-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"89. "МҚСБЖ" АЖ-да осы Қағидаларға 26-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялық медициналық қызметтерді көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) автоматтандырылған түрде қалыптастыру және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін қызметтер беруші АЖ-да, соның ішінде "Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "СНЭТ" АЖ) мыналарды:
1) күн сайын № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № № 003/е нысаны бойынша деректерді енгізуді және растауды қамтамасыз етеді.
Гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізудің дұрыстығы расталғаннан кейін "СНЭТ" АЖ-да деректер түзетуге жатпайды;
2) стационардан пациент жазылып шыққан күннен кейін 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 066/е және № 003/е нысандары бойынша стационардан шыққан науқастың статистикалық карталарын қалыптастыру;

Нормы настоящего пункта не распространяются на пункты 106, 107 и 124 настоящих Правил.";
дополнить пунктами 86-1, 86-2 следующего содержания:
"86-1. При оказании паллиативной помощи долговременного пребывания больного оплата осуществляется по тарифу за один койко-день при пребывании девяноста дней.
При этом, все койко-дни при пребывании девяносто дней одного пациента за отчетный период считаются как один пролеченный случай.
Оплата осуществляется с учетом результатов мониторинга качества и объема услуг как за один завершенный пролеченный случая.
86-2. При экстренной госпитализации ребенка в возрасте до трех лет, а также тяжело больных детей старшего возраста, нуждающихся по заключению врачей в дополнительном уходе, оплата услуг по обследованию в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 марта 2018 года № 126 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно – эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно – противоэпидемических, санитарно – профилактических мероприятий по предупреждению инфекционных заболеваний" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан 16793) матери (отца), непосредственно осуществляющего уход за ребенком, из числа получателей адресной социальной помощи, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", неработающих лиц, осуществляющих уход за ребенком-инвалидом; неработающих лиц, осуществляющих уход за инвалидом первой группы с детства, производится дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
пункт 89 изложить в следующей редакции:
"89. Для автоматизированного формирования в ИС "СУКМУ" счет-реестра за оказание специализированной медицинской помощи и высокотехнологичных медицинских услуг по форме согласно приложению 26 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание стационарной и стационарозамещающей помощи) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает в ИС, в том числе в информационной системе "Электронный регистр стационарных больных" (далее - ИС "ЭРСБ"):
1) ежедневный ввод и подтверждение данных по формам № 003/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907.
После подтверждения правильности ввода данные в ИС "ЭРСБ" не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода результатов гистологических и патоморфологических исследований;
2) формирование не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара статистических карт выбывшего из стационара по формам № 066/у и № 003/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907;

3) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде мынадай есептерді:
осы Қағидаларға 27-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялық медициналық қызметтер үшін шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 28-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялық медициналық қызметтер үшін қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
осы Қағидаларға 29-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялық медициналық қызметтер көрсетуге аванстың жоспарлы сомасын бөлу;
осы Қағидаларға 30-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялық медициналық қызметтер үшін кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау туралы ақпаратты қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу.
"СНЭТ" АЖ-да осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, қызметтер берушіге ағымдағы есепті кезең үшін стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген ақпаратты енгізгенге дейін жүргізілмейді.
Қызметтер беруші қордың сұрау салуы бойынша осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасында көрсетілген негізінде ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
95-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
95. Сызықтық шкала:
1) облыстық және қалалық босандыру ұйымдарына;
2) емделіп шыққан жағдайлардың 45 (қырық бес) пайызы және одан астам босандыру үлесімен босандыру қызметтерін көрсететін көпбейінді стационарларға;
3) емделіп шыққан жағдайлардың 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызметтер көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
4) емделіп шыққан жағдайлардың 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар мен босандыру қызметтерінің жиынтық үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызмет және босандыру қызметтерін көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
5) стационарды алмастыратын медициналық көмек нысаны бойынша көрсетілген гемодиализ бен перитонеалдық диализ қызметтеріне;
6) ақы төлеу осы тараудың 3-параграфына сәйкес жүзеге асырылатын онкологиялық аурулары бар балаларға көрсетілетін қызметтерге;
7) онкологиялық науқастарға және туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін республикалық денсаулық сақтау ұйымдары ұсынатын қызметтерге;

3) ввод данных, необходимых для формирования следующих отчетов, в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом информации о:
структуре расходов за оказанную специализированную медицинскую помощь и высокотехнологичные медицинские услуги по форме согласно приложению 27 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате труда работников за оказанную специализированную медицинскую помощь и высокотехнологичные медицинские услуги по форме согласно приложению 28 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса на оказание специализированной медицинской помощи и высокотехнологичных медицинских услуг по форме согласно приложению 29 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров за оказанную специализированную медицинскую помощь и высокотехнологичные медицинские услуги по форме согласно приложению 30 к настоящим Правилам.
В случае отсутствия в ИС "ЭРСБ" информации, предусмотренной подпунктом 3) части первой настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи за текущий отчетный период поставщику не производится до введения указанной информации.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании сформировавшейся информации, указанной в подпункте 3) части первой настоящего пункта.";
пункт 95 изложить в следующей редакции:
"95. Линейная шкала не применяется:
1) к областным и городским организациям родовспоможения;
2) к многопрофильным стационарам, оказывающим услуги родовспоможения с долей родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и выше от пролеченных случаев;
3) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года с долей детей до 1 (одного) года 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
4) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года и услуги родовспоможения с совокупной долей детей до 1 (одного) года и услуг родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
5) на услуги гемодиализа и перитонеального диализа, оказанные по форме стационарозамещающей медицинской помощи;
6) на услуги детям с онкологическими заболеваниями, оплата по которым осуществляется согласно параграфу 3 настоящей главы;
7) на услуги, предоставляемые республиканскими организациями здравоохранения, оказывающими медицинскую помощь онкологическим больным и больным туберкулезом;

8) осы Қағидаларға 33-қосымшаға сәйкес Аурулар және денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі – 10 (бұдан әрі – АХЖ-10) кодтары бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктерінің және қан, қан өндіру ағзалары ауруларының тізбесі бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарға медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдары және "University Medical Center" Корпоративтік қоры ұсынатын қызметтерге;
9) жоғары технологиялы медициналық көрсетілетін қызметтерге;
10) сәбиді күту бойынша (жаңа туған сәбидің дәрі қобдишасы) жинақпен қамтамасыз етуге;
11) тәуліктік стационар деңгейінде инфекциялық бейін төсектеріндегі инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға көрсетілетін қызметтерге қолданылмайды.";
100-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"100. Медициналық оңалту және паллативтік көмек бойынша қосарлап кодталған жағдайларды қоспағанда, осы Қағидаларға 48-қосымшаға сәйкес Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі АХЖ-10 сәйкес негізгі диагноз болып табылмайтын және Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша КШТ тізбесінен алып тасталған диагноздардың тізбесі бойынша ақы төлеу жүзеге асырылмайды.";
101-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"101. Ауыстыруға, пациенттің өз еркімен кетуіне байланысты пациенттің тәуліктік стационарда қысқа мерзімді (3 (үш) тәулікке дейін қоса алғанда) болуына негізгі диагноздың немесе операцияның КШТ құнынан нақты өткізген төсек-күндері бойынша ақы төленеді.
Қысқа мерзімді болу кезінде (үш тәулікке дейін қоса алғанда) алдын алуға болмайтын өлім жағдайларында ақы төлеу негізгі диагноздың немесе операцияның КШТ құнының елу пайызы мөлшерінде жүргізіледі.";
мынадай мазмұндағы 103-1-тармақпен толықтырылсын:
"103-1. Инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға инфекциялық бейіндегі төсектерде көрсетілетін медициналық қызметтерге ақы төлеу шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделген жағдайға арналған тариф бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 109-1-тармақпен толықтырылсын:
"109-1. Қабылдау бөлімшесінде қызмет көрсету үшін ақы төлеу шығын сыйымдылық коэффициентін ескере отырып, стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың қабылдау бөлімшелері үшін КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тариф бойынша жүзеге асырылады.";
115-тармақ алып тасталсын;
118-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"118. Қор тәуліктік стационар жағдайында жүргізілетін терапияның тиімсіздігі және осы Қағидалардың талаптарына кірмейтін дәрілік заттар мен МБ-ны өмірлік көрсетілімдері бойынша науқасқа негізді ұсыну жағдайында емделіп шыққан жағдай үшін осы қосымша шығындарға ақы төлейді және осы Қағидалардың 30-тармағында көзделген тәртіппен стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасында көрсетеді.
Қосымша шығындарға ақы төлеу мыналардың:

8) на услуги, предоставляемые организациями здравоохранения и Корпоративным фондом "University Medical Center", оказывающие медицинскую помощь больным со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани по перечню злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей и болезней крови, кроветворных органов по кодам Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 10 (далее – МКБ-10) согласно приложению 33 к настоящим Правилам;
9) на высокотехнологичные медицинские услуги;
10) за обеспечение комплектом по уходу за младенцем (аптечка новорожденного);
11) на услуги, оказанные больным инфекционными заболеваниями на койках инфекционного профиля на уровне круглосуточного стационара.";
пункт 100 изложить в следующей редакции:
"100. Оплата не осуществляется по перечню диагнозов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем МКБ-10 не являются основным диагнозом и исключены из Перечня КЗГ по статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем, согласно приложению 48 к настоящим Правилам, за исключением случаев двойного кодирования по медицинской реабилитации, паллиативной помощи и родовспоможению.";
пункт 101 изложить в следующей редакции:
"101. Кратковременное (до 3 (трех) суток включительно) пребывание пациента в круглосуточном стационаре, связанное с переводом, самовольным уходом пациента, оплачивается по фактически проведенным койко-дням от стоимости КЗГ основного диагноза или операции.
Оплата в случае непредотвратимых летальных исходов при кратковременном пребывании (до трех суток включительно) производится по пятидесятипроцентной стоимости пролеченного случая по КЗГ основного диагноза или операции.";
дополнить пунктом 103-1 следующего содержания:
"103-1. Оплата медицинских услуг, оказываемых больным инфекционными заболеваниями на койках инфекционного профиля осуществляется по тарифу за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости.";
дополнить пунктом 109-1 следующего содержания:
"109-1. Оплата за оказание услуг в приемном отделении осуществляется по тарифу за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости для приемных отделений медицинских организаций, оказывающих стационарную помощь.";
пункт 115 исключить;
пункт 118 изложить в следующей редакции:
"118. Фонд, в случае неэффективности проводимой терапии в условиях круглосуточного стационара и обоснованного предоставления больному по жизненным показаниям, лекарственных средств и МИ, не входящих в условия настоящих Правил, оплачивает данные дополнительные затраты за пролеченный случай и отражает в протоколе исполнения договора закупа услуг по оказанию стационарной и стационарозамещающей помощи в порядке, предусмотренном пунктом 30 настоящих Правил.
Оплата дополнительных затрат осуществляется на основании:

1) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 15 (он бесінші) күнінен кешіктірмей қорға жіберілетін, осы Қағидалардың талаптарына кірмейтін қосымша дәрілік заттарды және МБ-ны науқасқа ұсынғаны үшін мәлімделген шығындарды растайтын құжаттарды қоса бере отырып, қызметтер берушінің жазбаша өтінішінің;
2) осы Қағидалардың талаптарына кірмейтін қосымша дәрілік заттар мен МБ-ны пациентке ұсынудың негізділігі туралы сапа мен көлемді мониторингтеу нәтижелерінің;
3) қор құратын комиссияның дәрілік заттар мен МБ-ға қосымша шығындардың негізділігі туралы комиссияның оң қорытындысының негізінде жүзеге асырылады. Комиссияның құрамына уәкілетті органның және қордың өкілдері кіреді;
4) қордың және қызметтер берушінің лауазымды тұлғалары қол қойған салыстыру актісінің негізінде жүзеге асырылады.
мынадай мазмұндағы 124-1-тармақпен толықтырылсын:
"124-1. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету кезінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдары нақты шығыстар бойынша қайта зарядтау және сәулелік иондауышқа сервистік қызмет көрсету қызметтеріне арналған шығыстарды төлейді.";
126-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"126. Тәуліктік стационар деңгейінде онкологиялық аурулары бар балаларға блоктар (схемалар) бойынша көрсетілетін медициналық қызметтерге ақы төлеу емдеудің ұзақтығы мен стационарды алмастыратын көмекті қоса алғанда, нақты нозологияны емдеудің толық курсының құны түзету коэфициенттерін ескере отырып, медициналық-экономикалық тарифтер бойынша жүзеге асырылады.";
132-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"132. Жедел медициналық көмек көрсеткені үшін қызметтер берушіге ақы төлеу:
1) білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив бойынша;
2) тромболитикалық терапия жүргізгені үшін – Денсаулық туралы кодекстің 7-бабы 1-тармағының 20) және 68) тармақшаларына сәйкес уәкілетті орган айқындаған шекті құнынан аспайтын препараттың нақты (сатып алу) құны бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 133-2-тармақпен толықтырылсын:
"133-2. Жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім (бұдан әрі – жедел медициналық көмек, білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) осы Қағидаларға 51-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "ЕТЖ" АЖ-да қолмен немесе автоматтандырылған режімде қалыптастырылады.";
134-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) письменного обращения поставщика с приложением документов, подтверждающих предъявленные затраты за предоставление больному дополнительных лекарственных средств и МИ, не входящих в условия настоящих Правил, которое направляется в фонд не позднее 15 (пятнадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) результатов мониторинга качества и объема об обоснованности предоставления пациенту дополнительных лекарственных средств и МИ, не входящих в условия настоящих Правил;
3) положительного заключения комиссии об обоснованности дополнительных затрат на лекарственные средства и МИ, создаваемой фондом. В состав комиссии включаются представители уполномоченного органа и фонда.
4) акта сверки, подписанного должностными лицами фонда и поставщика.";
дополнить пунктом 124-1 следующего содержания:
"124-1. При оказании медицинской помощи онкологическим больным республиканскими организациями здравоохранения оплачиваются расходы на услуги перезарядки и сервисное обслуживание ионизирующего излучения по фактическим расходам.";
пункт 126 изложить в следующей редакции:
"126. Оплата медицинских услуг, оказываемых детям с онкологическими заболеваниями на уровне круглосуточного стационара за лечение по блокам (схемам), длительность лечения и стоимость полного курса лечения конкретной нозологии, включая стационарозамещающую помощь осуществляется по медико-экономическим тарифам с учетом поправочных коэффициентов.";
пункт 132 изложить в следующей редакции:
"132. Оплата поставщику за оказание скорой медицинской помощи осуществляется:
1)по подушевому нормативу на оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом.
2) за проведение тромболитической терапии - по фактической (закупочной) стоимости препарата, не превышающей ее предельную стоимость, определенную уполномоченным органом в соответствии с подпунктами 20) и 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса о здоровье.";
дополнить пунктом 133-2 следующего содержания:
"133-2. Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом формируется в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" по форме согласно приложению 51 к настоящим Правилам (далее - счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи, медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом).";
пункт 134 изложить в следующей редакции:

"134. Жедел медициналық көмек, білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді автоматтандырылған түрде қалыптастыру және төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін қызметтер беруші "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 110/е, № 110-2/е және № 114/е нысандары бойынша (бар болса) деректерді күн сайын дербестендірілген енгізуді қамтамасыз етеді.";
136-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"136. Жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек қызметтерінің сапасы мен көлеміне мониторинг жүргізу нәтижелері бойынша:
1) осы Қағидаларға 54-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ағымдағы мониторингтеуден өткен жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек қызметтерінің тізілімі;
2) осы Қағидаларға 54-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша нысаналы мониторингтен өткен жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек қызметтерінің тізілімі;
3) осы Қағидаларға 55-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек қызметтерінің сапасы мен көлемін мониторингтеу актісі қалыптастырылады.";
140, 141, 142, 143, 144-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 147-1-тармақпен толықтырылсын:
"147-1. Қызметтер берушілер – ТМККК шеңберінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне және бекітілген ауыл халқына (бұдан әрі – ауыл субъектілері) амбулаториялық-емханалық қызметтер кешеніне ақы төлеу ТМККК шеңберінде мына қызметтерді көрсеткені үшін сатып алу шартында көзделген сома шегінде жүзеге асырылады:
1) стационарды алмастыратын, стационарлық медициналық көмек көрсетуді және тірі туған нәрестесімен босанған әйелді тәулік бойы стационардан шығару кезінде нәрестені күту бойынша жиынтықтың құнын қамтамасыз етуді (жаңа туған нәрестенің дәрі қобдишасы) қоса алғанда, АЕК КЖН тарифі бойынша бекітілген халыққа АЕК;
2) жеделдігі 4-санаттағы шақыртуларға қызмет көрсету үшін бекітілген халыққа тәулік бойы шұғыл медициналық көмек көрсету;
3) ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз ету.";
148-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"134. Для автоматизированного формирования счета-реестра за оказание скорой медицинской помощи, медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает ежедневный персонифицированный ввод данных по формам № 110/у, № 110-2/у и № 114/у первичной медицинской документации, утвержденной приказом № 907 в МИС интегрированной с ИС "ЕПС" (при ее наличии).";
пункт 136 изложить в следующей редакции:
"136. По результатам мониторинга качества и объема услуг скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом формируются:
1) реестр услуг скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом, прошедших текущий мониторинг по форме согласно приложению 54 к настоящим Правилам;
2) реестр услуг скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом, прошедших целевой мониторинг по форме согласно приложению 54-1 к настоящим Правилам;
3) акт мониторинга качества и объема медицинских услуг скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом по форме согласно приложению 55 к настоящим Правилам.";
пункты 140, 141, 142, 143, 144 исключить;
дополнить пунктом 147-1 следующего содержания:
"147-1. Оплата услуг поставщиков – субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП и комплекс амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному сельскому населению (далее – субъекты села) в рамках ГОБМП осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг за оказание:
1) АПП прикрепленному населению по тарифу КПН АПП, включая оказание стационарозамещающей, стационарной медицинской помощи и обеспечение при выписке из круглосуточного стационара родильницы с живым новорожденным стоимости комплекта по уходу за младенцем (аптечка новорожденного);
2) круглосуточной неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов;
3) обеспечение специализированными лечебными низкобелковые продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина.";
пункт 148 изложить в следующей редакции:

"148. Ауыл субъектілерінің көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу ауыл халқына кешенді жан басына шаққандағы норматив (бұдан әрі – ауыл халқына КЖН) бойынша жүзеге асырылады, ол мыналарды қамтиды:
1) осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес шығындары қалалық маңызы бар денсаулық сақтау субъектілері мен аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтер кешені үшін кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде ескерілетін қызметтер тізбесі бойынша бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық қызметтер кешенін қамтамасыз ету:
2) МСАК қзметкерлерін ынталандыру;";
мынадай мазмұндағы 148-1, 148-2 және 148-3-тармақтармен толықтырылсын:
"148-1. Жеделдігі 4-санаттағы шақыртуларға қызмет көрсету үшін бекітілген ауыл халқына тәулік бойы кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу кезек күттірмейтін көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылады.
148-2. Фенилкетонуриямен ауыратын бекітілген ауыл халқына қызмет көрсететін ауыл субъектілері үшін ақуыз мөлшері төмен емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз ету үшін ақы төлеу нақты шығындар бойынша жүзеге асырылады.
148-3. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органының (бұдан әрі – ДСБ) шешімі бойынша ақуыз мөлшері төмен емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен орталықтандырылған қамтамасыз ету үшін ауыл субъектілерін аййқындауға жол беріледі.
ақуыз мөлшері төмен емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өнімді босату үшін ақы төлеу мақсатында "Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "ДҚ" АЖ) тіркеледі.";
152-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"152. Қор осы Қағидалардың 39-тармағында көрсетілген салыстыру актісі негізінде ауыл субъектісіне бекітілген фенилкетонуриямен ауыратын адамдар санының немесе медициналық көрсетілімі бойынша мамандандырылған емдік заттар түрінің және сәбиді күту бойынша жиынтық (жаңа туған нәрестенің дәрі қобдишасы) алған аламдар санының өзгеруіне байланысты көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының сомасын түзетуді жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 152-1-тармақпен толықтырылсын:
"152-1. МӘМС жүйесінде стационарды алмастыратын және стационарлық медициналық көмек көрсету үшін ақы төлеу 2-тарауға сәйкес жүзеге асырылады.";
154-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"154. Осы Қағидаларға 65-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу және шот-тізілімді (бұдан әрі – ауыл халқына қызмет көрсеткені үшін шот-тізілім) "БТЖ" АЖ-да автоматтандырылған түрде қалыптастыру және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін ауыл субъектісі мыналарды қамтамасыз етеді:

"148. Оплата услуг, оказанных субъектами села, осуществляется по комплексному подушевому нормативу на сельское население (далее – КПН на сельское население), который включает в себя:
1) обеспечение комплекса амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному населению по перечню услуг, затраты по которым учитываются при оплате за оказанный комплекс амбулаторно-поликлинических услуг субъектами здравоохранения городского значения и субъектами здравоохранения районного значения и села по комплексному подушевому нормативу согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
2) стимулирование работников ПМСП;";
дополнить пунктами 148-1, 148-2 и 148-3 следующего содержания:
"148-1. Оплата за оказание круглосуточной неотложной медицинской помощи прикрепленному сельскому населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов осуществляется по подушевому нормативу на оказание неотложной помощи.
148-2. Оплата за обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина для субъектов села, обслуживающих прикрепленное сельское население с заболеванием фенилкетонурия осуществляется по фактическим затратам.
148-3. По решению местного органа государственного управления здравоохранением области, города республиканского значения и столицы (далее – УЗ) допускается определение субъектов села для централизованного обеспечения лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина.
В целях оплаты отпуск лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина регистрируется в информационной системе "Лекарственное обеспечение" (далее – ИС "ЛО").";
пункт 152 изложить в следующей редакции:
"152. Фонд на основании акта сверки, указанного в пункте 39 настоящих Правил, осуществляет корректировку суммы договора закупа услуг в связи с изменением количества лиц с заболеванием фенилкетонурия, прикрепленных к субъекту села, или видов специализированных лечебных продуктов по медицинским показаниям и лиц, получивших комплект по уходу за младенцем (аптечку новорожденного).";
дополнить пунктом 152-1 следующего содержания:
"152-1. Оплата за оказание стационарозамещающей и стационарной медицинской помощи в системе ОСМС субъектам села осуществляется согласно Главе 2.";
пункт 154 изложить в следующей редакции:
"154. Для оплаты и автоматизированного формирования в ИС "ЕПС" счета-реестра за оказание медицинской помощи сельскому населению по форме согласно приложению 65 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание услуг сельскому населению) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, субъект села обеспечивает:

1) күн сайын МАЖ-дың "Тіркеу бөлімі" модулінде дәрігерлердің қабылдау графигі мен кестесін, дәрігерге қабылдауға жазылу, активтер мен үйге шақыртулар бойынша мәліметтерді енгізу;
2) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 025/е және № 025-7/е нысандары бойынша халыққа МСАК және КДК мамандары көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтерді дербестендірілген тіркеу;
3) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да №907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың 201/е нысаны бойынша КДҚ-ға сыртқы жолдамаларды енгізу;
4) "ДҚ" АЖ-да емшек сүтінің бейімделген алмастырғыштарын босатуды күн сайын енгізу;
5) бірлесіп орындау шарттары бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-ның "Төлем жүйесі" модулінде олар жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей енгізу және растау;
6) "БТЖ" АЖ-да қызметтер берушінің бекітілген халыққа КДК көрсетуге бірлесіп орындау шартын орындау хаттамасын, қызметтер берушінің бекітілген халыққа бірлесіп орындау шарты бойынша АЕК көрсетілген қызметтер актісін қалыптастыру;
7) оны есептеу мен бөлу осы Қағидалардың 2-бөлімінің 1-кіші бөлімі 1-тарауының 1-параграфында айқындалған тәртіппен жүзеге асырылатын КЖНЫК төлеу үшін қажетті деректерді "БТЖ" АЖ-ға енгізу;
8) бастапқы бухгалтерлік құхаттардың негізінде есепті кезеңде "БТЖ" АЖ-да мыналар:
осы Қағидаларға 66-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 67-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 68-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер мен шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 69-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсетуі кезіндегі қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
осы Қағидаларға 70-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсетуі кезінде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
осы Қағидаларға 71-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсетуі кезіндегі аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпарат қалыптастыру;
9) осы тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде жүзеге асырылады;
10) осы Қағидалардың 2-бөлімінің 2-кіші бөлімі 1-тарауының 1-параграфына сәйкес "ЖБНҚК" АЖ-ға деректерді енгізу;
11) № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 003/е нысандары бойынша "СНЭТ" АЖ-да деректерді күн сайын енгізу және растау. "СНЭТ" АЖ-ға гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізілген деректер расталғаннан кейін түзетуге жатпайды;

1) ежедневный ввод сведений по графику приема и расписание врачей, записи на прием к врачу, активы и вызова на дом в модуле "Регистратура" МИС;
2) ежедневную персонифицированную регистрацию в МИС интегрированной с ИС "ЕПС", оказанных амбулаторно-поликлинических услуг населению специалистами ПМСП и КДП по формам № 025/у и № 025-7/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907;
3) ежедневный ввод внешних направлений на КДУ в МИС интегрированной с ИС "ЕПС" по форме № 201/у, утвержденной приказом № 907;
4) ежедневный ввод отпуска адаптированных заменителей грудного молока в ИС "ЛО";
5) ввод и подтверждение в модуле "Платежная система" ИС "ЕПС" данных по договорам соисполнения в срок не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня их заключения;
6) формирование в ИС "ЕПС" протокола исполнения договора соисполнения на оказание КДУ прикрепленному населению поставщика, акта оказанных услуг АПП по договору соисполнения прикрепленному населению поставщика;
7) ввод данных, необходимых для выплаты СКПН, расчет и распределение которого осуществляется в порядке, определенном параграфом 1 главы 1 подраздела 2 раздела 2 настоящих Правил;
8) формирование в ИС "ЕПС" информации за отчетный период на основании первичных бухгалтерских документов о:
структуре доходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 66 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 67 к настоящим Правилам;
структуре доходов и расходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 68 настоящим Правилам
дифференцированной оплате труда работников при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 69 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 70 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 71 к настоящим Правилам;
9) ввод данных, необходимых для формирования отчетов, указанных в подпункте 8) настоящего пункта, осуществляется в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом;
10) ввод данных в ИС "ДКПН" в соответствии с параграфом 1 главы 1 подраздела 2 раздела 2 настоящих Правил;
11) ежедневный ввод и подтверждение данных в ИС "ЭРСБ" по формам № 003/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907. Введенные данные после их подтверждения не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода в ИС "ЭРСБ" результатов гистологических и патоморфологических исследований;

12) пациенттің стационардан шыққан күнінен кейінгі күннен кешіктірмей "СНЭТ" АЖ-да шығару эпикризін қалыптастыру;
13) медициналық карталардан "СНЭТ" АЖ-да деректерді енгізу нәтижелері бойынша стационардан шыққан адамның статистикалық картасын қалыптастыру (№907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 066/е және № 003/е нысандары).
"БТЖ" АЖ-да осы тармақтың 8) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, ағымдағы есепті кезең үшін ауыл субъектісіне ауыл халқына қызмет көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген ақпарат енгізілгенге дейін жүргізілмейді.
Ауыл субъектісі қордың сұрау салуы бойынша оның негізінде осы тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
163-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"163. Қызметтер берушілердің – облыстық, өңірлік, қалалық онкологиялық ұйымдардың және көпбейінді клиникалардың онкологиялық бөлімшелерінің (бұдан әрі – онкодиспансер) көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген соманың шегінде:
1) осы тармақтың 2)-9) тармақшаларында көзделген қызметтерді қоспағанда, қатерлі ісіктерден зардап шегетін (С00-С80, С97, С81-С85 АХЖ-10 кодтары бойынша) 18 жастағы және одан асқан онкологиялық науқастарға Тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес медициналық көрсетілетін қызметтер кешенін көрсеткені үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешенді тариф бойынша;
2) онкологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз еткені үшін – шекті құнынан аспайтын химиялық препараттардың нақты (сатып алу) құны бойынша;
3) жоғары технологиялық медициналық қызметтерді қоспағанда, онкологиялық науқастарға сәулелік терапия сеанстарын көрсеткені үшін –тарифтер бойынша;
4) еркін таңдау құқығын іске асыру шеңберінде осы онкодиспансерде есепте тұрмайтын онкологиялық науқастарға (бұдан әрі – өзге қалалық науқас), диагнозын верификациялауға жіберілетін обыралды аурулары бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанында мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін – осы Қағидаларға 79-1-қосымшаға сәйкес қызметтерді/операцияларды қоспағанда, шығын сыйымдылығы коэффициентін (С00-С80, С97, С81-С85, С97 АХЖ-10 кодтары бойынша) ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шыққан жағдай үшін тарифтер бойынша;
5) ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін, ауырлататын ілеспе патологиясы бар IV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильдік бригадалардың паллиативтік көмек көрсеткені үшін – уәкілетті орган бекіткен тарифтер бойынша;

12) формирование выписного эпикриза в ИС "ЭРСБ", в срок не позднее дня следующего за днем выбытия пациента из стационара;
13) формирование по результатам ввода данных в ИС "ЭРСБ" из медицинских карт статистическую карту выбывшего из стационара (формы № 066/у и № 003/у первичной медицинской документации, утвержденные приказом № 907).
В случае отсутствия в ИС "ЕПС" информации, предусмотренной подпунктом 8) настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание услуг сельскому населению за текущий отчетный период субъекту села не производится до введения указанной информации.
Субъект села по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов на основании которой осуществлено формирование информации, указанной в подпункте 8) настоящего пункта.";
пункт 163 изложить в следующей редакции:
"163. Оплата услуг поставщиков – областных, региональных, городских онкологических организаций и онкологических отделений многопрофильных клиник (далее – онкодиспансер) осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг:
1) по комплексному тарифу на одного онкологического больного за оказание комплекса медицинских услуг в соответствии с Методикой формирования тарифов, онкологическим больным в возрасте 18 лет и старше, страдающим злокачественными новообразованиями (по кодам МКБ-10 С00-С80, С97, С81-С85), за исключением услуг, предусмотренных подпунктами 2) – 9) настоящего пункта;
2) за обеспечение химиопрепаратами онкологических больных - по фактической (закупочной) стоимости химиопрепаратов, не превышающей их предельную цену;
3) за оказание сеансов лучевой терапии онкологическим больным, за исключением высокотехнологичных медицинских услуг – по тарифам;
4) за оказание специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи онкологическим больным не состоящим на учете в данном онкодиспансере, в рамках реализации их права на свободный выбор (далее – иногородний больной), больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза –по тарифам за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости (по кодам МКБ-10 С00-С80, С81-С85, С97) за исключением услуг/операций согласно приложению 79-1 к настоящим Правилам;
5) за оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение - по тарифам, утвержденном уполномоченным органом;

6) телепатология жүйесі арқылы ісіктердің биоүлгілеріне халықаралық телеконсультация өткізгені үшін - тарифтер бойынша;
7) молекулалық-генетикалық және молекулалық-биологиялық диагностиканы жүргізгені үшін – тарифтер бойынша;
8) сәулелік жабдықты қайта зарядтау қызметтерін және иондаушы сәулелеуге сервистік қызмет көрсеткені үшін нақты шығыстар бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 173-1-тармақпен толықтырылсын:
"173-1. "ОНЭТ" АЖ-да ұсынылған шығындарды растайтын құжаттарды қоса бере отырып, иондаушы сәулеленуді қайта зарядтауды және сервистік қызмет көрсетуді нақты жүргізу бойынша деректерді енгізу жүзеге асырылады.";
186-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"186. Қызметтер берушілер – туберкулезге қарсы дисансерлерге туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеу:
1) туберкулезбен ауыратын бір науқасқа арналған кешенді тариф бойынша;
2) № 666 бұйрыққа сәйкес олардың шекті құнынан аспайтын туберкулезге қарсы препараттардың нақты (сатып алу) құны бойынша медициналық ұйымдардың дәрілік формулярына сәйкес туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз еткені үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген соманың шегінде жүзеге асырылады.
Көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу туберкулезбен ауыратын бір науқасқа арналған кешенді тариф бойынша жүзеге асырылады, ол мыналарға:
1) туберкулез ауруының болуына күдікті адамдарға туберкулезді анықтау бойынша емдеу-диагностикалық іс-шараларды жүзеге асыруға;
2) туберкулезбен ауыратын (белсенді туберкулез) адамдарды емдеу-диагностикалық іс-шаралармен қамтамасыз ету және туберкулезге қарсы диспансерлерде диспансерлік есепте тұратын адамдарды диспансерлік бақылауға;
3) туберкулезбен ауыратын науқастарға әлеуметтік-психологиялық және паллиативтік көмек көрсетуге арналған шығындарды көздейді.
4) динамикалық бақылаудан алып тасталғандарды қоспағанда, туберкулезбен ауыратын және туберкулезді басынан өткерген ересектер мен балаларға қалпына келтіру емі және медициналық оңалтуды көрсетуге;
5) латенттік туберкулез инфекциясына профилактикалық ем көрсетуге шығындарды көздейді.
Республикалық ұйымда туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеу стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсеткені үшін бір төсек-күн үшін тариф бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 187-1-тармақпен толықтырылсын:
"187-1. Туберкулезге қарсы диспансерлерде туберкулезбен ауыратын және туберкулезді басынан өткерген ересек адамдар мен балаларға қалпына келтіру емін және медициналық оңалтуды жүзеге асыратын бөлімшелер болмаған жағдайда, қордың келісу бойынша денсаулық сақтау субъектілері қызметтерді сатып алу шарты бойынша көзделген қаражат есебінен бірлесіп орындаушы ретінде тартылады .";
191-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

6) за проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии – по тарифам;
7) за проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики – по тарифам.
8) за проведение услуг перезарядки лучевого оборудования и сервисного обслуживания ионизирующего излучения – по фактическим расходам;";
дополнить пунктом 173-1 следующего содержания:
"173-1. В ИС "ЭРОБ" осуществляется ввод данных по фактическому проведению перезарядки и сервисного обслуживания ионизирующего излучения с приложением документов, подтверждающих предъявленные затраты.";
пункт 186 изложить в следующей редакции:
"186. Оплата поставщикам - противотуберкулезным диспансерам за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг:
1) по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом;
2) за обеспечение противотуберкулезными препаратами в соответствии с лекарственным формуляром медицинских организаций по фактической (закупочной) стоимости противотуберкулезных препаратов, не превышающей их предельную цену и в соответствии с приказом № 666.
Оплата услуг осуществляется по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом, который предусматривает затраты на:
1) осуществление лечебно-диагностических мероприятий по выявлению туберкулеза у лиц с подозрением на наличие данного заболевания;
2) обеспечение лечебно-диагностическими мероприятиями больных туберкулезом (активный туберкулез) и диспансерное наблюдение за лицами, состоящими на диспансерном учете в противотуберкулезных диспансерах;
3) оказание социально-психологической и паллиативной помощи больным туберкулезом.
4) оказание восстановительного лечения и медицинской реабилитации взрослым и детям больным туберкулезом и перенесшим туберкулез, за исключением снятых с динамического наблюдения;
5) оказание профилактического лечения латентной туберкулезной инфекции.
Оплата за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом в республиканской организации осуществляется за оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи по тарифу за один койко-день.";
дополнить пунктом 187-1 следующего содержания:
"187-1. При отсутствии в противотуберкулезных диспансерах подразделений, осуществляющих восстановительное лечение и медицинскую реабилитацию взрослым и детям больным туберкулезом и перенесшим туберкулез, по согласованию с фондом, привлекаются в качестве соисполнителя субъекты здравоохранения за счет средств, предусмотренных по договору закупа услуг.";
пункт 191 изложить в следующей редакции:

"191. Туберкулезге қарсы диспансер ақы төлеуге ұсынатын және туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімде көрсетілетін соманы автоматтандырылған есептеу:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-127 бұйрығымен (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 19383 болып тіркелген) бекітілген Инфекциялық, паразиттік, кәсіптік аурулар мен уланулар жағдайларын тіркеу, есепке алуды жүргізу қағидаларын және олар бойынша есептілікті жүргізу қағидаларына сәйкес "ТАНҰТ" АЖ-да белсенді туберкулезі бар адамдарды тіркеу (қайта тіркеу), есепке қою және есептен шығару;
"ДҚ" АЖ-да туберкулезге қарсы препараттардың жұмсалуын (кіріс, есептен шығару) тіркеу негізінде жүзеге асырылады;
193-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"193. Көрсетілтін қызметтерге ақы төлеу үшін туберкулезге қарсы диспансер туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету бойынша қызметтерді тіркеу кезінде "СНЭТ" АЖ-да және МАЖ-да мыналарды қатамасыз етеді:
1) № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 003/е, 025/е нысандары бойынша деректерді күн сайын енгізу және растау. Гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізудің дұрыстығы расталғаннан кейін "СНЭТ" АЖ-да деректер түзетуге жатпайды;
2) пациент стационардан емделіп шыққан күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 003/е, № ТБ 01/е немесе № ТБ 01 – IV санаттағы нысандарды қалыптастыру;
3) пациент стационардан емделіп шыққан күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 066/е және № 003/е нысандары бойынша стационардан емделіп шыққан адамның статистикалық карталарын қалыптастыру;
4) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отызыншы) күніне дейін мынадай:
осы Қағидаларға 81-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 82-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 83-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қызметкерлерге сараланған ақы төлеу;
осы Қағидаларға 84-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау;
осы Қағидаларға 85-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсетуге арналған аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпаратты қамтитын есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу.
"ОНЭТ" АЖ-да осы тармақтың бірінші бөлігінің 4) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, қызметтер берушіге ағымдағы есепті кезеңдегі науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген деректерді енгізгенге дейін жүргізілмейді.
Қызметтер беруші қордың сұрау салуы бойынша бастақы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады, оның негізінде осы тармақта көрсетілген ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылады.";

"191. Автоматизированный расчет суммы, предъявляемой противотуберкулезным диспансером к оплате за отчетный период и отражаемой в счете-реестре за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом, осуществляется на основании:
регистрации (перерегистрации), постановки на учет и снятия с учета лиц с активным туберкулезом в ИС "ЭРДБ" в соответствии с Правилами регистрации, ведения учета случаев инфекционных, паразитарных, профессиональных заболеваний и отравлений, и правил ведения отчетности по ним, утвержденными Приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 сентября 2019 года № ҚР ДСМ-127. (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2019 года № 19383.);
регистрации расхода (приход, списание) противотуберкулезных препаратов в ИС "ЛО".";
пункт 193 изложить в следующей редакции:
"193. Для оплаты услуг противотуберкулезный диспансер при регистрации услуг по оказанию медицинской помощи больным туберкулезом в ИС "ЭРСБ" и МИС обеспечивает:
1) ежедневный ввод и подтверждение данных по формам № 003/у, 025/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907. После подтверждения правильности ввода, данные в ИС "ЭРСБ" не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода результатов гистологических и патоморфологических исследований;
2) формирование не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара - форм № 003/у, № ТБ 01/у или № ТБ 01-категория IV первичной медицинской документации, утвержденной приказом № 907;
3) формирования не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара статистических карт выбывшего из стационара по формам № 066/у и № 003/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907.
4) ввод данных в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом, необходимых для формирования следующих отчетов, содержащих информацию о:
структуре доходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 81 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 82 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате работников по форме согласно приложению 83 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров по форме согласно приложению 84 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса на оказание медицинских услуг по форме согласно приложению 85 к настоящим Правилам.
В случае отсутствия в ИС "ЭРОБ" информации, предусмотренной подпунктом 4) части первой настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание медико-социальной помощи больным за текущий отчетный период поставщику не производится до введения указанных данных.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании которых осуществлено формирование информации, указанной в настоящем пункте.";

202 және 203-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"202. Қызметтер берушілер – жұқтырылған иммун тапшылығы синдромының профилактикасы және онымен күрес жөніндегі облыстық, қалалық орталықтардың (бұдан әрі – ЖИТС-тің профилактикасы және онымен күрес жөніндегі орталықтар) қызметтеріне ақы төлеу:
1) бір АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқасқа арналған кешенді тариф бойынша;
2) Достық кабинеттерінде халықтың осал топтарына арналған кешенді тариф бойынша;
3) халықты АИТВ-инфекциясына зерттеп-қарау тарифтері бойынша;
4) № 666 бұйрыққа сәйкес және олардың шекті құнынан аспайтын антиретровирустық препараттардың нақты (сатып алу) құны бойынша медициналық ұйымдардың дәрілік формулярларына сәйкес антиретровирустық препараттармен қамтамасыз еткені үшін жүзеге асырылады.
Консультациялық-диагностикалық көмек нысанында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін республикалық денсаулық сақтау ұйымына ақы төлеу бір медициналық қызмет көрсеткені үшін уәкілетті орган бекіткен тариф бойынша жүзеге асырылады.";
"203. Қызметтерге ақы төлеу бір АИТВ жұқтырғанға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқасқа арналған кешенді тариф бойынша жүзеге асырылады, ол амбулаториялық-емханалық көмек нысанындағы білікті, мамандандырылған, медициналық-әлеуметтік көмекпен: АИТВ жұқтырғанға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқасқа консультациялық-диагностикалық көмекпен, оның ішінде анадан ұрыққа және ерте жастағы балаға АИТВ инфекциясын жұқтыру қаупін төмендету бойынша профилактикалық іс-шаралармен қамтамасыз етуді қамтиды.";
205-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 205-1-тармақпен толықтырылсын:
"205-1. АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шарттарын, сондай-ақ оларға қосымша келісімдерді есепке алуды қор "ОНЭТ" АЖ-да автоматтандырылған режимде немесе қағаз жеткізгіште жүзеге асырады.
Қор "ОНЭТ" АЖ-да "Қаржы блогы" модуліндегі "Шарт талаптары" қосымша бетінде деректерді енгізеді, оларды растайды және АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шарттарының және олар болған кезде оған қосымша келісімдердің көшірмелерін тіркейді.";
мынадай мазмұндағы 206-1 және 206-2-тармақтармен толықтырылсын:
"206-1. Достық кабинеттерде халықтың осал топтары үшін медициналық көмек көрсеткені үшін ЖИТС-тің профилактикасы және онымен күрес жөніндегі орталықтар ақы төлеу сомасы Достық кабинеттерде халықтың осал топтары үшін кешенді тарифті түзету коэффициенттерін ескере отырып, қызметтер санына көбейту арқылы нақты көрсетілген қызметтер бойынша айқындалады.

пункты 202 и 203 изложить в следующей редакции:
"202. Оплата услуг поставщиков – областных, городских центров по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (далее - центры по профилактике и борьбе со СПИД) осуществляется:
1) по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД;
2) по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в Дружественных кабинетах;
3) по тарифам за обследование населения на ВИЧ-инфекции;
4) за обеспечение антиретровирусными препаратами в соответствии с лекарственным формуляром медицинских организаций по фактической (закупочной) стоимости антиретровирусных препаратов, не превышающей их предельную цену и в соответствии с приказом № 666.
Оплата республиканской организации здравоохранения, оказывающей специализированную медицинскую помощь в форме консультативно-диагностической помощи, осуществляется по тарифу за оказание одной медицинской услуги, утвержденному уполномоченным органом.
"203. Оплата услуг осуществляется по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД, который включает обеспечение квалифицированной, специализированной, медико-социальной помощи в форме амбулаторно-поликлинической помощи: консультативно-диагностической помощи ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД, в том числе осуществление профилактических мероприятий по снижению риска передачи ВИЧ-инфекции от матери к плоду и ребенку раннего детского возраста.";
пункт 205 исключить;
дополнить пунктом 205-1 следующего содержания:
"205-1. Учет договоров закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, а также дополнительных соглашений к ним, осуществляется фондом в автоматизированном режиме в ИС "ЭРОБ" или на бумажном носителе.
Фонд вводит данные во вкладке "Условия договора" в модуле "Финансовый блок" ИС "ЭРОБ", подтверждает их и прикрепляет копии договоров закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД и дополнительных соглашений к нему при их наличии.";
дополнить пунктами 206-1 и 206-2 следующего содержания:
"206-1. Сумма оплаты центрам по профилактике и борьбе со СПИД за оказание медицинской помощи для уязвимых групп населения в Дружественных кабинетах определяется по фактическим оказанным услугам путем умножения комплексного тарифа для уязвимых групп населения в Дружественных кабинетах на количество услуг с учетом поправочных коэффициентов.

206-2. Халықты АИТВ инфекциясына зерттеп-қарағаны үшін ЖИТС-тің профилактикасы және онымен күрес жөніндегі орталықтарға ақы төлеу сомасы халықты АИТВ инфекциясына тексергені үшін тарифті түзету коэффициенттерін ескере отырып, қызметтер санына көбейту арқылы нақты көрсетілген қызметтер бойынша айқындалады.";
208-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"208. Есепті кезеңде ЖИТС-тің профилактикасы және онымен күрес жөніндегі орталықтар ақы төлеуге ұсынған және АИТВ/ЖИТС кезінде медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімде көрсетілетін соманы есептеу:
1) АИТВ жұқтырғандардың және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастардың есепке қойылуын және есептен шығарылуын тіркеу (қайта тіркеу);
2) стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмекті және амбулаториялық - емханалық көмекті көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің пациенттері үшін АИТВ инфекциясына зертханалық зерттеу жүргізу;
3) достық кабинеттерінде халықтың осал топтарына медициналық көмек көрсету;
4) "ДҚ" АЖ-да қамтамасыз етілген антиретровирустық препараттар рецептілерін тіркеу негізінде қамтамасыз етіледі.";
213-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
213. ЖИТС-тің профилактикасы және онымен күрес жөніндегі орталықтардың сапасы мен көлемін мониторингтеу жартыжылда 1 (бір) рет қызметтер берушіге бару арқылы жүзеге асырылады. Сапа мен көлемді мониторингтеу нәтижелері бойынша қор әрбір бұзушылық үшін бір АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқасқа шаққанда бір кешенді тариф мөлшерінде ағымдағы және өткен кезеңдерде анықталған бұзушылықтар бойынша ағымдағы кезеңде ақы төлеу сомасын ұстап қалуды жүзеге асырады.
Сапа мен көлемді мониторингтеу нәтижелері бойынша:
1) осы Қағидаларға 24-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ағымдағы мониторингтен өткен, амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы нормативке қосылмаған, көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
2) осы Қағидаларға 24-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша нысаналы мониторингтен өткен, амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы нормативке қосылмаған, көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
3) осы Қағидаларға 25-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы нормативке қосылмаған, консультациялық-диагностикалық қызметтердің сапасы мен көлеміне мониторингтің актісі қалыптастырылады.";
213-1-тармақ алып тасталсын;
5-параграф мынадай редакцияда жазылсын;
"5-параграф. Психикалық бұзылудан (аурудан) және психикалық және мінез-құлықтық бұзылудан және психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылудан зардап шегетін адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеу тәртібі";
217-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

206-2. Сумма оплаты центрам по профилактике и борьбе со СПИД за обследование населения на ВИЧ-инфекции определяется по фактическим оказанным услугам путем умножения тарифа за обследование населения на ВИЧ-инфекции на количество услуг с учетом поправочных коэффициентов.";
пункт 208 изложить в следующей редакции:
"208. Расчет суммы, предъявляемой центром по профилактике и борьбе со СПИД к оплате за отчетный период и отражаемой в счете-реестре за оказание медико-социальной помощи при ВИЧ/СПИД, обеспечивается на основании:
1) регистрации (перерегистрации) постановки на учет и снятия с учета ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД;
2) проведения лабораторных исследований на ВИЧ-инфекции для пациентов субъектов здравоохранения, оказывающих стационарную и стационарозамещающую медицинскую помощи и амбулаторно-поликлинической помощи;
3) оказания медицинской помощи для уязвимых групп населения в Дружественных кабинетах;
4) регистрации обеспеченных рецептов антиретровирусных препаратов в ИС "ЛО".";
пункт 213 изложить в следующей редакции:
"213. Мониторинг качества и объема центров по профилактике и борьбе со СПИД осуществляется 1 (один) раз в полугодие путем посещения поставщика. По результатам мониторинга качества и объема, фондом осуществляется удержание суммы оплаты в текущем периоде, по нарушениям, выявленным в текущем и прошедших периодах в размере одного комплексного тарифа на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД за каждое нарушение.
По результатам мониторинга качества и объема формируются:
1) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, прошедших текущий мониторинг по форме согласно приложению 24 к настоящим Правилам;
2) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, прошедших целевой мониторинг по форме согласно приложению 24-1 к настоящим Правилам;
3) акт мониторинга качества и объема консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, по форме согласно приложению 25 к настоящим Правилам.";
пункт 213-1 исключить;
параграф 5 изложить в следующей редакции:
"Параграф 5. Порядок оплаты за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими расстройствами (заболеваниями) и психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением психоактивных веществ";
пункт 217 изложить в следующей редакции:

"217. Қызметтер берушілер – психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары және психикаға белсенді әсер ететін заттарды (бұдан әрі – ПБЗ) тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарының (бұдан әрі – психикалық денсаулық орталықтары) қызметтеріне ақы төлеу ТМККК шеңберінде ақы төлеу есептік орташа құны бойынша емделіп шығу жағдайы үшін және бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын стационарлық көмек нысанында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын қоспағанда, денсаулық сақтау субъектілеріне (бұдан әрі – психикалық денсаулық орталықтарының науқастарына медициналық-әлеуметтік көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі) ТМККК шеңберінде психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар бір науқасқа арналған кешенді тариф бойынша жүзеге асырылады.";
218-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"218. Қызметтерге ақы төлеу денсаулық сақтау орталығының бір науқасына арналған кешенді тариф бойынша жүзеге асырылады, ол:
1) психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардың (аурулардың) профилактикасына, психикалық денсаулығын зерттеп-қарауға, психикалық бұзылулардың диагностикасына, психикалық бұзылудан (аурудан) зардап шегетін адамдарды емдеуге, күтуге және медициналық-әлеуметтік оңалтуға бағытталған қызметтерге;
2) диспансерлік есепте тұрмайтын азаматтардың психикалық және мінез-құлықтық бұзылуларының (аурулардың) профилактикасына, психикалық денсаулығын зерттеп-қарауға бағытталған қызметтерге;
3) психикалық бұзылулардан (аурулардан) зардап шегетін адамдарға жедел медициналық көмек, амбулаториялық-емханалық көмек, консультациялык-диагностикалық көмек, стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысандарында білікті, мамандандырылған, медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге, оның ішінде мәжбүрлеп емдеу шараларын қолдану туралы туралы сот шешімі бойынша стационарлық емдеуге;
4) алкоголизмнен, нашақорлықтан және уытқұмарлықтан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсетуге, ПБЗ тұтынудан туындаған алкоголизмді, нашақорлық пен уытқұмарлықты диагностикалауға, ПБЗ тұтынудан туындаған алкоголизмнен, нашақорлықтан және уытқұмарлықтан зардап шегетін адамдарды емдеуге, күтуге және медициналық-әлеуметтік оңалтуға, ПБЗ тұтыну фактісін белгілеу үшін медициналық куәландыруға, оның ішінде мәжбүрлеп емдеу шараларын қолдану туралы сот шешімі бойынша стационарлық емдеуге, уақытша бейімдеу және детоксикациялау орталықтарында ұстауға бағытталған қызметтерге;

"217. Оплата услуг поставщикам – организациям здравоохранения (далее – центры психического здоровья), оказывающим медико-социальную помощь больным с психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением психоактивных веществ (далее - ПАВ), в рамках ГОБМП осуществляется по комплексному тарифу на одного больного центров психического здоровья субъектам здравоохранения, за исключением республиканских организаций здравоохранения, оказывающих специализированную медицинскую помощь в форме стационарной помощи, оплата которым осуществляется за пролеченный случай по расчетной средней стоимости и за один койко-день в рамках ГОБМП (далее – субъект здравоохранения, оказывающий медико-социальную помощь больным центров психического здоровья).";
пункт 218 изложить в следующей редакции:
"218. Оплата услуг осуществляется по комплексному тарифу на одного больного центров психического здоровья, который включает затраты на:
1) услуги, направленные на профилактику психических и поведенческих расстройств (заболеваний), обследование психического здоровья, диагностику психических нарушений, лечение, уход и медико-социальную реабилитацию лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями);
2) услуги, направленные на профилактику психических и поведенческих расстройств (заболеваний), обследование психического здоровья граждан, не состоящих на диспансерном учете;
3) оказание лицам, страдающим психическими расстройствами (заболеваниями) квалифицированной, специализированной, медико-социальной помощи, в том числе социально-трудовую реабилитацию, в следующих формах: скорой медицинской помощи, амбулаторно-поликлинической помощи: консультативно-диагностической помощи, стационарной и стационарозамещающей помощи, в том числе стационарное лечение по решению суда о применении мер принудительного лечения.
4) услуги, направленные на оказание медицинской помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией, диагностику алкоголизма, наркомании и токсикомании, вызванных употреблением ПАВ, лечение, уход и медико-социальную реабилитацию лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией вызванных употреблением ПАВ, медицинское освидетельствование для установления факта употребления ПАВ, в том числе стационарное лечение по решению суда о применении мер принудительного лечения, содержание в центрах временной адаптации и детоксикации;

5) алкоголизмнен, нашақорлықтан және уытқұмарлықтан зардап шегетін адамдарға жедел медициналық көмек, консультациялык-диагностикалық көмек, стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысандарында білікті, мамандандырылған, медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге, оның ішінде әлеуметтік-еңбекпен оңалтуға арналған шығындарды қамтиды.";
221, 222 және 223-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"221. Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша жасалған қызметтерді сатып алу шарттарын, сондай-ақ оларға қосымша келісімдерді автоматтандырылған есепке алуды қор "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырады. Қор "ОНЭТ" АЖ-да "Қаржы блогы" модуліндегі "Шарттың талаптары" қосымша бетінде деректерді енгізеді, оларды растайды және бар болса көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына қосымша келісімдердің көшірмелерін бекітеді.
222. Есепті кезеңдегі ақы төлеуге психикалық денсаулық орталықтары ұсынатын және психикалық денсаулық орталықтары науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімде көрсетілетін соманы автоматтандырылған есептеу денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерінде:
1) психикалық бұзылулардан (аурулардан) зардап шегетін адамдарды есепке қоюды;
2) психикалық бұзылулардан (аурулардан) зардап шегетін адамдарды есептен шығаруды;
3) психикалық бұзылулардан (аурулардан) зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету жағдайларын;
4) ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастарды есепке қоюды;
5) ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастарды есептен шығаруды;
6) ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастарға медициналық көмек көрсету жағдайларын тіркеу (қайта тіркеу) негізінде қамтамасыз етіледі.
223. Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдарды есепке қоюды тіркеуді (қайта тіркеуді) психикалық денсаулық ұйымдары күн сайын автоматтандырылған режімде "ПНЭТ" АЖ-да:
1) № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 25/е нысандарының;
2) пациенттің (немесе оның заңды өкілінің) медициналық зерттеп-қарауға жазбаша келісімінің;
тұрғылықты жерін ауыстыруға байланысты пациентті ауыстыру туралы басқа психиатриялық ұйымды хабардар ету негізінде белгіленген Қазақстан Республикасының өзге әкімшілік-аумақтық бірлігінен психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдардың келуі, сондай-ақ бұрын белгіленген психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары (аурулары) бар шетелден Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келген Қазақстан Республикасы азаматтарының, оралмандардың, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың келуінің;

5) оказание лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией, квалифицированной, специализированной, медико-социальной помощи, в том числе социально-трудовую реабилитацию, в следующих формах: скорой медицинской помощи, консультативно-диагностической помощи, стационарной и стационарозамещающей помощи.";
пункты 221, 222 и 223 изложить в следующей редакции:
"221. Автоматизированный учет договоров закупа услуг по оказанию медико-социальную помощь больным центров психического здоровья, а также дополнительных соглашений к ним, осуществляется фондом в ИС "ЭРОБ". Фонд вводит данные во вкладке "Условия договора" в модуле "Финансовый блок" ИС "ЭРОБ", подтверждает их и прикрепляет копии договора закупа услуг и дополнительных соглашений к нему при их наличии.
222. Автоматизированный расчет суммы, предъявляемой центрами психического здоровья к оплате за отчетный период, и отражаемой в счете-реестре за оказание медико-социальную помощь больным центров психического здоровья, обеспечивается на основании регистрации (перерегистрации) в информационных системах здравоохранения:
1) постановки на учет лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями);
2) снятия с учета лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями);
3) случаев оказания медицинской помощи лицам, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями);
4) постановки на учет больных с психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ;
5) снятия с учета больных с психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ;
6) случаев оказания медицинской помощи больным с психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ.
223. Регистрация (перерегистрация) постановки на учет лиц, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ осуществляется центрами психического здоровья ежедневно в автоматизированном режиме в ИС "ЭРПБ" на основании:
1) форм № 25/у первичной медицинской документации, утвержденных приказом № 907;
2) письменного согласия пациента (или его законного представителя) на медицинское обследование;
прибытия лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ из иной административно-территориальной единицы Республики Казахстан, установленного на основании уведомления другой психиатрической организации о переводе пациента в связи со сменой места жительства, а также прибывших из зарубежных стран граждан Республики Казахстан, оралманов, иностранцев и лиц без гражданства на постоянное место жительства в Республики Казахстан с ранее установленными психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями);

3) адамды ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқас деп тану туралы медициналық куәдандырудың және (немесе) сот-наркологиялық қорытындының негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 224-1-тармақпен толықтырылсын:
"224-1. "ННЭТ" АЖ автоматтандырылған режимде ПБЗ қолданудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар науқастың есептен шығарылуын тіркеу:
1) ДКК төрағасы немесе бірінші басшының орынбасары қол қойған емдеуші нарколог дәрігердің есептен шығару туралы қорытындысы;
2) пациенттің құжаттарын жаңа тұрғылықты жері бойынша өңірлік психикалық денсаулық орталығына жіберу арқылы басқа психикалық денсаулық орталығына диспансерлік/профилактикалық қадағалауға наркологиялық есепке қоюға бере отырып, қызмет көрсететін психикалық денсаулық орталығының аумағынан тыс жерге кете отырып, тұрақты тұрғылықты жерінің өзгеруі;
3) Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұруға кеткен Қазақстан Республикасының азаматтары туралы Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ресми деректері;
4) барлық қабылданған шараларға қарамастан (оның ішінде ішкі істер органдарына және әділет органдарына тоқсанына 1 (бір) рет, оның тұрған жері туралы объективті мәліметтер болмаған, психикалық денсаулық орталығы 1 жыл бойы науқасты қарап-тексеруді қамтамасыз ете алмаған жағдайда науқасты бақылаудан алу туралы психикалық денсаулық орталығының ДКК шешімі;
5) 3 (үш) жылдан астам мерзімге бас бостандығынан айыруға байланысты соттау; (шығару Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінен сұрау салуға жауап алынғаннан кейін 3 (үш) ай ішінде жүргізіледі;
6) БХТ-да тіркелген алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын науқастың қайтыс болғаны туралы куәлік;
7) АХАТБ-дан келіп түсетін қайтыс болуы туралы мәліметтер;
8) анықталған нозология бойынша есепке ала отырып, осы нозология бойынша диагнозды өзгерту немесе нақтылау негізінде жүргізіледі.";
225, 226, 227, 228, 228-1 және 229-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"225. Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулары бар адамдарға стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанында медициналық көмек көрсету жағдайларын тіркеу "СНЭТ" АЖ-да № 907 бұйрықпен бекітілген № 066-3/е және № 066-1/е нысаны бойынша стационарлық, стационарды алмастыратын, медициналық-әлеуметтік көмек көрсету туралы деректерді күн сайын енгізу және растау арқылы жүзеге асырылады.

3) медицинского освидетельствования о признании лица больным с психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ и (или) судебно-наркологического заключения.";
дополнить пунктом 224-1 изложить в следующей редакции:
"224-1. Регистрация снятия с учета больного центров психического здоровья в автоматизированном режиме в ИС "ЭРНБ" на основании:
1) заключения лечащего врача-нарколога, подписанного председателем ВКК или заместителем первого руководителя о снятии с учета;
2) изменения постоянного места жительства с выездом за пределы обслуживаемого центром психического здоровья территории с передачей на наркологический учет и на диспансерное/профилактическое наблюдение в другой центр психического здоровья путем направления документов пациента в региональный центр психического здоровья по новому месту жительства;
3) официальных данных органов внутренних дел Республики Казахстан о гражданах Республики Казахстан, выехавших за пределы Республики Казахстан на постоянное место жительства;
4) решения ВКК центра психического здоровья о снятии с наблюдения больного, когда центр психического здоровья не может в течение 1 (одного) года обеспечить осмотр больного, несмотря на все принятые меры (в том числе обращения в органы внутренних дел и в органы юстиции 1 (один) раз в квартал, при отсутствии объективных сведений о его месте нахождения;
5) осуждения, связанные с лишением свободы на срок свыше 3 (трех) лет; (снятие производится в течение 3 (трех) месяцев после получения ответа на запрос с Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан);
6) свидетельства о смерти больного алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией, зарегистрированного в РПН.
7) сведений о смерти, поступающих из ОРАГС;
8) изменения или уточнения диагноза по данной нозологии с взятием на учет по уточненной нозологии.";
пункты 225, 226, 227, 228, 228-1 и 229 изложить в следующей редакции:
"225. Регистрация случаев оказания медицинской помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ в форме стационарной и стационарозамещающей помощи осуществляется в ИС "ЭРСБ" путем ежедневного ввода и подтверждения данных об оказании стационарной, стационарозамещающей, медико-социальной помощи по форме № 066-3/у и № 066-1/у, утвержденной приказом № 907.

226. Осы Қағидаларға 101-қосымшаға сәйкес нысан бойынша психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – психикалық ауытқулар жағдайында медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) "ОНЭТ" АЖ-де автоматтандырылған түрде қалыптастыру және ақы төлеуге ұсынылатын соманың дұрыс есептелуі үшін қызметтер беруші ақпараттық жүйелерде:
1) күн сайын № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 025/е, № 030-2/е нысандары бойынша деректерді енгізу және растау. Гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізудің дұрыстығы расталғаннан кейін "СНЭТ" АЖ-да деректер түзетуге жатпайды;
2) пациент стационардан жазылып шыққан күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 066-3/е, №066-1/е және № 027/е нысандары бойынша психитариялық стационардан шыққан науқастың статистикалық картасын қалыптастыру;
3) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отыз) күніне дейін мынадай:
осы Қағидаларға 81-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 82-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 83-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қызметкерлерге сараланған ақы төлеу;
осы Қағидаларға 84-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау;
осы Қағидаларға 85-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсетуге арналған аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпаратты қамтитын есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу.
Қызметтер беруші қордың сұрау салуы бойынша осы тармақта көзделген негізінде ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы медициналық құжаттамалардың көшірмелерін ұсынады.
"ОНЭТ" АЖ-да осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, ағымдағы есепті кезеңдегі науқастарға психикалық бұзылулар кезінде медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген деректерді енгізгенге дейін жүргізілмейді.
227. Осы Қағидаларға 102-қосымшаға сәйкес нысан бойынша психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасын (бұдан әрі – психикалық бұзылулар кезінде медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы) қор автоматтандырылған режімде "ОНЭТ" АЖ-да қалыптастырады.

226. Для автоматизированного формирования ИС "ЭРОБ" счета-реестра за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ по форме, согласно приложению 101 к настоящим Правилам (далее - счет-реестр за оказание медико-социальной помощи при психических расстройствах) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает в информационных системах:
1) ежедневный ввод и подтверждение данных по формам № 025/у, № 030-2/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907. После подтверждения правильности ввода данные в ИС "ЭРСБ" не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода результатов гистологических и патоморфологических исследований;
2) формирование не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара статистических карт выбывшего из психиатрического стационара по формам № 066-3/у, №066-1/у и № 027/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907;
3) ввод данных в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом, необходимых для формирования следующих отчетов, содержащих информацию о:
структуре доходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 81 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 82 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате работников по форме согласно приложению 83 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров по форме согласно приложению 84 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса на оказание медицинских услуг по форме согласно приложению 85 к настоящим Правилам.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании которых осуществлено формирование информации, указанной в настоящем пункте.
В случае отсутствия в ИС "ЭРОБ" информации, предусмотренной подпунктом 3) части первой настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание медико-социальной помощи при психических расстройствах за текущий отчетный период не производится до введения указанных данных.
227. Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ по форме согласно приложению 102 к настоящим Правилам (далее – протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи при психических расстройствах) формируется фондом в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЭРОБ".

228. Психикалық денсаулық орталықтары көрсеткен медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін мониторингтеу нәтижелері бойынша:
1) осы Қағидаларға 37-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ағымдағы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі;
2) осы Қағидаларға 38-қосымшаға сәйкес нысан бойынша нысаналы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі;
3) осы Қағидаларға 43-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық қызметтердің сапасы мен көлеміне мониторингтің актісі;
4) осы Қағидаларға 46-қосымшаға сәйкес нысан бойынша барлық қатысушылардың медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін мониторингтеу нәтижелері бойынша ақы төлеуіне жататын, ақы төленуіне жатпайтын, оның ішінде ішінара ақы төлеуіне жататын емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі қалыптастырылады.
Қайтыс болу күні өткен есепті кезеңде тіркелген психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамның қайтыс болу себебі бойынша ағымдағы есепті кезеңде есептен шығарған жағдайда ақы төлеу пациенттің қайтыс болуын уақтылы тіркемегені үшін сома шешіле отырып, жүзеге асырылады.
Уақтылы тіркемегені үшін ақы төлеуден шешілетін сома төлеу Бірыңғай ақаулар жіктеліміне сәйкес күніне туберкулезбен ауыратын бір науқасқа арналған кешенді тариф бойынша қайтыс болған күнін тіркеген күннен бастап психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамның есепте тұрған әрбір күнтізбелік күні үшін есептелген соманы және айыппұл санкцияларын шешуді ескере отырып, есепті кезеңде жүзеге асырылады.
228-1. Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдар туралы мәліметтерді есептен уақтылы шығармағандығы және уақтылы тіркемегені үшін айыппұл санкцияларын төлеу кезінде психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін қайтыс болған адамдарды, сондай-ақ 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қайтыс болған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шеккен адамдарға қатысты қолданылмайды.
229. Қор психикалық аурулар жағдайында медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде "ОНЭТ" АЖ-да автоматтандырылған режімде осы Қағидаларға 103-қосымшаға сәйкес нысан бойынша психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардан зардап шегетін адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісін (бұдан әрі – психикалық бұзылулар кезінде медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі) қалыптастырады.";

228. По результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг, оказанных центрами психического здоровья формируются:
1) реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг, по форме согласно приложению 37 к настоящим Правилам;
2) реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг, по форме согласно приложению 38 к настоящим Правилам;
3) акт мониторинга качества и объема медицинских услуг стационарной и стационарозамещающей помощи по форме согласно приложению 43 к настоящим Правилам;
4) реестр случаев госпитализаций, подлежащих и не подлежащих оплате, в том числе частично по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг всеми участниками по форме согласно приложению 46 к настоящим Правилам.
В случае снятия с учета лица, страдающего психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ в текущем отчетном периоде по причине смерти, дата смерти которых зарегистрирована в прошедшем отчетном периоде, оплата осуществляется со снятием суммы за несвоевременную регистрацию смерти пациента.
Сумма снятия с оплаты за несвоевременную регистрацию рассчитывается за каждый календарный день нахождения на учете лица, страдающего психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ, со дня регистрации даты его смерти по комплексному тарифу в день и штрафных санкций по перечню дефектов в соответствии с Единым классификатором дефектов.
228-1. При оплате штрафные санкции за несвоевременное снятие с учета и несвоевременную регистрацию сведений о лицах, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ не применяются в отношении посмертно зарегистрированных лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ, а также лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ умерших до 1 января 2018 года.
229. Фондом на основании протокола исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи при психических расстройствах в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЭРОБ" формируется акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ по форме согласно приложению 103 к настоящим Правилам (далее – акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи при психических расстройствах).";

6-параграф. Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеу тәртібі алып тасталсын;
272-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"272. Пациентті сүйек кемігін немесе гемопоэздік дің жасушаларын транспланттауға (бұдан әрі – СКТ) жіберген кезде Қызметтерді сатып алу шартында бір емделген жағдай үшін қызметтерге кезеңмен ақы төлеу көзделеді және ол мыналарды қамтиды:
1) 1-кезең – донорды іздеу:
сүйек кемігінің немесе гемопоэздік дің жасушалары құнынан 70% мөлшерінде донорды іздеу үшін ақы төлеу. Ақы төлеу үшін негіздеме отандық ұйымның халықаралық донорлар тіркелімінде донорды іздеу, іріктеу және активациялау үшін қажетті зерттеулерді жүргізу үшін донорды іздеу бойынша халықаралық тіркеліммен жасалған шарты болып табылады, донорды іздеу теріс нәтиже берген жағдайда, халықаралық донорлар тіркелімінде іздегені үшін нақты келтірілген шығындар өтелуі тиіс;
1-кезең бойынша түпкілікті ақы төлеу отандық медициналық ұйымда ТКМ жүргізу үшін сүйек кемігі жеткізілгеннен кейін жүзеге асырылады.".
4-1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
5, 6, 7, 8 және 12-қосымшалар осы бұйрыққа 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
14, 14-1 және 15-қосымшалар осы бұйрыққа 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
16 және 22-қосымшалар осы бұйрыққа 10 және 11-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
24, 24-1 және 25-қосымшалар осы бұйрыққа 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
26, 31 және 32-қосымшалар осы бұйрыққа 15, 16 және 17-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
37, 38 және 43-қосымшалар осы бұйрыққа 18, 19 және 20-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
47, 51, 52, 54, 54-1, 55, 57, 61, 65, 66, 67, 72, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 112, 113, 114 және 118-қосымшалар осы бұйрыққа 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 және 56-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 104, 105 және 106-қосымшалар алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;

Параграф 6. Порядок оплаты за оказание медико-социальной помощи больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией исключить;
пункт 272 изложить в следующей редакции:
"272. При направлении пациента на трансплантацию костного мозга или стволовых гемопоэтических клеток (далее - ТКМ) Договор закупа услуг предусматривает поэтапную оплату услуг за один пролеченный случай и включает:
1) Этап 1 - поиск донора:
оплата за запуск поиска донора в размере 70% от стоимости костного мозга или стволовых гемопоэтических клеток. Основанием для оплаты является договор отечественной организации с международным регистром по поиску донора для проведения необходимых исследований для поиска, подбора и активации донора в международном регистре доноров, в случае отрицательного результата поиска донора возмещению подлежат фактически понесенные затраты за поиск в международном регистре доноров;
окончательная оплата по этапу 1 осуществляется после доставки костного мозга для проведения ТКМ в отечественной медицинской организации.
окончательная оплата по этапу 1 осуществляется после доставки костного мозга для проведения ТКМ в отечественной медицинской организации.";
приложение 4-1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложения 5, 6, 7, 8 и 12 изложить в редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему приказу;
приложения 14, 14-1 и 15 изложить в редакции согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему приказу;
приложения 16 и 22 изложить в редакции согласно приложениям 10 и 11 к настоящему приказу;
приложения 24, 24-1 и 25 изложить в редакции согласно приложениям 12, 13 и 14 к настоящему приказу;
приложения 26, 31 и 32 изложить в редакции согласно приложениям 15, 16 и 17 к настоящему приказу;
приложения 37, 38 и 43 изложить в редакции согласно приложениям 18, 19 и 20 к настоящему приказу;
приложения 47, 51, 52, 54, 54-1, 55, 57, 61, 65, 66, 67, 72, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 112, 113, 114 и 118 изложить в редакции согласно приложениям 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 и 56 к настоящему приказу;
исключить приложения 104, 105 и 106 к указанному приказу.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізілетін үш жүз бесінші, үш жүз жетінші, үш жүз тоғызыншы және үш жүз он бірінші абзацтарды қоспағанда, 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
Е. Биртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
1-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2020 года, за исключением абзацев триста пятого, триста седьмого, триста девятого, триста одинадцатого, которые вводятся в действие с 1 апреля 2020 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020

Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің (бұдан әрі – МСАК) кешенді жан басына шаққандағы нормативі және ауыл халқына арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2136 қаулысымен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің тізбесіне (бұдан әрі – ТМККК тізбесі), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11268 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 626 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11958 болып тіркелген) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 761 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12204 болып тіркелге) и Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 669 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12106 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес АЕК қызметтерін, оның ішінде мына қызметтерді қамтиды:
МСАК жалпы практика дәрігерлерімен және орта медицина қызметкерлерімен қамтамасыз етілуін ұлғайтуға арналған шығындар;
ерте анықтауға және алдын алуға бағытталған халықтың нысаналы топтарын профилактикалық медициналық тексеріп-қарауды жүргізу бойынша;
ТМККК шеңберінде ауыл халқына арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив МӘМС жүйесінде емделетін емжделіп шығу жағдайларын қоспағанда ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын көмекті қамтиды.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
3-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге Шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы "___" _______ және 20___ жылғы "___" _______ аралығында 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Өнім берушінің атауы: ______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген халық саны _________________________адам
оның ішінде ауыл халқы _________________________адам*
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына___________теңге;
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына (ауыл) ___________теңге *
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCI, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
"БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына: ___ теңге, оның ішінде:
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына ___________теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
"БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған ауыл халқына медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына (ауыл): ___ теңге*, оның ішінде:
ауыл субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына: ___________тенге*;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ-да тіркелген бір бекітілген адамға шұғыл көмек (бұдан әрі – ШК) көрсетуге арналған базалық жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ – да тіркелген, бекітілген бір адамға шұғыл көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
Айына бір оқушыға ШМ көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге
Оқушылар саны _________________________адам
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:

Комплексный подушевой норматив первичной медико-санитарной помощи (далее – ПМСП) и комплексный подушевой норматив на сельское население включают услуги АПП в соответствии с Перечнем гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2136 (далее – Перечень ГОБМП), приказами Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11268), Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 626 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11958), Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 761 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12204) и Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 августа 2015 года № 669 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12106):
в том числе услуги:
затраты на увеличение обеспеченности ПМСП врачами общей практики и средними медицинскими работниками;
по проведению профилактических медицинских осмотров целевых групп населения, направленных на раннее выявление и предупреждение:
Комплексный подушевой норматив на сельское население в рамках ГОБМП включает стационарную медицинскую помощь сельскому населению и стационарозамещающую помощь сельскому населению, за исключением случаев лечения в системе ОСМС.
Приложение 3
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 6
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________________
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Количество прикрепленного населения _________________________человек
в том числе сельское население _________________________человек*
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц___________тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США):_______;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай:_______.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села, в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Базовый подушевой норматив на на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

1.6.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.6.2.
ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оған теңестірілген адамдарына мамандандырылған денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.6.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.6.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.6.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне

1.6.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.6.2.
услуги участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения или организациях здравоохранения, определенных местными органами государственного управления здравоохранением
1.6.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.6.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.6.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта

1.6.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (КТ, МРТ)
1.6.7.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (ПЭТ)
1.6.8.
жарақат орындарындағы қызметтер
1.6.9.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер

1.6.6.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ)
1.6.7.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)
1.6.8.
услуги в травматологических пунктах
1.6.9.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)

1.6.10
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз тасығыштағы құжат үшін)
Өнім берушінің бас бухгалтері: ______________________________ /________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз тасығыштағы құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз тасығыштағы құжат үшін)
Күні 20___ жылғы "_____"_________
Осы шот-тіркелімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
5) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 10 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
1-қосымша
Нысан

1.6.10
услуги в республиканских организациях здравоохранения
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ___________________________________________ /______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:
1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
4) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
5) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
6) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
7) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи; 8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
Примечание:
* - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности;
** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической помощи
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала
"Регистр прикрепленного населения"

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
қайтыс болу бойынша: қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз тасығыштағы шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ (қағаз тасығыштағы шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"________
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
2-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует:
по смерти: количеству справок о смерти/перинатальной смерти;
по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________/_______
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической помощи
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата
деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт безінің және жатыр мойнының қатерлі ісіктерін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз тасығыштағы шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /_____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз тасығыштағы шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ қағаз тасығыштағы шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген
** - нысаналы көрсеткіштің мәні "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді;
балдардың саны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 801 бұйрығымен екітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді жасау мен шығындарды жоспарлау әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнде көрсетілген;
КЖНЫК сомасы жасалған ТМККК көрсетуге арналған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген;
*** - деректер Қордың "ЖБНҚК" порталында есепті кезеңді жапқаннан кейін "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
3-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
2.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
2.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
2.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға мамандандырылған денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспар шеңберінде)
4.1
4.2.
5.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкожоспар шеңберінде ПЭТ)
5.1.
5.2.
6.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
6.1.
6.2.
7.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер
7.1.
7.2.
8.
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
8.1.
8.2.
9.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
9.1.
9.2.
10.
Қалпына келтіру емі және медициналық оңалту

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _____________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";
количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденной приказом Министра Здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 801 (зарегистрирован с Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 49236;
сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической помощи
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
2.1.
На выявление рака молочной железы
2.2.
На выявление рака шейки матки
2.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической помощи
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание
амбулаторной поликлинической помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Услуги участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ в рамках онкоплана)
4.1
4.2.
5.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ в рамках онкоплана)
5.1.
5.2.
6.
Услуги в травматологических пунктах
6.1.
6.2.
7.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
7.1.
7.2.
8.
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
8.1.
8.2.
9.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
9.1.
9.2.
10.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың үлес салмағы
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт бездерінің және жатыр мойнының қатерлі ісігін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№ 4 Кесте. Өзге төлемдер/шегерулер есебі
№ п/п
Медициналық көмектің түрлері
Негіздеме (Өзге төлемдер/шегерулер енгізгенде анықтамалығынан таңдалған себептер)
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерулер сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _________________ /_______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызметтер берушінің лауазымды тұлғасы: ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
7-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
14-қосымша
Нысан

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица №4. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _____________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_____________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_____________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо поставщика): ______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 7
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 14
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Реестр услуг амбулаторно-поликлинической помощи, прошедших текущий мониторинг

1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: ______________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші : __________________________ (тапсырыс берушінің атауы) Мекенжайы: ________________________ БИН: _____________________________ ИИК: ____________________________ БИК: _____________________________ __________________________________ (бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші: ___________________________ (қызмет берушінің атауы) Мекенжайы: ______________________________ БИН:_______________________________ ИИК:_______________________________ БИК:_______________________________ Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
11-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
22-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге кешені үшін кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде есептелмейтін амбулаториялық-емханалық көмек көрсету бойынша қызметтер тізімі
ТМККК шеңберінде тіркелген 1 тұрғынға есептегенде, МСАК ұйымдарында орналастырылатын консультациялық-диагностикалық қызметтер кешені;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға мамандандырылған денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер;
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету;
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері;
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері;
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспарн шеңберінде);
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкоплан шеңберінде ПЭТ);
Травматологиялық пункттердегі қызметтер;
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер;
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
12-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
24-қосымша
Нысан

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2 по услугам вне договора ____________тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном
носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 11
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 22
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Перечень услуг по оказанию амбулаторно-поликлинической помощи, затраты по которым не учитываются при оплате по комплексному подушевому нормативу на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
Консультативно-диагниостические услуги (комплекс КДУ на 1 жителя);
Услуги участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения;
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования;
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта;
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта;
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ);
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ);
Услуги в травматологических пунктах;
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах;
Услуги в республиканских организациях здравоохранения.
Приложение 12
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 24
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание
амбулаторно-поликлинической помощи, прошедших текущий мониторинг

1. Сызықтық шкаланы қолданумен стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсету үшін қызмет берушіге ақы төлеу сомасын есептеу (бұдан әрі – Ақы төлеу сомасы) "МҚСБЖ" АЖ-де автоматтандырылған түрде сапа мен көлем мониторингісі нәтижесін есепке алмай мынадай тәртіпте жүзеге асырылады:
1) медициналық көмектің әрбір түрі бойынша асып кету сомасын анықтау;
2) медициналық көмектің әрбір түрі бойынша жоспарлық сомадан асып кету сомасының асып кету пайызын анықтау;
3) медициналық көмектің әрбір түрі бойынша ақы төлеу пайызын анықтау;
4) медициналық көмектің әрбір түрі бойынша асып кету сомасын түзеу;
5) медициналық көмектің әрбір түрі бойынша ақы төлеу сомасын есептеу.
2. Асып кету сомасы медициналық көмектің әрбір түрі бойынша стационарлық және стациоанрды алмастыратын медициналық көмек нысанында көрсетілген медициналық қызметтер үшін шот-тізілім бойынша ақы төлеуге ұсынылған сома (ұсынылған сома) мен қызметтерді сатып алу шартында көрсетілген жоспарлық соманың (бұдан әрі – жоспарлы сома) арасындағы ауытқу ретінде есептеледі.
Бұл ретте:
1) ақы төлеуге ұсынылған сома "СНЭТ" АЖ-де тіркеу күні бойынша емделіп шығу жағдайларының құнын кезекпен қосу жолымен анықталады;
2) құны жоспарлық соманы асып кетуге алып келген емделіп шыққан жағдайның құны "СНЭТ" АЖ-де тіркелу сәтінен бастап анықталады;
3) асып кету сомасы құралған сәттен бастап емделіп шыққан жағдайның құны 1,0-ге тең түзету коэффициенттермен есептеледі;
4) егер жоспарлы соманың асып кету сәтінде пайда болған сома жоспарлы соманың асып кетуі басталатын емделіп шығу жағдайының құнынан 51% және одан астам болса, онда осы емделіп шығу жағдайының құны 1,0-ге тең түзету коэффициентін қолдана отырып қалыптастырылады.
3. Жоспарлы сомаға есептелген асып кету сомасының асып кету пайызын айқындау мынадай формула бойынша жүзеге асырылады:
%асып кету = Сасып кету/Сшарт х 100, мұндағы
%асып кету - асып кету пайызы;
С асып кету - асып кету сомасы;
Сжоспар. - жоспарлы сома.
4. Өтеу пайызын айқындау мына кестеге сәйкес аралыққа сәйкес жүзеге асырылады:
аралық (i) №
асып кету пайызы
(%асып кету)
Өтеу пайызы
(%өтем.i)
1
100 % бастап 105 % дейін
50 %
2
105 % жоғары
0 %
5. медициналық көмектің әрбір түрі бойынша асып кету сомасын түзету мынадай тәртіпте жүзеге асырылады:
1) егер арту пайызы 105% және одан да төмен болса, онда түзетілген арту сомасын арту сомасын 50%-ға көбейту арқылы есептеледі;

1. Расчет суммы оплаты поставщику за оказанную стационарную и стационарозамещающую помощь по каждому виду медицинской помощи, с применением Линейной шкалы (далее - сумма оплаты) осуществляется в автоматизированном режиме в ИС "СУКМУ", без учета результатов мониторинга качества и объема, в следующей последовательности:
1) исчисление суммы превышения по каждому виду медицинской помощи;
2) определение процента превышения исчисленной суммы превышения к плановой сумме по каждому виду медицинской помощи;
3) определение процента возмещения по каждому виду медицинской помощи;
4) корректировка суммы превышения по каждому виду медицинской помощи;
5) исчисление суммы оплаты по каждому виду медицинской помощи.
2. Сумма превышения исчисляется как разница между суммой, предъявленной по счету-реестру за оказанные медицинские услуги в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи по каждому виду медицинской помощи (далее - предъявленная сумма), от месячной суммы, предусмотренной договором закупа услуг (далее - плановая сумма).
При этом:
1) предъявленная сумма исчисляется путем последовательного суммирования стоимости пролеченных случаев по дате регистрации их подтверждения в ИС "ЭРСБ";
2) образование суммы превышения признается с момента регистрации подтверждения в ИС "ЭРСБ" пролеченного случая, стоимость которого привела к превышению плановой суммы;
3) с момента образования суммы превышения, исчисление стоимости пролеченных случаев осуществляется с применением поправочного коэффициента равного 1,0;
4) в случае, если сумма, образовавшаяся в момент превышения плановой суммы, составляет 51% и более от стоимости пролеченного случая, с которого начинается превышение плановой суммы, то стоимость данного пролеченного случая формируется с применением поправочного коэффициента равного 1,0.
3. Определение процента превышения исчисленной суммы превышения к плановой сумме осуществляется по следующей формуле:
%превыш=Спревыш/ Сплан. х 100+100, где
%превыш - процента превышения;
Спревыш - сумма превышения;
Сплан. - плановая сумма.
4. Определение процента возмещения осуществляется в соответствии с интервалом согласно следующей таблице:
№ интервала (i)
Процент превышения (%превыш)
Процент возмещения (%возм.i)
1
от 100 % до 105 %
50 %
2
свыше 105 %
0 %
5. Корректировка суммы превышения осуществляется по каждому виду медицинской помощи в следующей порядке:
1) в случае, если процент превышения составляет 105% и ниже, то скорректированная сумма превышения рассчитывается путем умножения суммы превышения на 50%;

* - қызмет беруші екі немесе одан көп тарифтер бойынша қызметтерді ұсынған жағдайда акті кестесі әрбір тариф типіне сәйкес онкологиялық науқастарға медициналық көмек, туберкулезбен, алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын науқастарға және психикасының бұзылуынан (ауруынан) зардап шегетін адамдарға медициналық - әлеуметтік көмек көрсету кезінде кешенді тариф бойынша ақы төлеу кезінде ауылдың жан басына шаққандағы кешенді нормативі бойынша 3-10, 12,14,16, 18-26 бағандар қалыптастырылмайды және мониторинг актісін қалыптастыру кезінде көрсетілмейді;
мониторингілеу актісінде медициналық ұйым қаржыландырылатын тиісті тарифтер көрсетіледі.
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға) :
_______________________ /_____________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрге арналған орын (бар болса)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
20 ___ жылғы "___" _________
Қызмет берушінің уәкілетті тұлғасы
__________________________/_________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
21-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
47-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ мамандандырылған медициналық көмек және жоғарытехнологиялық медициналық қызметтер бойынша көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі________________________________________________________
Қызмет берушінің атауы _____________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ____________________________________________
Кіші бағдарламаның атауы: _________________________________________________
Шарттың жалпы сомасы________________________________________________теңге
Ақы төленген аванстың жалпы сомасы ____________________________теңге
Желтоқсан айында ақы төленген аванстың жалпы сомасы ____________________________теңге
Ақы төленген жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны ____________теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны _____________ теңге
№1 кесте. Мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялы медициналық қызметтерді көрсетуге клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге қабылданған сома
Базалық тарифтің құны (мөлшерлемелер)______________________________ теңге
р/с№
Атауы
Шот-тізілім бойынша ақы төлеуге қабылданды
Сызықтық шкаланы, мониторингті және сараптаманы ескере отырып төлемге қабылданды
Емделген науқастардың саны (адам)
Сома (теңге)
Емделген науқастардың саны (адам)
Сома (теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
барлығы стационарлық көмек, оның ішінде:

* - в случае предоставления поставщиком услуг по двум и более тарифам, таблица акта формируется отдельно для каждого типа тарифа при оплате по комплексному тарифу при оказании медицинской помощи онкологическим больным, медико-социальной помощи больным туберкулезом, алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией и лицам, страдающим психическими расстройствами (заболеваниями) и по комплексному подушевому нормативу села, столбцы 3-10, 12,14,16, 18-26 не формируются и не отражаются при формировании акта мониторинга;
в акте мониторинга указываются соответствующие тарифы, по которым медицинская организация финансируется.
Руководитель заказчика                                                             Должностное лицо заказчика
(уполномоченное должностное лицо)                                                 ________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
_________________________________/___________                                           (для отчета на бумажном носителе)
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для отчета на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/
(для отчета на бумажном носителе)
"_____"____________20___ года
Приложение 21
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 47
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг по специализированной медицинской помощи и высокотехнологичным медицинским услугам
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" ________ 20 ___ год
по Договору № _____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________________
Наименование поставщика __________________________________________________
Наименование бюджетной программы:______________________________________________
Наименование подпрограммы: _____________________________________________________
Общая сумма Договора: ______________________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: __________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ___________________________тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): __________________________тенге
Таблица №1. Сумма, принятая к оплате по клинико-затратным группам за оказание специализированной медицинской помощи и высокотехнологичной медицинской услуги
Стоимость базового тарифа (ставки): ___________________________________________тенге
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате по счету-реестру
Принято к оплате с учетом Линейной шкалы, мониторинга и экспертизы
Число пролеченных больных (человек)
Сумма (тенге)
Число пролеченных больных (человек)
Сумма (тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Всего, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь, в том числе:

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. сапа мен көлем мониторингілеуден өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем мониторингісінен өтпеген Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. шарттың жоспарлы сомасынан асырғаны үшін сызықтық шкала бойынша: _____________ теңге;
2. қабылданған сома: _____________ теңге, олардың ішінде:
2.1. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісінен өткен алдын алуға келмейтін өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем мониторингісінен өткен Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, олардың ішінде:
3.1. төлемдер: _____________ теңге,
3.2. шегерімдер: _____________ теңге.
Бұрын төленген аванстан ұстап қалатын сома: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Аударуға есептелген, жиыны: _____________ теңге.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
22-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
51-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халықтың саны ________________ адам
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті________;
Халық тығыздылығының коэффициенті________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті ________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті________;
Түзету коэфициенті________;
Айына, бір адамға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге
Айына, денсаулық сақтау субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы МК көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив _________ теңге;
№ 1 кесте. Медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені қабылданатын соманың есебі
№ п/п
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны (теңге)
1
2
3
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Ақы төлеуге жиыны: ________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: осы шот-тізілімге мыналар қоса беріледі:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода, оказанные вне условий Договора, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. по линейной шкале за превышение плановой суммы договора: _____________ тенге;
2. принятая сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2.2. за пролеченные случаи прошедшего периода, оказанные вне условий Договора, прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
3. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном
носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 22
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 51
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ______________________________________
Наименование поставщика: _______________________
Наименование бюджетной программы: __________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_______________________
Количество прикрепленного населения _________________________человек
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Поправочный коэффициент__________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Подушевой норматив на СП на одного жителя для субъекта здравоохранения, оказывающего СП, в месяц:______________ тенге;
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
Итого к оплате: ________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо) : ___________________________________ /_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /_______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                                     Дата "_____"_________20___ года
Примечание: к данному счету-реестру прилагается:

1) жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі ауруларға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім;
2) жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету бойынша тізілім.
Жедел медициналық көмек және
білікті маманды және (немесе)
науқасты санитариялық
көлікпен тасымалдаумен
байланысты медициналық көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі ауруларға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Тромболитикалық препараттарға арналған шығыстар
Шығару нысаны
1 бірлік дозасы
, мг
1 бірлік құны, теңге
Тағайындалған доза, в мг
Препараттың саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Барлығы қолданылған тромболитикалық препараттар, оның ішінде:
1.
2.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Жедел медициналық көмек
және білікті маманды және
(немесе) науқасты санитариялық
көлікпен тасымалдаумен
байланысты медициналық көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Шақырулар саны
Шақырудың ұзақтығы
1
2
3
1
1.
2.
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
23-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
52-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _________ №_______ жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары мамандандырылған маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету кезінде қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы кезең: 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
№1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
№ п/п
Наименование
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Шешуге жатады және ақы төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданған, теңге
1
2
3
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
№ 2 кесте. Өзге де төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с№
Негіздеме
Төлем сомасы, теңге
Шегерім сомасы, теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылған жиыны _______________________ теңге;
Ақы төлеуге қабылданған ___________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
24-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
54-қосымша
Нысан
Ағымдағы мониторингтеуден өткен жедел медициналық көмек қызметтерінің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек қызметтерінің тізілімі кезең: 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейін
________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
№ р/с
ЖСН
Шақырудың талон №
Шақырудың категориясы мен себебі
Тізімілім бойынша ақау коды *
Санаты
Шақыру себебі
1.0.
2.1.
2.2.
2.4.
5.1.
5.2.
5.3.
6.1.
6.2.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ЖИЫНЫ, барлық ақаулар
оның ішінде есепті кезең бойынша
оның ішінде өткен кезең бойынша
ЖИЫНЫ, шешілген сома, теңге
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
оның ішінде есепті кезең бойынша
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
оның ішінде өткен кезең бойынша
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Кестенің жалғасы
Тізімілім бойынша ақау коды *
Алынуы тиіс (сомма теңге)
6.3.
6.4.
6.8.

1) реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом;
2) реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
и медицинской помощи,
связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов
и (или) больного санитарным транспортом
Форма
Реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой медицинской помощи
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Расход на тромболитические препараты
Форма выпуска
Доза
1 единицы, мг
Стоимость 1 единицы, тенге
Назначенная доза, в мг
Количество препарата
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Всего применено тромболитических препаратов, в том числе:
1.
2.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                               Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
и медицинской помощи,
связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов
и (или) больного санитарным транспортом
Форма
Реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного
санитарным транспортом помощи
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Количество вызовов
Длительность вызова
1
2
3
1
1.
2.
Итого:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                               Дата "_____"_________20___ года
Приложение 23
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 52
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной
с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ___________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
1
2
3
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _________________________ тенге;
Всего принято к оплате _____________________________ тенге;
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________________/________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
__________________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо поставщика): __________________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для протокола на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 24
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 54
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Реестр услуг скорой медицинской помощи и услуг, связанных с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или)
больного санитарным транспортом, прошедших текущий мониторинг
период с "___" _____20___года по "___" _____20___года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
ИИН
Дата вызова
Категория и повод вызова
Код дефекта по перечню*
Категория
Повод вызова
1.0.
2.1.
2.2.
2.4.
5.1.
5.2.
5.3.
6.1.
6.2.
6.3.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1.
2.
ИТОГО, всего дефектов
в том числе за отчетный период
в том числе за прошедшие периоды
ИТОГО, сумма снятия, в тенге
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе за отчетный период
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе за прошедшие периоды
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Продолжение таблицы
Код дефекта по перечню*
Подлежит снятию (сумма в тенге)
6.4.
6.8.

6.10.
6.11.
6.12.
6.15.
7.2.
8.1.
8.2.
9.0.
12.0
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Ескертпе: * - расталған ақаулары бар шақыртулар бойынша ақау бойынша "1" қойылады, ақауы немесе ақпараты болмаған жағдайда "х" белгісімен таңбаланады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
25-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
54-1-қосымша
Нысан
Нысаналы мониторингтеуден өткен жедел медициналық көмек қызметтерінің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек қызметтерінің тізілімі кезең: 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейін
________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
№ р/с
ЖСН
Шақырудың талон №
Шақырудың категориясы мен себебі
Тізімілім бойынша ақау коды *
Санаты
Шақыру себебі
1.0.
2.1.
2.2.
2.4.
5.1.
5.2.
5.3.
6.1.
6.2.
6.3.
6.4.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
ЖИЫНЫ, барлық ақаулар
оның ішінде есепті кезең бойынша
оның ішінде өткен кезең бойынша
ЖИЫНЫ, шешілген сома, теңге
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
оның ішінде есепті кезең бойынша
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
оның ішінде өткен кезең бойынша
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Кестенің жалғасы
Тізімілім бойынша ақау коды *
Алынуы тиіс (сомма теңге)
6.8.
6.10.
6.11.
6.12.
6.15.
7.2.
8.1.
8.2.
9.0.
12.0
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Ескертпе: * - расталған ақаулары бар шақыртулар бойынша ақау бойынша "1" қойылады, ақауы немесе ақпараты болмаған жағдайда "х" белгісімен таңбаланады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
26-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
55-қосымша
Нысан
20____жылғы "___"_______________№______жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек қызметтерінің медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемдерін мониторингтеу актісі 20 ___ жылғы "___" _________ 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
_____________________________________________________________________
(Тапсырыс берушінің атауы)
_____________________________________________________________________
(Өнім берушінің атауы)
№ р/с
Тізбе бойынша коды
Атауы
Алынуы тиіс
Шақыру саны
Сома, теңге
1
2
3
4
1
I. Ағымдық мониторингтеуден өткен жедел медициналық көмек қызметтерінің тізілімі
2
оның ішінде есепті кезең бойынша
3
оның ішінде өткен кезең бойынша
4
Барлығы ақаулар, оның ішінде мынадай түрлері бойынша:
5
1.0.
Негізсіз емделуге жатқызу
6
2.0.
Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар
7
5.0.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы
8
6.0.
Емдеу-диагностикалық іс-шаралардан, денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, қағидалардан/клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқу
9
7.0.
Медициналық қызметтерді ұзақ күту
10
8.0.
Медициналық қызметтерді көрсету сапасына шағымдар:
11
9.0.
Стационар/АЕК/ жедел медициналық көмек жағдайында өліммен аяқталған төлеуге жатпайтын жағдай
12
12.0
Стационар/АЕК/ жедел медициналық көмек жағдайында өліммен аяқталған төлеуге жатпайтын жағдай
13
II. Мақсатты мониторингтеуден өткен жедел медициналық көмек қызметтерінің тізілімі
14
оның ішінде есепті кезең бойынша
15
оның ішінде өткен кезең бойынша
16
барлығы ақаулар, оның ішінде мынадай түрлері бойынша:
17
1.0.
Негізсіз емделуге жатқызу
18
2.0.
Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар
19
5.0.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы
20
6.0.
Емдеу-диагностикалық іс-шаралардан, денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, қағидалардан/клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқу
21
7.0.
Медициналық қызметтерді ұзақ күту
22
8.0.
Медициналық қызметтерді көрсету сапасына негізді шағымдар:
23
9.0.
Стационар/АЕК/ жедел медициналық көмек жағдайында өліммен аяқталған төлеуге жатпайтын жағдай
24
12.0
Стационар/АЕК/ жедел медициналық көмек жағдайында өліммен аяқталған төлеуге жатпайтын жағдай
25
ЖИЫНЫ медициналық қызметтердің сапа және көлемін мониторингтеу нәтижелері бойынша
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға) : _______________________ /_____________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрге арналған орын (бар болса)/(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін) 20 ___ жылғы "___" _________
Қызмет берушінің уәкілетті тұлғасы
_____________________________________/_________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
27-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
57-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20__жылғы "__"______бастап 20__жылғы "__"_____дейінгі кезең
_____________________________________________________________________
(қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Барлығы есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Алдыңғы жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
Қажаттың түсуі, барлығы:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Жедел медициналық көмек көрсету барлығы:
Х
Х
Х
1.1.
Жедел медициналық көмек
Х
Х
Х
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Х
Х
Х
2.
Бірге орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлық шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалақы барлығы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйақылар мен сараланған төлем, демалысқа біржолғы жәрдемақы, матераиалдық көмек)
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігер персоналы мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
2.
Салықтар мен басқа да бюджетке міндетті төлемдер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмек пен басқа да медициналық бұйымдар сатып алу
3.3.
Басқа да тауарлар сатып алу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
4.
Емдік ақуызы аз азық-түлік және құрамында фенилаланині аз азық-түлік сатып алу
5.
Бейімделген емшек сүтін алмастырғыш сатып алу
6.
Коммуналдық және өзге де қызметтер, барлығы:
6.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық суға, кәрізге
б)
за газ, электроэнергиясына
в)
Жылу энергиясына
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
6.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
б)
Азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қызметтерге
в)
Бірге орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
ғимаратты, құрылыстарды және жабдықтарды ағымдағы жөндеуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
7.
Басқа да ағымдағы шығыстар, барлығы:
7.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
7.2.
Елден тыс іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
7.3.
Басқа да ағымдағы шығыстар
8.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ____________/______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________/_______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"______________________________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
28-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
61-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _________№_______ жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_______________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Орыдалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
№1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмектің сомасын есептеу
р/с №
Жұмыс (қызметтің) атауы
Ақы төлеуге ұсынылған, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
1
2
3
4
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапияны жүргізу
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Негіздеме
Төлем сомасы, теңге
Шегерім сомасы, теңге
1
2
3
4
3.
4.
Жиыны
Жиыны, төлемге қабылданған: _____________ теңге, оның ішінде:

6.10.
6.11.
6.12.
6.15.
7.2.
8.1.
8.2.
9.0.
12.0
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Примечание: * - по вызовам с подтвержденными дефектами ставится "1", знаком "х" маркируются если отсутствует дефект или нет информации.
Приложение 25
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 54-1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Реестр услуг скорой медицинской помощи и услуг, связанных с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или)
больного санитарным транспортом, прошедших целевой мониторинг
период с "___" _____20___года по "___" _____20___года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
ИИН
Дата вызова
Категория и повод вызова
Код дефекта по перечню*
Категория
Повод вызова
1.0.
2.1.
2.2.
2.4.
5.1.
5.2.
5.3.
6.1.
6.2.
6.3.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1.
2.
ИТОГО, всего дефектов
в том числе за отчетный период
в том числе за прошедшие периоды
ИТОГО, сумма снятия, в тенге
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе за отчетный период
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе за прошедшие периоды
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Продолжение таблицы
Код дефекта по перечню*
Подлежит снятию (сумма в тенге)
6.4.
6.8.
6.10.
6.11.
6.12.
6.15.
7.2.
8.1.
8.2.
9.0.
12.0
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Примечание: * - по вызовам с подтвержденными дефектами ставится "1", знаком "х" маркируются если отсутствует дефект или нет информации.
Приложение 26
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 55
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт мониторинга качества и объема медицинских услуг скорой медицинской помощи и услуг, связанных с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№______ от "___"_______________20____года
период с "__"____20__года по "__"____20__года
_____________________________________________________________________
(Наименование заказчика)
_____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Код по Перечню
Наименование
Подлежит к снятию
Количество вызовов
Сумма, тенге
1
2
3
4
1.
I. Реестр услуг скорой медицинской помощи, прошедших текущий мониторинг
2.
в том числе за отчетный период
3.
в том числе за предыдущие периоды
4.
всего дефектов, из них по видам:
5.
1.0.
Необоснованная госпитализация
6.
2.0.
Дефекты оформления медицинской документации
7.
5.0.
Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)
8.
6.0.
Необоснованное отклонение лечебно-диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов
9.
7.0.
Длительность ожидания медицинских услуг
10.
8.0.
Обоснованные жалобы
11.
9.0.
Летальный исход, не подлежащий оплате на уровне стационара/АПП/скорой помощи
12.
12.0.
Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в ГОБМП/ОСМС
13.
II. Реестр услуг скорой медицинской помощи, прошедших целевой мониторинг
14.
в том числе за отчетный период
15.
в том числе за предыдущие периоды
16.
всего дефектов, из них по видам:
17.
1.0.
Необоснованная госпитализация
18.
2.0.
Дефекты оформления медицинской документации
19.
5.0.
Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)
20.
6.0.
Необоснованное отклонение лечебно-диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов
21.
7.0.
Длительность ожидания медицинских услуг
22.
8.0.
Обоснованные жалобы
23.
9.0.
Летальный исход, не подлежащий оплате на уровне стационара/АПП/скорой помощи
24.
12.0.
Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в ГОБМП/ОСМС
25.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Руководитель заказчика                                                       Должностное лицо заказчика
(уполномоченное должностное лицо)                                                 ________________________________/_____________
__________________________________/_____________                               (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)                                           (для отчета на бумажном носителе)
(для отчета на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/
(для отчета на бумажном носителе)
"_____"________________20___ года
Приложение 27
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 57
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Информация о структуре расходов
при оказании скорой медицинской помощи
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание скорой медицинской помощи всего:
Х
Х
Х
1.1.
Скорой медицинской помощи
Х
Х
Х
1.2.
Проведение тромболитической терапии
Х
Х
Х
2.
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Х
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих медицинских изделий
3.3.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
4.
Приобретение лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина
5.
Приобретение адаптированных заменителей грудного молока
6.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
6.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
6.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплата услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
7.
Другие текущие затраты, всего:
7.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.3.
Прочие текущие затраты
8.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:____________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 28
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 61
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и
(или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ год
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Общая сумма по Договору ________________________________________тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ________________________тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
3.
4.
Итого
Всего принято к оплате: ______________________________ тенге

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ:
_____________________________
Басшы: _____________________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
29-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
65-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ ауыл халқына медициналық көмектің көрсеткені үшін шот-тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі: ________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген ауыл халқының саны ________________ адам;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы МСАК базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив айына _________теңге,
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCI, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
Айына, бір тұрғынға шаққандағы стационарлық және стационарды алмастыратын көмекті көрсетуге арналған сома _________ теңге;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға шаққандағы ауыл халқына жан басына шаққандағы кешенді норматив айына _________ теңге
оның ішінде:
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті айына _________ теңге;
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Айына 1 оқушыға жан басына шаққандағы норматив_________ теңге
Оқушылар саны_________ адам;
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 29
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 65
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _____________________________________
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Количество прикрепленного сельского населения _________________________человек;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения", в месяц___________тенге;
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США)_____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Сумма на оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Комплексный подушевой норматив на сельское население в расчете на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения" к субъекту первичной медико-санитарной помощи, в месяц ___________тенге;
сумма стимулирующий компонент подушевого норматива на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения" к субъекту в месяц ____________ тенге.
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек;
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін
1.1.2.
амбулаторлық-медициналық көмек көрсету үшін:
1.2
бағалау индикаторының негізінде түпкілікті нәтижеге қол жеткізгені үшін медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымның қызметкерлерін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз ету
1.4.
Шұғыл көмек көрсету сомасы
1.5.
атерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:
1.6.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)

1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.6.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)

1.6.7.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
2.
Ақы төлеу үшін жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"___________
Осы шот-тізілімге төмендегі қосымшалар қоса беріледі:
1) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерін ынталандыруға ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі;
3) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитарлық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
5) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6 жастан 17 жасқа дейінгі балаларды қоса алғанда көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;

1.6.7.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________________ /_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________________ /_______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:
1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
4) реестр оказанных клинико-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
5) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
6) реестр клинико-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
7) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание медицинской помощи сельскому населению;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;

10) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазып берілген стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсетілген науқастардың дербестендірілген тізілімі;
11) ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Ескертпе: - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісінде қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Қызмет берушінің ауыл халқына
медициналық көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан

10) персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана стационарная и стационарозамещающая помощь по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
11) реестр оказанных клинико-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 11 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению.
Примечание: - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи поставщиком сельскому населению
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения
по данным портала "Регистр прикрепленного населения"*

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
-қайтыс болу бойынша: қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
- елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе: * "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер ақпарат ретінде ұсынылады және есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
2-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует:
- по смерти: количеству справок о смерти /перинатальной смерти
- по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________________ /____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"____________20___ года
Примечание: * - данные таблицы представляются в качестве информации о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" и не влияют на оплату за отчетный период.
Приложение 2
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи сельскому населению
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата
деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген;
** - нысаналы көрсеткіштің мәні Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі мен облыс, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімі арасында жасалған ағымдағы қаржы жылына арналған нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімге сәйкес белгіленген және " ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді;

Детская смертность от 7 дней до 5 лет,
предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки.
Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечнососудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе) Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения";
** - значение целевого показателя установлено в соответствии с Соглашением о результатах по целевым трансфертам на текущий финансовый год, заключенным между Министром здравоохранения Республики Казахстан и Акимом области, городов республиканского значения и столицы и соответствует данным портала "ДКПН";

Медициналық-санитариялық алғашқы көмекті көрсететін қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі кезіндегі шығыстардың құрылымы туралы ақпарат 20__жылғы "__"______бастап 20___жылғы "___"______ дейінгі кезең
_____________________________________________________________________
(қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстары (мың теңге)
Есептік жылға бюджеттік қаражат жоспары
Есептік кезеңнің өсу бойынша кассалық шығыстары (мың теңге
Оның ішінде есеп беру айы үшін (мың теңге
Есептік кезеңнің өсу бойынша барлық нақты шығыстары (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың.тенге)
Өсу бойынша кредиторлық берешек
Өсу бойынша дебиторлық берешек, мың. теңге
барлығы
оның ішінде аванс
барлығы
оның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Өткен жылға нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылға нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың.теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қалдық қаражат
X
X
Қаражаттың түсуі, жиыны:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
медициналық көмек көрсетуге:
1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін
1.2.
амбулаторлық-медициналық көмек көрсету үшін:
1.3
бағалау индикаторының негізінде түпкілікті нәтижеге қол жеткізгені үшін медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымның қызметкерлерін ынталандыруға
1.4.
емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз ету
1.5.
Шұғыл көмек көрсету сомасы
1.6.
атерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
1.8
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
2.
Бірлесіп орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлық шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалақы барлығы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
Басқа да персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйақылар мен сараланған төлем, демалысқа біржолғы жәрдемақы, материалдық көмек)
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
Басқа да персонал
1.2.1.
Сараланған төлем
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
Басқа да персонал
1.2.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
Басқа да персонал

период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание медицинской помощи:
Х
Х
Х
1.1.
Оказание специализированной медицинской помощи
1.2
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.3
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.4.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.5.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.6.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
2
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Х
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.1.
Дифференцированная оплата
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
Прочий персонал
1.2.2.
Стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
прочий персонал

1.2.3.
Учаскелік қызмет қызметкерлерін ауруларды басқару бағдарламасы бойынша және (немесе) патронаждық қызметтің әмбебап-прогрессивті моделі бойынша жұмысқа ынталандыру
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
2.
Салықтар және басқа да бюджетке міндеттемелер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмектер мен басқа да медициналық бұйымдар сатып алу
3.3.
Басқа да тауарлар сатып алу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
4.
Емдік ақуызы аз өнімдер мен құрамында фенилаланині аз өнімдерді сатып алу
5.
Бейімделген емшек сүтін алмастырғышты сатып алу
6.
Коммуналды және басқа да қызметтер, барлығы:
6.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Ыстық, суық суға, кәрізге
б)
газ, электр энергиясы үшін
в)
Жылу энергиясы үшін
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
6.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
б)
Тамақпен қамтамасыз ету қызметтеріне
в)
Бірлесіп орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
Ғимараттарға, құрылыстар мен жабдыққа ағымдағы жөндеу жүргізуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
7.
Басқа да ағымдағы шығындар барлығы:
7.1.
ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде, денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлауға
7.2.
Шетелге іссапарлар және қызметтік сапарла
а)
оның ішінде, денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлауға
7.3.
Ағымдағы басқа шығыстар
8.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
32-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
72-қосымша
Нысан
20___жылғы "__"____________№_____ ауыл халқына медициналық көмекті көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі _____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ____________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: ________________________________
№1 Кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмекті көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуден алынуға жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
Халық саны
сома, теңге
Жағдайлар саны
сома, теңге
Халық саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсетуге барлығы, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсеткені үшін:

1.2.3.
Стимулирование работников участковой службы в работе по программе управления заболеваниями и (или) по универсально-прогрессивной модели патронажной службы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих медицинских изделий
3.3.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
4.
Приобретение лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина
5.
Приобретение адаптированных заменителей грудного молока
6.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
6.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
6.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплата услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
7.
Другие текущие затраты, всего:
7.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.3.
Прочие текущие затраты
8.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:____________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 32
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 72
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________________
Наименование бюджетной программы: __________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _______________________________
Таблица №1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
численность населения
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
численность населения
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

10.1.
есепті кезеңде
10.2.
өткен кезеңде
11.
Медициналық көмектің сапа және мониторингі нәтижелері бойынша жиыны
№3 Кесте: Түпкілікті нәтиже индикаторлары бөлінісінде қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге қабылданған сомманы есептеу
р/с №
Түпкілікті нәтиже индикаторлары
Ақы төлеуге ұсынылған
Ақы төлеуге қабылданған
Нысаналы көрсеткіш
Нақты көрсеткіш
Балдардың саны
Нысаналы көрсеткішке жету %
Сома, теңге
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
1.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын ана өлімі
2.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№4 Кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
№ п/п
Медициналық көмектің түрлері
Негіздеме (Өзге төлемдер/шегерулер енгізгенде анықтамалығынан таңдалған себептер)
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерулер сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
___________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
33-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
79-қосымша
Нысан
20___жылғы "__"____________№_____ ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы _____________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы __________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Жасалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
№1 кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:

10.1.
за отчетный период
10.2.
за прошедший период
11.
Итого по результатам мониторинга качества и объема медицинской помощи
Таблица №3. Расчет суммы, принимаемой к оплате на стимулирование работников в разрезе индикаторов конечного результата
№ п/п
Индикаторы конечного результата
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Целевой показатель
Фактический показатель
Количество баллов
% достижения целевого показателя
Сумма, тенге
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
1.
Материнская смертность, предотвратимая на уровне ПМСП
2.
Детская смертность от 7 дней до 5 лет,
предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица №4. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге.
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________/______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/                         (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/(Подпись)
Подпись)                                                       (для протокола на бумажном носителе)
(для протокола на бумажном носителе)                               ________________________/____________________
Должностные лица заказчика:                                     (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
_________________________/______________                         (для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
_________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/( для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 33
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 79
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________
Наименование поставщика : ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Общая сумма Договора: _________________________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): _______________________________тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ______________________________тенге
Таблица №1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
численность населения /кол-во услуг
сумма, тенге
численность населения/ кол-во услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. Шарттан тыс қызметтер _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
2. алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома _____________________ теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________т еңге
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
34-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
80-қосымша
Нысан
Онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсеткені үшін Шот-тізілім 20___жылғы "__"____________№_____ кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1. Кесте Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Барлығы онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін, оның ішінде:
1.1.
бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф бойынша
1.2.
нақты шығындар бойынша, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. услуги вне Договора____________тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 34
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 80
к Правилам оплаы услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи онкологическим больным, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного онкологического больного
1.2.
по фактическим затратам, в том числе:

1.2.1.
Онкологиялық науқастарға химиялық препараттар қолдану
1.2.2.
сәулелік терапия көрсету
1.2.3.
клиникалық шығындық топтар бойынша онкологиялық науқастарға еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмек көрсеткені үшін
1.2.4.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауырлататын ілеспе паталогиясы бар ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
1.2.5.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерін халықаралық телеконсультацияларын өткізу
1.2.6.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностиканы жүргізу
1.2.7.
Қайта зарядтау және сервистік қызмет көрсету қызметтері
№2 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек көрсету үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Айына бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф: _______________ тенге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында ОНЭТ-те тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Есепке алынған онкологиялық науқастардың саны
Есептен алынған онкологиялық науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ-те тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Онкологиялық науқастардың орта тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсету, барлығы
1.
2.
Жиыны
№3 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін нақты шығындар бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы еспетеу
р/с №
Атауы
Онкологиялық науқастарға химиопрепараттарды қолдану
Сәулелік терапия көрсету
Барлығы төлемге ұсынылған сома, теңге
нкологиялық науқастардың саны
Төлемге ұсынылған сома, теңге
Онкологиялық науқастардың саны
Сәулелік терапия сеанстарының саны
Төлемге ұсынылған сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде:
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
1.3.
стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсету кезінде
№ 4 кесте. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу (онкологиялық науқастарға (диагнозды верификациялауға бағытталған қатерлі ісік аурулары бар науқастарға) олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында медициналық қызмет көрсету)
Базалық тарифтің (мөлшерлеменің) құны)__________ теңге
Түзету коэффициенттері: _______________
р/с №
Атауы
Топтың нөмірі
Диагноз коды/ операциялар
КСГ бойынша шығын сыйымдылығы коэффициенті
Емделген науқастардың саны
Базалық тарифтердің (мөлшерлемелердің) саны)
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
барлық стационарлық көмек
1.2.
барлық стационарды алмастыратын көмек
№5 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тарифтен тыс консультативтік- диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Онкологиялық науқастардың саны
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауырлататын ілеспе паталогиясы бар ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
2.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерінің халықаралық телеконсультациясын өткізу
3.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностика жүргізу
Жиыны ақы төлеуге: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі*:

1.2.1.
применение химиопрепаратов онкологическим больным
1.2.2.
оказание лучевой терапии
1.2.3.
по клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор
1.2.4.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1.2.5.
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.2.6.
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
1.2.7.
услуги перезарядки и сервисного обслуживания
Таблица № 2. Расчет суммы, предъявленной к оплате по комплексному тарифу на одного онкологического больного за оказание медицинской помощи онкологическим больным
Комплексный тариф на одного онкологического больного в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на начало отчетного периода
Количество онкологических больных взятых на учет
Количество онкологических больных снятых с учета
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Средне-списочная численность онкологических больных
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе
из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медицинская помощь онкологическим больным, всего
1.
2.
Итого
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате по фактическим затратам за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Применение химиопрепаратов онкологическим больным
Оказание лучевой терапии
Всего предъявлено к оплате, тенге
Количество онкологических больных
Предъявлено к оплате, тенге
Количество онкологических больных
Количество сеансов лучевой терапии
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
1.3.
при оказании стационарозамещающей медицинской помощи
Таблица № 4. Расчет суммы, предъявленной к оплате по клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным (оказание медицинских услуг с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) при реализации их права на свободный выбор)
Стоимость базового тарифа (ставки)__________ тенге
Поправочные коэффициенты: _______________
№ п/п
Наименование
Номер группы
Код диагноза/ операции
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Количество пролеченных больных
Количество базовых тарифов (ставок)
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь
1.2.
всего стационарозамещающая помощь
Таблица № 5. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание консультативно-диагностических услуг вне комплексного тарифа на одного онкологического больного за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Количество онкологических больных
Количество услуг
Всего предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
8
1.
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
2.
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
3.
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_____________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"____________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетукені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастар қозғалысының тізілімі;
2) онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетукені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бір онкологиялық науқасқа кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды қолдану жөніндегі тізілім: онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек;

1) реестр движения онкологических больных по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
2) реестр оказанной медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по комплексному тарифу на одного онкологического больного по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
3) реестр по применению химиопрепаратов онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи при оказании специализированной медицинской помощи по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;

4) мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға көрсетілген сәулелік терапия тізілімі: онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек;
5) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға (диагнозды верификациялауға бағытталған қатерлі ісік аурулары бар науқастарға) олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында көрсетілген мамандандырылған медициналық көмектің тізілімі.

4) реестр оказанной лучевой терапии онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи при оказании специализированной медицинской помощи по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
5) реестр оказанной специализированной медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) при реализации их права на свободный выбор по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;

7) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тарифке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер бойынша тізбесі.
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсету үшін шот-тізілімге
1-қосымшаға
Онкологиялық науқастар қозғалысының тізілімі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Кезең (айдың күнтізбелік күні)
Айдың күнтізбелік күнінің басында СНЭТ-те тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Есепке алынған онкологиялық науқастардың саны
Есептен шығарылған онкологиялық науқастардың саны
Айдың күнтізбелік күнінің соңына СДТБТ-да тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Онкологиялық науқастардың орташа тізімдік саны
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсету үшін шот-тізілімге
2-қосымшаға
Онкологиялық науқастарға бір онкологиялық науқасқа кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмек тізілімі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№ 1 кесте. Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с №
Қызмет коды
Қызмет атауы
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
№ 2 кесте. Стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының тізбесі
№ п/п
Төсек бейіні
ЖСН
Медициналық карта №
Емдеуге жатқызу күні
Көшірме күні
Жүгіну себебі
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
Код АХЖ-10
Атауы
Код АХЖ-9
Атау
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар______оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмек жиыны________оның ішінде:
1.2
стационарды алмастыратын көмек жиыны_______, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсету үшін шот-тізілімге
3-қосымшаға
Мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды қолдану жөніндегі нысандары бойынша тізілім: стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
пациенттің ЖСН
медициналық картаның №
Негізгі қорытынды диагноз
Химиопрепараттарға кеткен шығын
АХЖ-10 коды
Атауы
Препарат атауы
Шығарылым түрі
Доза 1 бірлік, мг
1 бірлік құны, теңге
Тағайындалған доза, мг
Препараттың саны
Төлемге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Онкологиялық науқастарға химиопрепараттардың барлығы қолданылғаны, оның ішінде:
1.1.
онкологиялық диспансерде есепте тұрған онкологиялық аурулар бойынша жиыны
1.2.
онкологиялық диспансерде есепте тұрмаған онкологиялық аурулар бойынша жиыны
__________________________________________________________, жиыны
(онкологиялық науқас есепте тұрған онкологиялық диспансердің атауы)
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсету үшін шот-тізілімге
4-қосымшаға
Мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде нысандары бойынша онкологиялық науқастарға көрсетілген сәулелік терапия қызметтерінің тізілімі: стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
ЖСН
Медициналық картаның №
Негізгі қорытынды диагноз
Қызмет коды
Қызмет атауы
Қызмет құны, теңге
Сеанстар саны
Грей сәулелендіру жиынтығының ошақтық дозасы (Гр)
Төлемге ұсынылды, теңге
АХЖ-10 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Онкологиялық науқастарға химиопрепараттардың барлығы қолданылғаны, оның ішінде:
1.1.
онкологиялық диспансерде есепте тұрған онкологиялық аурулар бойынша жиыны
1.2.
онкологиялық диспансерде есепте тұрмаған онкологиялық аурулар бойынша жиыны
__________________________________________________________, жиыны
(онкологиялық науқас есепте тұрған онкологиялық диспансердің атауы)
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек көрсету
үшін шот-тізілімге
5-қосымшаға
Онкологиялық науқастарға олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде (диагнозды верификациялауға бағытталған қатерлі ісік алды аурулары бар науқастарға) медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында көрсетілген мамандандырылған медициналық көмектің тізілімі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Төсек бейіні
ЖСН
Медициналық карта №
Емдеуге жатқызу күні
Шығару күні
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
КШТ тобының нөмірі
КШТГ бойынша шығын сыйымдылығы коэффициенті
Төлемге ұсынылған сома, теңге
АХЖ -10 коды
Атауы
АХЖ-9 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмектің жиыны, оның ішінде:
_______________________________________________________, жиыны
(онкологиялық науқас есепте тұрған онкологиялық диспансердің атауы)
1.2.
стационарды алмастыратын көмектің жиынтығы, оның ішінде:
______________________________________________________, жиыны
(онкологиялық науқас есепте тұрған онкологиялық диспансердің атауы)
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсету үшін шот-тізілімге
6-қосымшаға
Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тарифінен тыс консультативтік- диагностикалық қызметтер бойынша тізбесі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Қызмет коды
Қызмет атауы
қызмет көрсету ақысы, теңге
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін, ауырлататын ілеспе патологиясы бар IV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға ұтқыр бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
2.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерінің халықаралық телеконсультациясын өткізу
3.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностиканы жүргізу
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
35-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
81-қосымша
Нысан
Медициналық қызмет көрсету кезіндегі кірістер құрылымы туралы ақпарат 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" _______ дейінгі кезең
____________________________________________________________
(қызмет берушінің атауы)
р/с №№
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
А 1
2
3
4
5
1
Есепті кезеңдегі кіріс, жиыны
Оның ішінде:
1.1.
Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек көрсету:

7) реестр консультативно-диагностических услуг вне комплексного тарифа на одного онкологического больного за оказание медицинской помощи онкологическим больным по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным.
Примечание:
* - источник данных – информационная система "Электронный регистр диспансерных больных";
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр движения онкологических больных*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на начало календарного дня месяца
Количество онкологических больных взятых на учет
Количество онкологических больных снятых с учета
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность онкологических больных
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________________ /_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: *- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр
оказанной медицинской помощи онкологическим больным по комплексному тарифу на одного онкологического больного*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Таблица № 1. Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Таблица № 2. Перечень пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Исход лечения
Код МКБ-10
Наименование
Код МКБ-9
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи ______, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь ________, в том числе:
1.2
итого стационарозамещающая помощь _____, в том числе:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________________ /______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/( для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"____________20___ года
Примечание: *- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр по применению химиопрепаратов онкологическим больным при оказании специализированной медицинской помощи
по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН пациента
№ медицинской карты
Основной заключительный диагноз
Расход на химиопрепараты
Код МКБ-10
Наименование
Наименование препарата
Форма выпуска
Доза 1 единицы, мг
Стоимость 1 единицы, тенге
Назначенная доза, в мг
Количество препарата
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего применено химиопрепаратов онкологическим больным, в том числе:
1.1.
по онкологическим больным, состоящим на учете в онкологическом диспансере, итого
1.2.
по онкологическим больным, не состоящим на учете в онкологическом диспансере, итого
__________________________________________________________, итого
(наименование онкологического диспансера, где состоит на учете онкологический больной)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):___________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: *- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр оказанной лучевой терапии онкологическим больным при оказании
специализированной медицинской помощи по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
№ медицинской карты
Основной заключительный диагноз
Код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество сеансов
Суммарная очаговая доза облучения грей (Гр)
Предъявлено к оплате, тенге
Код МКБ-10
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Всего оказано сеансов лучевой терапии онкологическим больным, в том числе:
1.1.
по онкологическим больным, состоящим на учете в онкологическом диспансере, итого
1.2.
по онкологическим больным, не состоящим на учете в онкологическом диспансере, итого
__________________________________________________________, итого
(наименование онкологического диспансера, где состоит на учете онкологический больной)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):___________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:_________________________________________ /______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_______________20___ года
Примечание: *- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр оказанной специализированной медицинской помощи с целью обеспечения доступности и качества медицинской
помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза)
при реализации их права на свободный выбор*
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Номер группы КЗГ
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Сумма, предъявленная к оплате, тенге
Код МКБ -10
Наименование
Код МКБ-9
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь, в том числе:
_______________________________________________________, итого
(наименование онкологического диспансера, где состоит на учете онкологический больной)
1.2.
итого стационарозамещающая помощь, в том числе:
______________________________________________________, итого
(наименование онкологического диспансера, где состоит на учете онкологический больной)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________________ /______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: *- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи онкологическим больным
Реестр консультативно-диагностических услуг вне комплексного тарифа на одного онкологического больного за оказание
медицинской помощи онкологическим больным*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
2.
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
3.
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
*- источник данных – информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 35
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 81
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Информация о структуре доходов при оказании медицинских услуг
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
____________________________________________________________
(наименование поставщика)
№№ п/п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
ВСЕГО
за счет бюджетных средств
За счет внебюджетных средств
А 1
2
3
4
5
1
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание медицинской помощи онкологическим больным:

1.2.1.
туберкулезбен ауыратын бір науқасқа кешенді тариф бойынша
1.2.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
1.3.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
1.4.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы:
1.4.1
АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын бір адамға кешенді тариф бойынша

1.2.1.
по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом
1.2.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
1.3.
Оказанная медико-социальная помощь лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
1.4.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД в том числе:
1.4.1
по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД

1.1. сапа және көлем мониторингі нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: ___________ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер: ______________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы:_____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстауға жататын бұрын төленген аванстың қалдығы: ________ теңге;
Аударуға есептелген барлығы: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________
Басшы: _____________________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
39-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
89-қосымша
Нысан
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарт бойынша науқастардың саны: ___________
№ 1 кесте. Туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
туберкулезбен ауыратын бір науқасқа кешенді тариф бойынша
1.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
2.
Төлемге жиыны
№ 2 кесте. Туберкулезбен ауыратындарға медициналық көмек көрсету кешенді тариф бойынша төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңына тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Туберкулезбен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Төлемге ұсынылды, теңге
барлығы
оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
туберкулезбен ауыратындарға кешенді тариф бойынша медициналық көмек көрсету
№3 кесте. Туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Туберкулезге қарсы препараттарды қолдану
Туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Төлемге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
Төлеуге жиыны: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі*:

1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: ___________ тенге;
2. Сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: ______________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: ________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание:
- источник данных - информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 39
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 89
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _______________________________________
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Численность больных по договору: ___________
Таблица №1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом
1.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
2.
Итого к оплате
Таблица №2. Расчет суммы, предъявленной к оплате по комплексному тарифу оказание медицинской помощи больным туберкулезом
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество больных туберкулезом, зарегистрированных на начало отчетного периода
Количество больных туберкулезом взятых на учет
Количество больных туберкулезом снятых с учета
Количество больных туберкулезом, зарегистрированных на конец отчетного периода
Средне-списочная численность больных туберкулезом,
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
оказание медицинской помощи больным туберкулезом по комплексному тарифу
Таблица №3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за обеспечение противотуберкулезными препаратами
№ п/п
Наименование
Применение противотуберкулезных препаратов
Количество больных туберкулезом
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша туберкулезбен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі;
2) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп Орындаушыны тарта отырып, көрсетілген медициналық көмектің және консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;

1) реестр движения больных туберкулезом по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;
2) реестр оказанной медицинской помощи больным туберкулезом по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;
3) реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;

1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
1.3
2. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: ______________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы____________________теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы:
_____________________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе*: - деректер көзі- "Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
42-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
92-қосымша
Нысан
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі __________________________________________
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы:
1.1.
АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын бір адамға кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында "ОНЭТ" АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында "ОНЭТ" АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Барлығы
Оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
Оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
АИТВ жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
1.
2.
№ 3 кесте. Антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін төлеуге ұсынылған соманы есептеу *
р/с №
Атауы
Антиретровирустық препараттарды қолдану
АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
Жиыны ақы төлеуге: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
сы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі *:

1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: -источник данных - информационная система "Национальный регистр больных туберкулезом".
Приложение 42
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 92
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:______________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД
1.2.
по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
1.3.
за обследование населения на ВИЧ-инфекции
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество больных ВИЧ-инфицированных и больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало отчетного периода
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД взятых на учет
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД снятых с учета
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец отчетного периода
Средне-списочная численность ВИЧ-инфицированных и больных СПИД
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медико-социальная помощь ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
1.
2.
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за обеспечение антиретровирусными препаратами*
№ п/п
Наименование
Применение антиретровирусных препаратов
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)       Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі;
2) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешенді тариф бойынша АИТВ жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға Достық кабинеттерде халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі;
4) АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халықты АИТВ инфекциясына тексеру кезінде көрсетілген қызметтер тізілімі;
5) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша төлеуге жататын антиретровирустық препараттардың қамтамасыз етілген рецептілері туралы деректердің жиынтық тізілімі;
Ескертпе*: - деректер көзі- "Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесі.
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
АИТВ жұқтырғандар және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Кезең (календарный день месяца)
Айдың күнтізбелік күнінің басында "ОНЭТ" АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастар саны
Есепке алынған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында "ОНЭТ" АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Барлығы
Оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
Оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Халықты АИТВ-инфекциясына тексеру кезінде көрсетілген қызметтер тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
5-қосымша
Нысан
Төлеуге жататын антиретровирустық препараттардың қамтамасыз етілген рецептілері туралы деректердің жиынтық тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қамтамасыз етілген рецептінің № мен күні
Халықаралық патенттелмеген атауы
Сауда атауы
Шғару нысаны, дозалау
Өлшем бірлігі
Өлшем білігінің бағасы (теңге) **
Өлшем бірлігіндегі саны
Сомасы
(теңге)

1) реестр движения ВИЧ-инфицированных и больных СПИД по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
2) реестр оказанной медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
3) реестр оказанной медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
4) реестр оказанных услуг при обследовании населения на ВИЧ-инфекции по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
5) сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
Примечание:
* -источник данных - информационная система "Лекарственное обеспечение".
Приложение 1
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
Форма
Реестр движения ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало календарного дня месяца
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД взятых на учет
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД снятых с учета
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):____________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД по комплексному тарифу
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД по комплексному тарифу для
уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
Форма
Реестр оказанных услуг при обследовании населения на ВИЧ-инфекции
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 5
к счету-реестру за оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
Форма
Сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
№ и дата обеспеченного рецепта
Международное непатентованное наименование
Торговое наименование
Форма выпуска, дозировка
Единица измерения
Цена за единицу измерения (тенге) **
Количество в единице измерения

(гр.7* гр8)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны ақы төлеу сомасы ____________________ теңге.
(жазумен)
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер көзі- "Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі" ақпараттық жүйесі;
** бірыңғай дистрибьютормен жасалған шарт бойынша сатып алу бағасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
43-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
93-қосымша
Нысан
Республикалық денсаулық сақтау ұйымының АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі: ___________________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ___________________________
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызметтердің құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Консультациялық диагностикалық медициналық көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
1.2.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) Республикалық денсаулық сақтау ұйымы АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсеткен медициналық-әлеуметтік көмек үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халыққа көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
3) республикалық денсаулық сақтау ұйымы АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсеткен медициналық-әлеуметтік көмек үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Республикалық денсаулық
сақтау қйымының АИТВ
жұқтырғандарға және (немесе)
ЖИТС науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Халыққа көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
1
ЖИЫНЫ
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Республикалық денсаулық
сақтау қйымының АИТВ
жұқтырғандарға және (немесе)
ЖИТС науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып, көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
Медициналық жабдықтың коды
Медициналық жабдықтың атауы
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
1 қызметке лизингтік төлем, теңге
Қызметтің саны
Ақы төлеуге лизингтік төлемнің сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
ЖИЫНЫ
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
44-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
94-қосымша
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қабылданған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Шешілген сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға кешендік тарифпен медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге жиыны, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
45-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
95-қосымша
Нысан
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге қабылданған ақы сомасының есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуден алып тасталды, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
р/с №
1
2
3
4
5
6
1.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Комиссияның шешіміне сәйкес
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
ЖИЫНЫ
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
46-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
99-қосымша
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы_____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: _____________________теңге
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
№1 Кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1
2
3
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

Сумма (тенге) (гр.7* гр8)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого сумма оплаты ____________________ тенге.
(прописью)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ___________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носите)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - источник данных - информационные системы "Лекарственное обеспечение";
** указывается закупочная цена по договору с единым дистрибьютором.
Приложение 43
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 93
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской
организацией здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание консультативно диагностической медицинской помощи, в том числе:
1.1.
1.2.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:
1) реестр оказанных населению консультативно-диагностических услуг по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказанные медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организацией здравоохранения;
3) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказанные медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организацией здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказанные
медико-социальной помощи
ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД республиканской
организацией здравоохранения
Форма
Реестр оказанных населению консультативно-диагностических услуг
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
ИТОГО
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер: _________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказанные
медико-социальной помощи
ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД республиканской
организацией здравоохранения
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники,
приобретенной на условиях финансового лизинга
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Код медицинского оборудования
Наименование медицинского оборудования
Полный код услуги
Наименование услуги
Лизинговый платеж на 1 услугу, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
ИТОГО
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 44
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 94
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной
помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
1.3.
за обследование населения на ВИЧ-инфекции
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо поставщика):______________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 45
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 95
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным
СПИД республиканской организации здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате, тенге
Снято с оплаты*, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Согласно решения комиссии
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
ИТОГО
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен:
(уполномоченное должностное лицо поставщика)________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 46
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 99
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Общая сумма Договора: ___________________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг__________________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
1.3.
за обследование населения на ВИЧ-инфекции
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
ИТОГО
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге;
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: ________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
47-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
100-қосымша
Нысан
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы: ___________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: ___________________ теңге
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1.
2
3
4
1.
Барлығы көрсетілген консультативтік--диагностикалық көмек, оның ішінде:
1.1.
1.2.
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________ теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 47
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 100
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
республиканской организацией здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________
Наименование поставщика: ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1.
2
3
4
1.
Всего за оказание консультативно - диагностической медицинской помощи, в том числе:
1.1.
1.2.
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
ИТОГО
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге;
Тапсырыс беруші :____________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
48-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
101-қосымша
Нысан
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарт бойынша науқастардың саны _______________________
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басындағы психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдардың саны
Есепке алынған психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдардың саны
Есептен шығарылған психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдардың саны
Есепті кезеңнің соңына психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдардың саны
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны
Төлемге ұсынылды, теңге
Барлығы
оның ішінде басқа өңірлерден
Барлығы
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
Жиыны
Жиыны ақы төлеуге: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 48
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 101
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и
психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _____________________________
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________
Наименование бюджетной подпрограммы:________________
Численность больных по договору _______________________
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ на начало отчетного периода
Количество лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ взятых на учет
Количество лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ снятых с учета
Количество лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ на конец отчетного периода
Среднесписочная численность лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медико-социальная помощь лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
Итого
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ____________________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" _________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. Сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. есепті кезеңде сапа және көлемнің сараптамасынан өткен алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін қабылданған сома: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісін өткен алдын алуға болмайтын өлім жағдайы болған өткен кезеңнің емделіп шыққан жағдай: _____________ тенге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: _______________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: * - деректер көзі - "Диспансерлік науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
51-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
107-қосымша
Нысан
Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсетуге шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Түзету коэффициенттері (көрсетілсін)
№ 1 кесте. Патологоанатомиялық диагностика қызметтерін көрсеткені үшін төлеуге ұсынылатын соманың есебі.
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсетуге жиыны, оның ішінде:
1.1.
Патологоанатомиялық ашу
1.2.
Биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулері
Жиыны ақы төлеуге
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтері үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызмет құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны ақы төлеуге
№ 2 кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың (биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулер) көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
р/с №
Қызметтердің атауы
Төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны:
Жиыны ақы төлеуге _________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
52-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
108-қосымша
Нысан
Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№1 кесте. Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Қызметтер атауы
Төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсету бойынша жиыны
2.
Мониторингілеуден өткен патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерінің тізілімі
2.1.
есепті кезеңде
2.2.
өткен кезеңде
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер есебі
р/с №
Негіздеме (Өзге төлемдер мен шегерімдерді енгізген кезде таңдалған негіздемелер)
Төлемдер, сома теңге
Шегерімдер, сома теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны:
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
53-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
112-қосымша
Нысан
Көрсетілген патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерінің актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы: ____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы:_________________теңге
№1 кесте. Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Қызметтер атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
саны
Сомасы, теңге
саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Итого к оплате:
№ 2 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с №
Негіз
Төлем сомасы, теңге
Шегерім сомасы, теңге
1.
2
3
4
2.
3.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:_______________________теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: _ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: - источник данных - информационная система "Электронный регистр диспансерных больных".
Приложение 51
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 107
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание услуг патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_________________________
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США)_____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
1.1.
Патологоанатомическое вскрытие
1.2.
Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования
Итого к оплате
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомического вскрытия.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики (Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования).
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Итого к оплате _________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________ _________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                         Дата "_____"_________20___ года
Приложение 52
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 108
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:___________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики.
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
1.1.
Патологоанатомическое вскрытие
1.2.
Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования
Таблица № 2. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого:
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _____________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
______________________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
______________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо заказчика): ________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для протокола на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 53
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 112
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_______________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
количество
Сумма, тенге
количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
1.1.
Патологоанатомическое вскрытие
1.2.
Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования
Итого к оплате:
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингісі және сапа сараптамасының нәтижелері бойынша: ____ теңге;
2. Комисия шешімі бойынша сома: төлемдер ______________________________теңге
2.1. төлемдер _____________________ теңге
2.2. шегерімдер _____________________ теңге
Бұрын төленген авансты ұстауға сома ______________________________ теңге
Келесі кезеңде ұстауға тиісті бұрын ұсталған аванстың қалдығы ______________________________ теңге
Жиынында аударуға есптелген ______________________________ теңге
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
54-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
113-қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтердің шот-тізілімі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Ғимаратты ұстау коэффициенті
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCI, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
Атауы
Ұсынылған сома, теңге
1
2
3
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
Жиыны ақы төлеуге _________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтердің тізбесі қоса беріледі;
Ескертпе:
* - бекітілген коэффициенттер болған кезде;
Қан және оның компоненттерін
дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу,
қан препараттарын өндіру
бойынша қызметтердің
шот-тізіліміне
қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтердің тізбесі период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
Қан компонентінің атауы
Өлшем бірлігі
Құны, теңге
Саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
55-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
114-қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№1 кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтер көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі.
р/с №
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Ақы төлеуден алынатын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды
Қызмет саны
сома, теңге
Қызмет саны
сома, теңге
Қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
№2 Кесте. Өзге төлемдер/шегеру сомасын есептеу
р/с №
Негіздеме
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерімдер сомасы, теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ ҚР ДСМ – 16/2020
бұйрығына
56-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметіне
ақы төлеу қағидаларына
118-қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсаны айына төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Төменген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы_______________________ теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны:___________теңге
№ 1 кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу.
р/с №
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Ақы төлеуге қабылданды
Саны
Сомасы, теңге
Саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
№3 Кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с №
Негіздеме
Төлемдер сомасы, теңге
Шегермдер сомасы, теңге
1.
2
3
4
2.
3.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема и экспертизы качества: __________ тенге;
2. сумма по решению комиссии снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 54
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 113
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_________________________
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия*:___________
Коэффициент на содержания здания**:__________
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США)_____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Наименование
Предъявленная сумма, тенге
1
2
3
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Итого к оплате _________________________________________ тенге
Руководитель поставщик
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагается реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови по форме согласно приложению к счету-реестру;
Примечание:
* - указывается при наличии утвержденных коэффициентов;
Приложение
к счету-реестру оказанных
услуг по заготовке, переработке,
хранению и реализацию крови и
ее компонентов, производству
препаратов крови
Форма
Реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов,
производству препаратов крови
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
Наименование
Единица измерения
Стоимость, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 55
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 114
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству
препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Таблица № 2. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________________/___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ____________________________________________/___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
____________________________________________/___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо поставщика): ___________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 56
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 марта 2020 года
№ ҚР ДСМ-16/2020
Приложение 118
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_______________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование компонентов крови
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество
Сумма, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого к оплате:
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе: