"Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 281 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 31 наурызда № 20222 болып тіркелді.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары көрсетілген бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (М.Қ. Баймұқашев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 31 наурыздағы
№ 281 бұйрығына
қосымша
"Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленді және "Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсету (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) тәртібін айқындайды.
2. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық бөліністері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жеке және заңды тұлғаларға ақысыз негізде көрсетеді.

Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 281. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2020 года № 20222.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему", согласно приложению указанного приказа.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Баймукашев М.К.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
Приложение к приказу
от 31 марта 2020 года № 281
Правила оказания государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему"
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и определяют порядок оказания государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование автотранспортного средства и (или) прицепов к нему" (далее – государственная услуга).
2. Государственная услуга оказывается территориальными подразделениями Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – услугодатель) на бесплатной основе физическим и юридическим лицам.

3. Құжаттарды қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші және "электрондық үкімет" порталы (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жеке және (немесе) заңды тұлға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес "Көлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 8-тармағына сәйкес құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге не ЭҮП арқылы ұсынады.
5. Құжаттарды қабылдау кезінде көрсетілетін қызметті беруші осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді, ал ЭҮП арқылы -хабарлама береді.
6. Мемлекеттік қызметті көрсетуге құжаттар пакетін бергеннен кейін көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жұмыскері өтінішті азаматтардың өтініштері базасына немесе Порталға тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтініштің орындаушысын анықтайды.
Орындаушы 2 жұмыс күні ішінде құжаттарды осы Қағидаларға сәйкестігіне қарайды.
Көрсетілетін қызметті алушы толық емес құжаттар пакетін және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері осы тармақтың бірінші бөлігінде көрсетілген мерзім ішінде осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес өтінішті қабылдаудан дәлелдібас тартуды қалыптастырады.
Құжаттар пакеті толық болған жағдайда, орындаушы көлік құралын және (немесе) олардың тіркемелерін қайта жабдықтауға арналған куәлікті немесе Стандарттың 9-тармағында көзделген негіздер бойынша уәкілетті тұлға қол қойған және мөрмен не уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталған дәлелді бас тартуды дайындайды (Портал арқылы жүгінген кезде) және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді немесе оны көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолдайды.
7. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметтер көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіппен мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы деректерді енгізуді қамтамасыз етеді.
3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша орталық мемлекеттік органдардың, көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі

3. Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем и через портал "электронного правительства" (далее – ПЭП).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги физическое и (или) юридическое лицо (далее-услугополучатель) предоставляет услугодателю либо через ПЭП документы, в соответствии с пунктом 8 Стандарта государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование транспортного средства и (или) прицепов к ним" согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее - Стандарт).
5. При приеме документов услугодатель выдает расписку по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, а через ПЭП - уведомление.
6. После подачи пакета документов на оказание государственной услуги, работник канцелярии услугодателя осуществляет регистрацию заявления в базу обращений граждан или в Портал, руководитель услугодателя определяет исполнителя заявления.
Исполнитель рассматривает в течении 2 рабочих дней документы на соответствие настоящим Правилам.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов истекшим сроком действия, работник услугодателя в течение срока, указанного в части первой настоящего пункта, формируют мотивированный отказ в приеме заявления, согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
В случае полноты пакета документов исполнитель готовит свидетельство на переоборудование транспортного средства и (или) прицепов к ним, или мотивированный отказ по основаниям предусмотренным пунктом 9 Стандарта подписанное уполномоченным лицом и заверенное печатью либо электронной цифровой подписью уполномоченного лица (при обращении через Портал) и выдает результат государственной услуги услугополучателю либо направляет его в "личный кабинет" услугополучателя.
7. В соответствии с подпунктом 11) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" услугодатель обеспечивает внесение данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) центральных государственных органов, а также услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг

8. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына, жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органдарға беріледі.
Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабының 2-тармағына сәйкес оны тіркеген күнінен бастап бес жұмыс ішінде қарауға жатады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оны тіркеген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ішкі істер министрінің 26.05.2020 № 427 (01.06.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
"Автокөлік құралын және
(немесе) оның тіркемелерін
қайта жабдықтауға куәлік беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
"Автокөлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Аумақтық полиция органдары
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері (кіру арналары)
Көрсетілетін қызметті беруші және www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы – 2 жұмыс күні;
ЭҮП арқылы – 2 жұмыс күні.
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Қағаз/электронды (ішінара автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Көлік құралын және (немесе) оның тіркемелерін қайта жабдықтауға куәлік беру немесе дәлелді бас тарту
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақтан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті беруші - еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30 дейін түскі үзіліспен сағат 09-00-ден бастап сағат18-00-ге дейін;
2) ЭҮП – жөндеу жұмыстарын жүргізумен байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін сағат 17.00-ден соң, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде, өтініштер қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:

8. Жалоба на решение, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченные органы в сфере обеспечения безопасности дорожного движения и по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес непосредственно оказывающего государственную услугу услугодателя, в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
Сноска. Пункт 8 - в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 26.05.2020 № 427 (вводится в действие с 01.06.2020).
9. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель вправе обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача свидетельства на
переоборудование
автотранспортного средства и
(или) прицепов к нему"
Форма
Стандарт государственной услуги "Выдача свидетельства на переоборудование транспортного средства и (или) прицепов к ним"
1
Наименование услугодателя
Территориальные органы полиции
2
Способы предоставления государственной услуги
Услугодатель и веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - ПЭП).
3
Срок оказания государственной услуги
Через Услугодателя – 2 рабочих дня;
Через ПЭП – 2 рабочих дня.
4
Форма оказания государственной услуги
Бумажная / электронная (частично автоматизированная).
5
Результат оказания государственной услуги
Свидетельство на переоборудование транспортного средства и (или) прицепов к ним или мотивированный отказ.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы
1) Услугодателя - с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13ч.00м. до 14ч.30м., в субботу с 9ч.00м. до 13ч.00м., кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству.
2) ПЭП – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после 17ч.00м. рабочего времени, в выходные и праздничные дни, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
Адреса мест оказания государственной услуги размещены:

1) www.mvd.kz интернет-ресурсында;
2) www.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
Көрсетілетін қызметті берушіге:
1) жеке басты сәйкестендіру үшін жеке басты куәландыратын құжат;
2) құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
3) автомобиль конструкциясына өзгерістер енгізу бөлігінде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органмен келісу;
4) тиісті сынақтар өткізе отырып, аккредиттелген зертханадан құжаттар;
5) конструкциясына өзгерістер енгізілген көлікқұралының техникалық жағдайын тексеру үшін техникалық байқау орталығынан диагностикалық карта;
ЭҮП:
1) автомобиль конструкциясына өзгерістер енгізу бөлігінде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органнан "электрондық үкімет" порталы арқылы келісу алған жағдайды қоспағанда, автомобиль конструкциясына өзгерістер енгізу бөлігінде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органнан келісудің электронды көшірмесі;
2) тиісті сынақтар өткізе отырып, аккредиттелген зертханадан алынған құжаттар туралы ақпараттық жүйелерден алынған мәліметтерді қоспағанда, тиісті сынақтар өткізе отырып, аккредиттелген зертханадан алынған құжаттардың электронды көшірмесі;
3) тиісті ақпараттық жүйелерден алынған, міндетті техникалық байқаудан өткені туралы мәліметтерді қоспағанда, конструкциясына енгізілген өзгерістермен көлік құралының техникалық жағдайын тексеру үшін техникалық байқау орталығынан диагностикалық картаның электронды көшірмесі.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
Көрсетілетін қызметті беруші:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталған кезде;
2) мүлікке иелік етуге тыйым салулар мен шектеулер болған кезде;
3) көрсетілетін қызметті алушы (оның өкілі) мен көлік құралы іздестіруде болған кезде;
4) адамда айыппұл түрінде әкімшілік жаза қолдану туралы уақтылы орындалмаған қаулылар және (немесе) жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласында айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама болса, оларды орындағанға дейін мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тартады.
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтан қол жеткізу режимінде порталдың "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.

1) на интернет-ресурсе: www.mvd.kz;
2) на интернет-ресурсе: www.gov.kz.
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
Усугодателю:
1) документ, удостоверяющий личность для идентификации личности;
2) расписку о приеме документов;
3) согласование с уполномоченным органом по обеспечению безопасности дорожного движения в части внесения изменений в конструкцию автомобиля;
4) документы с аккредитованной лаборатории с проведением соответствующих испытаний;
5) диагностическая карта из центра технического осмотра для проверки технического состояния транспортного средства с внесенными в конструкцию изменениям;
ПЭП:
1) электронная копия согласования с уполномоченным органом по обеспечению безопасности дорожного движения в части внесения изменений в конструкцию автомобиля, за исключением случая получения согласования с уполномоченного органа по обеспечению безопасности дорожного движения в части внесения изменений в конструкцию автомобиля через портал "электронного правительства";
2) электронная копия документов с аккредитованной лаборатории с проведением соответствующих испытаний, за исключением сведений о документах, полученных с аккредитованной лаборатории с проведением соответствующих испытаний из соответствующих информационных систем;
3) электронная копия диагностической карты из центра технического осмотра для проверки технического состояния транспортного средства с внесенными в конструкцию изменениям, за исключением сведений о прохождении обязательного технического осмотра полученных из соответствующих информационных систем.
9
Основания для отказа в приеме заявления, для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
Услугодатель отказывает в предоставлении государственной услуги при:
1)установлении недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) наличие запретов и ограничений на распоряжение имуществом;
3) наличии услугополучателя (его представителя) и (или) транспортного средства в розыске;
4) имеющимся у лица своевременно неисполненных постановлений о наложении административного взыскания в виде штрафа и (или) предписание о необходимости уплаты штрафа в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, до их исполнения;
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.

Аумақтық әкімшілік полиция бөліністері, бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:
1) www.mvd.kz интернет-ресурсында; 2) www.gov4с.kz интернет-ресурсындаорналастырылған.
"Автокөлік құралын және
(немесе) оның тіркемелерін
қайта жабдықтауға куәлік беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Құжаттарды қабылдау туралы № қолхат
_________________________________________________________________
(мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің атауы көрсетіледі)
_________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. (ол болған жағдайда) немесе заңды тұлғаның атауы немесе олардың өкілдері)
Қабылданған құжаттардың тізбесі:
1.__________________________________________________________________
2.__________________________________________________________________
3.___________________________________________________________________
4.___________________________________________________________________
5.___________________________________________________________________
6.___________________________________________________________________
7.___________________________________________________________________
8.___________________________________________________________________
9.___________________________________________________________________
Қабылдады:
__________________________________ /____________/ ___________________
ІІО лауазымды адамы(қолы) (Т.А.Ә. (ол болған жағдайда))
____ жылғы"__" ________
Берілген уақыты мен күні: ___ сағ. ___ мин.
"Автокөлік құралын және
(немесе) оның тіркемелерін
қайта жабдықтауға куәлік беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
____________________________________________
(мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2)
тармақшасына сәйкес __________________________
(мекенжайын көрсету)
ІІО лауазымды адамыСіздің мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында көзделген құжаттар
тізбесін, атап айтқанда:
жоқ құжаттардың атауы:

Территориальные подразделения административной полиции, единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены:
1) на интернет-ресурсе: www.mvd.kz;
2) на интернет-ресурсе: www.gov4с.kz.
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача свидетельства на
переоборудование
автотранспортного средства и (или) прицепов к нему"
Форма
Расписка № __
о приеме документов
______________________________________________________________________________________________
(указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги)
______________________________________________________________________________________________
(Ф.И.О (при его наличии) услугополучателя или наименование юридического лица, или их представителей)
Перечень принятых документов:
1.________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________
3._______________________________________________________________________
4.________________________________________________________________________
5.________________________________________________________________________
6._______________________________________________________________________
7._______________________________________________________________________
8.________________________________________________________________________
9.______________________________________________________________________
Принял:
________________________________________ /__________________/ ____________________________
Должностное лицо ОВД (подпись) (Ф.И.О. (при его наличии))
"__" ________ ____ г.
Время и дата выдачи: ___ час ___ мин "__" _______ ____ г.
Приложение 3
к Правилам оказания государственной услуги
"Выдача свидетельства на переоборудование
автотранспортного средства и (или) прицепов к нему"
Форма
________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь подпунктом 2) статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах",
должностное лицо ОВД ______________________________________________________________________________________________
(указать адрес)
отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги_________________________________________________
(указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной
услуги) в виду представления Вами неполного перечня документов, предусмотренных Правилами оказания государственной услуги,
а именно:
Наименование отсутствующих документов:

1. ________________________________________;
2. ________________________________________;
3. _____________________________ толық ұсынбауыңызға байланысты
__________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын
көрсету)
мемлекеттік қызметті көрсетуге құжаттар қабылдаудан бас тартады.
Осы қолхат әр тарап үшін біреуден 2 данада жасалды.
__________________________________________________________________
(Мемлекеттік корпорация жұмыскерінің Т.А.Ә. (ол болған жағдайда), қолы)
Алдым:
_________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. (ол болған жағдайда) (қолы)
20 __ жылғы "___" _________

1. ________________________________________;
2. ________________________________________;
3. ________________________________________.
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
________________________________________________ ___________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должностное лицо, подпись)
Получил:
_______________________________________________ ____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) услугополучателя) (подпись)
"___" _________ 20__ г.