Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 360 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 20326 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
7 "Қарыздар түсімі" санатында:
01 "Мемлекеттік ішкі қарыздар" сыныбында:
1 "Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 12-ерекшелікпен толықтырылсын:
"12 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары ішкі нарықта айналысқа шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
120 "Облыс әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 007 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 360. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2020 года № 20326. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 7 "Поступления займов":
в классе 01 "Внутренние государственные займы":
в подклассе 1 "Государственные эмиссионные ценные бумаги":
дополнить спецификой 12 следующего содержания:
"12 Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 120 "Аппарат акима области":
по бюджетным программам 004 "Капитальные расходы государственного органа" и 007 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)":

001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер", 003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 009 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша":
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер", 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
332 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
061 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
061 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 013 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
040 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
018 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
486 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)", 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 009 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетным программам 022 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетным программам 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа", 022 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 332 "Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 061 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 061 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог", 013 "Капитальные расходы государственного органа" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 040 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 040 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 018 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 486 "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":

003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Ақпараттық жүйелер құру" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 040 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
287 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
296 "Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
030 "Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Создание информационных систем" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 040 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния", 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 287 "Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета":
по бюджетной программе 002 "Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 296 "Управление по мобилизационной подготовке области":
по бюджетной программе 014 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 030 "Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":

001 "Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" және 041 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" және 041 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области" и 006 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 053 "Строительство объектов общественного порядка и безопасности":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
по бюджетной программе 039 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 039 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетным программам 004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" и 041 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетным программам 004 "Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения" и 041 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":

025 "Мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту" және 037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" және 036 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" және 040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
049 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 025 "Сейсмоусиление детских дошкольных организаций" и 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 011 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 034 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" и 036 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
по бюджетным программам 009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" и 040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 003 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 049 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

003 "Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру", 006 "Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру" және 055 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
069 "Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау", 082 "Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту" және 086 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" және 069 "Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 "Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Жалпы білім беру", 004 "Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру", 005 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" және 008 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам", 006 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования" и 055 "Дополнительное образование для детей":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 069 "Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования", 082 "Сейсмоусиление организаций среднего образования" и 086 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 012 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования" и 069 "Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 027 "Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение", 004 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам", 005 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования" и 008 "Дополнительное образование для детей":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":

003 "Жалпы білім беру", 006 "Балаларға қосымша білім беру" және 054 "Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
021 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Жалпы білім беру", 005 "Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру" және 028 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
059 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
746 "Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение", 006 "Дополнительное образование для детей" и 054 "Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 024 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 004 "Общеобразовательное обучение", 005 "Дополнительное образование для детей и юношества", 028 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 022 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 059 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 746 "Управление по развитию туризма и спорта области":

006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру"
бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" және 025 "Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
018 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 022 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 043 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" и 025 "Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 099 "Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 099 "Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
по бюджетной программе 018 "Организация профессионального обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":

038 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында":
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
007 "Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу", 012 "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу", 013 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру", 013 "Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 023 "Әдістемелік жұмыс", 029 "Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 "Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету", 046 "Әдістемелік жұмыс" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 038 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 007 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба", 012 "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", 013 "Капитальные расходы государственного органа" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы", 013 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
по бюджетным программам 012 "Капитальные расходы государственного органа", 023 "Методическая работа", 029 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 029 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению", 046 "Методическая работа" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":

006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер", 007 "Салауатты өмір салтын насихаттау" және 041 "Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
026 "Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту" және 038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
009 "Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту" және 038 "Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
4 "Емханалар" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру", 028 "Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау", 030 "Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары" және 033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында":
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства", 007 "Пропаганда здорового образа жизни" и 041 "Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 026 "Сейсмоусиление объектов здравоохранения" и 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 009 "Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы" и 038 "Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 039 "Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 029 "Областные базы специального медицинского снабжения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетным программам 008 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан", 028 "Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения", 030 "Капитальные расходы государственных органов здравоохранения" и 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 010 "Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":

002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 012 "Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 013 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 014 "Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 015 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
039 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
039 "Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 012 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 013 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 014 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах" и 015 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 039 "Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 039 "Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 039 "Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния":
дополнить бюджетной подпрограммой 011 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 022 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":

016 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру" және 037 "Әлеуметтік сауықтандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы", 013 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу", 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету", 015 "Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы" және 023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 028 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасымен 492 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
007 Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу", 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету", 015 "Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы" және 023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 088 бюджеттік бағдарламасымен 120, 252, 253, 254, 255, 261, 262, 268, 273, 284, 285, 746 және 748 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"120 Облыс әкімінің аппараты
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
252 Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
253 Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255 Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261 Облыстың білім басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
262 Облыстың мәдениет басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
273 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
284 Облыстың туризм басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
285 Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
746 Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
748 Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по бюджетным программам 016 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" и 037 "Социальная реабилитация":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
по бюджетным программам 002 "Программа занятости", 013 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому", 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов" и 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
дополнить администратором бюджетных программ 492 с бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 028 следующего содержания:
"492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
007 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетным программам 013 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому", 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов и 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
дополнить администраторами бюджетных программ 120, 252, 253, 254, 255, 261, 262, 268, 273, 284, 285, 746 и 748 с бюджетной программой 088 и с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"120 Аппарат акима области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
252 Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
253 Управление здравоохранения области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
255 Управление сельского хозяйства области", 261 "Управление образования области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
261 Управление образования области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
262 Управление культуры области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
268 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
273 Управление культуры, архивов и документации области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
284 Управление туризма области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
285 Управление физической культуры и спорта области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
746 Управление по развитию туризма и спорта области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
748 Управление культуры, развития языков и архивного дела области
088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";

256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы", 266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы", 271 "Облыстың құрылыс басқармасы", 279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы", 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" және 719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 088 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 088 бюджеттік бағдарламасымен 455, 458, 459, 462, 464, 465, 468, 471, 473, 478 және 496 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"455 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
458 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
459 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
462 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
464 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
465 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
468 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
471 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
473 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
478 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
496 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";

по администраторам бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области", 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области", 271 "Управление строительства области", 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области", 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области" и 719 "Управление ветеринарии области":
дополнить бюджетной программой 088 с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"088 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администраторами бюджетных программ 455, 458, 459, 462, 464, 465, 468, 471, 473, 478 и 496 с бюджетной программой 088 и с бюджетными подпрограммами 015 и 034 следующего содержания:
"455 Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
459 Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
462 Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
464 Отдел образования района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
465 Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
468 Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
471 Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
473 Отдел ветеринарии района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
478 Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
496 Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";

124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты", 451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі", 466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі", 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі", 485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 088 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"088 Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 007 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа", 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)", 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)", 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)", 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)", 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 497 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 088 с бюджетными подпрограммами 015 и 034 следующего содержания:
"088 Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения", 007 "Капитальные расходы государственного органа", 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":

001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения", 021 "Капитальные расходы государственного органа", 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 007 "Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 047 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
по бюджетной программе 043 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

064 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 013 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
273 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
045 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
086 "Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 064 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 024 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 012 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 013 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
по бюджетной программе 016 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 045 "Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
по бюджетной программе 010 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 086 "Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 017 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":

031 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
025 "Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
383 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 031 "Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 035 "Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 025 "Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 017 "Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 034 "Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы":

004 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын::
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу" және 033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
491 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 007 "Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау", 033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" және 042 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 004 "Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 007 "Снос аварийного и ветхого жилья" и 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 491 "Отдел жилищных отношений района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда" и 007 "Снос аварийного и ветхого жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Снос аварийного и ветхого жилья" и 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 007 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда", 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" и 042 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 007 "Снос аварийного и ветхого жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":

028 "Елді мекендерді газдандыру" және 030 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Елдi мекендердi газдандыру", 005 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 038 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
мынадай мазмұндағы 129 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"129 Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Елді мекендерді газдандыру" және 030 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
315 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
017 "Қаланы абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
336 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Қаланы абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" және 018 "Қаланы абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 028 "Газификация населенных пунктов" и 030 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 004 "Газификация населенных пунктов", 005 "Капитальные расходы государственного органа", 038 "Развитие коммунального хозяйства" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
дополнить бюджетной программой 129 следующего содержания:
"129 Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 028 "Газификация населенных пунктов" и 030 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 315 "Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 017 "Развитие благоустройства города":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 007 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 336 "Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 017 "Развитие благоустройства города":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" и 018 "Развитие благоустройства города":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":

005 "Коммуналдық шаруашылық дамыту", 006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 007 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту", 019 "Қаланы абаттандыруды дамыту" және 028 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен"
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Қаланы абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету", 012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 027 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту", 048 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту", 007 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша":
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту", 006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту", 007 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту", 006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту", 007 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства", 006 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 007 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 019 "Развитие благоустройства города" и 028 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 013 "Развитие благоустройства города":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 011 "Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов", 012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 027 "Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 048 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства", 006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 007 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства", 006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 007 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства", 006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 007 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":

013 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 016 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 017 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту", 018 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 019 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 018 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту", 025 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту", 030 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету", 012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 014 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру", 027 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 013 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 016 "Развитие коммунального хозяйства", 017 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 018 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах" и 019 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 016 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 018 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов", 025 "Освещение улиц в населенных пунктах", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 030 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 028 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 011 "Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов", 012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 014 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 027 "Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

013 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 014 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту", 016 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 018 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" және 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 018 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі", 026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 013 "Развитие коммунального хозяйства", 014 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения", 016 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 018 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства" и 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 016 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 018 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства",029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетным программам 012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения", 026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 028 "Развитие коммунального хозяйства", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":

018 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту", 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" және 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру", 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" және 011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру", 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" және 011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
315 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" және 048 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 018 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов", 028 "Развитие коммунального хозяйства" и 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетным программам 008 "Освещение улиц населенных пунктов", 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" и 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетным программам 008 "Освещение улиц в населенных пунктах", 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" и 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 041 "Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 007 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 315 "Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Благоустройство и озеленение города":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 037 "Освещение улиц населенных пунктов" и 048 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

025 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру", 029 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" және 073 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
025 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру", 030 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету", 034 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу" және 035 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" және 018 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" және 018 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 025 "Освещение улиц в населенных пунктах", 029 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" и 073 "Строительство и реконструкция объектов сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 025 "Освещение улиц в населенных пунктах", 030 "Обеспечение санитарии населенных пунктов", 034 "Содержание мест захоронений и захоронение безродных" и 035 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 007 "Освещение улиц в населенных пунктах" и 018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетным программам 015 "Освещение улиц в населенных пунктах" и 018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 016 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":

005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 007 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" және 008 "Театр және музыка өнерін қолдау" бюджеттік бағдарламалары бойынша"
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
312 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 005 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" және 007 "Театр және музыка өнерiн қолдау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 005 "Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" және 015 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
011 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
011 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 005 "Поддержка культурно-досуговой работы", 007 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" и 008 "Поддержка театрального и музыкального искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 027 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 312 "Управление культуры, развития языков и архивов города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 004 "Поддержка культурно-досуговой работы", 005 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" и 007 "Поддержка театрального и музыкального искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 014 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Поддержка культурно-досуговой работы", 005 "Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков" и 009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" и 015 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 011 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 011 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 011 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":

003 "Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы", 005 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша":
024 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
323 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Мемлекеттік қалалық спорттық ұйымдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ет" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
457 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
008 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту", 006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу", 007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
013 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
057 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
746 "Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Көпшілік спортты және ұлттық спорт түрлерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
3 "Ақпараттық кеңістік" функционалдық кіші тобында:
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Мұрағат объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
273 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях", 005 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 024 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 323 "Управление спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 016 "Обеспечение функционирования государственных городских спортивных организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 015 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 004 "Капитальные расходы государственного органа", 005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта", 006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне", 007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 013 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 057 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 746 "Управление по развитию туризма и спорта области":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения":
по бюджетной программе 014 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":
по бюджетной программе 008 "Обеспечение функционирования областных библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 018 "Развитие объектов архивов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":

009 "Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 010 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Мұрағат объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Қалалық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
457 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 007 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
478 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 008 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 " Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 010 " Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
4 "Туризм" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
089 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
023 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
023 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 " Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
023 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 009 "Обеспечение функционирования областных библиотек" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 018 "Развитие объектов архивов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 009 "Обеспечение функционирования городских библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Функционирование районных (городских) библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 006 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 007 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 007 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 008 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетным программам 009 "Обеспечение функционирования областных библиотек" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Функционирование районных (городских) библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 089 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 023 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":

003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" және 005 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығындары" және 032 " Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығындары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" және 081 "Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша):
009 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
071 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
071 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
071 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша":
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
041 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
038 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
020 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
020 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
473 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" и 005 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетным программам 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 041 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 007 "Развитие теплоэнергетической системы" и 081 "Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 041 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 012 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 012 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
по бюджетной программе 019 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения):
по бюджетной программе 009 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 019 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 019 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 019 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 071 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 071 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 071 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 041 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 038 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 020 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 020 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 473 "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":

003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу", 003 "Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 004 "Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 "Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
3 "Орман шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Ормандарды қорғау, молайту және орман өсіру", 006 "Жануарлар дүниесін қорғау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
013 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 022 "Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Қоршаған ортаны қорғау объетілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
315 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
по бюджетным программам 002 "Установление водоохранных зон и полос водных объектов", 003 "Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности" и 004 "Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 028 "Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 3 "Лесное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
по бюджетным программам 005 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение", 006 "Охрана животного мира":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
по бюджетным программам 008 "Мероприятия по охране окружающей среды", 013 "Капитальные расходы государственного органа", 013 "Капитальные расходы государственного органа", 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 315 "Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы":

004 "Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар", 005 "Экожүйе объектілерін дамыту" және 032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
336 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 035 бюджеттік бағдарламасымен мынадай мазмұндағы 393 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"393 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
015 бюджеттік кіші бағдарламасымен мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 32 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
272 "Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
015 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 32 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
017 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 32 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
468 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 32 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 004 "Мероприятия по оздоровлению окружающей среды", 005 "Развитие объектов экосистемы" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 336 "Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 005 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области":
по бюджетной программе 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
дополнить администратором бюджетных программ 393 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы" с бюджетной программой 035 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"393 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетной подпрограммой 015 следующего содержания:
"009 Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 005 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 272 "Управление архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы государственного органа":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 015 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 017 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 468 "Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 004 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":

012 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау", 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 003 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 028 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
317 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 016 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 012 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах", 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 002 "Развитие транспортной инфраструктуры", 003 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов" и 028 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 317 "Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 007 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 016 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 004 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 007 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":

026 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 027 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 028 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
020 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 022 "Ақпараттық жүйелер құру", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 026 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 027 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 028 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 020 "Развитие транспортной инфраструктуры", 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":

014 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
042 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 044 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
011 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" және 32 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
034 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" функционалдық кіші тобында:
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
040 "Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
024 ""Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 014 "Развитие транспортной инфраструктуры", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетным программам 042 "Развитие транспортной инфраструктуры", 044 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 011 "Капитальные расходы государственного органа" и 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 034 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 040 "Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":

044 "Моноқалаларды ағымдағы жайластыру", 065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" және 085 "Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
077 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту" және 085 "Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
044 "Моноқалаларды ағымдағы жайластыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен".
2. "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда жарияланған) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
7 "Қарыздар түсімі" санатында:
01 "Мемлекеттік ішкі қарыздар" сыныбында:
1 "Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары ішкі нарықта айналысқа шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
7
01
1
12
100
100
".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:

по бюджетной программе 044 "Текущее обустройство моногородов", 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" и 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 077 "Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года" и 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 044 "Текущее обустройство моногородов":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов".
2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760, опубликован 15 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим, утвержденной указанным приказом:
в категории 7 "Поступления займов":
в классе 01 "Внутренние государственные займы":
в подклассе 1 "Государственные эмиссионные ценные бумаги":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7
01
1
12
100
100
".
3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары -
Қаржы министрі
А. Смаилов

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан-
Министр финансов
А. Смаилов