Бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның және бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтар туралы хабарламаның нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 367 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 20357 болып тіркелді
"Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 3 және 7-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес, бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес, бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижесі бойынша анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтар туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары- Қаржы министрі
А. Смаилов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары-
Қаржы министрінің
2020 жылғы 8 сәуірдегі
№ 367 бұйрығына
1-қосымша
нысан
Бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы Хабарлама
20___ жылғы "___" __________                                           №_____
_________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы
Заңының 18-бабы 3-тармағына сәйкес Сізді, ____________________________________
__________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе),
жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН)
__________________________________________________________________________
(уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылар
(керегін көрсету)
_________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
немесе борышкердің атауы)
борышкердің ЖСН/бизнес сәйкестендіруші нөмірі: _____________________________
__________________________________________________________________________
борышкердің мекен-жайы : __________________________________________________
_________________________________________________________________________
(индекс, облыс, қала, мекен-жай)
20__ жылғы "___" _________ анықталған бұзушылықтар туралы хабарлайды ________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(оңалту жән банкроттық туралы заңнама нормаларының бұзылуы)
Хабарламаны орындау уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты
басқарушымен хабарлама табыс етілген (алынған) күннен кейінгі күннен бастап 10 (он)
жұмыс күні ішінде хабарламада көрсетілген бұзушылықтарды жою, сондай-ақ уәкілетті
органға хабарламаның орындалғаны туралы есепті беру арқылы жүзеге асырады.

Об утверждении форм уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля и извещения о нарушениях, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля, которые невозможно устранить
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года № 367. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2020 года № 20357
В соответствии с пунктами 3 и 7 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму извещения о нарушениях, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля, которые невозможно устранить, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр финансов
А. Смаилов
Приложение 1 к приказу
Первого Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 апреля 2020 года № 367
форма
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам
профилактического контроля без посещения субъекта контроля
"___" __________20___ года №________
________________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
в соответствии с пунктом 3 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О
реабилитации и банкротстве" (далее – Закон) уведомляет Вас, __________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН)
_______________________________________________________________________________
(временный администратор, реабилитационный, временный и банкротный управляющие)
(указать необходимое)
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование должника)
ИИН/бизнес идентификационный номер должника: ___________________________________
________________________________________________________________________________
адрес должника: _________________________________________________________________
(индекс, область, город, адрес)
о нарушениях, выявленных "___" _______ 20__ года __________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(нарушения норм законодательства о реабилитации и банкротстве)
Исполнение уведомления осуществляется временным администратором, реабилитационным,
временным и банкротным управляющими в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня,
следующего за днем вручения (получения) уведомления, путем устранения нарушений,
указанных в уведомлении, а также представления в орган государственных доходов отчета
об исполнении уведомления.

Заңның 18-бабы 6-тармағына сәйкес бақылау субъектісіне бармай профилактикалық
бақылау нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаны
белгіленген мерзімде орындамау бақылау субъектісіне бару арқылы профилактикалық
бақылауды өткізудің жартыжылдық тізіліміне қосу жолымен бақылау субъектісіне бару
арқылы профилактикалық бақылауды тағайындауға әкеліп соғады.
Қосымша: анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы ___ парақта.
Аймақтық мемлекеттік кірістер органының басшысы (басшысының орынбасары):
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы,
аймақтық мемлекеттік кірістер органының мөрі)
Хабарлама әкімшіге табысталды: ____________________________________________
_________________________________________________________________________
(аймақтық мемлекеттік кірістер органы лауазымды тұлғасының тегі, аты, әкесінің аты
(егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы, күні)
Хабарламаны алды: ________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушының тегі, аты,
әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы, күні)
Хабарлама әкімшіге жолданды: ______________________________________________
_________________________________________________________________________
(жіберілу және (немесе) алыну фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары-
Қаржы министрінің
2020 жылғы 8 сәуірдегі
№ 367 бұйрығына
2-қосымша
нысан
Бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижесі бойынша анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтар туралы Хабарлама
20___ жылғы "___" __________                                           №______
_________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы
Заңының 18-бабы 7-тармағына сәйкес Сізді, ____________________________________
_______________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе),
жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН)
________________________________________________________________________
(уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылар
(керегін көрсету)
________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
немесе борышкердің атауы)
борышкердің ЖСН/бизнес сәйкестендіруші нөмірі: ____________________________
_________________________________________________________________________
борышкердің мекен-жайы:__________________________________________________
_________________________________________________________________________
(индекс, облыс, қала, мекен-жай)
20__ жылғы "___" ___________ анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтар
туралы хабарлайды _________________________________________________________
_________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(оңалту жән банкроттық туралы заңнама нормаларының бұзылуы)
Заңның 12-бабы 7-тармағы 4) тармақшасына сәйкес әкімшіге қатар келе жатқан 12
(он екі) айдың ішінде 3 реттен көп хабарламаның жолдануы оның шеттетілуіне әкеліп
соғады. Қосымша: анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтардың сипаттамасы
___ парақта. Аймақтық мемлекеттік кірістер органы басшысы (басшысының орынбасары):
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы,
аймақтық мемлекеттік кірістер органының мөрі)
Хабарлама әкімшіге табысталды: ____________________________________________
________________________________________________________________________
(аймақтық мемлекеттік кірістер органы лауазымды тұлғасының тегі, аты, әкесінің аты
(егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы, күні)
Хабарламаны алды: _______________________________________________________
_________________________________________________________________________
(уақытша әкімші, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушының тегі, аты,
әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы, күні)
Хабарлама әкімшіге жолданды: ____________________________________________
________________________________________________________________________
(жіберілу және (немесе) алыну фактісін растайтын құжат)

В соответствии с пунктом 6 статьи 18 Закона неисполнение в установленный срок
уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам профилактического
контроля без посещения субъекта контроля, влечет назначение профилактического контроля
с посещением субъекта контроля путем включения в полугодовой список проведения
профилактического контроля с посещением субъекта контроля.
Приложение: описание выявленных нарушений на ____ листе (-ах).
Руководитель (заместитель руководителя) территориального органа государственных
доходов:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
подпись, печать территориального органа государственных доходов)
Уведомление вручено администратору: _____________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица территориального органа государственных доходов, подпись, дата)
Уведомление получил:____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих,
подпись, дата)
Уведомление отправлено администратору: ___________________________________________
________________________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 2 к приказу
Первого Заместителя Премьер-
Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 апреля 2020 года № 367
форма
Извещение о нарушениях, выявленных
по результатам профилактического контроля без посещения
субъекта контроля, которые невозможно устранить
"___" __________20___ года №____
(наименование органа государственных доходов) в соответствии с пунктом 7 статьи 18
Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" (далее–
Закон) извещает Вас, _____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН)
_______________________________________________________________________________
(временный администратор, реабилитационный, временный и банкротный управляющие)
(указать необходимое)
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование должника)
ИИН/ бизнес идентификационный номер должника: ___________________________________
________________________________________________________________________________
адрес должника:__________________________________________________________________
(индекс, область, город, адрес)
об установлении нарушений, которые невозможно устранить, выявленных "______" ______
20__года________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(нарушения норм законодательства о реабилитации и банкротстве)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 7 статьи 12 Закона направление администратору
извещения более трех раз в течение 12 (двенадцати) последовательных календарных месяцев
влечет его отстранение.
Приложение: описание нарушений, которые невозможно устранить, на ____ листе (-ах).
Руководитель (заместитель руководителя) территориального органа государственных
доходов:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
подпись, печать территориального органа государственных доходов)
Извещение вручено администратору: _______________________________________________
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица территориального органа государственных доходов, подпись, дата)
Ивещение получил:_______________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих,
подпись, дата)
Извещение отправлено администратору:_____________________________________________
________________________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)