Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 55 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 20481 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 3 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.01.2022 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы бірінші бөлігінің 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ашық деректер тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16249 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қаржы нарығының статистикасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2) тармақшасында және 4-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Ақпарат және коммуникациялар департаменті - Ұлттық Банктің баспасөз қызметі осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Тізбеде көрсетілген жауапты бөлімшелер ашық деректердің интернет-порталында ашық деректердің уақтылы орналастырылуын және жаңартылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении Перечня открытых данных Национального Банка Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2020 года № 55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2020 года № 20481. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 января 2022 года № 3.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.01.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) части первой статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень открытых данных Национального Банка Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных (далее – Перечень).
2. Признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года № 246 "Об утверждении Перечня открытых данных Национального Банка Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16249, опубликовано 18 января 2018 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Департаменту статистики финансового рынка в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на официальном интернет- ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктом 2) настоящего пункта и пунктом 4 настоящего постановления.
4. Департаменту информации и коммуникаций - пресс-службе Национального Банка обеспечить в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
5. Ответственным подразделениям, указанным в Перечне, обеспечить своевременное размещение и актуализацию открытых данных на интернет-портале открытых данных.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің Төрағасы
Е. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
______________________
2020 жылғы " " ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2020 жылғы 21 сәуірдегі № 55
қаулысымен бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ашық деректер тізбесі
р/с
Ашық деректер жиынтығының атауы Жаңарту кезеңі Ұсыну мерзімі Дереккөзі (Ашық деректердің интернет-порталының автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі -АЖО) арқылы немесе мемлекеттік органның API жүйелері арқылы) Жауапты тұлға
Статистика
1
Халықаралық резервтер және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының активтері
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
2
Ақша агрегаттары
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
3
Депозиттік ұйымдардағы депозиттер
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
4
Банктердегі ағымдағы шоттар, өңірлер бойынша
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
5
Банктер тартқан ағымдағы шоттар, өңірлер бойынша
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
6
Банктердегі салымдар, өңірлер бойынша
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
7
Банктер тартқан салымдар, өңірлер бойынша
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
8
Банктердегі салымдар (қалдықтар)
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
9
Тартылған депозиттер бойынша сыйақы мөлшерлемелері (орташа алынған)
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
10
Экономикаға берілген кредиттер
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
11
Шағын кәсіпкерлікке берілген кредиттер
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
12
Ауыл шаруашылығына берілген кредиттер
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
13
Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдейтін өнеркәсіпке берілген кредиттер
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
14
Шетел валютасын сатып алу/сату
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
15
Биржадан тыс операциялар
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
16
Банкаралық кредиттер мен депозиттер нарығы
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
17
Валюталардың күн сайынғы ресми бағамдары
Күн сайын
Күн сайын
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Монетарлық операциялар департаменті
18
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қайта қаржыландыру мөлшерлемесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
19
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің базалық мөлшерлемесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
20
Банкаралық ақша аударымдары жүйесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-ші күнінен кешіктірмей
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем жүйелері департаменті
21
Банкаралық клиринг жүйесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-ші күнінен кешіктірмей
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем жүйелері департаменті
22
Төлем карточкалары
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-ші күнінен кешіктірмей
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем жүйелері департаменті
23
Төлем балансы: талдамалық ұсыныс
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 95-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем балансы департаменті
24
Халықаралық инвестициялық позиция: талдамалық ұсыныс
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 100-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем балансы департаменті
25
Сыртқы борыш: талдамалық ұсыныс
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 100-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем балансы департаменті
Қаржы секторының жиынтық есептері
26
Екінші деңгейдегі банктер бойынша жиынтық баланс
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
27
Екінші деңгейдегі банктер бойынша кірістер мен шығыстар туралы жиынтық есеп
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
28
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары бойынша жиынтық бухгалтерлік баланс
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
29
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары бойынша пайда мен зиян туралы жиынтық есеп
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
30
Инвестициялық портфельді басқарушылардың жиынтық бухгалтерлік балансы
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
31
Брокерлердің және (немесе) дилерлердің жиынтық бухгалтерлік балансы
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
32
Инвестициялық портфельді басқарушылардың пайда мен зиян туралы жиынтық есебі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
33
Брокерлердің және (немесе) дилерлердің пайда мен зиян туралы жиынтық есебі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
34
Ипотекалық ұйымдардың жиынтық балансы
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
35
Ипотекалық ұйымдар бойынша пайда мен зиян туралы жиынтық есеп
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
36
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы ұлттық басқарушы холдингтің еншілес ұйымдарының жиынтық бухгалтерлік балансы
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
37
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы ұлттық басқарушы холдингтің еншілес ұйымдарының пайда мен зиян туралы жиынтық есебі
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
38
Микроқаржы ұйымдары бойынша жиынтық бухгалтерлік баланс
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
39
Микроқаржы ұйымдары бойынша пайда мен зиян туралы жиынтық есеп
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың 10-шы күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қаржы нарығының статистикасы департаменті
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
40
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізбесі
Жаңартылуына қарай
Жаңартылуына қарай
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Тәуекелдер департаменті
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің құрылымы
41
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұйымдық құрылымы
Жаңартылуына қарай
Қазақстан Республикасының Президенті бекіткен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің құрылымы, сондай-ақ оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар негізінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Директорлар кеңесі бекіткен Ұлттық Банктің орталық аппараты бөлімшелерінің құрылымы күшіне енген күннен бастап 10 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Адам капиталын дамыту департаменті
42
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары
Жаңартылуына қарай
Қазақстан Республикасының Президенті бекіткен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің құрылымы, сондай-ақ оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар негізінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Директорлар кеңесі бекіткен Ұлттық Банктің орталық аппараты бөлімшелерінің құрылымы күшіне енген күннен бастап 10 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Адам капиталын дамыту департаменті
43
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кәсіпорындары және еншілес ұйымдары
Жаңартылуына қарай
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кәсіпорындары және еншілес ұйымдары ресми түрде тиісті хаттарды қағаз тасымалдағышта ұсынған күннен бастап 10 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Адам капиталын дамыту департаменті
44
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіндегі жеке және заңды тұлғалардың өтініштеріне шолу
Тоқсан сайын
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-ші күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Ұйымдастыру жұмысы және бақылау басқармасы
45
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басшыларының және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі филиалдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-ші күніне дейін
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Ұйымдастыру жұмысы және бақылау басқармасы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне жұмысқа орналасу
46
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі қызметшісінің бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсында хабарландыру жарияланғаннан күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Адам капиталын дамыту департаменті
47
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі кадр резервіне есепке алу үшін іріктеу өткізу туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсында хабарландыру жарияланғаннан күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Адам капиталын дамыту департаменті
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банктің рұқсаттар мен хабарламалар тізілімі
48
Уәкілетті банктің айырбастау пункті қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламалардың тізілімі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қолма-қол ақша айналысы департаменті
49
Уәкілетті ұйымдарға қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларына берілетін лицензия
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 35-ші күн
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қолма-қол ақша айналысы департаменті
50
Айырықша қызметі банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялау болып табылатын заңды тұлғаларға берілетін банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға арналған лицензия
Жаңартылуына қарай
банкноттарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға лицензия берілген, қайта ресімделген, қайтарып алынған немесе қайтарылған күнінен бастап 3 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Қолма-қол ақша айналысы департаменті
51
Төлем жүйелерінің тізілімі
Жаңартылуына қарай
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсында жаңартылып орналастырылған күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем жүйелері департаменті
52
Көрсетілетін төлем қызметтерін маңызды берушілер тізілімі
Жаңартылуына қарай
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсында жаңартылып орналастырылған күннен бастап 1 күн ішінде
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Төлем жүйелері департаменті
53
Қазақстан Республикасы банктік сәйкестендіру кодтарының (БСК) анықтамалығы
Жаңартылуына қарай
Жаңартылуына қарай
ашық деректердің интернет-порталының АЖО арқылы
Операциялық есепке алу департаменті

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
Е. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"__ " ___________ 2020 года
Утвержден
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 21 апреля 2020 года № 55
Перечень открытых данных Национального Банка Республики Казахстан, размещаемых на интернет - портале открытых данных
п/п
Наименование набора открытых данных Период актуализации Срок предоставления Источник (через автоматизированное рабочее место (далее - АРМ) интернет-портала открытых данных или через API
системы государственного органа)
Ответственное лицо
Статистика
1.
Международные резервы и активы Национального фонда Республики Казахстан
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
2.
Денежные агрегаты
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
3.
Депозиты в депозитных организациях
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
4.
Текущие счета в банках в разрезе регионов
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
5.
Текущие счета, привлеченные банками, в разрезе регионов
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
6.
Вклады в банках в разрезе регионов
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
7.
Вклады, привлеченные банками, в разрезе регионов
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
8.
Вклады в банках (остатки)
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
9.
Ставки вознаграждения (средневзвешенные) по привлеченным депозитам
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
10.
Кредиты экономике
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
11.
Кредиты малому предпринимательству
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
12.
Кредиты сельскому хозяйству
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
13.
Кредиты промышленности, перерабатывающей сельскохозяйственную продукцию
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
14.
Покупка/продажа иностранной валюты
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
15.
Внебиржевые операции
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
16.
Рынок межбанковских кредитов и депозитов
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
17.
Ежедневные официальные курсы валют
Ежедневно
Ежедневно
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент монетарных операций
18.
Ставка рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
19.
Базовая ставка Национального Банка Республики Казахстан
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
20.
Межбанковская система переводов денег
Ежемесячно
Не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежных систем
21.
Система межбанковского клиринга
Ежемесячно
Не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежных систем
22.
Платежные карточки
Ежемесячно
Не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежных систем
23.
Платежный баланс: аналитическое представление
Ежеквартально
На 95 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежного баланса
24.
Международная инвестиционная позиция: аналитическое представление
Ежеквартально
На 100 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежного баланса
25.
Внешний долг: аналитическое представление
Ежеквартально
На 100 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежного баланса
Сводные отчеты финансового сектора
26
Сводный баланс по банкам второго уровня
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
27.
Сводный отчет о доходах и расходах по банкам второго уровня
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
28.
Сводный бухгалтерский баланс по страховым (перестраховочным) организациям
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
29.
Сводный отчет о прибылях и убытках по страховым (перестраховочным) организациям
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
30.
Сводный бухгалтерский баланс управляющих инвестиционным портфелем
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
31.
Сводный бухгалтерский баланс брокеров и (или) дилеров
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
32.
Сводный отчет о прибылях и убытках управляющих инвестиционным портфелем
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
33.
Сводный отчет о прибылях и убытках брокеров и (или) дилеров
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
34.
Сводный баланс ипотечных организаций
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
35.
Сводный отчет о прибылях и убытках по ипотечным организациям
Ежемесячно
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
36.
Сводный бухгалтерский баланс дочерних организаций национального управляющего холдинга в сфере агропромышленного комплекса
Ежеквартально
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
37.
Сводный отчет о прибылях и убытках дочерних организаций национального управляющего холдинга в сфере агропромышленного комплекса
Ежеквартально
До 10 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
38.
Сводный бухгалтерский баланс по микрофинансовым организациям
Ежеквартально
До 10 числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
39.
Сводный отчет о прибылях и убытках по микрофинансовым организациям
Ежеквартально
До 10 числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент статистики финансового рынка
Государственные услуги
40.
Перечень государственных услуг Национального Банка Республики Казахстан
По мере обновления
По мере обновления
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент рисков
Структура Национального Банка Республики Казахстан
41.
Организационная структура Национального Банка Республики Казахстан
По мере обновления
В течение 10 дней со дня вступления в силу структуры подразделений центрального аппарата Национального Банка, утвержденной Советом директоров Национального Банка на основании утвержденной Президентом Республики Казахстан структуры Национального Банка Республики Казахстан, а также изменений и дополнений в неҰ
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития человеческого капитала
42.
Территориальные филиалы Национального Банка Республики Казахстан
По мере обновления
В течение 10 дней со дня вступления в силу структуры подразделений филиалов Национального Банка, утвержденной Советом директоров Национального Банка Республики Казахстан на основании утвержденной Президентом Республики Казахстан структуры Национального Банка Республики Казахстан, а также изменений и дополнений в неҰ
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития человеческого капитала
43.
Предприятия и дочерние организаций Национального Банка Республики Казахстан
По мере обновления
В течение 10 дней со дня представления соответствующих официальных писем предприятиями и дочерними организациями Национального Банка Республики Казахстан на бумажном носителе
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития человеческого капитала
44.
Обзор обращений физических и юридических лиц в Национальном Банке Республики Казахстан
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент организационной работы и контроля
45.
График приема физических лиц и представителей юридических лиц руководителями Национального Банка Республики Казахстан и филиалов Национального Банка Республики Казахстан
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент организационной работы и контроля
Трудоустройство в Национальный Банк Республики Казахстан
46.
Сведения о проведении конкурса на занятие вакантной должности служащего Национального Банка Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 1 дня с даты размещения объявления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития человеческого капитала
47.
Сведения о проведении отбора для зачисления в кадровый резерв Национального Банка Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 1 дня с даты размещения объявления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития человеческого капитала
Реестр разрешений и уведомлений Национального Банка Республики Казахстан
48.
Реестр уведомлений о начале или прекращении деятельности обменного пункта уполномоченного банка
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент наличного денежного обращения
49.
Лицензия на обменные операции с наличной иностранной валютой, выдаваемая уполномоченным организациям
Ежемесячно
На 35 день, следующий за отчетным периодом
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент наличного денежного обращения
50.
Лицензия на инкассацию банкнот, монет и ценностей, выдаваемая юридическим лицам, исключительной деятельностью которых является инкассация банкнот, монет и ценностей.
По мере обновления
В течение 3 дней с даты выдачи, переоформления, отзыва или возврата лицензии на инкассацию банкнот, монет и ценностей
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент наличного денежного обращения
51.
Реестр платежных систем
По мере обновления
В течение 1 дня с даты размещения обновления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежных систем
52.
Реестр значимых поставщиков платежных услуг
По мере обновления
В течение 1 дня с даты размещения обновления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент платежных систем
53.
Справочник банковских идентификационных кодов (БИК) Республики Казахстан
По мере обновления
По мере обновления
через АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент операционного учета