"Оңалтуды және банкроттықты басқарушылардың қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 433 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 20533 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Оңалтуды және банкроттықты басқарушылардың қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9522 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің нысаны осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген банкроттықты басқарушының қорытынды есебінің нысаны осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары -
Қаржы министрі
А. Смаилов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары -
Қаржы министрінің
2020 жылғы 29 сәуірдегі
№ 433 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрінің
2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 224 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егерде
ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілген болса)
немесе борышкердің атауы)
кредиторлар жиналысының
20___ жылғы "___"_______
№____ хаттамасымен*
келісілді
____________________________
кредиторлар жиналысы
төрағасының (қолы, тегі, аты,
әкесінің аты (егерде ол жеке
басын куәландыратын құжатта
көрсетілген болса)
Оңалтуды басқарушының қорытынды есебі
__________                                                _______________________
(күні)                                                            (жасалған жері)
________________________________________________________________________________ (оңалтуды басқарушының тегі, аты, әкесінің аты (бұдан әрі - Т.А.Ә.) (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса) 1-бөлім. Борышкер туралы жалпы деректер

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года № 433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2020 года № 20533
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9522, опубликован 11 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
форму заключительного отчета реабилитационного управляющего, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
форму заключительного отчета банкротного управляющего, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан-Министр финансов
А. Смаилов
Приложение 1 к приказу
Первого Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан-
Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 апреля 2020 года № 433
Приложение 1 к приказу
заместителя Премьер–Министра
Республики Казахстан–
Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 мая 2014 года № 224
Форма
"Согласовано" протоколом
собрания кредиторов*
____________________________
(фамилия, имя, отчество)
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность) или
наименование должника)
от "___"___________20___ года
№___
____________________________
(подпись, фамилия, имя,
отчество (если оно указано в
документе, удостоверяющем
личность) председателя
собрания кредиторов
Заключительный отчет реабилитационного управляющего
___________ _____________________
(дата) (место составления)
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (далее – Ф.И.О.) (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) реабилитационного управляющего)
1. Общие сведения о должнике

2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1. Оңалту туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы сот ұйғарымы 20__ жылғы "___" ______________.
2.2. Уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылғы "___" ____________ орналастырылған,оңалту рәсімін қолдану және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыру.
2.3. 20__ жылғы "___" ____________ оңалту рәсімін қолдану туралы соттың шешімі, оңалту рәсімін қолдану туралы соттың шешімі 20___ жылғы "__" ___________ заңды күшіне енді.
2.4. Оңалту жоспарын келісу туралы кредиторлар жиналысының 20__ жылғы "___" ____________ № _____ хаттамасы, оңалту жоспарына өзгертулерді және толықтыруларды келісу туралы кредиторлар жиналысының 20__ жылғы "___" ____________ № _____ хаттамасы.
2.5. Оңалту жоспарын бекіту туралы соттың 20__ жылғы "___" ____________ ұйғарымы, оңалту жоспарын бекіту туралы соттың ұйғарымы 20___ жылғы "__" ___________ заңды күшіне енді.
Оңалту жоспарына өзгертулерді және толықтыруларды енгізу туралы соттың 20__ жылғы "___" ____________ ұйғарымы, оңалту жоспарына өзгертулерді және толықтыруларды енгізу туралы соттың ұйғарымы 20___ жылғы "___" ___________ заңды күшіне енді.

2. Организационно–правовые мероприятия
2.1. Определение суда о возбуждении производства по делу о реабилитации
от "___" ______________ 20 ___ года.
2.2. Объявление о возбуждении производства по делу о реабилитации и порядке заявления требований кредиторами, размещенное на интернет–ресурсе уполномоченного органа
"___"____________ 20 ___ года.
2.3. Решение суда о применении реабилитационной процедуры
от "___" _____________ 20___года, вступление в законную силу решения суда о применении реабилитационной процедуры
"___" _____________ 20 ___ года.
2.4. Протокол собрания кредиторов о согласовании плана реабилитации
от "___"__________ 20__ года № _____,
протокол собрания кредиторов о согласовании изменений и дополнений в план реабилитации
от "___"_______________20__года № _____.
2.5. Определение суда об утверждении плана реабилитации
от "___"__________ 20__ года, вступление в законную силу определения суда об утверждении плана реабилитации
"___"__________ 20__ года.
Определение суда о внесении изменений и дополнений в план реабилитации
от "___"__________ 20__ года, вступление в законную силу определения суда о внесении изменений и дополнений в план реабилитации
"___"__________ 20__ года.

2.6. Банкроттық рәсімін тоқтату, оңалту рәсімін қолдану және оңалту жоспарын бекіту туралы соттың 20__ жылғы "___"____________ № _____ шешімі.
Борышкер "Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 95-1-бабына сәйкес банкроттық рәсімнен оңалту рәсіміне көшкен жағдайда 2.6-тармақ толтыруға жатады.
3. Борышкердің кредиторлар комитетін қалыптастыру және кредиторлар жиналысы

2.6. Решение суда о прекращении процедуры банкротства, применении реабилитационной процедуры и утверждении плана реабилитации
от "___" ____________ 20___ года № ____.
Пункт 2.6. подлежит заполнению в случае перехода должника от процедуры банкротства к реабилитационной процедуре в порядке, предусмотренном статьей 95-1 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" (далее – Закон).
3. Формирование комитета кредиторов и собрания кредиторов

3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе), 20___ жылғы "___" __________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы *:
№ реттік саны
Кредиторлар комитетінің құрамы (Т.А.Ә. (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса)/ кредитордың атауы)
1
2
3.2. Кредиторлар жиналысының отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде борышкерді басқару борышкер - дара кәсіпкерге не борышкер - заңды тұлға мүлкінің меншік иесі, құрылтайшысы (қатысушысы) уәкілеттік берген органға немесе тұлғаға жүктеу туралы шешім қабылдау, оңалту жоспарын, оңалту жоспарына өзгерістер мен толықтыруларды келісу, оңалту жоспарында көзделмеген, кәдімгі коммерциялық операциялар шеңберінен тыс мәмілелерді келісу, борышкердің өндiрiп алынуы мүмкiн емес дебиторлық берешегiнiң сомасын бекiту, оңалтуды басқарушының негізгі сыйақысын белгілеу, оңалту рәсімінің мақсаттарына қол жеткізілген жағдайда оңалтуды басқарушының қосымша сыйақысы айқындау, қорытынды есепті келісу бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если вносились), протокол собрания кредиторов от "___"___________ 20 ___ года № ____*:
№ по порядку
Состав комитета кредиторов (Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/наименование кредитора)
1
2
3.2. Заседания собрания кредиторов и принятые на них решения (в том числе по принятию решения о возложении полномочий по управлению должником на индивидуального предпринимателя – должника либо орган или лицо, уполномоченные собственником имущества, учредителем (участником) юридического лица – должника, по согласованию плана реабилитации, изменений и дополнений в план реабилитации, сделок вне рамок обычных коммерческих операций, не предусмотренных планом реабилитации, по утверждению суммы дебиторской задолженности должника, невозможной к взысканию, об определении размера основного вознаграждения реабилитационному управляющему, об определении размера дополнительного вознаграждения реабилитационному управляющему в случае достижения им цели реабилитационной процедуры, о согласовании заключительного отчета и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.3. Кредиторлар комитетінің отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде оңалтуды басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісім шарттар, оңалту рәсімін жүргізу үшін әкімшілік шығыстардың сметасын және тартылатын қызметкерлердің санын бекіту, оңалту жоспарында көзделгендерді қоса алғанда, кәдімгі коммерциялық операциялар шеңберінен тыс борышкердің мүлкін сату тәртібін айқындау бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6
4. Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру және өтеуі
4.1. Оңалту рәсімін енгізу күніне бухгалтерлік баланс бойынша жалпы кредиторлық берешек ___________________________________ (мың теңге)
соның ішінде:
өмiріне немесе денсаулығына келтiрiлген зиянның орнын толтыру бойынша; алименттердi өндiрiп алу бойынша; Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар бойынша, мiндеттi зейнетақы жарналары, мiндеттi кәсiптiк зейнетақы жарналары бойынша, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар бойынша берешектердi төлей отырып, еңбек шарты бойынша жұмыс iстеген адамдардың еңбегіне ақы төлеу және оларға өтемақылар төлеу бойынша; қызметтік өнертабыс, пайдалы модель, өнеркәсіптік үлгі үшін авторларға сыйақылар төлеу бойынша талаптар _____________________;
мүлік кепілімен қамтамасыз етілген талаптар ___________________________________;
салықтық және кедендік төлемдер, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждары, пайыздар бойынша берешек ____________________;
азаматтық-құқықтық және өзге де міндеттемелер бойынша талаптар _______________;
лалдардың орнын толтыру және тұрақсыздық айыбын (айыппұлдарды, өсімпұлдарды) өндіріп алу бойынша талаптар ______________.

3.3. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в том числе договоры, заключенные между реабилитационным управляющим и комитетом кредиторов, по утверждению сметы административных расходов и количества работников, привлекаемых для проведения реабилитационной процедуры, по определению порядка продажи имущества должника вне рамок обычных коммерческих операций, включая предусмотренные планом реабилитации и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6
4. Формирование и погашение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу на дату введения реабилитационной процедуры _______________ (тысяч тенге)
в том числе:
требования по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью; по взысканию алиментов; по оплате труда и выплате компенсаций лицам, работавшим по трудовому договору, с выплатой задолженностей по социальным отчислениям в Государственный фонд социального страхования, обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам, по отчислениям и (или) взносам на обязательное социальное медицинское страхование, по выплате вознаграждений авторам за служебные изобретение, полезную модель, промышленный образец_____________________________________________;
требования, обеспеченные залогом имущества ________________________________________________;
требования по налогам и таможенным платежам, специальным, антидемпинговым, компенсационным пошлинам, процентам _______;
требования по гражданско-правовым и иным обязательствам ___________________________________;
требования по возмещению убытков и взысканию неустоек (штрафов, пени)_______________________.

4.2. Кредиторлар өтініштерін талаптарын қарау, кредиторлар берешегін есептеудің дұрыстылығын тексеру, қаржылық және салық есептілігін қарау, кредиторлармен өзара салыстыру, және талаптары танылмаған кредиторлардың тізбесі:
№ реттік саны
Кредитор
Талапты (өтінішті) беру күні
Берешектің сомасы (мың теңге)
Основания возникновения
Уақытша әкімшінің (оңалтуды басқарушының) шешімі
Шағымданған жағдайда соттың шешімі
Ескерту
Кредиторға хабарлаған күні
Танылған сома (мың теңге)
Танылмаған сома (мың теңге)
Шешімді қабылдау негізі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
4.3. Уақытша әкімшімен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне кредиторлар талаптарының тізілімі 20__ жылдың "___" ____________ жіберілді*, кредиторлар талаптарының тізілімі уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "___" ____________ орналастырылды.
Кредиторлар талаптарының тізіліміне сәйкес кредиторлық берешектің жалпы сомасы _________________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек ____________________________;
2 кезек ____________________________;
3 кезек ____________________________;
4 кезек ____________________________;
5 кезек ____________________________;
6 кезек ____________________________.
4.4. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер*: _________________________________________; (өзгертулердің мазмұны)
Кредиторлар талаптарының тізілімі (өзгерту енгізуді есепке алғанда) уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "___" ____________ орналастырылды.
4.5. Кредиторлық берешекті өтеу туралы мәліметтер:
№ реттік саны
Кезектің атауы
Талаптың сомасы, (мың теңге)
Қанағаттандырылған кредиторлар талаптарының пайызы
Ескерту
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлар талаптары
ақшалай түрде
заттай түрде
1
2
3
4
5
6
7
1
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
2
1 кезек
3
2 кезек
4
3 кезек
5
4 кезек
6
5 кезек
7
6 кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың (кредиторлық берешекетің өтеу күнін, сомасын және нысандарын көрсетіп) толық тізімі қоса тігіледі.
5. Оңалту рәсімін енгізу алдындағы үш жыл кезеңінде, Заңының 7-бабында көрсетiлген мән-жайлар кезiнде борышкер жасаған мәмiлелердi анықтау
Оңалту рәсімін қолдану алдындағы үш жыл кезеңінде, борышкердің мүлігінің (активтер) бар болуы және қозғалысы (сатып алу мен және иеліктен шығару мен байланысты мәмілелер) туралы мәліметтерді алу туралы ақпарат*:
№ реттік саны
Сұрау хаттар туралы мәліметтер
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік органы
Сұрау хат жіберілген күн
Жауаптың алынған күні
Жауаптың қысқаша мазмұны
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Мәмілелер туралы мәліметтер
Оңалту рәсімін енгізу алдындағы үш жыл бұрынғы, борышкермен жасалған мәміле
Контрагенттің атауы немесе Т.А.Ә. (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса)
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжаттын алу дереккөзі
Мәміледе, оны жарамсыз деп танудың негіздері бар болуы
Ескерту
Мәміле түрі
Бағасы (мың теңге)
Төлеу мерзімі
Төлеудің тәсілі
Нақты төленген сома (мың теңге)
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Активтерді шығарудың себептері және негіздері (мүлік иелерінің немесе уәкілетті органдардың шешімдері және басқалары): _______
_______________________________________________________________________________.

4.2. Рассмотрение заявлений и требований кредиторов, проверка достоверности начисления задолженностей кредиторов, финансовой и налоговой отчетностей, взаимосверка с кредиторами, а также перечень кредиторов, чьи требования не признаны:
№ по порядку
Кредитор
Дата подачи требования (заявления)
Сумма задолженности (тысяч тенге)
Основания возникновения задолженности
Решение временного администратора (реабилитационного управляющего)
Решение суда в случае обжалования
Примечание
Дата уведомления кредитора
Признанная сумма (тысяч тенге)
Не признанная сумма
(тысяч тенге)
Основание принятия решения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
4.3. Реестр требований кредиторов направлен временным администратором в территориальное подразделение уполномоченного органа "___" _________ 20___года*, реестр требований кредиторов размещен на интернет-ресурсе уполномоченного органа "___" __________ 20__ года.
Общая сумма кредиторской задолженности согласно реестру требований кредиторов __________________ тысяч тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ____________________________;
2 очередь ____________________________;
3 очередь ____________________________;
4 очередь ____________________________;
5 очередь ____________________________;
6 очередь ____________________________.
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов*:
_____________________________________________________.
(содержание изменений)
Реестр требований кредиторов (с учетом внесенных изменений) размещен на интернет-ресурсе уполномоченного органа, дата "___" ______________ 20__ года.
4.5. Сведения о погашении кредиторской задолженности:
№ по порядку
Наименование очереди
Сумма требований (тысяч тенге)
Процент удовлетворенных требований кредиторов
Примечание
Заявленные требования кредиторов согласно реестру
Удовлетворенные требования кредиторов
в денежной форме
в натуральной форме
1
2
3
4
5
6
7
1
Общая сумма кредиторской задолженности
2
1 очередь
3
2 очередь
4
3 очередь
5
4 очередь
6
5 очередь
7
6 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи требования удовлетворены (с указанием суммы, формы и даты погашения кредиторской задолженности) и не удовлетворены.
5. Выявление сделок, совершенных должником при обстоятельствах, указанных в статье 7 Закона, за период в течение трех лет, предшествовавших введению реабилитационной процедуры
Информация о получении сведений о наличии и движении (сделки, связанные с приобретением и отчуждением) имущества должника за три года, предшествовавших применению реабилитационной процедуры*:
№ по порядку
Сведения о запросах
Государственный орган, в который направлен запрос
Дата направления запроса
Дата получения ответа
Краткое содержание ответа
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Сведения о сделках
Сделка, совершенная должником за три года, предшествовавших введению реабилитационной процедуры
Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или наименование контрагента
Документ, подтверждающий факт совершения сделки
Источник получения документа, подтверждающего
факт сделки
Наличие в сделке оснований для признания ее недействительной
Примечание
Вид сделки
Цена (тысяч тенге)
Срок оплаты
Способ оплаты
Сумма фактической оплаты (тысяч тенге)
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Причины и основания вывода активов (решения собственников имущества или уполномоченных органов и прочее): _______________
_________________________________________________________________________.

9. Қорытынды ереже
Оңалту жоспарын орындау қорытындысы:______________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.
Есеп _____ парақта дайындалған, ______ парақ нөмірленген және тігілген.
Қосымша: _____________ парақта.
Оңалтуды басқарушы ___________________________________________ ____________
Т.А.Ә. (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса) (қолы)
Бас есепші _____________________________________________________ ___________
Т.А.Ә. (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса) (қолы)
Ескерту:
* - растайтын құжаттар көшірмелері қоса беріледі.
** - "Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы" Қазақстан Республикасы 03-2007 мемлекеттік классификаторына сәйкес коды көрсетілген қызмет түрі.
Қорытынды есепке оңалту рәсімі енгізілген сәттегі және аяқталған күніндегі жағдай бойынша қаржылық есептілік "Жария мүдделі ұйымдардың (қаржылық ұйымдарынан басқа) жариялауы үшін жылдық қаржылық есептіліктің тізбесі мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 404 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15384 тіркелген) бекітілген нысандар бойынша қоса беріледі.
Борышкерге қатысты оңалту рәсімінің мақсатына қол жеткізілген жағдайда оңалтуды басқарушының қорытынды есебінің 1, 2, 4 және 9-бөлімдер толтыруға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары -
Қаржы министрінің
2020 жылғы 29 сәуірдегі
№ 433 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрінің
2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 224 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егерде
ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілген болса)
немесе борышкердің атауы)
кредиторлар жиналысының
20___ жылғы "___"_______
№____ хаттамасымен*
келісілді
____________________________
кредиторлар жиналысы
төрағасының (қолы, тегі, аты,
әкесінің аты (егерде ол жеке
басын куәландыратын құжатта
көрсетілген болса)
Банкроттықты басқарушының қорытынды есебі
__________                                                _______________________
(күні)                                                            (жасалған жері)
________________________________________________________________________________ (банкроттықты басқарушыныңтегі, аты, әкесінің аты (бұдан әрі - Т.А.Ә.) (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса)
1-бөлім. Борышкер туралы жалпы деректер

9. Заключительное положение
Итоги исполнения плана реабилитации:
________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Отчет составлен на ___ листах, пронумерован и прошнурован на________ страницах.
Приложение: на _____________ листах.
Реабилитационный управляющий ____________________________________________
Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) (подпись)
Главный бухгалтер
__________________________________________________________ _______________
Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) (подпись)
Примечание:
* – с приложением копий подтверждающих документов
** – вид деятельности с указанием кода согласно Государственному классификатору Республики Казахстан 03 – 2007 "Общий классификатор видов экономической деятельности" (ОКЭД).
К заключительному отчету реабилитационного управляющего прилагается финансовая отчетность по формам, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 июня 2017 года № 404 "Об утверждении перечня и форм годовой финансовой отчетности для публикации организациями публичного интереса (кроме финансовых организаций)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15384), по состоянию на дату введения реабилитационной процедуры и на дату завершения реабилитационной процедуры.
В случае если цель реабилитационной процедуры в отношении должника достигнута, заполнению подлежат разделы 1, 2, 4 и 9 Заключительного отчета реабилитационного управляющего.
Приложение 2 к приказу
Первого Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан-
Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 апреля 2020 года № 433
Приложение 2 к приказу
Заместителя Премьер–Министра
Республики Казахстан–
Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 мая 2014 года № 224
Форма
"Согласовано" протоколом
собрания кредиторов*
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность) или
наименование должника)
от "___"__________20___ года № ____
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность)
председателя собрания
кредиторов
Заключительный отчет банкротного управляющего
___________ __________________
(дата) (место составления)
________________________________________________________________________________________ (фамилия, имя, отчество (далее – Ф.И.О.) (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) банкротного управляющего)
1. Общие сведения о должнике

2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1.Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы сот 20__ жылғы "__" _________ ұйғарымы.
2.2. Уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылғы "__" _________ орналастырылған, бакроттық туралы іс қозғау және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыру.
2.3. 20__ жылғы "__" _________ борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі, борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі 20___ жылғы "__" ___________ заңды күшіне енді.

2. Организационно– правовые мероприятия
2.1. Определение суда о возбуждении производства по делу о банкротстве
от "___" ____________ 20__ года.
2.2. Объявление о возбуждении дела о банкротстве и порядке заявления требований кредиторами, размещенное на интернет-ресурсе уполномоченного органа
"___" ____________ 20__ года.
2.3. Решение суда о признании должника банкротом от "___" ____________ 20__ года, вступление в законную силу решения суда о признании должника банкротом
"___" ____________ 20__ года.

2.4. Уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "__" _________ орналастырылған, борышкерді банкрот деп тану туралы жариялау.
3. Борышкердің кредиторлар комитетін қалыптастыру және кредиторлар жиналысы
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе), 20___ жылғы "___"__________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы *:
№ реттік саны
Кредиторлар комитетінің құрамы (Т.А.Ә. (егерде ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілген болса)/ кредитордың атауы)
1
2

2.4. Объявление о признании должника банкротом, размещенное на интернет-ресурсе уполномоченного органа
"___" __________ 20__ года.
3. Формирование комитета кредиторов и собрания кредиторов
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если вносились), протокол собрания кредиторов от "___" ____________ 20 ___ года № ___*:
№ по порядку
Состав комитета кредиторов (Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/наименование кредитора)
1
2

3.2. Кредиторлар жиналысының отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде кепіл мүлікті қоспағанда, мүлікке бағалау жүргізу туралы, кредиторлар комитетінің жұмыс регламенті бекіту туралы, "Банкроттықты басқарушының негізгі сыйақысының ең төменгі және ең жоғарғы шегін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 344 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20321 тіркелген) белгіленген шекте банкроттықты басқарушыға негізгі сыйақы мөлшерін айқындау туралы, банкроттың мүлкін тікелей сату туралы, банкроттық рәсімі барысында оңалту рәсіміне өту туралы, қорытынды есепті келісу бойынша және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.2. Заседания собрания кредиторов и принятые на них решения (в том числе о проведении оценки имущества, за исключением заложенного имущества, об утверждении регламента работы комитета кредиторов, об определении размера основного вознаграждения банкротному управляющему в пределах, установленных приказом Первого заместителя Премьер–Министра Республики Казахстан–Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2020 года № 344 "Об установлении минимального и максимального пределов основного вознаграждения банкротного управляющего" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20321), о прямой продаже имущества банкрота, о переходе к реабилитационной процедуре в ходе процедуры банкротства, о согласовании заключительного отчета и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.3. Кредиторлар комитетінің отырыстары және қабылданған шешімдер (соның ішінде банкроттықты басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасындағы келісім шарттарды жасау және бұзу, банкроттың жаңадан анықталған не мүліктік массаға қайтарылған мүлкіне бағалау жүргізу туралы, мүлікті сату жоспарын бекіту, мүлікті баланстық құны бойынша электрондық аукционға қою туралы, борышкердің өндіріп алу мүмкін емес дебиторлық берешегінің сомасын бекіту және өзгелер)*:
№ реттік саны
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күр тәртібі
Қабылданған шешім
Ескерту
1
2
3
4
5
6
4. Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру және өтеуі
4.1. Банкроттық рәсімін қозғау күніне бухгалтерлік баланс бойынша жалпы кредиторлық берешек _______________________________ (мың теңге)
соның ішінде:
өмiріне немесе денсаулығына келтiрiлген зиянның орнын толтыру бойынша; алименттердi өндiрiп алу бойынша; Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар бойынша, мiндеттi зейнетақы жарналары, мiндеттi кәсiптiк зейнетақы жарналары бойынша, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар бойынша берешектердi төлей отырып, еңбек шарты бойынша жұмыс iстеген адамдардың еңбегіне ақы төлеу және оларға өтемақылар төлеу бойынша; қызметтік өнертабыс, пайдалы модель, өнеркәсіптік үлгі үшін авторларға сыйақылар төлеу бойынша талаптар ________________________;
мүлік кепілімен қамтамасыз етілген талаптар ___________________________________;
салықтық және кедендік төлемдер, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждары, пайыздар бойынша берешек _____________________;
азаматтық-құқықтық және өзгеде міндеттемелер бойынша талаптар _____________________________;
залалдардың орнын толтыру және тұрақсыздық айыбын (айыппұлдарды, өсімпұлдарды) өндіріп алу бойынша талаптар ____________.

3.3. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в том числе о заключении и расторжении договора между банкротным управляющим и комитетом кредиторов, об утверждении плана мероприятий по проведению процедуры банкротства, о проведении оценки вновь выявленного либо возвращенного в имущественную массу имущества банкрота, об утверждении плана продажи имущества, о выставлении имущества на электронный аукцион по балансовой стоимости, об утверждении суммы дебиторской задолженности должника, невозможной к взысканию и иные)*:
№ по порядку
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6
4. Формирование реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу на дату возбуждения процедуры банкротства _________________ (тысяч тенге)
в том числе:
требования по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью; по взысканию алиментов; по оплате труда и выплате компенсаций лицам, работавшим по трудовому договору, с выплатой задолженностей по социальным отчислениям в Государственный фонд социального страхования, обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам, по отчислениям и (или) взносам на обязательное социальное медицинское страхование, по выплате вознаграждений авторам за служебные изобретение, полезную модель, промышленный образец
_____________________________________________;
требования, обеспеченные залогом имущества
_________________________________________________;
требования по налогам и таможенным платежам, специальным, антидемпинговым, компенсационным пошлинам, процентам _______;
требования по гражданско-правовым и иным обязательствам ____________________________________;
требования по возмещению убытков и взысканию неустоек (штрафов, пени)________________________.

4.3. Уақытша басқарушымен уәкілетті органның аумақтық бөлімшелеріне кредиторлар талаптарының тізілімі 20__ жылдың "___" ____________ жіберілді*, кредиторлар талаптарының тізілімі уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "___" ____________ орналастырылды.
Кредиторлар талаптарының тізіліміне сәйкес кредиторлық берешектің жалпы сомасы _________________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек ____________________________;
2 кезек ____________________________;
3 кезек ____________________________;
4 кезек ____________________________;
5 кезек ____________________________;
6 кезек ____________________________.
4.4. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер*: ____________________________________________;
(өзгертулердің мазмұны)
Кредиторлар талаптарының тізілімі (өзгерту енгізуді есепке алғанда) уәкілетті органның интернет-ресурсында 20__ жылдың "___" ____________ орналастырылды.
5. Мүлікке (активтерге) бағалау жүргізу, түгендеу, мүліктік массаны қалыптастыру

4.3. Реестр требований кредиторов направлен временным управляющим в территориальное подразделение уполномоченного органа
"___" ___________ 20___года*, реестр требований кредиторов размещен на интернет-ресурсе уполномоченного органа
"___" ____________ 20___ года.
Общая сумма кредиторской задолженности
_______________________________________________________ тысяч тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ____________________________;
2 очередь ____________________________;
3 очередь ____________________________;
4 очередь ____________________________;
5 очередь ____________________________;
6 очередь ____________________________.
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов*:
_______________________________;
(содержание изменений)
Реестр требований кредиторов (с учетом внесенных изменений) размещен на интернет-ресурсе уполномоченного органа "___" ____________ 20__ года.
5. Инвентаризация, оценка имущества (активов), формирование имущественной массы

5.1. Банкроттықты басқарушыға берілген, құрылтайшылық құжаттарды, банкроттың мүлкіне құқық белгілейтін құжаттарды, мөрлерді (бар болған жағдайда), мөртабандарды, есепке алу құжаттамаларды қабылдау-беру актісі, 20___ жылғы "___" __________ актісі*.
5.2. Банкроттықты басқарушыға берілген, банкротқа тиесілі материалдық және өзге де құндылықтарды қабылдау-беру актісі, 20 ___ жылғы "___" _________ актісі*.
5.3. Борышкердің мүліктік массасына түгендеу жүргізілді: ___________________________________________. (күні, түгендеу туралы есептің, тізімінің нөмірі*)
Уақытша басқарушының мүлікті түгендеу туралы есебін мақұлдау туралы 20___ жылғы "___" __________ № _____ кредиторлар жиналысының хаттамасы.

5.1. Акт приема-передачи учредительных документов, печати (при наличии), штампов, правоустанавливающих документов на имущество банкрота, учетной документации, переданных банкротному управляющему, акт
от "__" __________ 20___года*.
5.2. Акт приема-передачи материальных и иных ценностей, принадлежащих банкроту, переданных банкротному управляющему, акт
от "___" ___________ 20___ года*.
5.3. Инвентаризация имущественной массы должника проведена _________________________________.
(дата, номер отчета, описи об инвентаризации*)
Протокол собрания кредиторов от "___" ____________ 20__ года № ___ об одобрении отчета об инвентаризации имущества временного управляющего.

7. Мүліктік массаны сату
7.1. Кредиторлар жиналысының хаттамасымен бекітілген сату жоспарлары*:
1) 20___ жылғы "___"__________№ ____*_________________________;
2) 20___ жылғы "___"__________№ ____*_________________________;
3) 20___ жылғы "___"__________№ ____*_________________________;
4) 20___ жылғы "___"__________№ ____*_________________________;
5) 20___ жылғы "___"__________№ ____*_________________________.

7. Продажа имущественной массы
7.1. План продажи* утвержден протоколом собрания кредиторов:
1) от "___"__________ 20__ года* № ___ ________________________;
2) от "___"__________ 20__ года* № ___ ________________________;
3) от "___"__________ 20__ года* № ___ ________________________;
4) от "___"__________ 20__ года* № ___ ________________________;
5) от "___"__________ 20__ года* № ___ ________________________.

8.14. Банкроттықты басқарушының әдейі банкроттық (бұдан әрі - ӘБ) белгілері бар қаржы-шаруашылық операциялардың болуы немесе болмауы туралы қорытынды тұжырымдары.
Банкроттық рәсімін жүргізу барысында мыналар анықтылды (ӘБ белгілерінің болуы/болмауы туралы мәліметтерді көрсету):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
_________________________________.

8.14. Заключительные выводы банкротного управляющего о наличии или отсутствии финансово-хозяйственных операций, имеющих признаки преднамеренного банкротства (далее - ПБ).
В ходе проведения процедуры банкротства выявлено (отражение сведений о наличии/отсутствии признаков ПБ): ________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

**- "Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы" Қазақстан Республикасы 03-2007 мемлекеттік классификаторына сәйкес коды көрсетілген қызмет түрі.
Егер, банкроттық рәсімін өткізу кезеңінде банкрот кәсіпорын сатуды жүзеге асырған жағдайда банкроттықты басқарушының қорытынды есебінің 1, 2, 3, 4, 5, 7 және 11-бөлімдер толтырылуға жатады.

** – вид деятельности с указанием кода согласно Государственному классификатору Республики Казахстан 03-2007 "Общий классификатор видов экономической деятельности" (ОКЭД).
В случае если в период проведения процедуры банкротства осуществлена продажа предприятия банкрота, заполнению подлежат разделы 1, 2, 3, 4, 5, 7 и 11 Заключительного отчета банкротного управляющего.