Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 45 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 1 маусымда № 20795 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18786 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 36, 37, 38, 39, 40 және 41 жолдарымен толықтырылсын:
"
36
"Самрук ЮС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы,
Р. Макашев көшесі, 82 А-үй
Алматы қаласы, Ибрагимов көшесі 9, 116 кеңсесі
37
"Карат LLP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Жубанов көшесі 32
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық данғылы, 48 ғимараты
38
"Асыл-Агро" шаруа қожалығы
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
39
"Ast logistic kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, С308 көшес, 21 ғимарат
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоныр" ауданы, Абай данғылы 92/3, 157 пәтер
40
"Аралтұз" акционерлік қоғамы
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
41
"Бест Костанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай қаласы,
Уральская көшесі 50/2
Қостанай қаласы, Уральская көшесі 50/2
".
2. Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 45. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2020 года № 20795
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 18786, опубликован 17 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения:
в перечне пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва, утвержденном указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 36, 37, 38, 39, 40 и 41 следующего содержания:
"
36
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук ЮС"
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Р. Макашева дом 82 А
Город Алматы, улица Ибрагимова 9, офис 116
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карат LLP"
Атырауская область, город Атырау, улица Жубанова, 32
Атырауская область, город Атырау, Проспект Азаттык, здание 48
38
Крестьянское хозяйство "Асыл-Агро"
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
39
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Astlogistickz"
Город Нур-Султан, улица С308, здание 21
Город Нур-Султан, район "Байконур", проспект Абая, 92/3, квартира 157
40
Акционерное общество "Аралтуз"
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
41
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бест Костанай"
Город Костанай, улица Уральская 50/2
Город Костанай, улица Уральская 50/2
".
2. Комитету по государственным материальным резервам в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Р. Даленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Р. Даленов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство обороны
Республики Казахстан