Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi мен бюджеттi атқару жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi органдардың шоғырландырылған қаржылық есептiлiктi жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 640 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 16 шiлдедегi № 677 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 17 шiлдеде № 20982 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 118-бабына сәйкес және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi мен бюджеттi атқару жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi органдардың шоғырландырылған қаржылық есептiлiктi жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 640 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14624 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi мен бюджеттi атқару жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi органдардың шоғырландырылған қаржылық есептiлiктi жасау қағидаларын бекіту туралы қағидаларында:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Мазмұны жағынан ұқсас баланстан тыс шоттар да осылай жинақталады:
"Жалға алынған активтер" баптары (жол коды 610);
"Жауаптылықпен сақтауға қабылданған немесе орталықтандырылған жабдықтау бойынша төленген қорлар" баптары (жол коды 620);
"Қатаң есептілік бланктері" баптары (жол коды 630);
"Төлемге қабiлетсiз дебиторлардың есептен шығарылған берешегi" баптары (жол коды 640);
"Қайтарылмаған материалдық құндылықтар үшiн оқушылар мен студенттердiң берешегi" баптары (жол коды 650);
"Ауыспалы спорттық жүлделер мен кубоктар" баптары (жол коды 660);
"Жолдамалар" баптары (жол коды 670);
"Әскери техниканың оқу құралдары" баптары (жол коды 680);
"Мәдени мұра активтерi" баптары (жол коды 690);
"Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттік мүлік меншігіне айналдырылған (түскен) бағаланған баптары (жол коды 700).";
көрсетілген Қағидаларға 1, 6 және 11-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп, аудит және бағалау әдіснамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:

"О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 640 "Об утверждении Правил составления консолидированной финансовой отчетности администраторами бюджетных программ и местными уполномоченными органами по исполнению бюджета"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 677. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июля 2020 года № 20982
В целях реализации статьи 118 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпункта 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 640 "Об утверждении Правил составления консолидированной финансовой отчетности администраторами бюджетных программ и местными уполномоченными органами по исполнению бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14624, опубликован 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах составления консолидированной финансовой отчетности администраторами бюджетных программ и местными уполномоченными органами по исполнению бюджета, утвержденных указанным приказом:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Аналогичные по содержанию забалансовые счета также суммируются:
статьи "Арендованные активы" (код строки 610);
статьи "Запасы, принятые на ответственное хранение или оплаченные по централизованному снабжению" (код строки 620);
статьи "Бланки строгой отчетности" (код строки 630);
статьи "Списанная задолженность неплатежеспособных дебиторов" (код строки 640);
статьи "Задолженность учащихся и студентов за невозвращенные материальные ценности" (код строки 650);
статьи "Переходящие спортивные призы и кубки" (код строки 660);
статьи "Путевки" (код строки 670);
статьи "Учебные предметы военной техники" (код строки 680);
статьи "Активы культурного наследия" (код строки 690);
статьи "Имущество, обращенное (поступившее) в собственность государства" (код строки 700).";
приложения 1, 6 и 11 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета, аудита и оценки Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетіне
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 шілдедегі
№ 677 бұйрығына
1 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкiмшiлерi мен бюджеттi атқару
жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi
органдардың
шоғырландырылған қаржылық
есептілікті жасау қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Шоғырландырылған бөлу бухгалтерлiк балансы есепті кезең 20__жылғы "___"________
Индексі: ШҚЕ -1 нысаны
Кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық
Кім ұсынады:
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері__________________________
Бюджеттi атқару жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi орган________________
Қайда ұсынылады:
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі тиісті уәкілетті органға/ведомствоға __________
Ұсыну мерзімі:
республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi және бюджеттi атқару жөнiндегi облыстардың жергілікті уәкiлеттi органдары үшiн ведомство;
жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi үшін жергілікті бюджеттi атқару жөнiндегi жергiлiктi уәкiлеттi органдар белгiлейдi.
Бюджеттің түрі:_________________
Өлшем бірлігі: мың теңге
АКТИВТЕР
Жол коды
Есептi кезеңнiң басында
Есептi кезеңнiң аяғында
1
2
3
4
I. Қысқа мерзiмдi активтер
Ақшалай қаражат және олардың баламалары

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов Республики Казахстан Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 июля 2020 года № 677
Приложение 1 к Правилам
составления консолидированной
финансовой отчетности
администраторами
бюджетных программ и
уполномоченными органами
по исполнению бюджета
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
Консолидированный бухгалтерский баланс отчетный период
на "___" ________20__года
Индекс: КФО -1
Периодичность: полугодовая, годовая
Кем представляется:
администраторами бюджетных программ______________________________
уполномоченными органами по исполнению местного бюджета
________________________
Куда представляется:
соответствующему уполномоченному органу по исполнению местного бюджета/
ведомству ____________________________
Срок представления:
для администраторов республиканских бюджетных программ и уполномоченных
органов по исполнению местного бюджета устанавливается ведомством;
для администраторов местных бюджетных программ устанавливается
уполномоченными органами по исполнению местного бюджета.
Вид бюджета: ____________________
Единица измерения: тысяч тенге
АКТИВЫ
Код строки
На начало отчетного периода
На конец отчетного периода
1
2
3
4
I. Краткосрочные активы
Денежные средства и их эквиваленты

630
Төлеуге қабiлетсiз дебиторлардың есептен шығарылған берешегi
640
Қайтарылмаған материалдық құндылықтар үшiн оқушылар мен студенттердiң берешегі
650
Өтпелі спорттық жүлделер мен кубоктар
660
Жолдамалар
670
Әскери техниканың оқулық құралдары
680
Мәдени мұра активтерi
690
Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттік мүлік меншігіне айналдырылған (түскен) бағаланған
700
Басшы немесе оның орнындағы адам ______ ______________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер немесе құрылымдық
бөлімшеге басшылық ететін адам ______ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны                         ____жылы "____" _______________

630
Списанная задолженность неплатежеспособных дебиторов
640
Задолженность учащихся и студентов за невозвращенные материальные ценности
650
Переходящие спортивные призы и кубки
660
Путевки
670
Учебные предметы военной техники
680
Активы культурного наследия
690
Имущество, обращенное (поступившее) в собственность государства
700
Руководитель или лицо, замещающее его
____________ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер или лицо, возглавляющее структурное подразделение
___________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____года
Примечание: заполнение формы осуществляется в соответствии с пояснениями,

630
Төлеуге қабiлетсiз дебиторлардың есептен шығарылған берешегi
640
Қайтарылмаған материалдық құндылықтар үшiн оқушылар мен студенттердiң берешегі
650
Өтпелі спорттық жүлделерi мен кубоктары
660
Жолдамалар
670
Әскери техниканың оқулық құралдары
680
Мәдени мұра активтерi
690
Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттік мүлік меншігіне айналдырылған (түскен) бағаланған
700
*Ескертпе. 6-баған қайта ұйымдастырылу күніне берілген/қабылданған активтердің, міндеттемелер мен таза активтер/капиталдың сомаларын растау үшін толтырылады.
Берілді:
Басшы немесе оның орнындағы адам _______________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер немесе құрылымдық
бөлімшеге басшылық ететін адам _____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны                               ____жылы "____" ________
Қабылданды:
Басшы немесе оның орнындағы адам ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Бас бухгалтер немесе құрылымдық
бөлімшеге басшылық ететін адам _____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны                               ____жылы "____" ___________
Ескертпе: Осы бұйрықпен бекітілген Қағидалардың 20-тармағына сәйкес нысанды толтыруға байланысты түсіндірме.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 шілдедегі
№ 677 бұйрығына
3 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкiмшiлерi мен бюджеттi атқару
жөнiндегi жергілікті уәкiлеттi
органдардың
шоғырландырылған қаржылық
есептілікті жасау қағидаларына
11-қосымша
Жылдық есептердің нысандары бойынша шоғырландырылған қаржылық есептіліктің негізгі көрсеткіштерінің келісу схемасы
р/н№
Жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілік нысандары
Шоғырландырылған қаржылық есептілік нысандары
Шоғырландырылған қаржылық есептiлiк
Бөлім I. Қысқа мерзiмдi активтер
Бөлім I. Қысқа мерзiмдi активтер
1.
Ақшалай қаражат және олардың баламалары (010 жолы);
Ақшалай қаражат және олардың баламалары (1000 шоты, 010 жолы);
2.
Қысқа мерзiмдi қаржы инвестициялар (011 жолы);
Қысқа мерзiмдi қаржы инвестициялар (1100 шоты, 011 жолы);
3.
Қысқа мерзiмдi дебиторлық берешек (012 жолы);
Бюджеттiк төлемдер бойынша қысқа мерзiмдi дебиторлық берешек (1210 шоты, 012 жолы);
Бюджетпен есеп айырысу бойынша қысқа мерзiмдi дебиторлық берешек (1220 шоты, 013 жолы);
Сатып алушылар мен тапсырыс берушiлердiң қысқа мерзiмдi дебиторлық берешегi (1230 шоты, 014 жолы);
Ведомстволық есеп айырысулар бойынша қысқа мерзiмдi дебиторлық берешек (1240 шоты, 015 жолы);
Қызметкерлердің және өзге де есеп беретін тұлғалардың қысқа мерзімді дебиторлық берешегі (1260 шоты, 017 жолы);

630
Списанная задолженность неплатежеспособных дебиторов
640
Задолженность учащихся и студентов за невозвращенные материальные ценности
650
Переходящие спортивные призы и кубки
660
Путевки
670
Учебные предметы военной техники
680
Активы культурного наследия
690
Имущество, обращенное (поступившее) в собственность государства
700
*Примечание. Графа 6 заполняется для подтверждения сумм переданных/принятых активов, обязательств и чистых активов/капитала на дату реорганизации.
Передано:
Руководитель или лицо, замещающее его ______ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер или лицо, возглавляющее структурное подразделение
_________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____года
Принято: Руководитель или лицо, замещающее его
_______ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер или лицо, возглавляющее структурное подразделение
_________ _________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____года
Примечание: заполнение формы осуществляется в соответствии с пояснениями,
изложенными в пункте 20 настоящих Правил.
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 июля 2020 года № 677
Приложение 11 к Правилам
составления консолидированной
финансовой отчетности
администраторами бюджетных
программ и уполномоченными
органами по исполнению
бюджета
Схема переноса основных показателей консолидированной финансовой отчетности по формам годового отчета
№ п/п
Формы годовой консолидированной финансовой отчетности
Формы консолидированной финансовой отчетности
Консолидированный бухгалтерский баланс
Раздел I. Краткосрочные активы
Раздел I. Краткосрочные активы
1.
Денежные средства и их эквиваленты (строка 010);
Денежные средства и их эквиваленты (счет 1000, строка 010);
2.
Краткосрочные финансовые инвестиции строка 011);
Краткосрочные финансовые инвестиции (счет 1100, строка 011);
3.
Краткосрочная дебиторская задолженность (строка 012);
Краткосрочная дебиторская задолженность по бюджетным выплатам (счета 1210, строка 012);
Краткосрочная дебиторская задолженность по расчетам с бюджетом (счет 1220, строка 013);
Краткосрочная дебиторская задолженность покупателей и заказчиков (счет 1230, строка 014);
Краткосрочная дебиторская задолженность по ведомственным расчетам (счет 1240, строка 015);
Краткосрочная дебиторская задолженность работников и прочих подотчетных лиц (счет 1260 строка 017);

Жал бойынша қысқа мерзiмдi дебиторлық берешек (1270 шоты, 018 жолы);
Өзге қысқа мерзiмдi дебиторлық берешектер (1280 шоты, 019 жолы);
4.
Алынуға тиiстi қысқа мерзiмдi сыйақылар (013 жолы);
Алынуға тиiстi қысқа мерзiмдi сыйақылар (1250 шоты, 016 жолы);
5.
Қорлар (014 жолы);
Қорлар (1300 шоты, 020 жолы);
6.
Берiлген қысқа мерзiмдi аванстар (015 жолы);
Берiлген қысқа мерзiмдi аванстар (1410 шоты, 021 жолы);
7.
Салықтық және салықтық емес түсімдер бойынша бюджетпен есеп айырысу жөнінде қысқа мерзімді дебиторлық берешек (016 жолы);

Краткосрочная дебиторская задолженность по аренде (счет 1270, строка 018);
Прочая краткосрочная дебиторская задолженность (счет 1280, строка 019);
4.
Краткосрочные вознаграждения к получению (строка 013);
Краткосрочные вознаграждения к получению (счет 1250, строка 016);
5.
Запасы (строка 014);
Запасы (счет 1300, строка 020);
6.
Краткосрочные авансы выданные (строка 015);
Краткосрочные авансы, выданные строка (счет 1410, строка 021);
7.
Краткосрочная дебиторская задолженность по расчетам с бюджетом по налоговым и неналоговым поступлениям (строка 016);

Салықтық және салықтық емес түсімдер бойынша бюджетпен есеп айырысу жөнінде қысқа мерзімді дебиторлық берешек (1291шоты, 023 жолы);
8.
Қысқа мерзiмдi активтердiң жиыны (017 жолы);
Қысқа мерзiмдi активтердiң жиыны (1420 шоты, 022 жолы);
Бөлім II. Ұзақ мерзiмдi активтер
Бөлім II. Ұзақ мерзiмдi активтер
9.
Ұзақ мерзiмдi қаржылық инвестициялар (110 жолы);
Ұзақ мерзiмдi қаржылық инвестициялар (2100 шоты, 110 жолы);
Үлестік қатысу әдісімен есепке алынатын ұзақ мерзiмдi қаржылық инвестициялар (2100 шоты, 119 жолы)
10.
Ұзақ мерзiмдi дебиторлық берешектер (111 жолы);
Сатып алушылар мен тапсырыс берушiлердiң ұзақ мерзiмдi дебиторлық берешегi (2210 шоты, 111 жолы);
Жал бойынша ұзақ мерзiмдi дебиторлық берешек (2220 шоты, 112 жолы);
Өзге ұзақ мерзiмдi дебиторлық берешектер (2230 шоты, 113 жолы);
11.
Негiзгi құралдар (112 жолы);
Негiзгi құралдар (2300 шоты, 114 жолы);
12.
Аяқталмаған құрылыс және күрделi салымдар (113 жолы);
Аяқталмаған құрылыс және күрделi салымдар (2400 шоты, 115 жолы);
13.
Инвестициялық жылжымайтын мүлiк (114 жолы);
Инвестициялық жылжымайтын мүлiк (2500 шоты, 116 жолы);
14.
Биологиялық активтер (115 жолы);
Биологиялық активтер (2600 шоты, 117 жолы);
15.
Материалдық емес активтер (116 жолы);
Материалдық емес активтер (2700 шоты, 118 жолы);
16.
Өзге ұзақ мерзiмдi активтер (117 жолы);
Өзге ұзақ мерзiмдi активтер (2800 шоты, 120 жолы);
Бөлім III. Қысқа мерзiмдi мiндеттемелер
Бөлім III. Қысқа мерзiмдi мiндеттемелер
17.
Қысқа мерзiмдi қаржылық мiндеттемелерi (210 жолы);
Қысқа мерзiмдi қаржылық мiндеттемелерi (3000 шоты, 210 жолы);
18.
Қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (211жолы);
Бюджеттік төлемдер бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3110 шоты, 211жолы);
Бюджетке төленетiн төлемдер бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3120 шоты, 212 жолы);
Бюджетпен есеп айырысу бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3130 шоты, 213 жолы);
Басқа да мiндеттi және ерiктi төлемдер бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3140 және 3150 шоттары, 214 жолы);
Жеткiзушiлерге және мердiгерлерге қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3210 шоты, 215 жолы);
Ведомстволық есеп айырысулар бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3220 шоты, 216 жолы);
Стипендианттарға қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3230 шоты, 217 жолы);
Қызметкерлер мен басқа да есеп беретін тұлғалар алдындағы қысқа мерзімді кредиторлық берешек (3240 шоты, 218 жолы);
Төленуге тиiстi қысқа мерзiмдi сыйақылар (3250 шоты, 219 жолы);
Жал бойынша қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек (3260 шоты, 220 жолы);
Өзге қысқа мерзiмдi кредиторлық берешектер (3270 шоты, 221 жолы)
19.
Бюджетке түсетін салықтық және салықтық емес түсімдер бойынша қысқа мерзімді кредиторлық берешек (212 жолы);

Краткосрочная дебиторская задолженность по расчетам с бюджетом по налоговым и неналоговым поступлениям (счет 1291, строка 023);
8.
Прочие краткосрочные активы (строка 017);
Прочие краткосрочные активы (счет 1420, строка 022);
Раздел II. Долгосрочные активы
Раздел II. Долгосрочные активы
9.
Долгосрочные финансовые инвестиции (строка 110);
Долгосрочные финансовые инвестиции (счет 2100, строка 110);
Долгосрочные финансовые инвестиции, учитываемые по методу долевого участия (счет 2100, строка 119);
10.
Долгосрочная дебиторская задолженность (строка 111);
Долгосрочная дебиторская задолженность покупателей и заказчиков (счет 2210, строка 111);
Долгосрочная дебиторская задолженность по аренде (счет 2220, строка 112);
Прочая долгосрочная дебиторская задолженность (счет 2230, строка 113);
11.
Основные средства (строка 112);
Основные средства (счет 2300, строка 114);
12.
Незавершенное строительство и капитальные вложения (строка 113);
Незавершенное строительство и капитальные вложения (счет 2400, строка 115);
13.
Инвестиционная недвижимость (строка 114);
Инвестиционная недвижимость (счет 2500, строка 116);
14.
Биологические активы (строка 115);
Биологические активы (счет 2600, строка 117);
15.
Нематериальные активы (строка 116);
Нематериальные активы (счет 2700, строка 118);
16.
Прочие долгосрочные активы (строка 117);
Прочие долгосрочные активы (счет 2800, строка 120);
Раздел III. Краткосрочные обязательства
Раздел III. Краткосрочные обязательства
17.
Краткосрочные финансовые обязательства (строка 210);
Краткосрочные финансовые обязательства (счет 3000, строка 210);
18.
Краткосрочная кредиторская задолженность (строка 211);
Краткосрочная кредиторская задолженность по бюджетным выплатам (счет 3110, строка 211);
Краткосрочная кредиторская задолженность по платежам в бюджет (счет 3120, строка 212);
Краткосрочная кредиторская задолженность по расчетам с бюджетом (счет 3130, строка 213);
Краткосрочная кредиторская задолженность по другим обязательным и добровольным платежам (счет 3140 и 3150, строка 214);
Краткосрочная кредиторская задолженность поставщикам и подрядчикам (счет 3210, строка 215);
Краткосрочная кредиторская задолженность по ведомственным расчетам (счет 3220, строка 216);
Краткосрочная кредиторская задолженность стипендиатам (счет 3230, строка 217);
Краткосрочная кредиторская задолженность перед работниками и прочими подотчетными лицами (счет 3240, строка 218);
Краткосрочные вознаграждения к выплате (счет 3250, строка 219);
Краткосрочная кредиторская задолженность по аренде (счет 3260, строка 220);
Прочая краткосрочная кредиторская задолженность (счет 3270, строка 221)
19.
Краткосрочная кредиторская задолженность по налоговым и неналоговым поступлениям в бюджет (строка 212);

Бюджетке түсетін салықтық және салықтық емес түсімдер бойынша қысқа мерзімді кредиторлық берешек (3280 шоты, 224 жолы);
20.
Өзге қысқа мерзiмдi мiндеттемелерi (213 жолы);
Қысқа мерзiмдi бағалау және кепiлдiк мiндеттемелерi (3300 шоты, 222 жолы);
Өзге қысқа мерзiмдi мiндеттемелерi (3400 шоты, 223 жолы);
Бөлім IV. Ұзақ мерзiмдi мiндеттемелер
Бөлім IV. Ұзақ мерзiмдi мiндеттемелер
21.
Ұзақ мерзiмдi қаржылық мiндеттемелер (310 жолы);
Ұзақ мерзiмдi қаржылық мiндеттемелер (4000 шоты, 310 жолы);
22.
Ұзақ мерзiмдi кредиторлық берешек (311 жолы);
Жеткiзушiлерге және мердiгерлерге ұзақ мерзiмдi кредиторлық берешек (4110 шоты, 311 жолы);
Жал бойынша ұзақ мерзiмдi кредиторлық берешек (4120 шоты, 312 жолы);
Бюджет алдындағы ұзақ мерзімді кредиторлық берешек (4130 шоты, 313 жолы);
23.
Өзге ұзақ мерзiмдi мiндеттемелерi (312 жолы);
Ұзақ мерзiмдi бағалау және кепiлдiк мiндеттемелерi (4200 шоты, 314 жолы);
Өзге ұзақ мерзiмдi мiндеттемелерi (4300 шоты, 315 жолы);
Бөлім V. Таза активтер мен капитал
Бөлім V. Таза активтер мен капитал
24.
Резервтер (410 жолы);
Резервтер (5110 шоты, 411 жолы);
25.
Жинақталған қаржылық нәтиже (411 жолы;
Жинақталған қаржылық нәтиже (5200 шоты, 412 жолы;
Қаржылық қызмет нәтижелерi туралы шоғырландырылған есеп
1.
Айырбас емес операциялардан алынатын кiрiстер (010 жолы), 011-014 жолдары сомасы;
Айырбас емес операциялардан алынатын кiрiстер (6000 шоты, 010 жолы);
2.
элиминдіріледі
Ағымдағы қызметті қаржыландыру (6010 шоты, 011 жолы);
Күрделі салымдарды қаржыландыру (6020 шоты, 012 жолы);
Қарыздар түсімдерінен түсетін кірістер (6070 шоты, 013 жолы);

Краткосрочная кредиторская задолженность по налоговым и неналоговым поступлениям в бюджет (счет 3280, строка 224);
20.
Прочие краткосрочные обязательства (строка 213)
Краткосрочные оценочные и гарантийные обязательства (счет 3300, строка 222);
Прочие краткосрочные обязательства (счет 3400, строка 223);
Раздел IV. Долгосрочные обязательства
Раздел IV. Долгосрочные обязательства
21.
Долгосрочные финансовые обязательства (строка 310);
Долгосрочные финансовые обязательства (счет 4000, строка 310);
22.
Долгосрочная кредиторская задолженность (строка 311);
Долгосрочная кредиторская задолженность поставщикам и подрядчикам (счет 4110, строка 311);
Долгосрочная кредиторская задолженность по аренде (счет 4120, строка 312);
Долгосрочная кредиторская задолженность перед бюджетом (счет 4130, строка 313);
23.
Прочие долгосрочные обязательства (строка 312);
Долгосрочные оценочные и гарантийные обязательства (счет 4200, строка 314);
Прочие долгосрочные обязательства (счет 4300, строка 315);
Раздел V. Чистые активы и капитал
Раздел V. Чистые активы и капитал
24.
Резервы (строка 410);
Резервы счет 5110, строка 411;
25.
Накопленный финансовый результат (строка 411);
Накопленный финансовый результат (счет 5200, строка 412);
Консолидированный отчет о результатах финансовой деятельности
1.
Доходы от необменных операций (строка 010), сумма строк 011-014;
Доходы от необменных операций (счет 6000, строка 010);
2.
элиминируются
Финансирование текущей деятельности (счет 6010, строка 011);
Финансирование капитальных вложений (счет 6020, строка 012);
Доходы от поступления займов (счет 6070, строка 013);

Трансферттер бойынша кірістер (6030 шоты, 014 жолы);
Субсидиялар (6040 шоты, 016 жолы);
Өзгелер (6086, 019 жолы)
3.
Бюджетке салық түсімдерінен түсетін кірістер 011 жолы;
Бюджетке салық түсімдерінен түсетін кірістер (6081 шоты, 020 жолы, 6082 шоты 021-1 жолы, 6082 шоты 020-2 жолы және 6085 шоты 020-3 жолы);
4.
Қайырымдылық көмектен алынатын кірістер (012 жолы);
Қайырымдылық көмектен алынатын кірістер (6050 шоты, 017 жолы);
5.
Гранттар (013 жолы);

Доходы по трансфертам (счет 6030, строка 014);
Субсидии (счет 6040, строка 016);
Прочие (счет 6086, строка 019);
3.
Доходы от поступлений в бюджет (строка 011);
Доходы от налоговых поступлений в бюджет (счет 6081, строка 020; счет 6082, строка 020-1; счет 6082, строка 020-2 и счет 6085, строка 020-3);
4.
Доходы от благотворительной помощи (строка 012);
Доходы от благотворительной помощи (счет 6050, строка 017);
5.
Гранты (строка 013);

Гранттар (6060 шоты, 018 жолы);
6.
Өзгелер (014 жолы);
Өзгелер (6083 және 6084 шоты, 019 жолы);
7.
Айырбас операциялардан алынатын кiрiстер (020 жолы);
Айырбас операциялардан алынатын кiрiстер (6100 шоты, 021 жолы);
8.
Активтерді басқарудан алынатын кiрiстер (030 жолы);
Сыйақылар (6210 шоты, 031 жолы);
Активтерді басқарудан алынатын өзге де кiрiстер (6220 шоты, 032 жолы);
9.
Өзге кiрiстер (040 жолы);
Өзге кiрiстер (6330, 6350, 6360, 6370 және 6380 шоттары, 040 жолы);
Қарыздар түсімдерінен түсетін кірістер (6070 шоты, 013 жолы), элиминдірілгеннен кейін соманың қалдығы;
10.

Гранты (счет 6060, строка 018);
6.
Прочие (строка 014);
Прочие (счет 6083 и 6084 строка 019);
7.
Доходы от обменных операций (строка 020);
Доходы от обменных операций (счет 6100, строка 021);
8.
Доходы от управления активами (строка 030);
Вознаграждения (счет 6210, строка 031);
Прочие доходы от управления активами (счет 6220, строка 032);
9.
Прочие доходы (строка 040);
Прочие доходы (счета 6330, 6350, 6360, 6370 и 6380, строка 040);
Доходы от поступления займов (счет 6070, строка 013), сумма остатка после элиминирования;
10.

Мемлекеттік мекеменің шығыстары (110 жолы), 111-115 сома жолы;
Мемлекеттік мекеменің шығыстары (7000 шоты, 110 жолы);
11.
Еңбекақы төлеу (111 жолы);
Еңбекақы төлеу (7010 және 7030 шоттары, 111 жолы);
Салықтар мен бюджетке төленетін төлемдер (7040, шоттары, 113 жолы);
12.
Стипендиялар (112 жолы);
Стипендиялар (7020 шоты, 112 жолы);
13.
Қорлар бойынша шығыстар (113 жолы);
Қорлар бойынша шығыстар (7060 шоты, 114 жолы);
14.
Активтер амортизациясы (114 жолы);
Активтер амортизациясы (7110 шоты, 120 жолы);
15.
Өзге операциялық шығыстар (115 жолы);
Іссапарлық шығыстар (7070 шоты, 115 жолы);
Коммуналдық шығыстар (7080 шоты, 116 жолы);
Жалдау төлемдері (7130 шоты, 117 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтердi ұстау (7090 шоты, 118 жолы);
Байланыс қызметтерi (7080 шоты, 119 жолы);
Активтердің құнсыздануы (7440 шоты, 121 жолы);
Өзге операциялық шығыстар (7050, 7120 және 7140 шоттары, 122 жолы);
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға арналған шығыстар (7150 шоты, 123 жолы);
16.
Бюджеттiк төлемдер бойынша шығыстар (120 жолы), 121 және 122-жолдар сомасы;
Бюджеттiк төлемдер бойынша шығыстар (7200 шоты, 130 жолы);
17.
Зейнетақылар мен жәрдемақылар (121 жолы);
Зейнетақылар мен жәрдемақылар (7220 шоты, 131 жолы);
18.
Субсидиялар, трансферттер (122 жолы);
Субсидиялар (7230 шоты, 132 жолы);
Нысаналы трансферттер (7210 шоты, 133 жолы);
Жалпы сипаттағы трансферттер (7240 шоты, 134 жолы);
Жеке тұлғаларға трансферттер (7210 шоты, 135 жолы);
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер (7250 шоты, 136 жолы);
Өзге де трансферттер (7270 шоты,136-1 жолы);
19.
Активтердi басқару бойынша шығыстар (130 жолы);
Сыйақылар (7310 шоты, 141 жолы);
Активтердi басқару бойынша өзге шығыстар (7320 және 7330 шоты, 142 жолы);
20.
Өзге шығыстар (140 жолы);
Өзге шығыстар (7450 және 7460 шоттары, 150 жолы);
Бюджетке түсетін түсімдерді азайту жөніндегі шығыстар (7260 шоты, 137 жолы);
Республикалық және жергілікті бюджеттердің қолма-қол ақшаны текскру шоттары бойынша шығыстар (7470 шоты, 151 жолы) элиминдірілгеннен кейін соманың қалдығы ;
21.
Элимендіріледі**
Республикалық және жергілікті бюджеттердің қолма-қол ақшаны текскру шоттары бойынша шығыстар (7470 шоты, 151 жолы);
22.
Ұзақ мерзiмдi активтердiң шығуы (210 жолы)
Ұзақ мерзiмдi активтердiң шығуы (6320 және 7420 шоттары, 220 жолы)
23.
Бағамдық айырма (220 жолы)
Бағамдық айырма (6340 және 7430 шоттары, 230 жолы)
24.
Өзгелер (230 жолы)
Үлестік қатысу тәсілі бойынша ескерілетін инвестициялар бойынша таза табыс немесе шығындар үлесі (6220 және 7320 шоттары, 210 жолы)
Өзгелер (6310, 6380, 7410 және 7480 шоттары, 240 жолы)
Ақшаның қозғалысы туралы шоғырландырылған есеп (тiкелей әдiс)
I. Операциялық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
I. Операциялық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
1.
элимендіріледі
Ағымдағы қызмет (011 жолы);
Күрделі салымдар (012 жолы);
Сыртқы қарыздар мен байланысты гранттар (013 жолы);
Трансферттер (014 жолы);
Субсидиялар (015 жолы);
Өзгелер (016 жолы);
2.
Бюджетке түсетін түсімдер (010 жолы);
Бюджетке түсетін түсімдер (071 жолдары);
3.
Байланысты гранттар (020 жолы);

Расходы государственных учреждений (строка 110), сумма строк 111-115;
Расходы государственного учреждения (счет 7000, строка 110);
11.
Оплата труда (строка 111);
Оплата труда (счета 7010 и 7030, строка 111);
Налоги и платежи в бюджет (счета 7040, строка 113);
12.
Стипендии (строка 112);
Стипендии (счет 7020, строка 112);
13.
Расходы по запасам (строка 113);
Расходы по запасам (счет 7060, строка 114);
14.
Амортизация активов (строка 114);
Амортизация активов (счет 7110, строка 120);
15.
Прочие операционные расходы (строка 115);
Командировочные расходы (счет 7070, строка 115);
Коммунальные расходы (счет 7080, строка 116);
Арендные платежи (счет 7130, строка 117);
Содержание долгосрочных активов (счет 7090, строка 118);
Услуги связи (счет 7080, строка 119);
Обесценение активов (счет 7440, строка 121);
Прочие операционные расходы (счет 7050, 7120 и 7140, строка 122);
Расходы на обязательное социальное медицинское страхование (счет 7150, строка 123);
16.
Расходы по бюджетным выплатам (строка 120), сумма строк 121 и 122;
Расходы по бюджетным выплатам (счет 7200, строка 130);
17.
Пенсии и пособия (строка 121);
Пенсии и пособия (счет 7220, строка 131);
18.
Субсидии, трансферты (строка 122);
Субсидии (счет 7230, строка 132);
Целевые трансферты (счет 7210, строка 133);
Трансферты общего характера (счет 7240, строка 134);
Трансферты физическим лицам (счет 7210, строка 135);
Трансферты органам местного самоуправления (счет 7250, строка 136);
Прочие трансферты (счет 7270 строка 136-1);
19.
Расходы по управлению активами (строка 130);
Вознаграждения (счет 7310, строка 141);
Прочие расходы по управлению активами (счет 7320 и 7330 строка 142);
20.
Прочие расходы (строка 140);
Прочие расходы (счета 7450 и 7460, строка 150);
Расходы по уменьшению поступлений в бюджет (счет 7260, строка 137);
Расходы по контрольному счету наличности республиканского и местных бюджетов (счет 7470, строка 151), остаток после элиминирования;
21.
Элиминируются **
Расходы по контрольному счету наличности республиканского и местных бюджетов (счет 7470, строка 151);
22.
Выбытие долгосрочных активов (строка 210);
Выбытие долгосрочных активов (счета 6320 и 7420, строка 220);
23.
Курсовая разница (строка 220);
Курсовая разница (счета 6340 и 7430, строка 230);
24.
Прочие (строка 230);
Доля чистых прибылей или убытков по инвестициям, учитываемых по методу долевого участия (счета 6220 и 7320, строка 210);
Прочие (счета 6310, 6380, 7410 и 7480 строка 240);
Консолидированный отчет о движении денег (прямой метод)
I. Движение денежных средств от операционной деятельности
I. Движение денежных средств от операционной деятельности
1.
элиминируются
Текущей деятельности (строка 011);
Капитальных вложений (строка 012);
За счет внешних займов и связанных грантов (строка 013);
Трансферты (строка 014);
Субсидии (строка 015);
Прочие (строка 016);
2.
По поступлениям в бюджет (строка 010);
По поступлениям в бюджет (строка 071);
3.
Связанные гранты (строка 020);

Сыртқы қарыздар мен байланысты гранттар (017 жолы) сыртқы қарыздардан түсім сомасы "Қарыздарды алу" (610 жолы) жолына көшіріледі;
4.
Қайырымдылық көмектен түсетін ақша бойынша (030 жолы);
Қайырымдылық көмектен түсетін ақша бойынша (020 жолы);
5.
Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатудан (040 жолы);
Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатудан (030 жолы);
6.
Алынған сыйақылар (050 жолы);
Алынған сыйақылар (040 жолы);
7.
Уақытша орналастырылған ақша бойынша (060 жолы);
Уақытша орналастырылған ақша бойынша (050 жолы);
8.
Өзге түсімдер (070 жолы);
Өзге түсімдер (060 жолы);
9.
Жергілікті өзін-өзі басқару ақшасы бойынша (080 жолы);
Жергілікті өзін-өзі басқару ақшасы бойынша (070 жолы);
10.
Еңбекақы төлеу (110 жолы);
Еңбекақы төлеу (110 жолы);
11.
Зейнетақылар мен жәрдемақылар (120 жолы);
Зейнетақылар мен жәрдемақылар (120 жолы);
12.
Өнім берушілер мен мердігерлерге тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтер үшін (130 жолы);
Өнім берушілер мен мердігерлерге тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтер үшін (140 жолы);
Тауарлар мен қызметтер үшін берілген аванстар (150 жолы);
13.
Трансферттер, субсидиялар (140 жолы);
Трансферттер, субсидиялар (160 жолы);
14.
Сыйақылар төлеу (150 жолы);
Сыйақылар (170 жолы);
15.
Өзге төлемдер (160 жолы);
Салықтар мен бюджетке төленетін төлемдер (130 жолы);
Өзге төлемдер (190 жолы);
Республикалық және жергілікті бюджеттердің қолма-қол ақшаны текскру шоттары бойынша шығыстар (191 жолы), элимендірілгеннен кейінгі қалдықтар;
Қайтарылған бюджет түсімдер (192);
16.
Элимендіріледі**
Жыл соңында міндеттемелер қабылдауға арналған жоспарлы тағайындауларды жабу (180 жолы);
Республикалық және жергілікті бюджеттердің қолма-қол ақшаны текскру шоттары бойынша шығыстар (191 жолы);
II. Инвестициялық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
II. Инвестициялық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
17.
Ұзақ мерзiмдi активтердi сату (310 жолдары);
Ұзақ мерзiмдi активтердi сату (310 жолы);
18.
Бағалы қағаздар мен бақыланатын және басқа субъектiлердiң үлестерiн сату (320 жолы);
Бағалы қағаздарды сату (330 жолы);
Бақыланатын және басқа субъектiлердiң үлестерiн сату (320 жолы);
19.
Қарыздарды өтеу (330 жолы);
Қарыздарды өтеу (340 жолы);
20.
Өзгелер (340 жолы);
Өзгелер (350 жолы);
21.
Ұзақ мерзiмдi активтердi сатып алу (410 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтердi сатып алу (410 жолы);
22.
Бағалы қағаздар мен бақыланатын және басқа субъектiлердiң үлестерiн сатып алу (420 жолы);
Бақыланатын және басқа субъектiлердiң үлестерiн сатып алу (420 жолы);
Бағалы қағаздарды сатып алу (430 жолы);
23.
Квазимемлекеттiк сектор субъектiлерінiң жарғылық капиталын қалыптастыру және толтыру (430 жолы);
Квазимемлекеттiк сектор субъектiлерінiң жарғылық капиталын қалыптастыру және толтыру (440 жолы);
24.
Берiлген қарыздар (440 жолы);
Берiлген қарыздар (450 жолы);
25.
Өзгелер (450 жолы);
Өзгелер (460 жолы);
III. Қаржылық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
III. Қаржылық қызметтен түскен ақша қаражатының қозғалысы
26.
Қарыздарды алу (610 жолы);
Қарыздарды алу (610 жолы);
27.
Өзгелер (620 жолы);
Өзгелер (620 жолы);
28.
Қарыздарды өтеу (710 жолы);
Қарыздарды өтеу (710 жолы);
29.
Өзгелер (720 жолы);
Өзгелер (720 жолы);
30.
Таза бағамдық айырма (911 жолы);
Таза бағамдық айырма (911 жолы);
31.
Кезеңнiң басындағы ақша қаражаты (920 жолы);
Кезеңнiң басындағы ақша қаражаты (920 жолы);
Таза активтердің/капиталдың өзгерістері туралы шоғырландырылған есеп
1.
Есепті кезеңнің басындағы сальдо (010 жолы);
Есепті кезеңнің басындағы сальдо (010 жолы);
2.
Есеп саясатындағы өзгерістер және қателерді түзету (020 жолы);
Есеп саясатындағы өзгерістер және қателерді түзету (020 жолы);
3.
Қайта есептелген сальдо (030 жолы);
Қайта есептелген сальдо (030 жолы);
4.
Есепті кезеңдегі таза активтердегi /капиталдағы өзгерістер (040 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтерді қайта бағалауға резервтердің ұлғаюы (041 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтерді қайта бағалауға резервтердің азаюы (042 жолы);
Қолданыстағы сатуға арналған қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға резервтердің ұлғаюы (043 жолы);
Қолданыстағы сатуға арналған қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға резервтердің азаюы (044 жолы);
Өзге резервтер (045 жолы);
Шетелдік қызметті қайта есептеу бойынша айырбас бағамдардың айырмалары (046 жолы);
Таза активтердiң/капиталдың өзгерiстерi туралы есепте тікелей танылған қаржыландырулардың ұлғаюы (047 жолы);
Таза активтердiң/капиталдың өзгерiстерi туралы есепте тікелей танылған қаржыландырулардың азаюы (048 жолы);
5.
Есепті кезеңдегі қаржылық нәтиже (050 жолы);
Есепті кезеңдегі қаржылық нәтиже (050 жолы);
6.
Өткен кезеңнің басындағы сальдо (070 жолы);
Өткен кезеңнің басындағы сальдо (070 жолы);
7.
Есеп саясатындағы өзгерістер және қателерді түзету (080 жолы);
Есеп саясатындағы өзгерістер және қателерді түзету (080 жолы);
8.
Қайта есептелген сальдо (070 +/- 080 жолдары) (090 жолы);
Қайта есептелген сальдо (070 +/- 080 жолдары) (090 жолы)
Өткен кезеңдегі таза активтердегi /капиталдағы өзгерістер (100 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтерді қайта бағалауға резервтердің ұлғаюы (101 жолы);
Ұзақ мерзiмдi активтерді қайта бағалауға резервтердің азаюы (102 жолы);
Қолданыстағы сатуға арналған қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға резервтердің ұлғаюы (103 жолы);
Қолданыстағы сатуға арналған қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға резервтердің азаюы (104 жолы);
Өзге резервтер (105 жолы);
Шетелдік қызметті қайта есептеу бойынша айырбас бағамдардың айырмалары (106 жолы);
Таза активтердің/капиталдың өзгерістері туралы есепте тікелей танылған қаржыландырудың ұлғаюы (107 жолы);
Таза активтердің/капиталдың өзгерістері туралы есепте тікелей танылған қаржыландырудың азаюы (108 жолы);
10.
Өткен кезеңдегі қаржылық нәтиже (110 жолы);
Өткен кезеңдегі қаржылық нәтиже (110 жолы);
11.
Өткен кезеңнің аяғындағы сальдо (120 жолы);
Өткен кезеңнің аяғындағы сальдо (120 жолы);
12.
Жинақталға қаржылық нәтиже (4-баған);
Жинақталға қаржылық нәтиже (5-баған);
Ескертпе: ** республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шоғырландырылған қаржылық есептілікке кірмейтін шығыстар бойынша элимендірмейді.

За счет внешних займов и связанных грантов (строка 017), сумма поступлений по внешним займам переносится на строку "Получение займов" (строка 610);
4
По деньгам от благотворительной помощи (строка 030);
По деньгам от благотворительной помощи (строка 020);
5.
От реализации товаров, работ и услуг (строка 040);
От реализации товаров, работ и услуг (строка 030);
6.
Полученные вознаграждения (строка 050);
Полученные вознаграждения (строка 040);
7.
По деньгам временного размещения (строка 060);
По деньгам временного размещения (строка 050);
8.
Прочие поступления (строка 070);
Прочие поступления (строка 060);
9.
По деньгам местного самоуправления (строка 080);
По деньгам местного самоуправления (строка 070);
10.
Оплата труда (строки 110);
Оплата труда (строка 110);
11.
Пенсии и пособия (строка 120);
Пенсии и пособия (строка 120);
12.
Поставщикам и подрядчикам за товары и услуги (строка 130);
Поставщикам и подрядчикам за товары и услуги (строка 140);
Авансы, выданные за товары и услуги (строка 150);
13.
Трансферты, субсидии (строка 140);
Трансферты, субсидии (строка 160);
14.
Выплата вознаграждений (строка 150);
Вознаграждения (строка 170);
15.
Прочие платежи (строка 160);
Налоги и платежи в бюджет (строка 130);
Прочие платежи (строка 190);
Расходы по контрольному счету наличности республиканского и местных бюджетов (строка 191), остаток после элиминирования;
Возврат поступлений бюджета (192);
16.
Элиминируются **
Закрытие плановых назначений на принятие обязательств в конце года (строка 180);
Расходы по контрольному счету наличности республиканского и местных бюджетов (строка 191);
II. Движение денежных средств от инвестиционной деятельности
II. Движение денежных средств от инвестиционной деятельности
17.
Реализация долгосрочных активов (строка 310);
Реализация долгосрочных активов (строка 310);
18.
Реализация ценных бумаг и доли, контролируемых и других субъектов (строка 320);
Реализация ценных бумаг (строка 330); Реализация доли контролируемых и других субъектов (строка 320);
19.
Погашение займов (строка 330);
Погашение займов (строка 340);
20.
Прочие (строка 340);
Прочие (строка 350);
21.
Приобретение долгосрочных активов (строка 410);
Приобретение долгосрочных активов (строка 410);
22.
Приобретение ценных бумаг и доли, контролируемых и других субъектов (строка 420);
Приобретение доли контролируемых и других субъектов (строка 420);
Приобретение ценных бумаг (строка 430);
23.
Формирование и пополнение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (строка 430);
Формирование и пополнение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (строка 440);
24.
Выданные займы (строка 440);
Выданные займы (строка 450);
25.
Прочие (строка 450);
Прочие (строка 460);
III. Движение денежных средств от финансовой деятельности
III. Движение денежных средств от финансовой деятельности
26.
Получение займов (строка 610);
Получение займов (строка 610);
27.
Прочие (строка 620);
Прочие (строка 620);
28.
Погашение займов (строка 710);
Погашение займов (строка 710);
29.
Прочие (строка 720);
Прочие (строка 720);
30.
Чистая курсовая разница (строка 911)
Чистая курсовая разница (строка 911)
31.
Денежные средства на начало периода (строка 920)
Денежные средства на начало периода (строка 920)
Консолидированный отчет об изменениях чистых активов/капитала
1.
Сальдо на начало отчетного периода (строка 010);
Сальдо на начало отчетного периода (строка 010);
2.
Изменения в учетной политике и корректировка ошибок (строка 020);
Изменения в учетной политике и корректировка ошибок (строка 020);
3.
Пересчитанное сальдо (строка 030);
Пересчитанное сальдо (строка 030);
4.
Изменения в чистых активах/капитале за отчетный период (строка 040);
Увеличение резервов на переоценку долгосрочных активов (строка 041);
Уменьшение резервов на переоценку долгосрочных активов (строка 042);
Увеличение резервов на переоценку финансовых инвестиций, имеющихся в наличии для продажи (строка 043);
Уменьшение резервов на переоценку финансовых инвестиций, имеющихся в наличии для продажи (строка 044);
Прочие резервы (строка 045);
Разницы обменных курсов по пересчету зарубежной деятельности (строка 046);
Увеличение финансирования, признанное напрямую в Отчете об изменениях чистых активов/капитала (строка 047);
Уменьшение финансирования, признанное напрямую в Отчет об изменениях чистых активов/капитала (строка 048);
5.
Финансовый результат за отчетный период (строка 050);
Финансовый результат за отчетный период (строка 050);
6.
Сальдо на начало прошлого периода (строка 070);
Сальдо на начало прошлого периода (строка 070);
7.
Изменения в учетной политике и корректировка ошибок (строка 080);
Изменения в учетной политике и корректировка ошибок (строка 080);
8.
Пересчитанное сальдо (строки 070 +/- 080) (строка 090);
Пересчитанное сальдо (строки 070 +/- 080) (строка 090);
9.
Изменения в чистых активах/капитале за прошлый период (строка 100);
Увеличение резервов на переоценку долгосрочных активов (строка 101);
Уменьшение резервов на переоценку долгосрочных активов (строка 102);
Увеличение резервов на переоценку финансовых инвестиций, имеющихся в наличии для продажи (строка 103);
Уменьшение резервов на переоценку финансовых инвестиций, имеющихся в наличии для продажи (строка 104);
Прочие резервы (строка 105);
Разницы обменных курсов по пересчету зарубежной деятельности (строка 106);
Увеличение финансирования, признанное напрямую в Отчете об изменениях чистых активов/капитала (строка 107);
Уменьшение финансирования, признанное напрямую в Отчете об изменениях чистых активов/капитала (строка 108);
10.
Финансовый результат за прошлый период (строка 110);
Финансовый результат за прошлый период (строка 110);
11.
Сальдо на конец прошлого периода (строка 120)
Сальдо на конец прошлого периода (строка 120)
12.
Накопленный финансовый результат (графа 4)
Накопленный финансовый результат (графа 5);
Примечание: **не элиминируется по расходам администраторов республиканских бюджетных программ, не включенных в консолидированную финансовую отчетность.