"Жануарлар дүниесі объектілерін алып қою лимиттерін 2020 жылғы 1 шілдеден бастап 2021 жылғы 1 шілдеге дейін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, Геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 133 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 224 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 21231 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
"Жануарлар дүниесі объектілерін алып қою лимиттерін 2020 жылғы 1 шілдеден 2021 жылғы 1 шілдеге дейін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, Геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 133 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20844 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2020 жылғы 1 шілдеден бастап 2021 жылғы 1 шілдеге дейінгі аралықта алып қою лимиттері осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген балық шаруашылығы су айдындарында балық және басқа су жануарларын 2020 жылғы 1 шілдеден бастап 2021 жылғы 1 шілдеге дейінгі аралықта аулаудың лимиттері осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрінің
2020 жылғы 17 қыркүйегі
№ 224 Бұйрығына
қосымша

О внесении изменений в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 5 июня 2020 года № 133 "Об утверждении лимитов изъятия объектов животного мира с 1 июля 2020 года по 1 июля 2021 года"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 17 сентября 2020 года № 224. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2020 года № 21231
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 5 июня 2020 года № 133 "Об утверждении лимитов изъятия объектов животного мира с 1 июля 2020 года по 1 июля 2021 года" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20844, опубликован 16 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
лимиты изъятия объектов животного мира с 1 июля 2020 года по 1 июля 2021 года, за исключением рыб и других водных животных, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 1 июля 2020 года по 1 июля 2021 года, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
Приложение 1 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 17 сентября 2020 года № 224
Приложение 1 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 5 июня 2020 года № 133