"Биоотын өндірісі бойынша өндірістік қуаттардың шекті көлемдерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 4-6/701 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 290 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 21234 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Биоотын өндірісі бойынша өндірістік қуаттардың шекті көлемдерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 4-6/701 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11991 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен айқындалған биоотын өндірісі бойынша өндірістік қуаттардың шекті көлемдері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі С. Омаров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Индустия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 16 қыркүйегі
№ 290 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 4-6/701 бұйрығына қосымша
Биоотын өндірісі бойынша өндірістік қуаттардың шекті көлемдері
Атауы
жылдар бойынша
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Биоотын, миллион литр

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 4-6/701 "Об определении предельных объемов производственных мощностей по производству биотоплива"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 сентября 2020 года № 290. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2020 года № 21234
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 4-6/701 "Об определении предельных объемов производственных мощностей по производству биотоплива" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11991, опубликован 14 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
предельные объемы производственных мощностей по производству биотоплива, определенные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 16 сентября 2020 года № 290
Приложение к приказу
Исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2015 года № 4-6/701
Предельные объемы производственных мощностей по производству биотоплива
Наименование
по годам
2021 год
2022 год
2023 год
2024 год
2025 год
Биотопливо, миллион литров