"Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу және "Ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 204 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 420 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 21301 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу және "Ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 204 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15173 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 5 маусымда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу және "Ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларында:
3-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) ЖОО-ға күндізгі оқу бөліміне ақылы негізде қабылдау үшін ҰБТ нәтижесі бойынша шекті балл алмаған, ҰБТ нәтижелері жойылған, бейінді пәндер комбинациясы сәйкес келмейтін ҰБТ нәтижелері бар тұлғаларды күнтізбелік жылы ақылы негізде одан әрі қабылдау үшін;";
9-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) "Қазақстан Республикасының Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі Кодексінің 7-бабының 31) тармақшасына сәйкес бекітілген нысан бойынша медициналық анықтаманы.
Белгілі бір аумақта шектеу іс-шараларын жүзеге асырған, төтенше жағдай енгізілген, әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайларда осы Қағидалардың 4-тармағының 3), 4) және 5) тармақшаларында көзделген адамдар осы іс-шаралардың алынып тасталуына қарай тікелей білім беру ұйымдарына медициналық анықтаманы ұсынады;";
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. ҰБТ-ға 4 сағат беріледі.
Қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсушілер үшін ҰБТ-ға 2 сағат беріледі.";
29-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰБТ аяқталғаннан кейін күнтізбелік жылдың 15 тамызына дейін Ұлттық тестілеу орталығы тестілеу кезіндегі бейнебақылау жазбаларын қарауды жүзеге асырады.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 2 мая 2017 года № 204 "Об утверждении Правил проведения единого национального тестирования и оказания государственных услуг "Выдача сертификата о сдаче единого национального тестирования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 сентября 2020 года № 420. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2020 года № 21301
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 2 мая 2017 года № 204 "Об утверждении Правил проведения единого национального тестирования и оказания государственных услуг "Выдача сертификата о сдаче единого национального тестирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15173, опубликован 5 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в Правилах проведения единого национального тестирования и оказания государственных услуг "Выдача сертификата о сдаче единого национального тестирования" утвержденных указанным приказом:
подпункт 6) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"6) лиц, зачисленных в ВУЗы по очной форме обучения на платной основе, не набравшие пороговый балл по результатам ЕНТ, с результатами ЕНТ с несоответствующими комбинациями профильных предметов, с аннулированными результатами ЕНТ для дальнейшего зачисления в ВУЗ на платной основе в календарном году;";
подпункт 5) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"5) медицинскую справку по форме утвержденную согласно подпункту 31) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения Республики Казахстан".
В случаях осуществления ограничительных мероприятий, введения чрезвычайного положения, возникновения чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера на определенной территории, лица предусмотренные подпунктами 3), 4) и 5) пункта 4 настоящих Правил предоставляют непосредственно в организации образования медицинскую справку по мере снятия данных мероприятий;";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. На ЕНТ отводится 4 часа.
Для поступающих по образовательным программам, предусматривающим сокращенные сроки обучения, на ЕНТ отводится 2 часа.";
часть вторую пункта 29 изложить в следующей редакции:
"После завершения ЕНТ до 15 августа календарного года Национальный центр тестирования осуществляет просмотр записей видеонаблюдения тестирования.";

33-тармақ мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) тестілеу процесін бейнебақылау жазбаларының сақталуы мен толықтығын, сондай-ақ бейнежазбалардың түсірілуін қамтамасыз етеді.";
37-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"37. Тестілеуге кіргізу барысында бөгде адам анықталған жағдайда Министрлік өкілі осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тестілеуге жіберу барысында бөгде тұлғаны анықтау актісін жасайды, түсуші осы тестілеуге кіргізілмейді.";
49-тармақ мынадай мынадай редакцияда жазылсын:
"49. ҰБТ-ны өткізу барысында түсушіге рұқсат етілмейді:
аудиториядан дәліз кезекшісінің міндетін атқаратын Министрлік өкілінің, рұқсатынсыз және алып жүруінсіз шығуға;
сөйлесуге;
орын ауыстыруға;
тестілеу материалдарымен алмасуға;
тестілеу материалдарын аудиториядан шығаруға;
ғимаратқа және аудиторияға оқулықтар мен әдістемелік әдебиеттерді, калькулятор, фотоаппарат, ақпараттарды тасымалдау функциясымен жабдықталған кез келген ұялы байланыс құралдарын (пейджер, ұялы телефондар, планшеттер, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуктер, плейерлер, модемдер (мобильді роутерлер), радио-электрондық байланыстың барлық түрлері, оның ішінде (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт сағаттар, сымды және сымсыз құлаққаптар және тағы басқалар), шпаргалкаларды алып кіруіне және қолдануына;
тестілеу материалдарын (жауап парағы мен кітапшалар) умаждауға, корректор сұйықтығын қолдануға, беттерді жыртуға;
жауап парағының бояуға қарастырылмаған секторларын бояу (жауап парағының нөмірі) арқылы бүлдіруге;
қауіпсіздік жүйесін әдейі бүлдіруіне.
Бұл ретте аудиториядағы калькуляторларды пайдалануға жол беріледі.";
51-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"51. Тестілеу өткізу барысында рұқсаттама мен рұқсаттама түбіртегін қайта салыстыру кезінде бөгде тұлға анықталған жағдайда, Министрлік өкілі осы Қағидаларға 14-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Тестілеу барысында бөгде тұлғаның анықталуы туралы акт жасайды.";
63-15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"63-15. Электрондық форматтағы ҰБТ-ны өткізу барысында түсушіге:
компьютерлік сыныптан дәліз кезекшісінің функциясын атқаратын Министрлік өкілінің рұқсатынсыз және алып жүруінсіз шығуға;
сөйлесуге, орын ауыстыруға;
тестілеу материалдарымен алмасуға;
тестілеу материалдарын компьютерлік сыныптан шығаруға;
ғимаратқа және компьютерлік сыныпқа оқулықтар мен әдістемелік әдебиеттерді, калькулятор, фотоаппарат, ақпараттарды тасымалдау функциясымен жабдықталған кез келген ұялы байланыс құралдарын (пейджер, ұялы телефондар, планшеттер, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуктер, плейерлер, модемдер (мобильді роутерлер), радио-электрондық байланыстың барлық түрлері, оның ішінде (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт сағаттар, сымды және сымсыз құлаққаптар және тағы басқалар), шпаргалкаларды алып кіруіне және қолдануына рұқсат етілмейді.
Бұл ретте компьютер сыныбындағы калькуляторларды пайдалануға рұқсат етіледі.";
Қағидаларға 6-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

пункт 33 дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) обеспечивает сохранность и полноту записей видеонаблюдения процесса тестирования, а также выгрузку видеозаписей.";
пункт 37 изложить в следующей редакции:
"37. При выявлении подставного лица в ходе запуска на тестирование представителем Министерства составляется Акт выявления подставного лица в ходе запуска на тестирование по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам, поступающий на данное тестирование не допускается.";
пункт 49 изложить в следующей редакции:
"49. При проведении ЕНТ, поступающему не допускается:
выходить из аудитории без разрешения и сопровождения представителя Министерства, выполняющего функции дежурного по коридору;
переговариваться;
пересаживаться с места на место;
обмениваться материалами тестирования;
выносить материалы тестирования из аудитории;
заносить в здание и аудиторию, иметь в наличии, использовать учебники и методическую литературу, калькулятор, фотоаппарат, любые мобильные средства связи с функциями переноса информации (пейджер, сотовые телефоны, планшеты, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуки, плейеры, модемы (мобильные роутеры), использовать любые виды радио-электронной связи (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт часы, наушники проводные и беспроводные и прочее), шпаргалки;
осуществлять порчу материалов тестирования (листов ответов и книжек) путем их смятия, использования корректирующей жидкости, отрыва страниц;
закрашивание секторов, не предусмотренных для этого (номер листа ответов).
намеренную порчу системы безопасности.
При этом допускается пользование калькуляторами, находящихся в аудитории.";
пункт 51 изложить в следующей редакции:
"51. При выявлении подставного лица путем повторного сличения корешка и пропуска в ходе проведения тестирования, представителем Министерства составляется Акт выявления подставного лица в ходе проведения тестирования по форме, согласно приложению 14 к настоящим Правилам.";
пункт 63-15 изложить в следующей редакции:
"63-15. При проведении ЕНТ в электронном формате поступающему не допускается:
выходить из компьютерного класса без разрешения и сопровождения представителя Министерства, выполняющего функции дежурного по коридору;
переговариваться, пересаживаться с места на место;
обмениваться материалами тестирования;
выносить из компьютерного класса материалы тестирования;
заносить в компьютерный класс и использовать шпаргалки, учебники и методическую литературу, калькулятор, фотоаппарат, мобильные средства связи (пейджер, сотовые телефоны, планшеты, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуки, плейеры, модемы (мобильные роутеры), использовать любые виды радио-электронной связи (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт часы, наушники проводные и беспроводные и прочее).
При этом допускается пользование калькуляторами, находящихся в компьютерном классе.";
приложение 6 к Правилам изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 28 қыркүйегі
№ 420 бұйрығына
қосымша
Ұлттық бірыңғай тестілеуді
өткізу және "Ұлттық бірыңғай
тестілеу тапсырғаны туралы
сертификат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
қағидаларына
6-қосымша
нысан
Ұлттық бірыңғай тестілеу өткізу пункті/Базалық жоғары оқу орны_________________________
РҰҚСАТТАМА
Тестіленушінің жеке коды:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/Туған күні
Мөр орны
Білім беру бағдарламалары тобының коды:
Тестілеу тапсыру тілі:
Пәндері:
1)
2)
3)
4)
5)
Тестілеу күні:
Басталу уақыты:
Лек:
Өткізу орны:
Мекен-жайы:
Ғимарат: Аудитория:
Білім беру ұйымы басшысы/Желілік жоғары оқу орны қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы:: _________________________________
(қолы) (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда))
Тестілеу нәтижелері Ұлттық тестілеу орталығының www. tes tcen ter. kz сайтында жарияланады
Түсушіге жадынама:
Түсушіде өзімен бірге тестілеуге кіру рұқсаттамасы және жеке басын куәландыратын құжаттың түпнұсқасы (жеке куәлік немесе паспорт) болуы қажет. Жасы 16-ға толмаған және жеке басын куәландыратын құжаты жоқ түсуші мектепті ағымдағы жылы бітіргені туралы фотосуреті бар анықтама береді. Құжаттардың біреуі болмаған жағдайда түсуші тестілеуге жіберілмейді.
Түсушіге ғимаратқа төмендегі тыйым салынған заттарды: ақпараттарды тасымалдау функциясымен жабдықталған ұялы байланыстар, оның ішінде пейджер, ұялы телефондар, планшеттер, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуктер, плейерлер, модемдер (мобильді роутерлер), радио-электрондық байланыстың барлық түрлері, оның ішінде (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт сағаттар, сымды және сымсыз құлаққаптар және тағы басқаларды алып кіруіне рұқсат етілмейді.
Түсушіге рұқсат берілмейді:

2. Департаменту высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение к приказу
Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 28 сентября 2020 года № 420
Приложение 6 к Правилам
проведения единого
национального тестирования
и оказания государственных
услуг "Выдача сертификата о
сдаче единого национального тестирования"
форма
Пункт проведения Единого национального тестирования / Базовое высшее учебное заведение
_________________________________
ПРОПУСК
Индивидуальный код тестируемого
Ф.И.О. (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер/Дата рождения
Место печати
Код группы образовательной программы
Язык сдачи тестирования:
Предметы:
1)
2)
3)
4)
5)
Дата тестирования:
Время начала:
Поток:
Место проведения:
Адрес:
Корпус: Аудитория:
Руководитель организаций образования / Ответственный секретарь приемной комиссии линейного высшего учебного заведения
__________________________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии))
Результаты тестирования будут опубликованы на сайте Национального центра тестирования www.​tes​tcen​ter.​kz
Памятка поступающему:
Поступающий должен иметь при себе пропуск на тестирование и оригинал документа, удостоверяющего личность (удостоверение личности или паспорт). Поступающий, который не достиг шестнадцати лет и не имеет документ, удостоверяющий личность, представляет справку с фотографией об окончании школы в текущем году. При отсутствии одного из документов поступающий не допускается на тестирование.
Поступающий не допускается в здание при наличии следующих запрещенных предметов: мобильные связи, оснащенные функцией передачи информации, в том числе пейджер, мобильные телефоны, планшеты, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон), ноутбуки, плейеры, модемы (мобильные роутеры), все виды радио-электронной связи, в том числе Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт-часы, проводные и беспроводные наушники и так далее.
Поступающему не допускается:

1) аудиториядан дәліз кезекшісінің міндетін атқаратын Министрлік өкілінің рұқсатынсыз және алып жүруінсіз шығуға;
2) сөйлесуге, орын ауыстыруға;
3) аудиториядағы немесе компьютер класындағы калькуляторларды есептемегенде, анықтамалық әдебиеттерді (Менделеев және тұздардың ерігіштігі кестесінен басқасын), электрондық жазба кітапшаларын, түзету сұйықтығын және мобильдік байланыс құралдарын пайдалануға;
4) тестілеу материалдарымен алмасуға;
5) тестілеу материалдарын аудиториядан шығаруға;
6) тестілеу материалдарын (жауап парағы мен кітапшалар) умаждау арқылы бүлдіруге;
7) корректор сұйықтығын қолдануға, беттерді жыртуға, бояу қарастырылмаған секторларды (жауап парағының нөмірі) бояуға.
Түсуші осы Қағидаларды бұзған жағдайда, Министрлік өкілі акт жасай отырып түсушіні тестілеуге кіргізбейді және (немесе) аудиториядан шығарады, түсушінің тестілеу нәтижелері жойылады. Түсуші сол тестілеуге және ағымдағы жылы тестілеуге жіберілмейді.
Мен жадынамамен таныстым және наразылық білдірмеймін.
Рұқсаттамадағы мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Түсушінің қолы
__________________________________
Кесу сызығы
Ұлттықбірыңғайтестілеуөткізупункті/Базалықжоғарыоқуорны _________________________
РҰҚСАТТАМАТҮБІРТЕГІ
Тестіленушініңжекекоды:
Т.А.Ә. (барболғанжағдайда)
Жекесәйкестендірунөмірі/Туғанкүні
Мөрорны
Білім беру бағдарламалары тобының коды:
Тестілеу тапсыру тілі:
Пәндері:
1)
2)
3)
4)
5)
Тестілеу күні:
Басталу уақыты:
Лек:
Өткізу орны:
Мекен-жайы:
Ғимарат: Аудитория:
Білім беру ұйымы басшысы/Желілік жоғары оқу орны қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы: ________________________________
(қолы) (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда))
Тестілеу нәтижелері Ұлттық тестілеу орталығының www. tes tcen ter. kz сайтында жарияланады
Түсушіге жадынама:
Түсушіде өзімен бірге тестілеуге кіру рұқсаттамасы және жеке басын куәландыратын құжаттың түпнұсқасы (жеке куәлік немесе паспорт) болуы қажет. Жасы 16-ға толмаған және жеке басын куәландыратын құжаты жоқ түсуші мектепті ағымдағы жылы бітіргені туралы фотосуреті бар анықтама береді. Құжаттардың біреуі болмаған жағдайда түсуші тестілеуге жіберілмейді.
Түсушіге ғимаратқа төмендегі тыйым салынған заттарды: ақпараттарды тасымалдау функциясымен жабдықталған ұялы байланыстар, оның ішінде пейджер, ұялы телефондар, планшеттер, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон)), ноутбуктер, плейерлер, модемдер (мобильді роутерлер), радио-электрондық байланыстың барлық түрлері, оның ішінде (Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт сағаттар, сымды және сымсыз құлаққаптар және тағы басқаларды алып кіруіне рұқсат етілмейді.
Түсушіге рұқсат берілмейді:

1) выходить из аудитории без разрешения и сопровождения представителя Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - Министерства), выполняющего функции дежурного по коридору;
2) переговариваться и пересаживаться с места на место;
3) пользоваться, калькулятором, за исключением, находящихся в аудитории или в компьютерном классе, справочной литературой (кроме таблицы Менделеева и таблицы растворимости солей), электронными записными книжками, корректирующими жидкостями и средствами мобильной связи и другими электронными устройствами;
4) обмениваться материалами тестирования;
5) выносить материалы тестирования из аудитории;
6) осуществлять порчу материалов тестирования (листов ответов и книжек) путем их смятия;
7) использовать корректирующую жидкость, отрывать страницы, закрашивать сектора, не предусмотренные для этого (номер листа ответов).
В случае нарушения поступающим настоящих Правил, представителем Министерства с составлением акта не допускает и (или) исключает поступающего из аудитории, результаты тестирования поступающего аннулируются. Поступающий не допускается к тому же тестированию и к тестированию в текущем году.
Я ознакомлен с памяткой и претензий не имею. Подтверждаю, что данные на пропуске правильны.
Подпись поступающего
______________________________
Линия отреза
Пункт проведения Единого национального тестирования / Базовое высшее учебное заведение
__________________________
КОРЕШОК ПРОПУСКА
Индивидуальный код тестируемого
Ф.И.О. (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер/Дата рождения
Место печати
Код группы образовательной программы
Язык сдачи тестирования:
Предметы:
1)
2)
3)
4)
5)
Дата тестирования:
Время начала:
Поток:
Место проведения:
Адрес:
Корпус: Аудитория:
Руководитель организаций образования / Ответственный секретарь приемной комиссии линейного высшего учебного заведения
__________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии))
Результаты тестирования будут опубликованы на сайте Национального центра тестирования www.​tes​tcen​ter.​kz
Памятка поступающему:
Поступающий должен иметь при себе пропуск на тестирование и оригинал документа, удостоверяющего личность (удостоверение личности или паспорт). Поступающий, который не достиг шестнадцати лет и не имеет документ, удостоверяющий личность, представляет справку с фотографией об окончании школы в текущем году. При отсутствии одного из документов поступающий не допускается на тестирование.
Поступающий не допускается в здание при наличии следующих запрещенных предметов: мобильные связи, оснащенные функцией передачи информации, в том числе пейджер, мобильные телефоны, планшеты, iPad (Айпад), iPod (Айпод), SmartPhone (Смартфон), ноутбуки, плейеры, модемы (мобильные роутеры), все виды радио-электронной связи, в том числе Wi-Fi (Вай-фай), Bluetooth (Блютуз), Dect (Дект), 3G (3 Джи), 4G (4 Джи), 5G (5 Джи), смарт-часы, проводные и беспроводные наушники и так далее.
Поступающему не допускается: