Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты беру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № ҚР ДСМ-182/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 қарашада № 21606 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі Кодексінің 48-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты беру нысаны бекітілсін.
2. "Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты беру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 181 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10866 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 4 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-182/2020 бұйрығына
қосымша
Нысан
20___ жылғы _________________ жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпарат

Об утверждении формы предоставления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-182/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 ноября 2020 года № 21606.
В соответствии с пунктом 3 статьи 48 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму предоставления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите согласно приложению к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 181 "Об утверждении формы предоставления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10866, опубликован 1 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Комитету контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликавания;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 ноября 2020 года
№ ҚР ДСМ-182/2020
Форма
Информация о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите за ___________20___ год

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.04.2023 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ р/с
Аудиттелетін субъекті туралы жалпы ақпарат (объекті мен субъектінің деректемелері және атауы)
Санитариялық-эпидемиологиялық аудитті жүргізу үшін негіз (өтініш және шарт)
Аудиттелетін субъектіні (объектіні) тексеру, арнайы зерттеулер, оның қызметкерлеріне сауалнама жүргізу нәтижелері
Объектінің санитариялық-эпидемиологиялық жай-күйін жақсарту жөніндегі ұсынымдардың тізбесі
Аудиттелетін субъектінің (объектінің) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актідлер талаптарына сәкестігі (сәйкес еместігі) туралы қорытынды
1
2
3
4
5
6
_______________________________________________________________
(Басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
__________________________________________________________________________
(Ақпаратты жасауға жауапты адамның тегі, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Жасалған күні 20 ___ жылғы "__" _____
Ескертпе. Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік электрондық тізіліміне енгізілген аудиторлар жыл сайын есепті жылдан кейін оныншы қаңтарға қарай халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне тапсырады.

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 05.04.2023 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Общая информация об аудируемом субъекте (реквизиты и наименование объекта и субъекта)
Основание для проведения санитарно-эпидемиологического аудита (заявление и договор)
Результаты проверки аудируемого субъекта (объекта), специальных исследований, опроса его сотрудников
Перечень рекомендаций по улучшению санитарно-эпидемиологического состояния объекта
Выводы о соответствии (не соответствии) аудируемого субъекта (объекта) требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
1
2
3
4
5
6
___________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) руководителя)
___________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) лица,
ответственного за составление информации)
Дата составления "__" ____ 20 ___ год
Примечание. Информация о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите предоставляется аудиторами, включенными в государственный электронный реестр разрешений и уведомлений, ежегодно к десятому января после отчетного года в территориальное подразделение ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения.