Салалық көтермелеу жүйесі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № ҚР ДСМ-216/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 21702 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі Кодексі 7-бабының 36) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған салалық көтермелеу жүйесі қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Персоналды басқару департаменті Қазақстан Республикасының заңнамаcында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің аппарат басшысына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.03.2021 № ҚР ДСМ-22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 30 қарашасы
№ ҚР ДСМ-216/2020
бұйрықпен бекітілген
Салалық көтермелеу жүйесі қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Cалалық көтермелеу жүйесі қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі Кодексі 7-бабының 36) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін кейбір мемлекеттік органдардың ведомствалық наградалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 1539 қаулысына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) ведомстволық наградаларымен наградтау нысанында денсаулық сақтау қызметкерлерін салалық көтермелеу тәртібін айқындайды.

Об утверждении правил отраслевой системы поощрения
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-216/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2020 года № 21702.
В редакции от: 15.03.2021
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 07.12.2020
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-216/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2020 года № 21702
Об утверждении правил отраслевой системы поощрения
В соответствии с подпунктом 36) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые правила отраслевой системы поощрения.
2. Департаменту управления персоналом Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридической департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 15.03.2021 № ҚР ДСМ-22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Утверждены приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 ноября 2020 года
№ ҚР ДСМ-216/2020
Правила отраслевой системы поощрения
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие правила отраслевой системы поощрения (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 36) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2011 года№ 1539 "О ведомственных наградах некоторых государственных органов, входящих в состав Правительства Республики Казахстан" определяют порядок отраслевого поощрения работников здравоохранения в форме награждения ведомственными наградами Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – Министерство).

2-тарау. Салалық көтермелеу тәртібі
2. Денсаулық сақтау қызметкерлерін ведомстволық наградалармен наградтау нысанында көтермелеу азаматтардың денсаулығын сақтау ісінде көпжылдық және жемісті еңбегі, сондай-ақ медицина ғылымы мен білімін дамытуға қосқан зор үлесі үшін Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау мемлекеттік, жеке және ведомстволық (Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарының (бұдан әрі - ҰҚО), Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарының жүйелері (бұдан әрі - ІІО), Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі (бұдан әрі - Қорғанысмині), Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі (бұдан әрі - ТЖМ), Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы, медициналық ұйымдар, "University medical center" корпоративтік қорының қызметкерлері (бұдан әрі – денсаулық сақтау қызметкерлері) наградталады.
3. Денсаулық сақтау қызметкерлерін ведомстволық наградалармен (төсбелгілер) наградтау түрінде салалық көтермелеу қызметтік міндеттерін үлгілі орындағаны, шығармашылық белсенділігі, мінсіз қызметі, еңбек қызметіндегі басқа да жетістіктері және өзге де сіңірген еңбегі үшін жүзеге асырылады.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ведомстволық наградалары "Денсаулық сақтау ісіне қосқан үлесі үшін", "Денсаулық сақтау ісінің үздігі" (бұдан әрі - төсбелгілер), "Еңбек ардагері" медалі болып табылады.
5. Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері және зейнеткерлік жасқа жеткен, жалпы 40 жылдан астам, соның ішінде денсаулық сақтау саласында кемінде 10 жыл жұмыс өтілі бар, сондай-ақ еңбек қызметінде ең жоғарғы нәтижелерге қол жеткізген адамдар "Еңбек ардагері" медалімен наградталады.
6. Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлерін көтермелеу туралы ұсынымдар Ұлттық мереке – "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні" және кәсіби мереке – "Медицина қызметкері күні", сондай-ақ өзге де мерекелер мен мерейтой күндерін мерекелеу жағдайы бойынша қаралады.
7. Министрліктің Персоналды басқару қызметі Наградалар жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – Комиссия) қарауына марапаттау материалдарын дайындауды жүзеге асырады.
8. Комиссия денсаулық сақтау қызметкерлерін көтермелеудің объективті тәсілін қамтамасыз ету үшін тұрақты негізде құрылады. Комиссия құрамы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің бұйрығымен бекітіледі.
9. Комиссия ведомствалық наградалармен наградтау (айыру) туралы ұсыным енгізілген сәттен бастап, бір ай ішінде шешімді алқалы ашық дауыс берумен арқылы қабылдайды. Егер оған Комиссия мүшелері дауыстарының жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, шешім қабылданды деп есептеледі. Комиссияның шешімдері хаттамамен ресімделеді. Дауыстар тең болған жағдайда Комиссия төрағасы дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.

Глава 2. Порядок отраслевого поощрения
2. Поощрение работников здравоохранения в форме награждения ведомственными наградами осуществляется в отношении работников здравоохранения Республики Казахстан, государственных, частных и ведомственных (системы органов национальной безопасности Республики Казахстан (далее - ОНБ), органов внутренних дел Республики Казахстан (далее - ОВД), Министерства обороны Республики Казахстан (далее - МО), Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее-МЧС), Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан) медицинских организаций, работников Корпоративного фонда "University medical center", (далее – работники здравоохранения) за многолетний и плодотворный труд в области охраны здоровья граждан, а также за большой вклад в развитие медицинской науки и образования.
3. Отраслевое поощрение работников здравоохранения в виде награждения ведомственными наградами (нагрудные знаки) осуществляется за образцовое исполнение служебных обязанностей, творческую активность, безупречную службу, другие достижения в трудовой деятельности и иные заслуги.
4. Ведомственными наградами Министерства здравоохранения Республики Казахстан являются нагрудные знаки "Денсаулық сақтау ісіне қосқан үлесі үшін", "Денсаулық сақтау ісінің үздігі" (далее - нагрудные знаки), медаль "Еңбек ардагері".
5. Работники системы здравоохранения и лица, достигшие пенсионного возраста, имеющие общий стаж работы более 40 лет, из них не менее 10 лет в отрасли здравоохранения, а также достигшие наивысших результатов в трудовой деятельности награждаются медалью "Еңбек ардагері".
6. Представления о поощрении работников здравоохранения рассматриваются по случаю празднования Национального праздника – "День Независимости Республики Казахстан" и профессионального праздника – "День медицинского работника", а также иных праздников и юбилейных дат.
7. Служба управления персоналом Министерства осуществляет подготовку наградных материалов к рассмотрению Комиссии по наградам (далее – Комиссия).
8. Комиссия создается на постоянной основе для обеспечения объективного подхода к поощрению работников здравоохранения. Состав Комиссии, утверждается приказом Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
9. Комиссия принимает решение коллегиально открытым голосованием в течение месяца с момента внесения представления о награждении (лишении) ведомственными наградами. Решение считается принятым, если за кандидата проголосовало большинство от общего числа членов Комиссии. Решения Комиссии оформляются протоколом. В случае равенства голосов, принятым считается решение, за которое проголосовал председатель Комиссии.

10. Комиссия мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) ведомстволық наградалармен наградтау (ведомствалық наградалардан айыру) туралы ұсынымды қанағаттандыруды ұсыну;
2) ведомстволық наградалармен наградтау туралы ұсынымнан бас тартуды ұсыну;
3) ведомстволық наградалармен наградтау туралы ұсынысты толық ресімдеу үшін кері қайтару.
11. Комиссияның ұсынымдары шешім қабылдау үшін Министрге жіберіледі.
12. Әрбір наградтталушыға ведомствалық наградаларды табыстаумен бір уақытта Министрліктің уәкілетті адамы қол қойған және гербтік мөрмен куәландырылған тиісті куәлік беріледі.
13. Денсаулық сақтау ұйымдарының персоналды басқару қызметтері еңбек кітапшасына және қызметтік тізімге наградтау туралы жазбаны енгізеді.
14. Ведомстволық наградалармен одан әрі наградтау 5 (бес) жылдан ерте емес жүргізіледі. Сол бір наградамен қайта наградтауға жол берілмейді.
15. Жоғалған немесе бүлінген жағдайда наградалардың телнұсқалары берілмейді.
Наградтау туралы куәліктің телнұсқасы "телнұсқа" деген сөз қойылып, қолданыстағы үлгідегі бланкілерде жазып беріледі.
16. Комиссияның қарауына ведомстволық наградалардан айыру туралы мәселені енгізу үшін:
1) лауазымдық міндеттерін орындамағаны немесе тиісінше орындамағаны үшін не олардың өздерінің лауазымдық өкілеттіктерін асыра пайдаланғаны үщін азаматтық-құқықтық, тәртіптік, әкімшілік, қылмыстық жауаптылыққа тартылуы;
2) соттың заңды күшіне енген айыптау үкімінің болуы негіз болып табылады.
17. Ведомстволық наградалардан айыру туралы мәселені шешу үшін Персоналды басқару қызметіне мынадай құжаттар ұсынылады:
1) айыру туралы ұсыным;
2) мемлекеттік органдардың беделін түсіретін теріс қылық жасағаны, қызметтік борышын өрескел бұзғаны үшін жұмыстан шығарылғаны туралы бұйрықтың көшірмесі немесе соттың заңды күшіне енген айыптау үкімінің көшірмесі.
18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің шешімінің негізінде азаматтардың денсаулығын сақтау ісіне қосқан жеке үлесі үшін, денсаулық сақтау саласындағы белсенді қоғамдық қызметі үшін "Құрмет грамотасы" (бұдан әрі - "Құрмет грамотасы") және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің алғысы (бұдан әрі - "Алғыс") наградтау нысанында денсаулық сақтау қызметкерлерін салалық көтермелеу жүзеге асырылады.
19. "Құрмет грамотасымен" наградтау үшін:
1) елдің денсаулық сақтау саласын дамытуға қосқан жеке үлесі;
2) аса маңызды және күрделі тапсырмаларды орындағаны;
3) елдің қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны;
4) денсаулық сақтау жүйесінде кемінде 3 жыл жұмыс өтілінің болуы;

10. Комиссия принимает одно из следующих решений:
1) рекомендовать удовлетворить представление о награждении ведомственными наградами (лишении ведомственными наградами);
2) рекомендовать отклонить представление о награждении ведомственными наградами (лишении ведомственными наградами);
3) вернуть представление о награждении ведомственными наградами (лишении ведомственными наградами) для дооформления материалов.
11. Рекомендации Комиссии направляются Министру для принятия решения.
12. Каждому награжденному одновременно с вручением ведомственных наград выдается соответствующее удостоверение, подписанное уполномоченным лицом Министерства и заверенное гербовой печатью.
13. Службы управления персоналом организаций здравоохранения вносят в трудовую книжку и послужной список запись о награждении.
14. Последующие награждения ведомственными наградами производятся не ранее 5 (пяти) лет. Повторное награждение одной и той же наградой не допускается.
15. Дубликаты наград в случаях утери или порчи не выдаются.
Дубликат удостоверения о награждении выписывается на бланках действующего образца с проставлением слова "дубликат".
16. Основаниями для вынесения на рассмотрение Комиссии вопроса о лишении ведомственных наград являются:
1) привлечение работника к гражданско-правовой, дисциплинарной, административной, уголовной ответственности за невыполнение или ненадлежащее выполнение своих служебных обязанностей либо превышение им своих должностных полномочий;
2) наличие обвинительного приговора суда, вступившего в законную силу.
17. Для решения вопроса о лишении ведомственных наград в службу управления персоналом представляются:
1) представление о лишении;
2) копия приказа об увольнении за совершение проступка, дискредитирующего государственные органы, грубое нарушение служебного долга или копия обвинительного приговора суда.
18. Отраслевое поощрение работников здравоохранения в форме награждения почетной грамотой "Құрмет грамотасы" (далее – "Құрмет грамотасы") и благодарность Министра здравоохранения Республики Казахстан "Алғыс хат" (далее - "Алғыс хат") осуществляется за личный вклад в дело охраны здоровья граждан, активную общественную деятельность в сфере здравоохранения на основании решения Министра здравоохранения Республики Казахстан.
19. Основаниями для награждения "Құрмет грамотасы" являются:
1) личный вклад в развитие здравоохранения страны;
2) выполнение заданий особой важности и сложности;
3) активное участие в общественной жизни страны;
4) стаж работы в системе здравоохранения не менее 3 лет;

5) тәртіптік және әкімшілік жазаның болмауы негіз болып табылады.
20. "Алғыспен" наградтау үшін:
1) денсаулық сақтау ұйымдарында көпжылдық және жемісті жұмысы;
2) лауазымдық міндеттерін үлгілі орындау және жұмыстағы басқа да жетістіктер;
3) аса маңызды және күрделі тапсырмаларды орындау;
4) тәртіптік және әкімшілік жазаның болмауы негіз болып табылады.
21. Салалық наградалармен наградтау үшін Комиссия жеке медициналық ұйымдардың қызметкерлерін көтермелеуді есепке ала отырып, жергілікті атқарушы органдар, ҰҚО, ІІО, Қорғанысминінің ТЖМ медициналық құрылымдары, "University medical center" корпоративтік қоры, Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығы жүйесінің медициналық ұйымдары, Министрліктің орталық аппараты, Комитеттері мен ведомстволық бағынысты ұйымдары үшін квотаны бекітеді.
22. "Құрмет грамотасымен" және "Алғыспен" наградтау үшін мінездеме осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес ресімделеді, төсбелгілермен және медальдармен наградтау үшін жергілікті атқарушы орган басшысы, Министрлердің жетекшілік ететін орынбасарлары, Комитеттердің төрағалары қол қойған наградтау қағазы осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес ресімделеді.
23. Наградтау материалдары - мінездемелер, наградтау қағаздары қазақ және орыс тілдерінде ресімделіп, басшының қолы қойылып, ресімделеді, гербі бар мөрмен бекітіліп, Министрліктің Персоналды басқару қызметіне мемлекеттік, кәсіби, өзге де мерекелерге және мерейтой күндерін мерекелеуге дейін 2 айдан кешіктірілмей бірінші басшының қолы қойылған ілеспе хатпен ұсынылады. Марапаттау материалдарының көшірмелері Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарының электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесі бойынша жіберіледі.
24. Нысанға сәйкес ресімделмеген немесе белгіленген мерзімдерден кеш ұсынылған наградтау материалдары қарауға қабылданбайды.
25. Министрліктің Персоналды басқару қызметі наградтау материалдарының түпнұсқаларын қабылдауды, олардың бекітілген квота бойынша ресімделу сәйкестігіне тексеруді жүзеге асырады және Комиссияның қарауына дайындайды.
26. Комиссияның наградтауға ұсыну туралы шешімі хаттамамен ресімделеді және Министрге келісуге жіберіледі.
27. Келісілгеннен кейін Министрліктің Персоналды басқару қызметі наградтау (көтермелеу) туралы бұйрық жобасын дайындауды жүзеге асырады.
28. Комиссия шешім шығарған сәттен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде мемлекеттік орган ведомстолық наградаларымен марапаттау (ведомстволық наградаларынан айыру) туралы бұйрықты қабылдайды.
Салалық көтермелеу
жүйесі қағидаларына
1-қосымша
МІНЕЗДЕМЕ

5) отсутствие дисциплинарных и административных взысканий.
20. Основанием для награждения "Алғыс хат" являются:
1) многолетняя и плодотворная работа в организациях здравоохранения;
2) образцовое выполнение должностных обязанностей;
3) выполнение заданий особой важности и сложности;
4) отсутствие дисциплинарных и административных взысканий.
21. Для награждения отраслевыми наградами Комиссия утверждает квоту для местных исполнительных органов с учетом поощрения работников частных медицинских организаций, для медицинских подразделений системы ОНБ, ОВД, МО, МЧС, Корпоративного фонда "University medical center", медицинских организаций системы Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан, центрального аппарата, Комитетов и подведомственных организаций Министерства.
22. Для награждения "Құрмет грамотасы" и "Алғыс хат" оформляется характеристика согласно приложению 1 к настоящим Правилам, для награждения нагрудными знаками и медалью оформляется наградной лист согласно приложению 2 к настоящим Правилам, за подписью руководителя местного исполнительного органа, курирующих заместителей министров, председателей Комитетов.
23. Наградные материалы - характерстики, наградные листы, представляются с сопроводительным письмом за подписью первого руководителя не позднее, чем за 2 месяца до празднования государственных, профессиональных, иных праздников и юбилейных дат в Службу управления персоналом Министерства, оформленные на казахском и русском языках за подписью руководителя, заверенной гербовой печатью. Копии наградных материалов направляются по единой системе электронного документоооборота государственных органов Республики Казахстан.
24. Наградные материалы оформленные не по форме или представленные позже установленных сроков к рассмотрению не принимаются.
25. Служба управления персоналом Министерства осуществляет прием оригиналов наградных материалов, осуществляет проверку на соответствие оформления их по утвержденной квоте, готовит к рассмотрению Комиссии.
26. Решение Комиссии о представлении к награждению оформляется протоколом и направляется на согласование Министра;
27. После согласования Служба управления персоналом Министерства осуществляет подготовку проекта приказа о награждении (поощрении).
28. В течение 10 календарных дней с момента вынесения решения Комиссией государственный орган принимает приказ о награждении ведомственными наградами (лишении ведомственных наград).
Приложение 1
к Правилам отраслевой
системы поощрения
ХАРАКТЕРИСТИКА

1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, туған жылы мен туған жері, лауазымы.
2. Білімі.
3. Осы ұйымда не осы салада жалпы жұмыс ұзақтығы.
4. Ұйым алдындағы ерекше жетістіктері.
5. Еңбек қызметінің қысқаша сипаттамасы.
6. Наградтау түрі (құрмет грамотасы, алғыс хат).
7. Бұрын алған наградалар мен алғыстары туралы деректер.
_______________________(қолы)
(Т.А.Ә ( бар болса)
_____жылғы "___"________
(толтырылған күні)
Салалық көтермелеу
жүйесі қағидаларына
2-қосымша
НАГРАДА ҚАҒАЗЫ
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН ___________
2. Лауазымы, жұмыс орны, қызметі ______________________________
(кәсіпорын, мекеме, ұйым бөлімшесінің нақты атауы көрсетіледі)
3. Жынысы ____________________________________________________
4. Туған жылы мен туған жері _________________________________
5. Ұлты ______________________________________________________
6. Білімі ____________________________________________________
7. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы ____________________________
8. Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік наградаларымен марапатталған
және марапатталған күні:___________________________
9. Үйінің мекенжайы: ________________________________________
10. Жалпы жұмыс өтілі ________________________________________
11. Саладағы жұмыс өтілі _____________________________________
12. Осы еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі ________________________
13. Марапатталушының нақты айрықша сіңірген еңбегі көрсетілген
мінездеме: _________________________________________________________
Кандидатура __________________________________________________
(кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның атауы, талқылау күні, хаттаманың
№) _________________________________ талқыланды және ұсынылды.
Мына наградаға ұсынылады ____________________________________
(награданың түрі)
____________________             _______________________
(қолы)       (Т.А.Ә (бар болса) М.О.
_____ жылғы "___"________
(толтырылған күні)
Ескертпе: наградталушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) жеке куәлігі бойынша толтырылады және міндетті түрде қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы көрсетіледі.

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, дата и место рождения, должность.
2. Образование.
3. Продолжительность работы в данной организации либо в данной отрасли в целом.
4. Особые заслуги перед организацией.
5. Краткое описание трудовой деятельности.
6. Вид награждения (почетная грамота, благодарственное письмо).
7. Данные о ранее полученных наградах и благодарностях.
_________________________________________________________________
(подпись) (ФИО (при его наличии)
"___" _______________ г.
(дата заполнения)
Приложение 2
к Правилам отраслевой
системы поощрения
НАГРАДНОЙ ЛИСТ
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН__________________
2. Должность, место работы, службы ______________________________
(указать точное наименование подразделения предприятия, учреждения, организации)
3. Пол ________________________________________________________
4. Год и место рождения _________________________________________
5. Национальность _____________________________________________
6. Образование ________________________________________________
7. Ученая степень, ученое звание _________________________________
8. Какими государственными наградами Республики Казахстан
награжден(а) и дата награждения _________________________________
9. Домашний адрес _______ _____________________________________
10. Общий стаж работы _________________________________________
11. Стаж работы в отрасли _______________________________________
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе ____________________
13. Характеристика с указанием конкретных особых заслуг
награждаемого: ________________________________________________
Кандидатура обсуждена и рекомендована _________________________
______________________________________________________________
(наименование предприятия, учреждения, организации, дата обсуждения,
№ протокола)
Представляется к награждению _____________________________________
(вид награды)
____________________ _______________________________________________
(подпись)                   (ФИО (при его наличии)
МП "___" _______________ г.
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество (при его наличии) награждаемого заполняются по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском и русском языках.