Амбулаториялық жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмекке енгізілген диагностикалық көрсетілетін қызметтердің, оның ішінде зертханалық диагностиканың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № ҚР ДСМ-221/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 21703 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі Кодексі 200-бабының 1-тармағы 1) тармақшасының алтыншы абзацына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес амбулаториялық жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмекке енгізілген диагностикалық көрсетілетін қызметтердің, оның ішінде зертханалық диагностиканың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 30 қарашасы
№ ҚР ДСМ-221/2020
Бұйрыққа қосымша
Амбулаториялық жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмекке енгізілген диагностикалық көрсетілетін қызметтердің, оның ішінде зертханалық диагностиканың тізбесі
Қызметтің
толық коды
Қызметтің атауы
B
ЗЕРТХАНА

Об утверждении перечня диагностических услуг, в том числе лабораторной диагностики, включенных в специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-221/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2020 года № 21703
В соответствии с абзацем шестым подпункта 1) пункта 1 статьи 200 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень диагностических услуг, в том числе лабораторной диагностики, включенных в специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа предоставление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 ноября 2020 года
№ ҚР ДСМ-221/2020
Перечень диагностических услуг, в том числе лабораторной диагностики, включенных в специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях
Полный код услуги
Наименование услуги
B
ЛАБОРАТОРИЯ

115.
B03.384.002
Қан сарысуындағы миоглобинді талдауышта анықтау
116.
B03.359.002
Қан сарысуындағы C3 комплиментінің құрамбөлігін талдауышта анықтау
117.
B03.304.002
Талдауышта қан сарысуындағы D витаминын анықтау
118.
B03.360.002
Қан сарысуындағы C4 комплиментінің құрамбөлігін талдауышта анықтау
119.
B03.336.002
Қан сарысуындағы гомоцистеинді талдауышта анықтау
120.
B03.499.002
Қан сарысуындағы фенилаланинді талдауышта анықтау
121.
B03.803.002
Қандағы туа біткен гипотиреозге неонаталдық скринингті талдауышта жүргізу
122.
B03.804.002
Қандағы фенилкетонурияға неонаталдық скринингті талдауышта жүргізу
123.
B03.549.002
Жүктіліктің 1-триместрінде қанның құрғаққалдығына және/немесе қан сарысуына талдауышта пренатальді скрининг жүргізу (b-бірлікті созылмалы гонадотропинді (b-СГЧ) және жүктілікпен байланысты (ПАПП-А) плацентарлық протеинді анықтау үшін екілік тестілеу)
124.
B03.546.002
Жүктіліктің 2-триместрінде қанның құрғақ қалдығында немесе/және қан сарысуында (альфафетопротеинді (АФП) және b-бірлікті созылмалы гонадотропинді анықтау үшін екілік тестілеу(b-СГЧ)) пренаталдық скринингті талдауышта жүргізу
125.
B03.550.002
Қан сарысуындағы және/немесе қанның құрғақ қалдығындағы пренатальдық скринингті 2-триместрде анықтауды (альфафетопротеинді (АФП), созылмалы гонадотропиннің b- бірлігін (b-ХГЧ) және коньюгирленбеген эстиолды анықтау үшін үштік тест) талдауышта жүргізу
126.
B03.561.002
Коньюгирленбеген эстиолды талдауышта анықтау
127.
B03.419.002
Қан осмолярлығын талдауышта анықтау
128.
B03.317.002
Қандағы гаптоглобинді талдауышта анықтау
129.
B03.376.002
Қандағы преэклампсия маркерлерін талдауышта анықтау
130.
B03.374.002
Несептегі магнийды (Mg) талдауышта анықтау
131.
B03.347.002
Несептегі калийды (K) талдауышта анықтау
132.
B03.352.002
Несептегі кальцийды (Ca) талдауышта анықтау
133.
B03.513.002
Несептегі хлоридтерді (Cl) талдауышта анықтау
134.
B03.388.002
Несептегі натрийды (Na) талдауышта анықтау
135.
B03.420.002
Несеп осмолярлығын талдауышта анықтау
136.
B03.330.002
Несептегі глюкозаминогликандарды (ГАГ) талдауышта анықтау
137.
B03.517.002
Несептегі адам хорионының гонадотропинін (АХГ) талдауышта анықтау
138.
B03.850.002
Қан сарысуындағы фосфорды (P) талдауышта анықтау
139.
B03.551.002
Қан сарысуындағы дәрілік заттың мөлшерін талдауышта анықтау
140.

115.
B03.384.002
Определение миоглобина в сыворотке крови на анализаторе
116.
B03.359.002
Определение компонентов комплимента C3 в сыворотке крови на анализаторе
117.
B03.304.002
Определение витамина D в сыворотке крови на анализаторе
118.
B03.360.002
Определение компонентов комплимента C4 в сыворотке крови на анализаторе
119.
B03.336.002
Определение гомоцистеина в сыворотке крови на анализаторе
120.
B03.499.002
Определение фенилаланина в сыворотке крови на анализаторе
121.
B03.803.002
Проведение неонатального скрининга крови на врожденный гипотиреоз на анализаторе
122.
B03.804.002
Проведение неонатального скрининга крови на фенилкетонурию на анализаторе
123.
B03.549.002
Проведение пренатального скрининга в сыворотке крови и\или в сухих пятнах крови в 1 триместре беременности (двойной тест для определение плацентарного протеина, связанного с беременностью (ПАПП-А) и b-единицы хорионического гонадотропина (b-ХГЧ) на анализаторе
124.
B03.546.002
Проведение пренатального скрининга в сыворотке крови и\или в сухих пятнах крови во 2 триместре (двойной тест для определения альфафетопротеина (АФП) и b-единицы хорионического гонадотропина (b-ХГЧ) на анализаторе
125.
B03.550.002
Проведение пренатального скрининга в сыворотке крови и\или в сухих пятнах крови во 2 триместре (тройной тест для определения альфафетопротеина (АФП), b-единицы хорионического гонадотропина (b-ХГЧ) и неконьюгированного эстриола) на анализаторе
126.
B03.561.002
Определение неконьюгированного эстриола на анализаторе
127.
B03.419.002
Определение осмолярности крови на анализаторе
128.
B03.317.002
Определение гаптоглобина в крови на анализаторе
129.
B03.376.002
Определение маркеров преэклампсии в крови на анализаторе
130.
B03.374.002
Определение магния (Mg) в моче на анализаторе
131.
B03.347.002
Определение калия (K) в моче на анализаторе
132.
B03.352.002
Определение кальция (Ca) в моче на анализаторе
133.
B03.513.002
Определение хлоридов (Cl) в моче на анализаторе
134.
B03.388.002
Определение натрия (Na) в моче на анализаторе
135.
B03.420.002
Определение осмолярности мочи на анализаторе
136.
B03.330.002
Определение глюкозаминогликанов (ГАГ) в моче на анализаторе
137.
B03.517.002
Определение хорионического гонадотропина человека (ХГЧ) в моче на анализаторе
138.
B03.850.002
Определение фосфора (P) в сыворотке крови на анализаторе
139.
B03.551.002
Определение концентрации лекарственного вещества в сыворотке крови на анализаторе
140.

B03.552.002
Қан сарысуындағы Ig E-ні (жалпы) талдауышта анықтау
141.
B03.554.002
Қан сарысуындағы криоглобулиді талдауышта анықтау
142.
B03.105.002
Биологиялық материалдағы ауыр металлдарды атомды-адсорбциялық әдіспен анықтау
143.
B03.560.002
Биологиялық материалдағы мәйіттік материалды металлдық уларға (йод, марганец, мыс, мышьяқ, сынап, қорғасын, фтор, хром, цинк) сапалы реакция (түстік бояу) әдісімен зерттеу
B03.000.003
Экспресс әдістер

B03.552.002
Определение Ig E (общий) в сыворотке крови на анализаторе
141.
B03.554.002
Определение криоглобулинов в сыворотке крови на анализаторе
142.
B03.105.002
Определение тяжелых металлов в биологическом материале атомно-адсорбционным методом
143.
B03.560.002
Исследования на металлические яды (йод, марганец, медь, мышьяк, ртуть, свинец, фтор, хром, цинк) в биологическом материале методом качественной реакции (цветное окрашивание) трупного материала
B03.000.003
Экспресс методы

144.
B03.099.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалда йод, селенді айқындау
145.
B03.103.003
Экспресс әдіспен нәжістегі жасырын қанды айқындау (гемокульт-тест)
146.
B03.105.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалда ауыр металлдарды (мыс, сынап, қорғасын, мырыш) айқындау
147.
B03.106.003
Helicobacter pylori (ХЕЛИК-тест) -ді (Хеликобактер пилори) инвазивтік емес диагностикалау
148.
B03.336.003
Глюкозаны тәуліктік мониторлеу
B04.000.000
Коагулология

144.
B03.099.003
Обнаружение йода, селена в биологическом материале экспресс методом
145.
B03.103.003
Обнаружение скрытой крови в кале (гемокульт-тест) экспресс методом
146.
B03.105.003
Обнаружение тяжелых металлов (медь, ртуть, свинец, цинк) в биологическом материале экспресс методом
147.
B03.106.003
Неинвазивная диагностика Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (ХЕЛИК-тест)
148.
B03.336.003
Суточное мониторирование глюкозы
B04.000.000
Коагулология

172.
B04.439.002
Қан плазмасындағы C протеиніне V факторының резистенттілігін талдауышта анықтау
173.
B04.441.002
Рептилазиялық уақытты талдауышта анықтау
174.
B04.550.002
Агрегометрде тромбоциттердің адгезия мен агрегация реакциясын жүргізу (ГАТ)
175.
B04.552.002
Қан плазмасында эуглобулин тестін талдауышта жүргізу
B05.000.000
Микробиология
B05.000.001
Қол әдісімен
176.
B05.007.001
Қолмен жасалатын әдіспен аутопсиялық материалды бактериологиялық зерттеу

172.
B04.439.002
Определение резистентности фактора V к протеину C в плазме крови на анализаторе
173.
B04.441.002
Определение рептилазного времени на анализаторе
174.
B04.550.002
Проведение реакции адгезии и агрегации тромбоцитов (ГАТ) крови на анализаторе
175.
B04.552.002
Проведение эуглобулинового теста в плазме крови на анализаторе
B05.000.000
Микробиология
B05.000.001
Ручные методы
176.
B05.007.001
Бактериологическое исследование аутопсийного материала ручным методом

177.
B05.010.001
Қолмен жасалатын әдіспен анаэробтарға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
178.
B05.012.001
Қолмен жасалатын әдіспен тырысқақ вибрионына биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
179.
B05.013.001
Қолмен жасалатын әдіспен гемофильдік таяқшаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
180.
B05.014.001
Қолмен жасалатын әдіспен нейсерия гонореяга биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
181.
B05.015.001
Қолмен жасалатын әдіспен Candida тәріздес зеңдерге биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
182.
B05.016.001
Қолмен жасалатын әдіспен микоплазмаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
183.
B05.017.001
Қолмен жасалатын әдіспен тағамдық токсикоинфекцияларға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
184.
B05.018.001
Қолмен жасалатын әдіспен трихомонадаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
185.
B05.019.001
Қолмен жасалатын әдіспен уреоплазмаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
186.
B05.022.001
Қолмен жасалатын әдіспен емшек сүтін бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
187.
B05.023.001
Қолмен жасалатын әдіспен сальмонеллезге өтті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
188.
B05.024.001
Қолмен жасалатын әдіспен иерсиниозға нәжісті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
189.
B05.025.001
Қолмен жасалатын әдіспен кампиллобактерияларға нәжісті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
190.
B05.026.001
Қолмен жасалатын әдіспен ішек дисбактериозына нәжісті бактериологиялық зерттеу
191.
B05.028.001
Қолмен жасалатын әдіспенсальмонеллезге нәжісті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
192.
B05.029.001
Қолмен жасалатын әдіспен энтеропатогендік эшерихияларға нәжісті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
193.
B05.030.001
Энтеропатогнеді эшерихиялардың ыдырауын бактериологиялық зерттеуін қол әдісімен жүргізу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
194.
B05.031.001
Қолмен жасалатын әдіспен Neisseria meningitisке (нейссерия менингитис) қанды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
195.
B05.033.001
Қолмен жасалатын әдіспен сальмоноллезге қанды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
196.
B05.034.001
Қолмен жасалатын әдіспен қанды зарарсыздыққа бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)

177.
B05.010.001
Бактериологическое исследование биологического материала на анаэробы ручным методом (выделение чистой культуры)
178.
B05.012.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Vibrio cholerae (вибрио холера) (ручным методом (выделение чистой культуры)
179.
B05.013.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Haemophilus influenzae (гемофилус инфлуензае) ручным методом (выделение чистой культуры)
180.
B05.014.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Neisseria gonorrhoeae (нейссерия гонококкае) ручным методом (выделение чистой культуры)
181.
B05.015.001
Бактериологическое исследование биологического материала на грибы рода Candida (кандида) ручным методом (выделение чистой культуры)
182.
B05.016.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Mycoplasma (микоплазма) ручным методом (выделение чистой культуры)
183.
B05.017.001
Бактериологическое исследование биологического материала на пищевые токсикоинфекции ручным методом (выделение чистой культуры)
184.
B05.018.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Trichomonas (трихомонас) ручным методом (выделение чистой культуры)
185.
B05.019.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Ureaplasma (уреаплазма) ручным методом (выделение чистой культуры)
186.
B05.022.001
Бактериологическое исследование грудного молока ручным методом (выделение чистой культуры)
187.
B05.023.001
Бактериологическое исследование желчи на сальмонеллез ручным методом (выделение чистой культуры)
188.
B05.024.001
Бактериологическое исследование испражнений на иерсиниоз ручным методом (выделение чистой культуры)
189.
B05.025.001
Бактериологическое исследование испражнений на кампиллобактерии ручным методом (выделение чистой культуры)
190.
B05.026.001
Бактериологическое исследование испражнений на кишечный дисбактериоз ручным методом
191.
B05.028.001
Бактериологическое исследование испражнений на сальмонеллез ручным методом (выделение чистой культуры)
192.
B05.029.001
Бактериологическое исследование испражнений на энтеропатогенные эшерихии ручным методом (выделение чистой культуры)
193.
B05.030.001
Бактериологическое исследование испражнений на энтеропатогенные эшерихии ручным методом (без выделения чистой культуры)
194.
B05.031.001
Бактериологическое исследование крови на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) (выделение чистой культуры) ручным методом
195.
B05.033.001
Бактериологическое исследование крови на сальмонеллез ручным методом (выделение чистой культуры)
196.
B05.034.001
Бактериологическое исследование крови на стерильность ручным методом (выделение чистой культуры)

197.
B05.036.001
Қолмен жасалатын әдіспен қақырықты бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
198.
B05.037.001
Қолмен жасалатын әдіспен қақырықты, бронхтан туберкулез микобактериясына шайындыларды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
199.
B05.038.001
Қолмен жасалатын әдіспен туберкулездің микобактериясына несепті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
200.
B05.039.001
Қолмен жасалатын әдіспен сальмонеллезге несепті бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
201.
B05.040.001
Қолмен жасалатын әдіспен Neisseria meningitisке (нейссерия менингитис) мұрын-жұтқыншақ сілемейін бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
202.
B05.042.001
Қолмен жасалатын әдіспен Staphylococcus aureusке (стафилококкус ауреус) аңқа мен мұрыннан шығындыны бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
203.
B05.043.001
Қолмен жасалатын әдіспенаңқадан бөлінетінді Bordetella pertussisке (бордетелла пертуссис) бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
204.
B05.044.001
Қолмен жасалатын әдіспен аңқадан, жаралардан, көздерден, құлақтардан, несептен, өттен және басқ. шығындыны бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
205.
B05.045.001
Қолмен жасалатын әдіспен дифтерияға аңқа мен мұрыннан шығындыны бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
206.
B05.048.001
Қолмен жасалатын әдіспен бронхтардан шайындыларды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
207.
B05.049.001
Қолмен жасалатын әдіспен Neisseria meningitisке (нейссерия менингитис) ми-жұлын сарысуын бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
208.
B05.051.001
Қолмен жасалатын әдіспен зарарсыздыққа транссудатты, экссудатты бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
209.
B05.058.001
Бөліп шығарылған таза өсіріндіні зертхана жануарларын пайдаланумен қолмен жасалатын әдіспен сәйкестендіру
210.
B05.063.001
Биологиялық материалды Candida тұқымдас зеңдерге қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
211.
B05.065.001
Биологиялық материалды тағамдық токсикоинфекцияға қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
212.
B05.068.001
Емшек сүтін қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
213.
B05.069.001
Өтті сальмонеллезге қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
214.
B05.070.001
Нәжісті иерсиниозға қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
215.
B05.073.001
Нәжісті сальмонеллезге қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)

197.
B05.036.001
Бактериологическое исследование мокроты ручным методом (выделение чистой культуры)
198.
B05.037.001
Бактериологическое исследование мокроты, смывов из бронхов на микобактерию туберкулеза ручным методом (выделение чистой культуры)
199.
B05.038.001
Бактериологическое исследование мочи на микобактерию туберкулеза ручным методом (выделение чистой культуры)
200.
B05.039.001
Бактериологическое исследование мочи на сальмонеллез ручным методом (выделение чистой культуры)
201.
B05.040.001
Бактериологическое исследование носоглоточной слизи на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) (выделение чистой культуры) ручным методом
202.
B05.042.001
Бактериологическое исследование отделяемого из зева и носа на Staphylococcus aureus (стафилококкус ауреус) ручным методом (выделение чистой культуры)
203.
B05.043.001
Бактериологическое исследование отделяемого из зева на Bordetella pertussis (бордетелла пертусис) (выделение чистой культуры) ручным методом
204.
B05.044.001
Бактериологическое исследование отделяемого из зева, ран, глаз, ушей, мочи, желчи и др. ручным методом (выделение чистой культуры)
205.
B05.045.001
Бактериологическое исследование отделяемого носа и зева на дифтерию ручным методом (выделение чистой культуры)
206.
B05.048.001
Бактериологическое исследование смывов из бронхов ручным методом (выделение чистой культуры)
207.
B05.049.001
Бактериологическое исследование спинномозговой жидкости на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) (выделение чистой культуры) ручным методом
208.
B05.051.001
Бактериологическое исследование транссудата, экссудата на стерильность ручным методом (выделение чистой культуры)
209.
B05.058.001
Идентификация выделенной чистой культуры биологическим методом с использованием лабораторных животных ручным методом
210.
B05.063.001
Бактериологическое исследование биологического материала на грибы рода Candida (кандида)ручным методом (без выделения чистой культуры)
211.
B05.065.001
Бактериологическое исследование биологического материала на пищевые токсикоинфекции ручным методом (без выделения чистой культуры)
212.
B05.068.001
Бактериологическое исследование грудного молока ручным методом (без выделения чистой культуры)
213.
B05.069.001
Бактериологическое исследование желчи на сальмонеллез ручным методом (без выделения чистой культуры)
214.
B05.070.001
Бактериологическое исследование испражнений на иерсиниоз ручным методом (без выделения чистой культуры)
215.
B05.073.001
Бактериологическое исследование испражнений на сальмонеллез ручным методом (без выделения чистой культуры)

216.
B05.076.001
Қанды сальмонеллезге қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
217.
B05.077.001
Қанды зарарсыздыққа қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
218.
B05.078.001
Қақырықты қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
219.
B05.081.001
Несепті сальмонеллезге қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
220.
B05.083.001
Аңқа бөліндісін Bordetelle pertussis- ке (бордетелла пертуссис) қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
221.
B05.084.001
Аңқа, жара, көз, құлақ, несеп, өт және тағы басқа бөліндіні қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
222.
B05.085.001
Мұрын және аңқа бөліндісін дифтерияға қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
223.
B05.087.001
Ми- жұлын сарысуын Neisseria meningitis- ке (нейссерия менингитис) қол әдісімен бактериологиялық зерттеу (таза өсіндінің бөлінуінсіз)
224.
B05.095.001
Қолмен жасалатын әдіспен қышқылдарға тұрақты бактерияларға (ҚТБ) экссудаттар, транссудаттар микроскопиясы
225.
B05.525.001
Қолмен жасалатын әдіспен бөліп шығарылған өсірінділердің микробтарға қарсы препараттарына сезгіштікті анықтау
B05.000.002
Талдауышта
226.
B05.007.002
Талдауышта аутопсиялық материалды бактериологиялық зерттеу
227.
B05.009.002
Биологиялық материалдағы Neisseria gonorrhea- ны (нейссерия гонорея) талдауышта бактериологиялық зерттеу
228.
B05.010.002
Биологиялық материалды анаэробқа талдауышта бактериологиялық зерттеу
229.
B05.012.002
Биологиялық материалды Vibrio cholerae-ға (вибрио холера) талдауышта бактериологиялық зерттеу
230.
B05.013.002
Биологиялық материалды Haemophilus influenzae-ға (гемофилус инфлуенза) талдауышта бактериологиялық зерттеу
231.
B05.015.002
Биологиялық материалды Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге талдауышта бактериологиялық зерттеу
232.
B05.016.002
Биологиялық материалды Mycoplasma-ға (микоплазма) талдауышта бактериологиялық зерттеу
233.
B05.017.002
Биологиялық материалдағы тағамдық токсикоинфекцияларды талдауышта бактериологиялық зерттеу
234.
B05.018.002
Биологиялық материалды Trichomonas-қа (трихомонас) талдауышта бактериологиялық зерттеу
235.
B05.019.002
Биологиялық материалды Ureaplasma-ға (уреаплазма) талдауышта бактериологиялық зерттеу
236.
B05.022.002
Емшек сүтін талдауышта бактериологиялық зерттеу
237.
B05.023.002
Өтті сальмонеллезге талдауышта бактериологиялық зерттеу

216.
B05.076.001
Бактериологическое исследование крови на сальмонеллез ручным методом (без выделения чистой культуры)
217.
B05.077.001
Бактериологическое исследование крови на стерильность ручным методом (без выделения чистой культуры)
218.
B05.078.001
Бактериологическое исследование мокроты ручным методом (без выделения чистой культуры)
219.
B05.081.001
Бактериологическое исследование мочи на сальмонеллез ручным методом (без выделения чистой культуры)
220.
B05.083.001
Бактериологическое исследование отделяемого из зева на Bordetella pertussis (бордетелла пертусис) ручным методом (без выделения чистой культуры)
221.
B05.084.001
Бактериологическое исследование отделяемого из зева, ран, глаз, ушей, мочи, желчи и др. ручным методом (без выделения чистой культуры)
222.
B05.085.001
Бактериологическое исследование отделяемого носа и зева на дифтерию ручным методом (без выделения чистой культуры)
223.
B05.087.001
Бактериологическое исследование спинномозговой жидкости на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) (без выделения чистой культуры) ручным методом
224.
B05.095.001
Микроскопия экссудатов, транссудатов на кислотоустойчивой бактерии (КУБ) ручным методом
225.
B05.525.001
Определение чувствительности к противомикробным препаратам выделенных культур ручным методом
B05.000.002
На анализаторе
226.
B05.007.002
Бактериологическое исследование аутопсийного материала на анализаторе
227.
B05.009.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Neisseria gonorrhea (нейссерия гонореа) на анализаторе
228.
B05.010.002
Бактериологическое исследование биологического материала на анаэробы на анализаторе
229.
B05.012.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Vibrio cholerae (вибрио холера) на анализаторе
230.
B05.013.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Haemophilus influenzae (гемофилус инфлуензае) на анализаторе
231.
B05.015.002
Бактериологическое исследование биологического материала на грибы рода Candida (кандида) на анализаторе
232.
B05.016.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Mycoplasma (микоплазма) на анализаторе
233.
B05.017.002
Бактериологическое исследование биологического материала на пищевые токсикоинфекции на анализаторе
234.
B05.018.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Trichomonas (трихомонас) на анализаторе
235.
B05.019.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Ureaplasma (уреаплазма) на анализаторе
236.
B05.022.002
Бактериологическое исследование грудного молока на анализаторе
237.
B05.023.002
Бактериологическое исследование желчи на сальмонеллез на анализаторе

238.
B05.024.002
Иерсиниоз ыдырауын талдауышта бактериологиялық зерттеу
239.
B05.025.002
Кампилобактерия ыдырауын талдауышта бактериологиялық зерттеу
240.
B05.027.002
Патогенді және шартты патогенді микрофлораға ыдырауын талдауышта бактериологиялық зерттеу
241.
B05.028.002
Сальмонеллезге ыдырауын талдауышта бактериологиялық зерттеу
242.
B05.029.002
Энтеропатогенді эшерихияға ыдырауын талдауышта бактериологиялық зерттеу
243.
B05.031.002
Қанды Neisseria meningitis-ке (нейссерия менингитис) талдауышта бактериологиялық зерттеу
244.
B05.033.002
Қанды сальмонеллезге талдауышта бактериологиялық зерттеу
245.
B05.034.002
Қанды стерильділікке талдауышта бактериологиялық зерттеу
246.
B05.036.002
Қақырықты талдауышта бактериологиялық зерттеу
247.
B05.037.002
Туберкулез микбактерияға қақырықты, бронх жағындысын талдауышта бактериологиялық зерттеу
248.
B05.038.002
Туберкулез микобактериясына несепті талдауышта бактериологиялық зерттеу
249.
B05.039.002
Сальмонеллезге несепті талдауышта бактериологиялық зерттеу
250.
B05.041.002
Мурын-жұтқыншақ сөлін Neisseria meningitis-ке (нейссерия менингитис) талдауышта бактериологиялық зерттеу
251.
B05.042.002
Мұрын және аран бөліндісін Staphylococcus aureus-ке (стафилококкус ауреус) талдауышта бактериологиялық зерттеу
252.

238.
B05.024.002
Бактериологическое исследование испражнений на иерсиниоз на анализаторе
239.
B05.025.002
Бактериологическое исследование испражнений на кампиллобактерии на анализаторе
240.
B05.027.002
Бактериологическое исследование испражнений на патогенную и условно- патогенную микрофлору на анализаторе
241.
B05.028.002
Бактериологическое исследование испражнений на сальмонеллез на анализаторе
242.
B05.029.002
Бактериологическое исследование испражнений на энтеропатогенные эшерихии на анализаторе
243.
B05.031.002
Бактериологическое исследование крови на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) на анализаторе
244.
B05.033.002
Бактериологическое исследование крови на сальмонеллез на анализаторе
245.
B05.034.002
Бактериологическое исследование крови на стерильность на анализаторе
246.
B05.036.002
Бактериологическое исследование мокроты на анализаторе
247.
B05.037.002
Бактериологическое исследование мокроты, смывов из бронхов на микобактерию туберкулеза на анализаторе
248.
B05.038.002
Бактериологическое исследование мочи на микобактерию туберкулеза на анализаторе
249.
B05.039.002
Бактериологическое исследование мочи на сальмонеллез на анализаторе
250.
B05.041.002
Бактериологическое исследование носоглоточной слизи на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) на анализаторе
251.
B05.042.002
Бактериологическое исследование отделяемого из зева и носа на Staphylococcus aureus (стафилококкус ауреус) на анализаторе
252.

B05.043.002
Аран бөліндісін Bordetella pertussis-ке (бордетелла пертуссис) талдауышта бактериологиялық зерттеу
253.
B05.044.002
Жара, көз, құлақ, несеп, өт, аран және тағы басқа бөлінділерін талдауышта бактериологиялық зерттеу
254.
B05.045.002
Мұрын және аран бөліндісін дифтерияға талдауышта бактериологиялық зерттеу
255.
B05.048.002
Бронх жағындысын талдауышта бактериологиялық зерттеу
256.
B05.050.002
Жұлын-ми сұйықтығын Neisseria meningitis-ке (нейссерия менингитис) талдауышта бактериологиялық зерттеу

B05.043.002
Бактериологическое исследование отделяемого из зева на Bordetella pertussis (бордетелла пертусис) на анализаторе
253.
B05.044.002
Бактериологическое исследование отделяемого из зева, ран, глаз, ушей, мочи, желчи и другое на анализаторе
254.
B05.045.002
Бактериологическое исследование отделяемого носа и зева на дифтерию на анализаторе
255.
B05.048.002
Бактериологическое исследование смывов из бронхов на анализаторе
256.
B05.050.002
Бактериологическое исследование спинномозговой жидкости на Neisseria meningitis (нейссерия менингитис) на анализаторе

322.
B06.194.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тегіс бұлшықетке (SMA) антиденелерді анықтау
323.
B06.195.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында екі шиыршықты (денатурацияланбаған) ДНҚ-ға антиденелерді анықтау
324.
B06.196.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында инсулинге антиденелерді анықтау
325.
B06.197.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында кальпротектинге антиденелерді анықтау
326.
B06.198.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында миелопероксидазаға антиденелерді анықтау
327.
B06.199.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында модификацияланған цитруллинирленген виментинге (Anti-MCV) антиденелерді анықтау
328.
B06.202.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тиреопироксидазаға (а-ТПО) антиденелерді анықтау
329.
B06.203.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында ТТГ рецепторларына антиденелерді анықтау
330.
B06.204.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тиреоглобулинге антиденелерді анықтау
331.
B06.205.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында экстрагирлейтін ядролық антигендерге (ЕNA) антиденелерді анықтау
332.
B06.207.005
Қан сарысуында Chlamydia trachomatis-ке (хламидия трахоматис) Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
333.
B06.208.005
Қан сарысуында Helicobacter pylori (HP)-ге (хеликобактер пилори) Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
334.
B06.556.005
Қан сарысуындағы Helicobacter pylori (HP) –ға (хеликобактер пилори) сомалық антиденені ИФТ әдісімен анықтау
335.
B06.209.005
Қан сарысуында Mycoplasma hominis-ке (микоплазма хоминис) Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
336.
B06.210.005
Қан сарысуында Ureaplasma urealyticum-ке (уреаплазма уреалитикум) Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
337.
B06.211.005
Қан сарысуында Yersinia enterocolotica-ке (иерсиния энтероколитика) Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
338.
B06.212.005
Қан сарысуында b2- Гликопротеин I-ге Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
339.
B06.213.005
Қан сарысуында глиадинге Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
340.
B06.214.005
Қан сарысуында кардиолипинге Ig A-ны ИФТ әдісімен анықтау
341.
B06.216.005
Қан сарысуында Ascaris lumbricoides (аскарис люмбрикойдес) (аскаридоз)-ға Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
342.
B06.217.005
Қан сарысуында Borellia burgdorferi (бореллия бурдорфери) (болезнь Лайма)-ға Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
343.
B06.218.005
Қан сарысуында Chlamydia pneumoniae-ға (хламидия пневмония) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
344.
B06.219.005
Қан сарысуында Chlamydia trachomatis-ке (хламидия трахоматис) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
345.
B06.220.005
Қан сарысуында Gardnerella vaginalis-ке (гарднерелла вагиналис) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
346.
B06.221.005
Қан сарысуында Helicobacter pylori (HP)-ға (хеликобактер пилори) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау

322.
B06.194.005
Определение антител к гладкой мускулатуре (SMA) в сыворотке крови ИФА-методом
323.
B06.195.005
Определение антител к двуспиральной (неденатурированной) ДНК в сыворотке крови ИФА-методом
324.
B06.196.005
Определение антител к инсулину в сыворотке крови ИФА-методом
325.
B06.197.005
Определение антител к кальпротектину в сыворотке крови ИФА-методом
326.
B06.198.005
Определение антител к миелопероксидазе в сыворотке крови ИФА-методом
327.
B06.199.005
Определение антител к модифицированному цитруллинированному виментину (Anti-MCV) в сыворотке крови ИФА-методом
328.
B06.202.005
Определение антител к тиреопероксидазе (а-ТПО) в сыворотке крови ИФА-методом
329.
B06.203.005
Определение антител к рецепторам тиреотропного гормона в сыворотке крови ИФА-методом
330.
B06.204.005
Определение антител к тиреоглобулину (АТ к ТГ) в сыворотке крови ИФА-методом
331.
B06.205.005
Определение антител к экстрагируемым ядерным антигенам (ENA) в сыворотке крови ИФА-методом
332.
B06.207.005
Определение Ig A к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в сыворотке крови ИФА-методом
333.
B06.208.005
Определение Ig A к Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (HP) в сыворотке крови ИФА-методом
334.
B06.556.005
Определение суммарных антител к Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (HP) в сыворотке крови ИФА-методом
335.
B06.209.005
Определение Ig A к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в сыворотке крови ИФА-методом
336.
B06.210.005
Определение Ig A к Ureaplasma urealyticum (уреаплазма уреалитикум) в сыворотке крови ИФА-методом
337.
B06.211.005
Определение Ig A к Yersinia enterocolotica (иерсиния энтероколитика) в сыворотке крови ИФА-методом
338.
B06.212.005
Определение Ig A к b2- Гликопротеину I в сыворотке крови ИФА-методом
339.
B06.213.005
Определение Ig A к глиадину в сыворотке крови ИФА-методом
340.
B06.214.005
Определение Ig A к кардиолипину в сыворотке крови ИФА-методом
341.
B06.216.005
Определение Ig G к ​​Ascaris lumbricoides (аскарис лумбрикойдес) (аскаридоз) в сыворотке крови ИФА-методом
342.
B06.217.005
Определение Ig G к Borellia burgdorferi (боррелия бургдорфери) (болезнь Лайма) в сыворотке крови ИФА-методом
343.
B06.218.005
Определение Ig G к Chlamydia pneumoniae (хламидиа пнеумоние) в сыворотке крови ИФА-методом
344.
B06.219.005
Определение Ig G к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в сыворотке крови ИФА-методом
345.
B06.220.005
Определение Ig G к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
346.
B06.221.005
Определение Ig G к Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (HP) в сыворотке крови ИФА-методом

347.
B06.222.005
Қан сарысуында La-ға Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
348.
B06.223.005
Қан сарысуында Leptospira interrogans-ке (лептоспира интерроганс) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
349.
B06.224.005
Қан сарысуында Mycoplasma hominis-ке (микоплазма хоминис) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
350.
B06.225.005
Қан сарысуында Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) и Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз)-ға Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
351.
B06.226.005
Қан сарысуында Ro-ға Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
352.
B06.227.005
Қан сарысуында Ro52-ге Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
353.
B06.228.005
Қан сарысуында Ro60-қа Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
354.
B06.229.005
Қан сарысуында Scl-70 -ке Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
355.
B06.230.005
Қан сарысуында Sm-ге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
356.
B06.231.005
Қан сарысуында Toxocara canis (токсокара канис) (токсокароз)-ке Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
357.
B06.232.005
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
358.
B06.234.005
Қан сарысуында Trichinella spiralis (трхинелла спиралис) (трихинеллез)-ге Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
359.
B06.233.005
Қан сарысуында Treponema pallidum-ға (трепонема паллидум) Ig G-ны ИФТ әдісімен анықтау
360.
B06.235.005
Қан сарысуында Trichomonas vaginalis-ке (трихомонас вагиналис) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
361.
B06.236.005
Қан сарысуында Ureaplasma urealyticum-ге (уреаплазма уреалитикум) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
362.
B06.237.005
Қан сарысуында Varicella Zoster-ге (варицелла зостер) (ВПГ-ІІІ) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
363.
B06.238.005
Қан сарысуында Yersinia enterocolitica-ге (иерсиния энтероколитика) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
364.
B06.239.005
Қан сарысуында b2-Гликопротеину I -ге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
365.
B06.241.005
Қан сарысуында HBc вирусты гепатитінің антигеніне Ig G-ды ИФА әдісімен анықтау
366.
B06.242.005
Қан сарысуында 1 және 2- типті жай герпестің вирусына (ВПГ-I, II) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
367.
B06.243.005
Қан сарысуында вирусты гепатит С-ға Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
368.
B06.244.005
Қан сарысуында вирусты гепатит А-ға Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
369.
B06.245.005
Қан сарысуында вирусты гепатит Е-ға Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
370.
B06.246.005
Қан сарысуында 8 типті вирусты гепатитке (ВПГ-VIII) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
371.
B06.247.005
Қан сарысуында кене энцефалитінің вирусына Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
372.
B06.559.005
Қан сарысуында кене энцефалитінің вирусына сомалық антиденені ИФТ әдісімен анықтау
373.
B06.249.005
Қан сарысуында парагрипп гриппының вирусына Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау

347.
B06.222.005
Определение Ig G к La в сыворотке крови ИФА-методом
348.
B06.223.005
Определение Ig G к Leptospira interrogans (лептоспира интерроганс) в сыворотке крови ИФА-методом
349.
B06.224.005
Определение Ig G к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в сыворотке крови ИФА-методом
350.
B06.225.005
Определение Ig G к Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) и Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз) в сыворотке крови ИФА-методом
351.
B06.226.005
Определение Ig G к Ro в сыворотке крови ИФА-методом
352.
B06.227.005
Определение Ig G к Ro52 в сыворотке крови ИФА-методом
353.
B06.228.005
Определение Ig G к Ro60 в сыворотке крови ИФА-методом
354.
B06.229.005
Определение Ig G к Scl-70 в сыворотке крови ИФА-методом
355.
B06.230.005
Определение Ig G к Sm в сыворотке крови ИФА-методом
356.
B06.231.005
Определение Ig G к Toxocara canis (токсокара канис) (токсокароз) в сыворотке крови ИФА-методом
357.
B06.232.005
Определение Ig G к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови ИФА-методом
358.
B06.234.005
Определение Ig G к Trichinella spiralis (трихинелла спиралис) (трихинеллез) в сыворотке крови ИФА-методом
359.
B06.233.005
Определение Ig G к Treponema pallidum (трепанема паллидум) в сыворотке крови ИФА-методом
360.
B06.235.005
Определение Ig G к Trichomonas vaginalis (трихомонас вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
361.
B06.236.005
Определение Ig G к Ureaplasma urealyticum (уреаплазма уреалитикум) в сыворотке крови ИФА-методом
362.
B06.237.005
Определение Ig G к Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III) в сыворотке крови ИФА-методом
363.
B06.238.005
Определение Ig G к Yersinia enterocolotica (иерсиния энтероколитика) в сыворотке крови ИФА-методом
364.
B06.239.005
Определение Ig G к b2-Гликопротеину I в сыворотке крови ИФА-методом
365.
B06.241.005
Определение Ig G к HBcAg вируса гепатита B в сыворотке крови ИФА-методом
366.
B06.242.005
Определение Ig G к вирусам простого герпеса 1 и 2 типа (ВПГ-I, II) в сыворотке крови ИФА-методом
367.
B06.243.005
Определение Ig G к вирусу гепатита C в сыворотке крови ИФА-методом
368.
B06.244.005
Определение Ig G к вирусу гепатита A в сыворотке крови ИФА-методом
369.
B06.245.005
Определение Ig G к вирусу гепатита E в сыворотке крови ИФА-методом
370.
B06.246.005
Определение Ig G к вирусу герпеса 8 типа (ВПГ-VIII) в сыворотке крови ИФА-методом
371.
B06.247.005
Определение Ig G к вирусу клещевого энцефалита в сыворотке крови ИФА-методом
372.
B06.559.005
Определение суммарных антител к вирусу клещевого энцефалита в сыворотке крови ИФА-методом
373.
B06.249.005
Определение Ig G к вирусу парагриппа гриппа в сыворотке крови ИФА-методом

374.
B06.250.005
Қан сарысуында 1-типті жай герпестің вирусына (ВПГ-I) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
375.
B06.251.005
Қан сарысуында 2-типті жай герпестің вирусына (ВПГ-ІI) Ig G-ды ИФА әдісімен анықтау
376.
B06.248.005
Қан сарысуында қызылша қоздырғышына Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
377.
B06.253.005
Қан сарысуында гистондарға Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
378.
B06.254.005
Қан сарысуында глиадинге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
379.
B06.255.005
Қан сарысуында Aspergillus (аспергиллус) (аспергиллез) тұқымдас зеңдерге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
380.
B06.256.005
Қан сарысуында Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
381.
B06.561.005
Қан сарысуында Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
382.
B06.562.005
Қан сарысуындағы Candida (кандида) тұқымдастығындағы зеңдерге сомалық антиденені ИФТ әдісімен анықтау
383.
B06.257.005
Қан сарысуында кардиолипинге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
384.
B06.563.005
Қан сарысуында цитомегаловируска (ВПГ-VI) Ig G/М-ды ИФТ әдісімен анықтау
385.
B06.259.005
Қан сарысуында С пептидті цитомегаловируска (ССР) Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
386.
B06.261.005
Қан сарысуында Borellia burgdorferi (бореллия бургдорфери) (Лайм ауруына)-ға Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
387.
B06.262.005
Қан сарысуында Chlamydia pneumoniae-ға (хламидия пневмония) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
388.
B06.263.005
Қан сарысуында Chlamydia trachomatis-қа (хламидия трахоматис) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
389.
B06.264.005
Қан сарысуында Gardnerella vaginalis-ке (гарднерелла вагиналис) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
390.
B06.265.005
Қан сарысуында Giardia intestinalis (гиардия интестиналис) (лямблиоз)-ке Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
391.
B06.567.005
Қан сарысуында Giardia intestinalis (гиардия интестиналис)(лямблиоз)-ке Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
392.
B06.266.005
Қан сарысуында Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (HP)-ге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
393.
B06.267.005
Қан сарысуында Leptospira interrogans-ке (лептоспира интерроганс) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
394.
B06.268.005
Қан сарысуында Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) және Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз)-ге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
395.
B06.568.005
Қан сарысуындағы Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) және Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз)-ға сомалық антиденені ИФТ әдісімен анықтау
396.
B06.269.005
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
397.
B06.270.005
Қан сарысуында Treponema pallidum-ге (трепонема паллидум) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау

374.
B06.250.005
Определение Ig G к вирусу простого герпеса 1 типа (ВПГ-I) в сыворотке крови ИФА-методом
375.
B06.251.005
Определение Ig G к вирусу простого герпеса 2 типа (ВПГ-II) в сыворотке крови ИФА-методом
376.
B06.248.005
Определение Ig G к возбудителю краснухи в сыворотке крови ИФА-методом
377.
B06.253.005
Определение Ig G к гистонам в сыворотке крови ИФА-методом
378.
B06.254.005
Определение Ig G к глиадину в сыворотке крови ИФА-методом
379.
B06.255.005
Определение Ig G к грибам рода Aspergillus (аспергиллез) в сыворотке крови ИФА-методом
380.
B06.256.005
Определение Ig G к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
381.
B06.561.005
Определение Ig M к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
382.
B06.562.005
Определение суммарных антител к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
383.
B06.257.005
Определение Ig G к кардиолипину в сыворотке крови ИФА-методом
384.
B06.563.005
Определение авидности Ig G/M к цитомегаловирусу (ВПГ-VI) в сыворотке крови ИФА-методом
385.
B06.259.005
Определение Ig G к цитруллиновому C-пептиду (CCP) в сыворотке крови ИФА-методом
386.
B06.261.005
Определение Ig M к Borellia burgdorferi (боррелия бургдорфери) (болезнь Лайма) в сыворотке крови ИФА-методом
387.
B06.262.005
Определение Ig M к Chlamydia pneumoniae (хламидиа пнеумоние) в сыворотке крови ИФА-методом
388.
B06.263.005
Определение Ig M к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в сыворотке крови ИФА-методом
389.
B06.264.005
Определение Ig M к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
390.
B06.265.005
Определение Ig M к Giardia intestinalis (гиардиа интестиналис) (лямблиоз) в сыворотке крови ИФА-методом
391.
B06.567.005
Определение Ig G к Giardia intestinalis (гиардиа интестиналис) (лямблиоз) в сыворотке крови ИФА-методом
392.
B06.266.005
Определение Ig M к Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) (HP) в сыворотке крови ИФА-методом
393.
B06.267.005
Определение Ig M к Leptospira interrogans (лептоспира интерроганс) в сыворотке крови ИФА-методом
394.
B06.268.005
Определение Ig M к Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) и Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз) в сыворотке крови ИФА-методом
395.
B06.568.005
Определение суммарных антител к Opisthorchis felineus (описторхис фелинеус) и Opisthorchis viverrini (описторхис виверрини) (описторхоз) в сыворотке крови ИФА-методом
396.
B06.269.005
Определение Ig M к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови ИФА-методом
397.
B06.270.005
Определение Ig M к Treponema pallidum (трепанема паллидум) в сыворотке крови ИФА-методом

460.
B06.440.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында ренинді анықтау
461.
B06.442.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында ОЭА (Обыр эмбрионалдық антиген) анықтау
462.
B06.444.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында еркін ПСА (F-простат-спецификалы антиген) анықтау
463.
B06.445.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында еркін тироксинді (Т4) анықтау
464.
B06.446.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында еркін трийодтиронинді (Т3) анықтау
465.
B06.448.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында серотонинды анықтау
466.
B06.449.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында соматотроп гормонды анықтау
467.
B06.450.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында С-пептидін анықтау
468.
B06.576.005
Басқа аллергендерге спецификалық Ig Е-ні ИФА әдісімен анықтау
469.
B06.462.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Gardnerella vaginalisке (гарднерелла вагиналис) сомалық антиденелерді анықтау
470.
B06.463.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Giardia intestinalisке (гиардия интестиналис) (лямблиоз) антиденелерді анықтау
471.
B06.464.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында В гепатиты вирусының HBs антигеніне сомалық антиденелерді анықтау
472.
B06.465.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Mycoplasma hominisке (микоплазма хоминис) антиденелерді анықтау
473.
B06.466.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Yersinia pseudotuberculosisке (иерсиния псевдотуберкулезис) сомалық антиденелерді анықтау
474.
B06.467.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында D гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
475.
B06.468.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Е гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
476.
B06.469.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында C гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау (растайтын)
477.
B06.471.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында G гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
478.
B06.473.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тұмау вирусына сомалық антиденелерді анықтау
479.
B06.475.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында В гепатиты вирусының HBс антигеніне сомалық антиденелерді анықтау
480.
B06.476.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тұмаудың парагрипп вирусына G классындағы антиденелерді анықтау
481.
B06.477.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында циклдік цитруллин пептидтерін (АЦПП) сомалық антиденелерді анықтау
482.
B06.478.005
ИФТ-әдісімен сомалық анти-фосфолипидтік антиденелерді анықтау
483.
B06.581.005
Анти-фосфолипидті Ig G-ді ИФТ әдісімен анықтау
484.
B06.582.005
Анти-фосфолипидті Ig М-ді ИФТ әдісімен анықтау
485.
B06.481.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында тиреод гормон фракция 3 жалпы (Т3) анықтау
486.
B06.482.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуындағы тестостеронды анықтау

460.
B06.440.005
Определение ренина в сыворотке крови ИФА-методом
461.
B06.442.005
Определение ракового эмбрионального антигена (РЭА) в сыворотке крови ИФА-методом
462.
B06.444.005
Определение свободного ПСА (F-простат-специфический антиген) в сыворотке крови ИФА-методом
463.
B06.445.005
Определение свободного тироксина (T4) в сыворотке крови ИФА-методом
464.
B06.446.005
Определение свободного трийодтиронина (T3) в сыворотке крови ИФА-методом
465.
B06.448.005
Определение серотонина в сыворотке крови ИФА-методом
466.
B06.449.005
Определение соматотропного гормона (СТГ) в сыворотке крови ИФА-методом
467.
B06.450.005
Определение C-пептида в сыворотке крови ИФА-методом
468.
B06.576.005
Определение специфических Ig E к прочим аллергенам ИФА-методом
469.
B06.462.005
Определение суммарных антител к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
470.
B06.463.005
Определение суммарных антител к Giardia intestinalis (гиардиа интестиналис) (лямблиоз) в сыворотке крови ИФА-методом
471.
B06.464.005
Определение суммарных антител к HBsAg вируса гепатита B в сыворотке крови ИФА-методом
472.
B06.465.005
Определение суммарных антител к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в сыворотке крови ИФА-методом
473.
B06.466.005
Определение суммарных антител к Yersinia pseudotuberculosis (иерсиниа псеудотуберкулосис) в сыворотке крови ИФА-методом
474.
B06.467.005
Определение суммарных антител к вирусу гепатита D в сыворотке крови ИФА-методом
475.
B06.468.005
Определение суммарных антител к вирусу гепатита E в сыворотке крови ИФА-методом
476.
B06.469.005
Определение суммарных антител к вирусу гепатита C в сыворотке крови ИФА-методом
477.
B06.471.005
Определение суммарных антител к вирусу гепатита G в сыворотке крови ИФА-методом
478.
B06.473.005
Определение суммарных антител к вирусу гриппа в сыворотке крови ИФА-методом
479.
B06.475.005
Определение суммарных антител к HBcAg вируса гепатита B в сыворотке крови ИФА-методом
480.
B06.476.005
Определение суммарных антител к респираторно-синцитиальному вирусу в сыворотке крови ИФА-методом
481.
B06.477.005
Определение суммарных антител к циклическим цитруллиновым пептидам (АЦПП) в сыворотке крови ИФА-методом
482.
B06.478.005
Определение суммарных анти-фосфолипидных антител ИФА-методом
483.
B06.581.005
Определение анти-фосфолипидных Ig G в сыворотке крови ИФА-методом
484.
B06.582.005
Определение анти-фосфолипидных Ig M в сыворотке крови ИФА-методом
485.
B06.481.005
Определение общего трииодтиронина (T3) в сыворотке крови ИФА-методом
486.
B06.482.005
Определение тестостерона в сыворотке крови ИФА-методом

518.
B06.000.006
Имунохемилюминисценция (ИХЛ/ЭХЛ) әдісімен қан сарысуында SARS-CoV-2 (COVID-19) коронавирусына жалпы антиденелерді анықтау
519.
B06.056.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында сүйек тінінің резорбциясы бұзылуының диагностикасы (b-Cross Laps)
520.
B06.057.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында созылмалы жүрек жеткіліксіздігінің pro-BNP (натрийуретикалық пептидтер) диагностикасы
521.
B06.117.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында 11-оксикоркостероидті (ОКС) анықтау
522.
B06.118.006
Иммунохемилюминисценция әдісімен несептегі 17-кетостероидтарды (17-КС) анықтау
523.
B06.119.006
Иммунохемилюминисценция әдісімен несептегі 17-оксикортикостероидтарды (17-ОКС) анықтау
524.
B06.120.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында 17-оксикортикостероидті (17-ОКС) анықтау
525.
B06.123.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында альфафетопротеин (АФП) анықтау
526.
B06.127.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында В гепатитының HBsAg вирусын анықтау
527.
B06.128.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында В гепатитының HBeAg вирусын анықтау
528.
B06.130.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Эпштеин-Барра вирусының (ВПГ-IV) капсидтік антигеніне IgG анықтау
529.
B06.555.006
Қан сарысуында Эпштеин-Барр (ВПГ-IV) вирусының капсидті антигеніне Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
530.
B06.131.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Эпштеин-Барра вирусының (ВПГ-IV) ерте антигеніне IgG анықтау
531.
B06.556.006
Қан сарысуында Эпштеин-Барр (ВПГ-IV) вирусының ерте антигеніне Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
532.
B06.132.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында (ВПГ - V) цитомегаловирусқа IgG анықтау
533.
B06.134.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында цитомегаловирусқа (ВПГ - V) IgM анықтау
534.
B06.133.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Эпштеин-Барра вирусының (ВПГ-IV) ядролық антигеніне IgG анықтау
535.
B06.140.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында S100 анықтау
536.
B06.141.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында NGAL анықтау
537.
B06.558.006
Несептегі uNGAL-ды иммунохемилюминисценции әдісімен анықтау
538.
B06.144.006
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig G-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
539.
B06.145.006
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау

518.
B06.000.006
Определение суммарных антител к коронавирусу SARS-CoV-2 (COVID-19) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции (ИХЛ/ЭХЛ)
519.
B06.056.006
Диагностика нарушений резорбции костной ткани (b-Cross Laps) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
520.
B06.057.006
Диагностика хронической сердечной недостаточности pro-BNP (натрийуретические пептиды) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
521.
B06.117.006
Определение 11-оксикортикостероидов (11-ОКС) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
522.
B06.118.006
Определение 17-кетостероидов (17-КС) в моче методом иммунохемилюминисценции
523.
B06.119.006
Определение 17-оксикортикостероидов (17-ОКС) в моче методом иммунохемилюминисценции
524.
B06.120.006
Определение 17-оксикортикостероидов (17-ОКС) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
525.
B06.123.006
Определение альфафетопротеина (АФП) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
526.
B06.127.006
Определение HBsAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
527.
B06.128.006
Определение HBeAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
528.
B06.130.006
Определение Ig G к капсидному антигену вируса Эпштеин-Барра (ВПГ-IV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
529.
B06.555.006
Определение Ig M к капсидному антигену вируса Эпштеин-Барра (ВПГ-IV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
530.
B06.131.006
Определение Ig G к раннему антигену вируса Эпштеин-Барра (ВПГ-IV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
531.
B06.556.006
Определение Ig M к раннему антигену вируса Эпштеин-Барра (ВПГ-IV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
532.
B06.132.006
Определение Ig G к цитомегаловирусу (ВПГ-V) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
533.
B06.134.006
Определение Ig M к цитомегаловирусу (ВПГ-V) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
534.
B06.133.006
Определение Ig G к ядерному антигену вируса Эпштеин-Барра (ВПГ-IV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
535.
B06.140.006
Определение S100 в биологическом материале методом иммунохемилюминисценции
536.
B06.141.006
Определение NGAL в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
537.
B06.558.006
Определение uNGAL в моче методом иммунохемилюминисценции
538.
B06.144.006
Определение авидности Ig G к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
539.
B06.145.006
Определение авидности Ig M к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции

540.
B06.146.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында адреналинді анықтау
541.
B06.147.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында АКТГ (адренокортикотроптық гормон) анықтау
542.
B06.157.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында альдостеронды анықтау
543.
B06.158.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында альфа-2-макроглобулинді анықтау
544.
B06.163.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында анти Мюллер гормонын анықтау
545.
B06.165.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында (растайтын) В гепатитының HBs вирусының антигенін анықтау
546.
B06.168.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында жалпақ жасушалы карциноманың (SCCA) антигенін анықтау
547.
B06.169.006
Қан сарысуында антинейтрофильді цитоплазматикалық Іg G-ді (ANCA combi) иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
548.
B06.170.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында антинуклеарлық аутоантиденелерді (ANA) анықтау
549.
B06.171.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында антианабездік антиденелерді анықтау
550.
B06.172.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында антиспермальдық антиденелерді (Sperm Antibodi) анықтау
551.
B06.174.006
Қан сарысуында вирусты гепатит С-ға Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
552.
B06.179.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында В гепатиты вирусының НВе антигеніне антиденелерді анықтау
553.
B06.192.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында гепаринге антиденелерді анықтау
554.
B06.193.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында гистондарға антиденелерді анықтау
555.
B06.196.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында инсулинге антиденелерді анықтау
556.
B06.199.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында модификацияланған цитруллин виментіне (Anti-MCV) антиденелерді анықтау
557.
B06.200.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында С гепатиты вирусының құрылымдық емес нәруыздарға антиденелерді анықтау
558.
B06.201.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында арал жасушаларына антиденелерді анықтау
559.
B06.202.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында пероксидазаға (а-ТПАО) антиденелерді анықтау
560.
B06.203.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ТТГ рецепторларына антиденелерді анықтау
561.
B06.204.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында тиреоглобулинге антиденелерді анықтау
562.
B06.205.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында экстрагирлейтін ядролық антигендерге (ENA) антиденелерді анықтау

540.
B06.146.006
Определение адреналина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
541.
B06.147.006
Определение адренокортикотропный гормон (АКТГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
542.
B06.157.006
Определение альдостерона в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
543.
B06.158.006
Определение альфа-2-макроглобулина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
544.
B06.163.006
Определение анти Мюллерова гормона в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
545.
B06.165.006
Определение HBsAg вируса гепатита B в сыворотке крови (подтверждающий) методом иммунохемилюминисценции
546.
B06.168.006
Определение антигена плоскоклеточной карциномы (SCCA) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
547.
B06.169.006
Определение антинейтрофильных цитоплазматических Ig G (ANCA combi) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
548.
B06.170.006
Определение антинуклеарных аутоантител (ANA) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
549.
B06.171.006
Определение антиовариальных антител в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
550.
B06.172.006
Определение антиспермальных антител (Sperm Antibodi) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
551.
B06.174.006
Определение Ig M к вирусу гепатита C в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
552.
B06.179.006
Определение антител к HBeAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
553.
B06.192.006
Определение антител к гепарину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
554.
B06.193.006
Определение антител к гистонам в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
555.
B06.196.006
Определение антител к инсулину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
556.
B06.199.006
Определение антител к модифицированному цитруллинированному виментину (Anti-MCV) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
557.
B06.200.006
Определение антител к неструктурным белкам вируса гепатита C в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
558.
B06.201.006
Определение антител к островковым клеткам поджелудочной железы в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
559.
B06.202.006
Определение антител к тиреопероксидазе (а-ТПО) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
560.
B06.203.006
Определение антител к рецепторам тиреотропного гормона в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
561.
B06.204.006
Определение антител к тиреоглобулину (АТ к ТГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
562.
B06.205.006
Определение антител к экстрагируемым ядерным антигенам (ENA) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции

563.
B06.212.006
Қан сарысуында b2- Гликопротеин I-ге Ig А-ны иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
564.
B06.213.006
Қан сарысуында глиадинге Ig А-ны иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
565.
B06.214.006
Қан сарысуында кардиолипинге Ig А-ны иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
566.
B06.215.006
Қан сарысуында целиакии Ig А-ны иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
567.
B06.232.006
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
568.
B06.237.006
Қан сарысуында Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III)-ге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
569.
B06.239.006
Қан сарысуында b2-Гликопротеин I-ге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
570.
B06.241.006
Қан сарысуында вирусты гепатиттің НВс антигеніне Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
571.
B06.242.006
Қан сарысуында 1 және 2-типті жай герпесті вирусқа (ВПГ-I,II) Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
572.
B06.243.006
Қан сарысуында вирусты гепатит С-ға Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
573.
B06.244.006
Қан сарысуында вирусты гепатит А-ға Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
574.
B06.245.006
Қан сарысуында вирусты гепатит Е-ге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
575.
B06.250.006
Қан сарысуында 1-типті жай герпесті вирусқа (ЖГВ-I) Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
576.
B06.251.006
Қан сарысуында 2-типті жай герпесті вирусқа (ЖГВ-ІI) Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
577.
B06.248.006
Қан сарысуында қызамық қоздырғышына Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
578.
B06.254.006
Қан сарысуында глиадинге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
579.
B06.257.006
Қан сарысуында кардиолипинге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
580.
B06.259.006
Қан сарысуында С пептидті цитомегаловирусқа (ССР) Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
581.
B06.260.006
Қан сарысуында целиакииге Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
582.
B06.269.006
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токосоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
583.
B06.271.006
Қан сарысуында Varicella Zoster (варицелла зостер) (ЖГВ-III)-ке Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
584.
B06.273.006
Қан сарысуында b2- Гликопротеин I-ге Ig М-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
585.
B06.275.006
Қан сарысуында 1 және 2-типті жай герпесті вирусқа (ЖГВ-I,ІІ) Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау

563.
B06.212.006
Определение Ig A к b2- Гликопротеину I в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
564.
B06.213.006
Определение Ig A к глиадину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
565.
B06.214.006
Определение Ig A к кардиолипину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
566.
B06.215.006
Определение Ig A целиакии в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
567.
B06.232.006
Определение Ig G к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
568.
B06.237.006
Определение Ig G к Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
569.
B06.239.006
Определение Ig G к b2-Гликопротеину I в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
570.
B06.241.006
Определение Ig G к HBcAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
571.
B06.242.006
Определение Ig G к вирусам простого герпеса 1 и 2 типа (ВПГ-I,II) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
572.
B06.243.006
Определение Ig G к вирусу гепатита C в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
573.
B06.244.006
Определение Ig G к вирусу гепатита A в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
574.
B06.245.006
Определение Ig G к вирусу гепатита E в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
575.
B06.250.006
Определение Ig G к вирусу простого герпеса 1 типа (ВПГ-I) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
576.
B06.251.006
Определение Ig G к вирусу простого герпеса 2 типа (ВПГ-II) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
577.
B06.248.006
Определение Ig G к возбудителю краснухи в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
578.
B06.254.006
Определение Ig G к глиадину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
579.
B06.257.006
Определение Ig G к кардиолипину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
580.
B06.259.006
Определение Ig G к цитруллиновому C-пептиду (CCP) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
581.
B06.260.006
Определение Ig G целиакии в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
582.
B06.269.006
Определение Ig M к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
583.
B06.271.006
Определение Ig M к Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
584.
B06.273.006
Определение Ig M к b2- Гликопротеину I в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
585.
B06.275.006
Определение Ig M к вирусам простого герпеса 1 и 2 типа (ВПГ-I,II) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции

586.
B06.276.006
Қан сарысуында вирусты гепатит А-ға Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
587.
B06.279.006
Қан сарысуында 1-типті жай герпесті вирусқа (ЖГВ-I) Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
588.
B06.280.006
Қан сарысуында 2-типті жай герпесті вирусқа (ЖГВ-ІI) Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
589.
B06.281.006
Қан сарысуындакардиолипинге Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
590.
B06.283.006
Қан сарысуында вирусты гепатит В-ның НВс антигеніне Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
591.
B06.284.006
Қан сарысуында вирусты гепатит D-ға Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
592.
B06.285.006
Қан сарысуында вирусты гепатит Е-ге Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
593.
B06.287.006
Қан сарысуында қызамық қоздырғышына Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
594.
B06.289.006
Қан сарысуында анти-фосфолипидті Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
595.
B06.290.006
Қан сарысуында анти-фосфолипидті Ig М-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
596.
B06.296.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында циклдік цитруллин пептидтеріне (АЦПП) аутоиммундық антиденелерді анықтау
597.
B06.297.006
Қан сарысуында екі спиральді ДНК-ға аутоиммунды Ig G-ды иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
598.
B06.302.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында бетта-2 микроглобулинді анықтау
599.
B06.305.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен B 12 витаминын анықтау
600.
B06.318.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында гастрина 17 анықтау
601.
B06.336.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында гомоцистеинді анықтау
602.
B06.337.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында глобулин байланыстартын жыныстық гормон (ГБЖГ) анықтау
603.
B06.338.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуындағы дегидроэпиандростеронды (ДГЭА) анықтау
604.
B06.342.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында В ингибинін анықтау
605.
B06.346.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында инсулинді анықтау
606.
B06.351.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында кальцитонинді анықтау
607.
B06.561.006
Қан сарысуындағы прокальцитонинді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
608.
B06.361.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында кортизолды анықтау
609.
B06.369.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ЛГ (лютеиндеуіш гормон) анықтау
610.
B06.382.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен несепте микроальбуминді анықтау

586.
B06.276.006
Определение Ig M к вирусу гепатита A в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
587.
B06.279.006
Определение Ig M к вирусу простого герпеса 1 типа (ВПГ-I) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
588.
B06.280.006
Определение Ig M к вирусу простого герпеса 2 типа (ВПГ-II) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
589.
B06.281.006
Определение Ig M к кардиолипину в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
590.
B06.283.006
Определение Ig M к HBcAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
591.
B06.284.006
Определение Ig M к вирусу гепатита D в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
592.
B06.285.006
Определение Ig M к вирусу гепатита E в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
593.
B06.287.006
Определение Ig M к возбудителю краснухи в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
594.
B06.289.006
Определение анти-фосфолипидных Ig G в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
595.
B06.290.006
Определение анти-фосфолипидных Ig M в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
596.
B06.296.006
Определение аутоиммунных антител к циклическим цитруллиновым пептидам (АЦПП) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
597.
B06.297.006
Определение аутоиммунных Ig G к двуспиральной ДНК в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
598.
B06.302.006
Определение b-2 микроглобулина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
599.
B06.305.006
Определение витамина B 12 методом иммунохемилюминесценции
600.
B06.318.006
Определение гастрина 17 в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
601.
B06.336.006
Определение гомоцистеина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
602.
B06.337.006
Определение глобулинсвязывающего полового гормона (ГСПГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
603.
B06.338.006
Определение дегидроэпиандростерона (ДГЭА) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
604.
B06.342.006
Определение ингибина Вв сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
605.
B06.346.006
Определение инсулина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
606.
B06.351.006
Определение кальцитонина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
607.
B06.561.006
Определение прокальцитонина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
608.
B06.361.006
Определение кортизола в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
609.
B06.369.006
Определение лютеинизирующий гормон (ЛГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
610.
B06.382.006
Определение микроальбумина в моче методом иммунохемилюминисценции

611.
B06.384.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында миоглобинді анықтау
612.
B06.385.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында митохондриялық аутоантиденелерді (AMA M2) анықтау
613.
B06.392.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында нейрон - спецификалы энолазаны (NSE) анықтау
614.
B06.393.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында нейронопептидтерді анықтау
615.
B06.395.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында норадреналинді анықтау
616.
B06.399.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында жалпы (ПСА) простат-спецификалы антиген анықтау
617.
B06.400.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Т4 (жалпы тироксинді) анықтау
618.
B06.405.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында A классындағы жалпы антиденелерді анықтау
619.
B06.406.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында E классындағы жалпы антиденелерді анықтау
620.
B06.407.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында G классындағы жалпы антиденелерді анықтау
621.
B06.408.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында M классындағы жалпы антиденелерді анықтау
622.
B06.411.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында өкпенің шағын жасушалы емес обырының (CYFRA 21-1) онкомаркерлерін анықтау
623.
B06.412.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ұйқыбез бен тік ішек обырының (СА 242) онкомаркерін анықтау
624.
B06.413.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ісік антигенін (СА 125) анықтау
625.
B06.414.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ісік антигенін (С 15-3) анықтау
626.
B06.415.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ісік антигенін (СА 19-9) анықтау
627.
B06.416.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ісік антигенін (СА 72-4) анықтау
628.
B06.417.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында шағын жасушалы обырдың (Pro-GRP) ісік маркерін анықтау
629.
B06.418.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында аналық бездер обырының (НЕ-4) ісік маркерін анықтау
630.
B06.422.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында остеокальцинды анықтау
631.
B06.423.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында паратиреоид гормонды анықтау
632.
B06.424.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында пепсиноген 1 анықтау
633.
B06.425.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында пепсиноген 2 анықтау
634.
B06.431.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында про-простатспецификалық антиген (ПСА) анықтау
635.
B06.432.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында прогестеронды анықтау

611.
B06.384.006
Определение миоглобина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
612.
B06.385.006
Определение митохондриальных аутоантител (AMA M2) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
613.
B06.392.006
Определение нейрон - специфической энолазы (NSE) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
614.
B06.393.006
Определение нейронопептидов в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
615.
B06.395.006
Определение норадреналина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
616.
B06.399.006
Определение общего простат-специфического антигена (ПСА) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
617.
B06.400.006
Определение общего тироксина (T4) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
618.
B06.405.006
Определение Ig A в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
619.
B06.406.006
Определение Ig E в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
620.
B06.407.006
Определение Ig G в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
621.
B06.408.006
Определение Ig M в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
622.
B06.411.006
Определение онкомаркера немелкоклеточного рака легкого (CYFRA 21-1) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
623.
B06.412.006
Определение онкомаркера рака поджелудочной железы и прямой кишки (СА 242) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
624.
B06.413.006
Определение опухолевого антигена (СА 125) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
625.
B06.414.006
Определение опухолевого антигена (СА 15-3) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
626.
B06.415.006
Определение опухолевого антигена (СА 19-9) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
627.
B06.416.006
Определение опухолевого антигена (СА 72-4) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
628.
B06.417.006
Определение опухолевого маркера мелкоклеточного рака (Pro-GRP) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
629.
B06.418.006
Определение опухолевого маркера рака яичников (НЕ-4) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
630.
B06.422.006
Определение остеокальцина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
631.
B06.423.006
Определение паратиреоидного гормона в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
632.
B06.424.006
Определение пепсиногена 1 в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
633.
B06.425.006
Определение пепсиногена 2 в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
634.
B06.431.006
Определение про-простатспецифического антигена (про-ПСА) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
635.
B06.432.006
Определение прогестерона в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции

636.
B06.433.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында пролактинді анықтау
637.
B06.434.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында простатикалық қышқыл фосфатазаны анықтау
638.
B06.440.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ренинді анықтау
639.
B06.442.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында РЭА (Обыр эмбриондық антигені) анықтау
640.
B06.444.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында еркін F-простат-спецификалы антиген (ПСА) анықтау
641.
B06.445.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында еркін тироксинді (Т4) анықтау
642.
B06.446.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында еркін трийодтиронинді (Т3) анықтау
643.
B06.449.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында соматотроп гормонды (СТГ) анықтау
644.
B06.450.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында С-пептидін анықтау
645.
B06.457.006
Қан сарысуында қоздырғыштың идентификациясымен спецификалық Ig Е-ні иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
646.
B06.461.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында сомалық ревматоидтік факторды анықтау
647.
B06.462.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Gardnerella vaginalisке (гарднерелла вагиналис) сомалық антиденелерді анықтау
648.
B06.563.006
Қан сарысуындағы Ig M к HBsAg-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
649.
B06.564.006
Қан сарысуындағы Ig G к HBsAg-ді иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
650.
B06.464.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында B гепатитының HBs вирусының антигеніне сомалық антиденелерді анықтау
651.
B06.467.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында D гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
652.
B06.468.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында E гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
653.
B06.469.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында C гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау (растайтын)
654.
B06.470.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында C гепатитының вирусына сомалық антиденелерді анықтау
655.
B06.474.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында (АИТВ)-ға сомалық антиденелерді анықтау
656.
B06.475.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында B гепатиты вирусының HBs антигеніне сомалық антиденелерді анықтау
657.
B06.478.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында анти-фосфолипид сомалық антиденелерін анықтау
658.
B06.480.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен (PIGF) өсімінің плацентарлық факторының сарысу деңгейін анықтау
659.
B06.481.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында Т3 (жалпы трииодтиронинді) анықтау

636.
B06.433.006
Определение пролактина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
637.
B06.434.006
Определение простатической кислой фосфатазы в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
638.
B06.440.006
Определение ренина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
639.
B06.442.006
Определение ракового эмбрионального антигена (РЭА) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
640.
B06.444.006
Определение свободного F-простат-специфический антиген (F-ПСА) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
641.
B06.445.006
Определение свободного тироксина (T4) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
642.
B06.446.006
Определение свободного трийодтиронина (T3) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
643.
B06.449.006
Определение соматотропного гормона (СТГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
644.
B06.450.006
Определение C-пептида в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
645.
B06.457.006
Определение специфических Ig E с идентификацией возбудителя методом иммунохемилюминисценции
646.
B06.461.006
Определение ревматоидного фактора в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
647.
B06.462.006
Определение суммарных антител к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
648.
B06.563.006
Определение Ig M к HBsAg в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
649.
B06.564.006
Определение Ig G к HBsAg в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
650.
B06.464.006
Определение суммарных антител к HBsAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
651.
B06.467.006
Определение суммарных антител к вирусу гепатита D в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
652.
B06.468.006
Определение суммарных антител к вирусу гепатита E в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
653.
B06.469.006
Определение вируса гепатита C в сыворотке крови (подтверждающий тест) методом иммунохемилюминисценции
654.
B06.470.006
Определение суммарных антител к вирусу гепатита C в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
655.
B06.474.006
Определение суммарных антител к вирусу иммунодефицита человека (ВИЧ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
656.
B06.475.006
Определение суммарных антител к HBcAg вируса гепатита B в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
657.
B06.478.006
Определение суммарных анти-фосфолипидных антител методом иммунохемилюминисценции
658.
B06.480.006
Определение сывороточного уровня плацентарного фактора роста (PIGF) методом иммунохемилюминисценции
659.
B06.481.006
Определение общего трииодтиронина (T3) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции

660.
B06.482.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында тестостеронды анықтау
661.
B06.483.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында тиреоглобулинді анықтау
662.
B06.484.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында тиреотроп гормонды (ТТГ) анықтау
663.
B06.488.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында тропонинді анықтау
664.
B06.498.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ісіктер некрозының факторын (ІНФ) анықтау
665.
B06.500.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ферритинді анықтау
666.
B06.503.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ФМС-тәріздес тирозинкиназа 1sFlt-ны анықтау
667.
B06.504.006
Иммунохемилюминисценция әдісімен фолаттарды анықтау
668.
B06.512.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ФСГ (фолликул стимуляциялаушы гормон) анықтау
669.
B06.517.006
Иммунохемилюминисценция әдісімен несептегі адамның хорионикалық гонадотропинін (АХГ) анықтау
670.
B06.518.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында адамның хорион гонадотропинын анықтау (АХГ)
671.
B06.521.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында ИЛ 8 - цитокиндерді анықтау
672.
B06.527.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында эстрадиолды анықтау
673.
B06.554.006
Иммунохемилюминесценция әдісімен қан сарысуында преэклампсияға тест
B06.000.007
Иммунофлюоресценция
674.
B06.560.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Treponema pallidum -ға (трепонема паллидум) антиденелерді анықтау
675.
B06.561.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Chlamydia trachomatis -қа (хламидия трахоматис) антиденелерді анықтау
676.
B06.562.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Ureaplasma urealyticum -ға (уреплазма уреалитикум) антиденелерді анықтау
677.
B06.563.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Mycoplasma hominis-қа (микоплазма хоминис) антиденелерді анықтау
678.
B06.565.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Trichomonas vaginalis-қа (трихомонас вагиналис) антиденелерді анықтау
679.
B06.566.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Gardnerella vaginalis-қа (гарднерелла вагиналис) антиденелерді анықтау
680.
B06.568.007
Иммунофлюоресценция реакциясында биологиялық материалдағы герпес вирусын анықтау
681.
B06.569.007
Биологиялық материалдағы цитомегаловирусты (ЖГВ-V) иммунохемилюминисценция әдісімен анықтау
682.
B06.570.007
Биологиялық материалдағы адамның папиллома вирусын иммунофлюоресценция реакциясында анықтау

660.
B06.482.006
Определение тестостерона в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
661.
B06.483.006
Определение тиреоглобулина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
662.
B06.484.006
Определение тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
663.
B06.488.006
Определение тропонина в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
664.
B06.498.006
Определение фактора некроза опухолей (ФНО) в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
665.
B06.500.006
Определение ферритина в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
666.
B06.503.006
Определение ФМС-подобной тирозинкиназы 1sFlt в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
667.
B06.504.006
Определение фолатов методом иммунохемилюминисценции
668.
B06.512.006
Определение фолликулостимулирующий гормон (ФСГ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
669.
B06.517.006
Определение хорионического гонадотропина человека (ХГЧ) в моче методом иммунохемилюминисценции
670.
B06.518.006
Определение хорионического гонадотропина человека (ХГЧ) в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
671.
B06.521.006
Определение цитокинов - ИЛ-8 в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
672.
B06.527.006
Определение эстрадиола в сыворотке крови методом иммунохемилюминесценции
673.
B06.554.006
Тест на преэклампсию в сыворотке крови методом иммунохемилюминисценции
B06.000.007
Иммунофлюоресценция
674.
B06.560.007
Определение антител к Treponema pallidum (трепанема паллидум) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
675.
B06.561.007
Определение антител к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
676.
B06.562.007
Определение антител к Ureaplasma urealyticum (уреаплазма уреалитикум) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
677.
B06.563.007
Определение антител к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
678.
B06.565.007
Определение антител к Trichomonas vaginalis (трихомонас вагиналис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
679.
B06.566.007
Определение антител к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
680.
B06.568.007
Определение вируса герпеса в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
681.
B06.569.007
Определение цитомегаловируса (ВПГ-V) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
682.
B06.570.007
Определение вируса папилломы человека в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции

B06.000.008
Иммунофенотиптеу
683.
B06.570.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "иммун статусын анықтау үшін панель" иммунофенотиптеу
684.
B06.572.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "Жалпы цитокератинді" иммунофенотиптеу
685.
B06.573.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "миеломдық ауруға арналған панельді" иммунофенотиптеу
686.
B06.574.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "жіті лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу

B06.000.008
Иммунофенотипирование
683.
B06.570.008
Иммунофенотипирование "панель для определения иммунного статуса (6 пар)" в крови методом проточной цитофлуориметрии
684.
B06.572.008
Иммунофенотипирование "Общий цитокератин" в крови методом проточной цитофлуориметрии
685.
B06.573.008
Иммунофенотипирование "панель для миеломной болезни" в крови методом проточной цитофлуориметрии
686.
B06.574.008
Иммунофенотипирование "панель для острых лейкозов" в крови методом проточной цитофлуориметрии

687.
B06.575.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "пароксизмалды түнгі гемоглобинурияға арналған панельді" иммунофенотиптеу
688.
B06.576.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "созылмалы лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу
689.
B06.623.008
"Лейкоз кезіндегі минималды қалдық ауруды диагностикалау үшін панель" -ді иммунофенотиптеу
690.
B06.577.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "фагоцитозды" иммунофенотиптеу
691.

687.
B06.575.008
Иммунофенотипирование "панель для пароксизмальной ночной гемоглобинурии" в крови методом проточной цитофлуориметрии
688.
B06.576.008
Иммунофенотипирование "панель для хронических лейкозов/ лимфопролиферативных заболеваний" в крови методом проточной цитофлуориметрии
689.
B06.623.008
Иммунофенотипирование "панель для диагностики минимальной остаточной болезни при лейкозах"
690.
B06.577.008
Иммунофенотипирование "фагоцитоз" в крови методом проточной цитофлуориметрии
691.

B06.578.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы CD 3+ (саралау кластерін) иммунофенотиптеу
692.
B06.579.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы 3+-DR+ иммунофенотиптеу
693.
B06.599.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы CD 34 Pe иммунофенотиптеу
694.
B06.613.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы Fagotest иммунофенотиптеу
695.
B06.614.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы HLA-DRFitc иммунофенотиптеу
B06.000.009
Радиоиммунология (РИА)

B06.578.008
Иммунофенотипирование (кластера дифференцировки) CD 3+ в крови методом проточной цитофлуориметрии
692.
B06.579.008
Иммунофенотипирование 3+-DR+ в крови методом проточной цитофлуориметрии
693.
B06.599.008
Иммунофенотипирование CD 34 Pe в крови методом проточной цитофлуориметрии
694.
B06.613.008
Иммунофенотипирование Fagotest в крови методом проточной цитофлуориметрии
695.
B06.614.008
Иммунофенотипирование HLA-DRFitc в крови методом проточной цитофлуориметрии
B06.000.009
Радиоиммунология (РИА)

696.
B06.623.009
Радиоиммунологиялық әдіспен простата антигенін анықтау
697.
B06.628.009
Радиоиммунологиялық әдіспен онкомаркерлерді анықтау
698.
B06.632.009
Радиоиммунологиялық әдіспен бос трииодтиронинді (Т3) анықтау
B06.000.010
Иммуноцитология
699.
B06.638.010
Иммунограмма (Е-розеткалары және Манчини)
700.
B06.639.010
Қандағы В-лимфоциттерді анықтау
701.
B06.652.010
Қандағы Т-лимфоциттерді анықтау
B06.000.011
Иммуногистохимиялық зерттеу

696.
B06.623.009
Определение антигена простаты радиоиммунологическим методом
697.
B06.628.009
Определение онкомаркеров радиоиммунологическим методом
698.
B06.632.009
Определение свободного трийодтиронина (T3) радиоиммунологическим методом
B06.000.010
Иммуноцитология
699.
B06.638.010
Иммунограмма (Е-розетки и Манчини)
700.
B06.639.010
Определение В-лимфоцитов в крови
701.
B06.652.010
Определение Т-лимфоцитов в крови
B06.000.011
Иммуногистохимия

702.
B06.660.011
1-4 маркерлерді қолданып, иммуногистохимиялық әдіспен қатерлі ісіктердің блок-препараттарын зерттеу
703.
B06.670.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын 5-10 маркерлерін қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
704.
B06.671.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын10-нан көп маркерлерді қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
705.
B06.661.011
Сүйек миындағы трепанобиопсия материалын иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
706.
B06.674.011
Иммуногистохимиялық әдіспен сүйек миының трепанобиопсиясының материалын зерттеу (кеңейтілген панель)
707.
B06.664.011
Тері тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
708.
B06.665.011
Бауыр тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
709.
B06.666.011
Бүйрек тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
710.
B06.667.011
Иммуногистохимиялық әдіспен орнын басушы терапияға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
711.
B06.668.011
Иммуногистохимиялық әдіспен химиялық препараттарға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
712.
B06.669.011
Лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
713.
B06.673.011
Лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (кеңейтілген-панель)
714.
B06.675.011
Ісік тінінің биоптатынан PD-L1 рецепторын иммуногистохимиялық әдіспен анықтау
715.
B06.676.011
Ісік тінінің биоптатынан ALK генінің мутациясын иммуногистохимиялық әдіспен анықтау
B06.000.012
Серология
716.
B06.405.012
Қан сарысуындағы Ig A классының жалпы антиденелерін анықтау
717.
B06.407.012
Қан сарысуындағы IgG классының жалпы антиденелерін анықтау
718.
B06.408.012
Қан сарысуындағы M классының жалпы антиденелерін анықтау
719.
B06.679.012
Кумбс сынағын жасау
720.
B06.685.012
Қан сарысуында Колмер реакциясын қол әдісімен жүргізу
721.
B06.687.012
Қан сарысуындағы Коксаки вирусына пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
722.
B06.688.012
Қан сарысуындағы қызамық вирусына пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
723.
B06.689.012
Қан сарысуындағы дифтерияға пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
724.
B06.690.012
Қан сарысуындағы иерсиниозге пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
725.
B06.691.012
Қан сарысуындағы көкжөтелге пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
726.
B06.692.012
Қан сарысуындағы псевдотуберкулезге пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
727.
B06.693.012
Қан сарысуындағы сальмонеллезге пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
728.
B06.694.012
Қан сарысуындағы токсоплазмаға пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу

702.
B06.660.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 1-4 маркеров
703.
B06.670.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 5-10 маркеров
704.
B06.671.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием более 10 маркеров
705.
B06.661.011
Исследование материала трепанобиопсии костного мозга иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
706.
B06.674.011
Исследование материала трепанобиопсии костного мозга иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
707.
B06.664.011
Исследование ткани кожи иммуногистохимическим методом
708.
B06.665.011
Исследование ткани печени иммуногистохимическим методом
709.
B06.666.011
Исследование ткани почек иммуногистохимическим методом
710.
B06.667.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к заместительной терапии иммуногистохимическим методом
711.
B06.668.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к химиопрепаратам иммуногистохимическим методом
712.
B06.669.011
Исследование на лимфопролиферативные заболевания иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
713.
B06.673.011
Исследование лимфопролиферативных заболеваний иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
714.
B06.675.011
Определение рецептора PD-L1 из биоптата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом
715.
B06.676.011
Определение мутации гена ALK из биоптата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом
B06.000.012
Серология
716.
B06.405.012
Определение Ig A (общий) в сыворотке крови на анализаторе
717.
B06.407.012
Определение Ig G (общий) в сыворотке крови на анализаторе
718.
B06.408.012
Определение Ig M (общий) в сыворотке крови на анализаторе
719.
B06.679.012
Постановка пробы Кумбса
720.
B06.685.012
Постановка реакция Колмера в сыворотке крови ручным методом
721.
B06.687.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на вирус Коксаки в сыворотке крови
722.
B06.688.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на вирус краснухи сыворотке крови
723.
B06.689.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на дифтерию в сыворотке крови
724.
B06.690.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на иерсиниоз в сыворотке крови
725.
B06.691.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на коклюш сыворотке крови
726.
B06.692.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на псевдотуберкулез в сыворотке крови
727.
B06.693.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на сальмонеллез в сыворотке крови
728.
B06.694.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на токсоплазмоз в сыворотке крови

729.
B06.695.012
Қан сарысуындағы эхинококкозға пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
730.
B06.696.012
Қан сарысуындағы ағарыңқы трепонема антигенімен пассивті гемаглютинация реакциясын (ПГАР) жүргізу
731.
B06.697.012
Қан сарысуындағы Коксаки вирусына реакция байланыстырушы комплемент (РБК) жүргізу
732.
B06.698.012
Қан сарысуындағы лептоспирозға реакция байланыстырушы комплемент (РБК) жүргізу
733.

729.
B06.695.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) на эхинококкоз в сыворотке крови
730.
B06.696.012
Постановка реакции пассивной гемагглютинации (РПГА) с антигеном бледной трепонемы в сыворотке крови
731.
B06.697.012
Постановка реакции связывания комплемента (РСК) на вирус Коксаки в сыворотке крови
732.
B06.698.012
Постановка реакции связывания комплемента (РСК) на лептоспироз в сыворотке крови
733.

745.
B07.707.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда 1-4 бензодиазепиннің туындыларын анықтау
746.
B07.708.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда седативтік және ұйықтататын дәрілерді анықтау
747.
B07.711.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда барбитураттарды анықтау
748.
B07.717.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда опиаттарды анықтау
749.
B07.727.003
Биологиялық материалдағы опиоидтарды экспресс әдіспен анықтау
750.
B07.718.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда порфириндерді анықтау
751.
B07.719.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда фенотиазиндік қатар туындыларын анықтау
752.
B07.720.003
Экспресс әдіспен биологиялық материалдарда этанолды анықтау
753.
B07.721.003
Биологиялық материалдағы 3 компонентті тестімен наркотикалық және психотропты заттарды экспресс әдіспен анықтау
754.
B07.722.003
Биологиялық материалдағы 4 компонентті тестімен наркотикалық және психотропты заттарды экспресс әдіспен анықтау
755.
B07.723.003
Биологиялық материалдағы 5 компонентті тестімен наркотикалық және психотропты заттарды экспресс әдіспен анықтау
756.
B07.724.003
Биологиялық материалдағы 6 компонентті тестімен наркотикалық және психотропты заттарды экспресс әдіспен анықтау
B07.000.013
Газ хроматографиясы
757.
B07.703.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда амфетаминдерді анықтау
758.
B07.704.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда галлюциногендерді анықтау
759.
B07.706.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда кокаинді анықтау
760.
B07.707.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда 1-4 бензодиазепиннің туындыларын анықтау
761.
B07.709.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда кофеинді қоса алғандағы стимуляторларды анықтау
762.
B07.721.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда апиаттарын (морфин,кодеин т,б,)анықтау
763.
B07.710.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда алкогольді анықтау
764.
B07.734.013
Биологиялық материалда алкоголь суррогатын газды хроматография әдісімен анықтау
765.
B07.711.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда барбитураттарды анықтау
766.
B07.725.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда каннабиноидтерді анықтау
767.
B07.729.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда опиоидтерді анықтау
768.
B07.719.013
Газ хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда фенотиаздық қатар туындыларын анықтау
B07.000.014
Сұйықтық хроматографиясы

745.
B07.707.003
Определение производных 1-4 бензодиазепина в биологическом материале экспресс методом
746.
B07.708.003
Определение седативных и снотворных веществ в биологическом материале экспресс методом
747.
B07.711.003
Определение барбитуратов в биологическом материале экспресс методом
748.
B07.717.003
Определение опиатов в биологическом материале экспресс методом
749.
B07.727.003
Определение опиоидов в биологическом материале экспресс методом
750.
B07.718.003
Определение порфиринов в биологическом материале экспресс методом
751.
B07.719.003
Определение производных фенотиазинового ряда в биологическом материале экспресс методом
752.
B07.720.003
Определение этанола в биологическом материале экспресс методом
753.
B07.721.003
Определение наркотических средств и психотропных веществ 3-х компонентным тестом в биологическом материале экспресс методом
754.
B07.722.003
Определение наркотических средств и психотропных веществ 4-х компонентным тестом в биологическом материале экспресс методом
755.
B07.723.003
Определение наркотических средств и психотропных веществ 5-и компонентным тестом в биологическом материале экспресс методом
756.
B07.724.003
Определение наркотических средств и психотропных веществ 6-и компонентным тестом в биологическом материале экспресс методом
B07.000.013
Газовая хроматография
757.
B07.703.013
Определение амфетаминов в биологическом материале методом газовой хроматографии
758.
B07.704.013
Определение галлюциногенов в биологическом материале методом газовой хроматографии
759.
B07.706.013
Определение кокаина в биологическом материале методом газовой хроматографии
760.
B07.707.013
Определение производных 1-4 бензодиазепина в биологическом материале методом газовой хроматографии
761.
B07.709.013
Определение стимуляторов, включая кофеин, в биологическом материале методом газовой хроматографии
762.
B07.721.013
Определение опиатов (морфин, кодеин и др.) в биологическом материале методом газовой хроматографии
763.
B07.710.013
Определение алкоголя в биологическом материале методом газовой хроматографии
764.
B07.734.013
Определение суррогатов алкоголя в биологическом материале методом газовой хроматографии
765.
B07.711.013
Определение барбитуратов в биологическом материале методом газовой хроматографии
766.
B07.725.013
Определение каннабиноидов в биологическом материале методом газовой хроматографии
767.
B07.729.013
Определение опиоидов в биологическом материале методом газовой хроматографии
768.
B07.719.013
Определение производных фенотиазинового ряда в биологическом материале методом газовой хроматографии
B07.000.014
Жидкостная хроматография

769.
B07.703.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда амфетаминдерді анықтау
770.
B07.704.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда галлюциногендерді анықтау
771.
B07.706.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда кокаинді анықтау
772.
B07.707.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда 1-4 бензодиазепиннің туындыларын анықтау
773.
B07.709.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда кофеинді қоса алғандағы стимуляторларды анықтау
774.
B07.721.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда апиаттарын (морфин,кодеин т,б,) анықтау
775.
B07.711.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда барбитураттарды анықтау
776.
B07.725.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда каннабиноидтерді анықтау
777.
B07.729.014
Сұйықтықхроматографиясы әдісімен биологиялық материалда опиоидтерді анықтау
778.
B07.719.014
Сұйықтық хроматографиясы әдісімен биологиялық материалда фенотиаздық қатар туындыларын анықтау
B07.000.015
Жұқа қабатты хроматография
779.
B07.703.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда амфетаминдерді анықтау
780.
B07.704.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда галлюциногендерді анықтау
781.
B07.706.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда кокаинді анықтау
782.
B07.707.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда 1-4 бензодиазепиннің туындыларын анықтау
783.
B07.709.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда кофеинді қоса алғандағы стимуляторларды анықтау
784.
B07.721.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда апиаттарын (морфин,кодеин т,б,) анықтау
785.
B07.711.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда барбитураттарды анықтау
786.
B07.725.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда каннабиноидтерді анықтау
787.
B07.729.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда опиоидтерді анықтау
788.
B07.719.015
Жұқа қабатты хроматография әдісімен биологиялық материалда фенотиаздық қатар туындыларын анықтау
B08.000.000
Гистопатология және цитология
789.
B08.765.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 1-санаттағы аутопсия
790.
B08.767.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 2-санаттағы аутопсия
791.
B08.768.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 3-санаттағы аутопсия
792.
B08.769.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 4-санаттағы аутопсия

769.
B07.703.014
Определение амфетаминов в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
770.
B07.704.014
Определение галлюциногенов в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
771.
B07.706.014
Определение кокаина в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
772.
B07.707.014
Определение производных 1-4 бензодиазепина в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
773.
B07.709.014
Определение стимуляторов, включая кофеин, в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
774.
B07.721.014
Определение опиатов (морфин, кодеин и др.) в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
775.
B07.711.014
Определение барбитуратов в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
776.
B07.725.014
Определение каннабиноидов в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
777.
B07.729.014
Определение опиоидов в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
778.
B07.719.014
Определение производных фенотиазинового ряда в биологическом материале методом жидкостной хроматографии
B07.000.015
Тонкослойная хроматография
779.
B07.703.015
Определение амфетаминов в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
780.
B07.704.015
Определение галлюциногенов в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
781.
B07.706.015
Определение кокаина в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
782.
B07.707.015
Определение производных 1-4 бензодиазепина в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
783.
B07.709.015
Определение стимуляторов, включая кофеин, в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
784.
B07.721.015
Определение опиатов (морфин, кодеин и др.) в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
785.
B07.711.015
Определение барбитуратов в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
786.
B07.725.015
Определение каннабиноидов в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
787.
B07.729.015
Определение опиоидов в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
788.
B07.719.015
Определение производных фенотиазинового ряда в биологическом материале методом тонкослойной хроматографии
B08.000.000
Гистопатология и цитология
789.
B08.765.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 1 категории сложности
790.
B08.767.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 2 категории сложности
791.
B08.768.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 3 категории сложности
792.
B08.769.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 4 категории сложности

793.
B08.766.001
Зерттеудің лабораториялық әдісінсіз мәйітке сот- медициналық сараптама жүргізу
794.
B08.734.001
Күрделілігі 1 санат ота-биопсиялық материалдың 1 блок- препаратын гистологиялық зерттеу
795.
B08.735.001
Күрделілігі 2 санат ота-биопсиялық материалдың 1 блок- препаратын гистологиялық зерттеу
796.
B08.737.001
Күрделілігі 3 санат ота-биопсиялық материалдың 1 блок- препаратын гистологиялық зерттеу
797.
B08.764.001
Күрделілігі 4-санатты ота- биопсиялық материалдың 1 шығыр- препаратын гистологиялық зерттеу
798.
B08.742.001
Вагиналдық эпителий пролиферациясы деңгейін бағалау ("гормоналдық айна")
799.
B08.749.001
Жатыр мойнынан сүртіндіні ПАП-тест цитологиялық зерттеу
800.
B08.750.001
Материалды цитологиялық зерттеу (интраоперациялық экспресс цитологиялық зерттеу)
801.

793.
B08.766.001
Судебно-медицинская экспертиза трупа без лабораторных методов исследования
794.
B08.734.001
Гистологическое исследование 1 блок-препарата операционно-биопсийного материала 1-й категории сложности
795.
B08.735.001
Гистологическое исследование 1 блок-препарата операционно-биопсийного 2-й категории сложности
796.
B08.737.001
Гистологическое исследование 1 блок-препарата операционно-биопсийного материала 3 категории сложности
797.
B08.764.001
Гистологическое исследование 1 блок-препарата операционно-биопсийного материала 4 категории сложности
798.
B08.742.001
Оценка степени пролиферации вагинального эпителия ("гормональное зеркало")
799.
B08.749.001
Цитологическое исследование мазка из шейки матки ПАП-тест
800.
B08.750.001
Цитологическое исследование материала (интраоперационные экспресс цитологические исследования)
801.

B08.758.001
Қызыл конгомен биоптатты цитохимиялық зерттеу
802.
B08.759.001
Күмістеу арқылы биоптатты цитохимиялық зерттеу
803.
B08.760.001
Трихроммен биоптатты цитохимиялық зерттеу
804.
B08.761.001
ШИК реакциясымен биоптатты цитохимиялық зерттеу
805.
B08.851.021
Биопсиялық материалды иммундық флюоресценттік микроскопия әдісімен зерттеу
806.
B08.851.022
Гистологиялық/цитологиялық материалды электрондық микроскопия әдісімен зерттеу

B08.758.001
Цитохимическое исследование биоптата с конго красным
802.
B08.759.001
Цитохимическое исследование биоптата с серебрением
803.
B08.760.001
Цитохимическое исследование биоптата с трихромом
804.
B08.761.001
Цитохимическое исследование биоптата с ШИК реакцией
805.
B08.851.021
Исследование биологического материала методом иммунофлюоресцентной микроскопии
806.
B08.851.022
Исследование гистологического/цитологического материала методом электронной микроскопии

807.
B08.851.024
Конфокальді лазерлік сканерлеу микроскопиясы
808.
B08.763.001
Оталық және биопсиялық материалды экспресс зерттеу (1-блок препаратты)
809.
B08.749.002
Сұйықтық цитологиясы құралында ПАП-тестілеу жатыр мойнынан жағындыны йитологиялық зерттеу
B09.000.000
Молекулярлық биология және молекулярлық генетика
B09.000.016
Цитогенетикалық әдіс
810.
B09.763.016
Мутагендік әсер етудің биологиялық индикациясы (Хромосомдық аберрациялар)

807.
B08.851.024
Конфокальная лазерная сканирующая микроскопия
808.
B08.763.001
Экспресс исследование операционного и биопсийного материала (1-го блок-препарата)
809.
B08.749.002
Цитологическое исследование мазка из шейки матки ПАП-тест на аппарате жидкостной цитологии
B09.000.000
Молекулярная биология и молекулярная генетика
B09.000.016
Цитогенетический метод
810.
B09.763.016
Биологическая индикация мутагенного воздействия (Хромосомные аберрации)

811.
B09.765.016
Биологиялыық материалды ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі)молекулярлық-цитогенетикалық зерттеу
812.
B09.766.016
Сүйек миы жасушаларын ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі)молекулярлық-цитогенетикалық зерттеу
813.
B09.767.016
Перифериялық қан лимфоциттерінің (1 зонд) ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу
814.
B09.768.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) амниотикалық сұйықтықтың культивацияланбаған жасушаларының молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу (1 зонд)
815.
B09.769.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) цитологиялық препараттардың, гистологиялық қималардың молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу (1зонд)
816.
B09.770.016
Перифериялық қан жасушаларын (кариотип) цитогенетикалық зерттеу
817.
B09.771.016
Хорион талшықтарын/ бала жолдасын цитогенетикалық зерттеу
818.
B09.772.016
Амниотикалық сұйықтық жасушаларын цитогенетикалық зерттеу
819.
B09.773.016
Сүйек кемігі жасушаларын цитогенетикалық зерттеу
820.
B09.775.016
Кіндік қаны жасушаларын цитогенетикалық зерттеу
821.
B09.776.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) ALK-оң гендерді анықтау үшін молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу
Молекулалық-генетикалық әдіс
822.
B09.776.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен биологиялық материалдан ДНҚ бөлу
823.
B09.777.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-ды мутациялануға зерттеу
824.
B09.778.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-да адам хромосомаларының 17 аутосомдық маркерлерін анықтау
825.
B09.779.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы Y хромосомасының AZF факторын анықтау
826.
B09.780.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ана қанындағы ұрықтың Y хромосомасын анықтау
827.
B09.781.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 17 аллея бойынша ДНҚ гаплотоптарын анықтау
828.
B09.782.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ F2 мутациясын анықтау
829.
B09.783.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ F5 мутациясын анықтау
830.
B09.784.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы лейкодистрофия кезіндегі LMNB1 генінің мутациялануын анықтау
831.
B09.785.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы Дюшен миопатиясы кезіндегі MLD генінің мутациялануын анықтау
832.
B09.786.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы фенилкетонурия кезіндегі PAH генінің мутациялануын анықтау
833.
B09.787.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы арқа бұлшықет амиотрофиясы кезіндегі SMN генінің мутациялануын анықтау
834.
B09.788.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы муковосцидоз генінің мутациялануын анықтау
835.
B09.789.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 7 типтік Слай ауруы кезіндегі ген мутацияларын анықтау

811.
B09.765.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) биологического материала (1 зонд)
812.
B09.766.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) клеток костного мозга (1 зонд)
813.
B09.767.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) лимфоцитов периферической крови (1 зонд)
814.
B09.768.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) некультивируемых клеток амниотической жидкости (1 зонд)
815.
B09.769.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) цитологических препаратов, гистологических срезов (1 зонд)
816.
B09.770.016
Цитогенетическое исследование клеток периферической крови (кариотип)
817.
B09.771.016
Цитогенетическое исследование ворсин хориона/ плаценты
818.
B09.772.016
Цитогенетическое исследование клеток амниотической жидкости
819.
B09.773.016
Цитогенетическое исследование клеток костного мозга
820.
B09.775.016
Цитогенетическое исследование клеток пуповинной крови
821.
B09.776.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) для определения ALK -положительных генов
Молекулярно-генетический метод
822.
B09.776.017
Выделение ДНК из биологического материала молекулярно-генетический методом
823.
B09.777.017
Исследование ДНК на мутации молекулярно-генетический методом
824.
B09.778.017
Определение 17 аутосомных маркеров хромосом человека в ДНК молекулярно-генетический методом
825.
B09.779.017
Определение AZF фактора Y хромосомы в ДНК молекулярно-генетический методом
826.
B09.780.017
Определение Y хромосомы плода в крови матери молекулярно-генетический методом
827.
B09.781.017
Определение гаплогруппы ДНК по 17 аллелям молекулярно-генетический методом
828.
B09.782.017
Определение мутации F2 ДНК молекулярно-генетический методом
829.
B09.783.017
Определение мутации F5 ДНК молекулярно-генетический методом
830.
B09.784.017
Определение мутаций гена LMNB1 при лейкодистрофии в ДНК молекулярно-генетический методом
831.
B09.785.017
Определение мутаций гена MLD при миопатии Дюшенна в ДНК молекулярно-генетический методом
832.
B09.786.017
Определение мутаций гена PAH при фенилкетонурии в ДНК молекулярно-генетический методом
833.
B09.787.017
Определение мутаций гена SMN при спинальной мышечной амиотрофии в ДНК молекулярно-генетический методом
834.
B09.788.017
Определение мутаций гена муковосцидоза в ДНК молекулярно-генетический методом
835.
B09.789.017
Определение мутаций гена при болезни Слая 7 типа в ДНК молекулярно-генетический методом

836.
B09.790.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 1 типтік Гурлер синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
837.
B09.791.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 6 типтік Марото-Лами синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
838.
B09.792.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы Мартин-Белл синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
839.
B09.793.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 4 типтік Моркио синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
840.
B09.794.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 3 типтік Санфилиппо синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
841.

836.
B09.790.017
Определение мутаций гена при синдроме Гурлера 1 типа в ДНК молекулярно-генетический методом
837.
B09.791.017
Определение мутаций гена при синдроме Марото-Лами 6 типа в ДНК молекулярно-генетический методом
838.
B09.792.017
Определение мутаций гена при синдроме Мартина-Белла в ДНК молекулярно-генетический методом
839.
B09.793.017
Определение мутаций гена при синдроме Моркио 4 типа в ДНК молекулярно-генетический методом
840.
B09.794.017
Определение мутаций гена при синдроме Санфилиппо 3 типа в ДНК молекулярно-генетический методом
841.

B09.795.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы 2 типтік Хантер синдромы кезіндегі ген мутацияларын анықтау
842.
B09.796.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ДНҚ-дағы мукополисахаридоз кезіндегі мутацияларды анықтау
843.
B09.797.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен адамның геномында полиморфизмді анықтау
844.
B09.798.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен ана қанындағы ұрықтың резус факторын анықтау
845.
B09.799.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 1 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
846.

B09.795.017
Определение мутаций гена при синдроме Хантера 2 типа в ДНК молекулярно-генетический методом
842.
B09.796.017
Определение мутаций при мукополисахаридозах в ДНК молекулярно-генетический методом
843.
B09.797.017
Определение полиморфизма в геноме человека молекулярно-генетический методом
844.
B09.798.017
Определение резус фактора плода в крови матери молекулярно-генетический методом
845.
B09.799.017
Проведение HLA-типирования крови 1 класса молекулярно-генетический методом
846.

B09.800.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 2 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
847.
B09.861.017
Молекулярлы-генетикалық әдісімен (генотиптеу әдісімен) АИТВ 1-дің антиретровирустық препараттарына дәрілік тұрақтылығын анықтау
B09.000.018
Флуориметриялық әдіс
848.
B09.801.018
Флуориметриялық әдіспен қандағы орфандық ауруларды диагностикалау
849.
B09.802.018
Флуориметриялық әдіспен дәрілік мониторингілеу
B09.000.019
Масс-спектрометрия

B09.800.017
Проведение HLA-типирования крови 2 класса молекулярно-генетический методом
847.
B09.861.017
Определение лекарственной устойчивости ВИЧ-1 к антиретровирусным препаратам молекулярно-генетическим методом (методом генотипирования)
B09.000.018
Флуориметрический метод
848.
B09.801.018
Диагностика орфанных заболеваний в крови флуориметрическим методом
849.
B09.802.018
Лекарственный мониторинг флуориметрическим методом
B09.000.019
Масс-спектрометрия

850.
B09.801.019
Масс-спектрометрия әдісімен қандағы орфан ауруларын диагностикалау
851.
B09.802.019
Масс-спектрометрия әдісімен орфан ауруларын дәрілік мониторингілеу
B09.000.020
Полимераздық тізбекті реакция (ПТР)
852.
B09.806.020
ПТР әдісімен күмәнді нәтижелер алынғанда растаушы молекулярлық -генетикалық тест (NASBA)
853.
B09.807.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Brucella abortus-ты (вруцелла абортус) анықтау

850.
B09.801.019
Диагностика орфанных заболеваний в крови методом масс-спектрометрии
851.
B09.802.019
Лекарственный мониторинг орфанных заболеваний методом масс-спектрометрии
B09.000.020
Полимеразная цепная реакция (ПЦР)
852.
B09.806.020
Молекулярно-генетический подтверждающий тест при сомнительных результатах методом ПЦР (NASBA)
853.
B09.807.020
Обнаружение Brucella abortus (бруцелла абортус) в биологическом материале методом ПЦР

854.
B09.808.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Brucella melitensis-ты (бруцелла мелитенсис) анықтау
855.
B09.809.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Brucella suis-ты (бруцелла суис) анықтау
856.
B09.810.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Candida ssb –ны (кандида) анықтау
857.
B09.811.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Chlamydia ssb –ны (хламидия) анықтау
858.
B09.812.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Gardnerella vaginalis –ты (гарднерелла вагиналис) анықтау
859.
B09.813.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Helicobacter pylori-ді (хеликобактер пилори) анықтау
860.
B09.814.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Listeria-ны (листерия) анықтау
861.
B09.815.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Mycobacterium tuberculosis-ты (микобактериум туберкулезис) анықтау
862.
B09.816.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Mycoplasma hominis –ты (микоплазма хоминис) анықтау
863.
B09.817.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Mycoplasma pneumoniae –ны (микоплазма пневмония) анықтау
864.
B09.818.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Mycoplasma urealiticums-ты (микоплазма уреалитикумс) анықтау
865.
B09.852.020
Биологиялық материалда Mycoplasma enitalium-ды (микоплазма эниталиум) ПЦР әдісімен анықтау
866.
B09.819.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Neisseria gonorrhea-ны (нейссерия гоноррея) анықтау
867.
B09.820.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда C гепатиті вирусының PHK анықтау
868.
B09.821.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Toxoplasma gondii –ді (токосоплазма гондий) анықтау
869.
B09.822.020
Сандық ПТР әдісімен биологиялық материалда Toxoplasma gondii –ді (токсоплазма гондий) анықтау
870.
B09.823.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Treponema pallidum-ды (трепонема паллидум) анықтау
871.
B09.824.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Trichomonas vaginalis –ты (трихомонас вагиналис) анықтау
872.
B09.825.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Ureaplasma urealyticum-ты (уреплазма уреалитикум) анықтау
873.
B09.826.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда аренавирусты анықтау
874.
B09.827.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда 1 және 2 типтік қарапайым герпес вирусын анықтау
875.
B09.828.020
Сандық ПТР әдісімен биологиялық материалда 1 және 2 типтік қарапайым герпес вирусын анықтау
876.
B09.829.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда A гепатитінің вирусын анықтау
877.
B09.830.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда D гепатитінің вирусын анықтау
878.
B09.831.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда E гепатитінің вирусын анықтау

854.
B09.808.020
Обнаружение Brucella melitensis (бруцелла мелитенсис) в биологическом материале методом ПЦР
855.
B09.809.020
Обнаружение Brucella suis (бруцелла суис) в биологическом материале методом ПЦР
856.
B09.810.020
Обнаружение Candida spp. (кандида)в биологическом материале методом ПЦР
857.
B09.811.020
Обнаружение Chlamydia spp. (хламидиа) в биологическом материале методом ПЦР
858.
B09.812.020
Обнаружение Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в биологическом материале методом ПЦР
859.
B09.813.020
Обнаружение Helicobacter pylori (хеликобактер пилори) в биологическом материале методом ПЦР
860.
B09.814.020
Обнаружение Listeria (листериа) в биологическом материале методом ПЦР
861.
B09.815.020
Обнаружение Mycobacterium tuberculosis (микобактериум туберкулосис) в биологическом материале методом ПЦР
862.
B09.816.020
Обнаружение Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в биологическом материале методом ПЦР
863.
B09.817.020
Обнаружение Mycoplasma pneumoniae (микоплазма пнеумониа) в биологическом материале методом ПЦР
864.
B09.818.020
Обнаружение Mycoplasma urealiticum (микоплазма уреалитикум) в биологическом материале методом ПЦР
865.
B09.852.020
Обнаружение Mycoplasma genitalium (микоплазма гениталиум) в биологическом материале методом ПЦР
866.
B09.819.020
Обнаружение Neisseria gonorrhea (нейссериа гонореа) в биологическом материале методом ПЦР
867.
B09.820.020
Обнаружение РНК вируса гепатита C в биологическом материале методом ПЦР качественное
868.
B09.821.020
Обнаружение Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) в биологическом материале методом ПЦР качественное
869.
B09.822.020
Обнаружение Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) в биологическом материале методом ПЦР количественное
870.
B09.823.020
Обнаружение Treponema pallidum (трепанема паллидум) в биологическом материале методом ПЦР
871.
B09.824.020
Обнаружение Trichomonas vaginalis (трихомонас вагиналис) в биологическом материале методом ПЦР
872.
B09.825.020
Обнаружение Ureaplasma urealyticum (уреаплазма уреалитикум) в биологическом материале методом ПЦР
873.
B09.826.020
Обнаружение аренавируса в биологическом материале методом ПЦР
874.
B09.827.020
Обнаружение вирус простого герпеса 1 и 2 типов в биологическом материале методом ПЦР качественное
875.
B09.828.020
Обнаружение вирус простого герпеса 1 и 2 типов в биологическом материале методом ПЦР количественное
876.
B09.829.020
Обнаружение вируса гепатита A в биологическом материале методом ПЦР
877.
B09.830.020
Обнаружение вируса гепатита D в биологическом материале методом ПЦР
878.
B09.831.020
Обнаружение вируса гепатита E в биологическом материале методом ПЦР

В09.863.020
Полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVID-19 вирусының РНК-сын анықтауға диагностикалық зерттеу
899.
B09.675.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда B гепатитінің вирустық жүктелімін сандық анықтау
900.
B09.676.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда C гепатитінің вирустық жүктемесін сандық анықтау
901.
B09.472.020
ПТР әдісімен C гепатиті вирусының генотипін анықтау
902.
B09.859.020
ПТР әдісімен АИТВ 1-ге провирустық ДНҚ-ны сапалық анықтау

В09.863.020
Выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
899.
B09.675.020
Определение вируса гепатита B в биологическом материале методом ПЦР количественное
900.
B09.676.020
Определение вируса гепатита C в биологическом материале методом ПЦР количественное
901.
B09.472.020
Определение генотипа вируса гепатита C методом ПЦР
902.
B09.859.020
Качественное определение провирусной ДНК ВИЧ-1 методом ПЦР

C04.010.009
Мидың перфузиялық статистикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
1184.
C04.011.009
Мидың перфузиялық динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
1185.
C04.012.009
Жүректің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
1186.
C04.013.009
Гепатобилиярлы жүйенің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы

C04.010.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная статическая головного мозга (3 проекции)
1184.
C04.011.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная динамическая головного мозга
1185.
C04.012.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая сердца)
1186.
C04.013.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая гепатобилиарной системы)

C03.034.004
УДЗ бақылауындағы хорион түгінің трансабдоминалдық аспирациясы
22.
C03.035.004
УДЗ бақылауындағы трансабдоминалдық кордоцентез
23.
C03.036.004
УДЗ бақылауындағы трансабдоминалдық плацентоцентез
24.
D95.470.223
Отоакустикалық эмиссиямен шақырылған ұсталымдарды тіркеу
Тері-венерологиялық диспансерлермен көрсетілетін диагностикалық, оның ішінде зертханалық диагностика қызметтерінің тізбесі
1.
B01.069.001
Биологиялық материалды патогенді саңырауқұлаққа қол әдісімен зерттеу
2.
B01.089.001
Транссудаттар мен экссудаттарды жалпы клиникалық қол әдісімен зерттеу
3.
B01.091.001
Биологиялық материалды демодекозға қол әдісімен зерттеу
4.
B01.097.001
Күңгіртполды микроскопия көмегімен қол әдісімен өңсіз трепонеманы анықтау
5.
B03.552.002
Қан сарысуындағы Ig E-ні (жалпы) талдауышта анықтау
6.
B04.308.002
Қан плазмасындағы жегі антикоугулянтын талдауышта анықтау (LA1/LA2)
7.
B05.009.002
Биологиялық материалдағы Neisseria gonorrhea- ны (нейссерия гонорея) талдауышта бактериологиялық зерттеу
8.
B05.010.002
Биологиялық материалды анаэробқа талдауышта бактериологиялық зерттеу
9.
B05.014.001
Қолмен жасалатын әдіспен нейсерия гонореяга биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
10.
B05.015.001
Қолмен жасалатын әдіспен Candida тәріздес зеңдерге биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
11.
B05.015.002
Биологиялық материалды Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге талдауышта бактериологиялық зерттеу
12.
B05.016.001
Қолмен жасалатын әдіспен микоплазмаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
13.
B05.016.002
Биологиялық материалды Mycoplasma-ға (микоплазма) талдауышта бактериологиялық зерттеу
14.
B05.018.001
Қолмен жасалатын әдіспен трихомонадаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
15.
B05.018.002
Биологиялық материалды Trichomonas-қа (трихомонас) талдауышта бактериологиялық зерттеу
16.
B05.019.001
Қолмен жасалатын әдіспен уреоплазмаға биологиялық материалды бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
17.
B05.019.002
Биологиялық материалды Ureaplasma-ға (уреаплазма) талдауышта бактериологиялық зерттеу
18.
B05.051.001
Қолмен жасалатын әдіспен зарарсыздыққа транссудатты, экссудатты бактериологиялық зерттеу (таза өсіріндіні бөліп шығару)
19.
B05.051.002
Жұлын-ми сұйықтығын Neisseria meningitis-ке (нейссерия менингитис) талдауышта бактериологиялық зерттеу
20.

C03.034.004
Трансабдоминальная аспирация ворсин хориона под контролем УЗИ
22.
C03.035.004
Трансабдоминальный кордоцентез под контролем УЗИ
23.
C03.036.004
Трансабдоминальный плацентоцентез под контролем УЗИ
24.
D95.470.223
Регистрация задержанной вызванной отоакустической эмиссии
Перечень диагностических услуг, в том числе лабораторной диагностики, оказываемых кожно-венерологическими диспансерами
1.
B01.069.001
Исследование биологического материала на патогенные грибы ручным методом
2.
B01.089.001
Исследование транссудатов и экссудатов общеклиническое ручным методом
3.
B01.091.001
Исследования биологического материала на демодекоз ручным методом
4.
B01.097.001
Обнаружение бледной трепонемы в отделяемом половых органов с помощью темнопольной микроскопии ручным методом
5.
B03.552.002
Определение Ig E (общий) в сыворотке крови на анализаторе
6.
B04.308.002
Определение волчаночного антикоагулянта (LA1/LA2) в плазме крови на анализаторе
7.
B05.009.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Neisseria gonorrhea (нейссерия гонореа) на анализаторе
8.
B05.010.002
Бактериологическое исследование биологического материала на анаэробы на анализаторе
9.
B05.014.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Neisseria gonorrhoeae (нейссерия гонококкае) ручным методом (выделение чистой культуры)
10.
B05.015.001
Бактериологическое исследование биологического материала на грибы рода Candida (кандида) ручным методом (выделение чистой культуры)
11.
B05.015.002
Бактериологическое исследование биологического материала на грибы рода Candida (кандида) на анализаторе
12.
B05.016.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Mycoplasma (микоплазма) ручным методом (выделение чистой культуры)
13.
B05.016.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Mycoplasma (микоплазма) на анализаторе
14.
B05.018.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Trichomonas (трихомонас) ручным методом (выделение чистой культуры)
15.
B05.018.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Trichomonas (трихомонас) на анализаторе
16.
B05.019.001
Бактериологическое исследование биологического материала на Ureaplasma (уреаплазма) ручным методом (выделение чистой культуры)
17.
B05.019.002
Бактериологическое исследование биологического материала на Ureaplasma (уреаплазма) на анализаторе
18.
B05.051.001
Бактериологическое исследование транссудата, экссудата на стерильность ручным методом (выделение чистой культуры)
19.
B05.051.002
Бактериологическое исследование транссудата, экссудата на стерильность на анализаторе
20.

B06.256.005
Қан сарысуында Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге Ig G-ды ИФТ әдісімен анықтау
46.
B06.263.005
Қан сарысуында Chlamydia trachomatis-қа (хламидия трахоматис) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
47.
B06.264.005
Қан сарысуында Gardnerella vaginalis-ке (гарднерелла вагиналис) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
48.
B06.269.005
Қан сарысуында Toxoplasma gondii (токсоплазма гондий) (токсоплазмоз)-ге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
49.
B06.270.005
Қан сарысуында Treponema pallidum-ге (трепонема паллидум) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
50.
B06.271.005
Қан сарысуында Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III) -ге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
51.
B06.275.005
Қан сарысуында 1 және2 -типті жай герпестің вирусына (ВПГ-I,II) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
52.
B06.279.005
Қан сарысуында 1-типті жай герпестің вирусына(ВПГ-I) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
53.
B06.280.005
Қан сарысуында 2-типті жай герпестің вирусына(ВПГ-ІI) Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
54.
B06.326.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында гистаминді анықтау
55.
B06.405.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында А классындағы жалпы антиденелерді анықтау
56.
B06.405.012
Қан сарысуындағы Ig A классының жалпы антиденелерін анықтау
57.
B06.406.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында E классындағы жалпы антиденелерді анықтау
58.
B06.407.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында G классындағы жалпы антиденелерді анықтау
59.
B06.407.012
Қан сарысуындағы IgG классының жалпы антиденелерін анықтау
60.
B06.408.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында М классындағы жалпы антиденелерді анықтау
61.
B06.408.012
Қан сарысуындағы M классының жалпы антиденелерін анықтау
62.
B06.462.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Gardnerella vaginalisке (гарднерелла вагиналис) сомалық антиденелерді анықтау
63.
B06.465.005
ИФТ-әдісімен қан сарысуында Mycoplasma hominisке (микоплазма хоминис) антиденелерді анықтау
64.
B06.560.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Treponema pallidum-ға (трепонема паллидум) антиденелерді анықтау
65.
B06.561.005
Қан сарысуында Candida (кандида) тұқымдас зеңдерге Ig М-ды ИФТ әдісімен анықтау
66.
B06.561.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Chlamydia trachomatis -қа (хламидия трахоматис) антиденелерді анықтау
67.
B06.562.005
Қан сарысуындағы Candida (кандида) тұқымдастығындағы зеңдерге сомалық антиденені ИФТ әдісімен анықтау
68.
B06.562.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Ureaplasma urealyticum-ға (уреплазма уреалитикум) антиденелерді анықтау
69.
B06.563.005
Қан сарысуында цитомегаловируска (ВПГ-VI) Ig G/М-ды ИФТ әдісімен анықтау
70.
B06.563.007
Иммунофлюоресценция реакциясында қан сарысуындағы Mycoplasma hominis-қа (микоплазма хоминис) антиденелерді анықтау
71.

B06.256.005
Определение Ig G к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
46.
B06.263.005
Определение Ig M к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в сыворотке крови ИФА-методом
47.
B06.264.005
Определение Ig M к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
48.
B06.269.005
Определение Ig M к Toxoplasma gondii (токсоплазма гондии) (токсоплазмоз) в сыворотке крови ИФА-методом
49.
B06.270.005
Определение Ig M к Treponema pallidum (трепанема паллидум) в сыворотке крови ИФА-методом
50.
B06.271.005
Определение Ig M к Varicella Zoster (варицелла зостер) (ВПГ-III) в сыворотке крови ИФА-методом
51.
B06.275.005
Определение Ig M к вирусам простого герпеса 1 и 2 типа (ВПГ-I,II) в сыворотке крови ИФА-методом
52.
B06.279.005
Определение Ig M к вирусу простого герпеса 1 типа (ВПГ-I) в сыворотке крови ИФА-методом
53.
B06.280.005
Определение Ig M к вирусу простого герпеса 2 типа (ВПГ-II) в сыворотке крови ИФА-методом
54.
B06.326.005
Определение гистамина в сыворотке крови ИФА-методом
55.
B06.405.005
Определение Ig A (общий) в сыворотке крови ИФА-методом
56.
B06.405.012
Определение Ig A (общий) в сыворотке крови на анализаторе
57.
B06.406.005
Определение Ig E (общий) в сыворотке крови ИФА-методом
58.
B06.407.005
Определение Ig G (общий) в сыворотке крови ИФА-методом
59.
B06.407.012
Определение Ig G (общий) в сыворотке крови на анализаторе
60.
B06.408.005
Определение Ig M (общий) в сыворотке крови ИФА-методом
61.
B06.408.012
Определение Ig M (общий) в сыворотке крови на анализаторе
62.
B06.462.005
Определение суммарных антител к Gardnerella vaginalis (гарднерелла вагиналис) в сыворотке крови ИФА-методом
63.
B06.465.005
Определение суммарных антител к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в сыворотке крови ИФА-методом
64.
B06.560.007
Определение антител к Treponema pallidum (трепанема паллидум) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
65.
B06.561.005
Определение Ig M к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
66.
B06.561.007
Определение антител к Chlamydia trachomatis (хламидиа трахоматис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
67.
B06.562.005
Определение суммарных антител к грибам рода Candida (кандида) в сыворотке крови ИФА-методом
68.
B06.562.007
Определение антител к Ureaplasma urealyticum (уреаплазма уреалитикум) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
69.
B06.563.005
Определение авидности Ig G/M к цитомегаловирусу (ВПГ-VI) в сыворотке крови ИФА-методом
70.
B06.563.007
Определение антител к Mycoplasma hominis (микоплазма хоминис) в биологическом материале в реакции иммунофлюоресценции
71.

B09.828.020
Сандық ПТР әдісімен биологиялық материалда 1 және 2 типтік қарапайым герпес вирусын анықтау
95.
B09.833.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда 3 типтік қарапайым герпес вирусын (ВПГ-III) анықтау
96.
B09.834.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда адамның иммун тапшылығы вирусын (АИТВ) анықтау
97.
B09.836.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда адамның папиллома вирусын сандық анықтау
98.
B09.837.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда папиллома вирусын сапалық анықтау
99.
B09.838.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда 6 типтік қарапайым герпес вирусын анықтау

B09.828.020
Обнаружение вирус простого герпеса 1 и 2 типов в биологическом материале методом ПЦР количественное
95.
B09.833.020
Обнаружение вируса герпеса 3 типа (ВПГ-III) в биологическом материале методом ПЦР
96.
B09.834.020
Обнаружение вируса иммунодефицита человека (ВИЧ) в биологическом материале методом ПЦР
97.
B09.836.020
Обнаружение вируса папилломы человека в биологическом материале методом ПЦР количественное
98.
B09.837.020
Обнаружение вируса папилломы человека в биологическом материале методом ПЦР качественное
99.
B09.838.020
Обнаружение вируса простого герпеса 6 типа в биологическом материале методом ПЦР

100.
B09.839.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда Эпштейн - Барр вирусын (ВПГ-IV) анықтау
101.
B09.840.020
Сандық ПТР әдісімен биологиялық материалда Эпштейн - Барр вирусын (ВПГ-IV) анықтау
102.
B09.846.020
ПТР әдісімен биологиялық материалда цитомегаловирусты (ВПГ-V) анықтау
103.
B09.847.020
Сандық ПТР әдісімен биологиялық материалда цитомегаловирусты (ВПГ-V) анықтау
104.
B09.851.020
Биологиялық материалда адам папилломасы вирусының генотипін ПЦР әдісімен анықтау
105.
B09.852.020
Биологиялық материалда Mycoplasma enitalium-ды (микоплазма эниталиум) ПЦР әдісімен анықтау
106.
D96.492.606
Уретраны инстилляциялау
107.
D99.121.801
Аллергендермен теріге тесттер
108.
D99.122.802
Дәрі-дәрмекпен теріге тесттер
Патологиялық-анатомиялық қызметтер тізбесі
1.
B08.765.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 1-санаттағы аутопсия
2.
B08.767.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 2-санаттағы аутопсия
3.
B08.768.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 3-санаттағы аутопсия
4.
B08.769.001
Мәйітті патолог-анатомдық зерттеу-күрделілігі 4-санаттағы аутопсия
5.
B05.007.001
Қолмен жасалатын әдіспен аутопсиялық материалды бактериологиялық зерттеу
6.
B05.007.002
Талдауышта аутопсиялық материалды бактериологиялық зерттеу
7.
A02.077.000
Интеграциясы бар телепатологияға арналған жабдықтың көмегімен сканерленген гистологиялық препараттарға дәрігермен (ТМД елдерінің) қашықтан кеңес беру
8.
A02.078.000
Интеграциясы жоқ телепатологияға арналған жабдықтың көмегімен сканерленген гистологиялық препараттарға дәрігермен (ТМД елдерінің) қашықтан кеңес беру
9.
B06.660.011
1-4 маркерлерді қолданып, иммуногистохимиялық әдіспен қатерлі ісіктердің блок-препараттарын зерттеу
10.
B06.670.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын 5-10 маркерлерін қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
11.
B06.671.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын10-нан көп маркерлерді қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
12.
B06.661.011
Сүйек миындағы трепанобиопсия материалын иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
13.
B06.674.011
Иммуногистохимиялық әдіспен сүйек миының трепанобиопсиясының материалын зерттеу (кеңейтілген панель)
14.
B06.664.011
Тері тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
15.
B06.665.011
Бауыр тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
16.
B06.666.011
Бүйрек тінін иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
17.
B06.667.011
Иммуногистохимиялық әдіспен орнын басушы терапияға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
18.

100.
B09.839.020
Обнаружение вируса Эпштейн - Барра (ВПГ-IV) в биологическом материале методом ПЦР качественное
101.
B09.840.020
Опеределение вируса Эпштейн - Барра (ВПГ-IV) в биологическом материале методом ПЦР количественное
102.
B09.846.020
Обнаружение цитомегаловируса (ВПГ-V) в биологическом материале методом ПЦР качественное
103.
B09.847.020
Обнаружение цитомегаловируса (ВПГ-V) в биологическом материале методом ПЦР количественное
104.
B09.851.020
Определение генотипа вируса папилломы человека в биологическом материале методом ПЦР
105.
B09.852.020
Обнаружение Mycoplasma genitalium (микоплазма гениталиум) в биологическом материале методом ПЦР
106.
D96.492.606
Инстилляция уретры
107.
D99.121.801
Кожные тесты с аллергенами
108.
D99.122.802
Кожные тесты с лекарствами
Перечень патологоанатомических услуг
1.
B08.765.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 1 категории сложности
2.
B08.767.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 2 категории сложности
3.
B08.768.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 3 категории сложности
4.
B08.769.001
Патологоанатомическое вскрытие трупа – аутопсия 4 категории сложности
5.
B05.007.001
Бактериологическое исследование аутопсийного материала ручным методом
6.
B05.007.002
Бактериологическое исследование аутопсийного материала на анализаторе
7.
A02.077.000
Дистанционная консультация врачом (стран СНГ) сканированных гистологических препаратов с помощью оборудования для телепатологии с интеграцией
8.
A02.078.000
Дистанционная консультация врачом (стран СНГ) сканированных гистологических препаратов с помощью оборудования для телепатологии без интеграции
9.
B06.660.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 1-4 маркеров
10.
B06.670.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 5-10 маркеров
11.
B06.671.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием более 10 маркеров
12.
B06.661.011
Исследование материала трепанобиопсии костного мозга иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
13.
B06.674.011
Исследование материала трепанобиопсии костного мозга иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
14.
B06.664.011
Исследование ткани кожи иммуногистохимическим методом
15.
B06.665.011
Исследование ткани печени иммуногистохимическим методом
16.
B06.666.011
Исследование ткани почек иммуногистохимическим методом
17.
B06.667.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к заместительной терапии иммуногистохимическим методом
18.