"Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 325 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 21875 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 113 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 11.04.2022 № 113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19801 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ашық деректер тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Цифрландыру, ақпараттандыру және мемлекеттік қызметтерді бақылау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыру;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің

О внесении изменения в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 126 "Об утверждении Перечня открытых данных Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № 325. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2020 года № 21875. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 11 апреля 2022 года № 113.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 11.04.2022 № 113 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 126 "Об утверждении Перечня открытых данных Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19801, опубликован 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
Перечень открытых данных Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту цифровизации, информатизации и контроля государственных услуг Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа, представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан

2020 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 325 Бұйрықпен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 126 бұйрығымен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ашық деректер тізбесі
№ р/с Ашық деректер жинағының атауы Өзектендіру кезеңі Ұсыну мерзімі Дереккөз (Ашық деректер интернет - порталының АЖО арқылы немесе мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы) Жауапты құрылымдық бөлімше
1 2 3 4 5 6
1.
ҚР ЭГТРМ ведомстволық бағынысты ұйымдарының тізбесі
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті
2.
ҚР ЭГТРМ ұйымдастыру құрылымы
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Кадр жұмысы департаменті
3.
ҚР ЭГТРМ басшылығының атына келіп түсетін жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша статистикалық деректер
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әкімшілік жұмысы департаменті
4.
ҚР ЭГТРМ басшылығының азаматтарды қабылдау кестесі
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әкімшілік жұмысы департаменті
5.
ҚР ЭГТРМ қоғамдық кеңесі қатысушыларының тізімі (қызмет түрін, байланыс деректерін көрсете отырып)
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті
6.
ҚР ЭГТРМ Қоғамдық кеңесінің отырыстарын өткізу кестесі
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті
7.
Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы жеке кәсіпкерлік субъектілерінің аккредиттелген бірлестіктерінің тізбесі
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті
8.
Өндіріс және тұтыну қалдықтарының түзілетін көлемі бойынша ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі келесі ай
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
9.
ҚР аумағы бойынша қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауға қорытындылар беру туралы ақпарат
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі келесі жыл
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
10.
Сот шешімімен республикалық меншікке берілген иесіз қауіпті қалдықтарды сату туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі келесі ай
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
11.
Өндіріс және тұтыну қалдықтарының мемлекеттік кадастрын жүргізу туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі келесі ай
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
12.
ҚТҚ-мен жұмыс істеу бойынша ақпараттық жұмыс жүргізу туралы ақпарат
жылына 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі келесі жыл
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
13.
Қалдықтарды орналастыру орындарының ғарыштық мониторингін іске асыру туралы ақпарат
жарты жылда 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі келесі жартыжылдық
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
14.
Қатты тұрмыстық қалдықтардың түзілетін көлемі бойынша облыстардың және Республикалық маңызы бар қалалардың әкімдіктерінен алынған деректерді жинау және өңдеу туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі келесі ай
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
15.
Қазақстан Республикасында өндірушілердің кеңейтілген міндеттемелерін орындау жөніндегі қызмет туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі келесі ай
Мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы
Қалдықтарды басқаруда мемлекеттік саясат департаменті
16.
I категория объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияларға қолданыстағы рұқсаттардың тізбесі
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
17.
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданыстағы Рұқсаттар мен лицензиялардың тізбесі
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
18.
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің бақылау-инспекциялық қызметінің негізгі көрсеткіштері
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
19.
Аңшылық және балық аулау объектілері болып табылатын жануарлардың құнды түрлерінің тізбесі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
20.
Су ресурстары комитетінің бақылау- инспекциялық қызметінің негізгі көрсеткіштері
жарты жылда 1 рет
Есептіктен кейінгі 25 шілдесіне және 25 қаңтарға
Ашық деректердің интернет порталы АЖО
Су ресурстары комитеті
21.
Су алу, қолдануы және су тарту көрсеткіштері
жарты жылда 1 рет
Есептіктен кейінгі 10 мамырға
Ашық деректердің интернет порталы АЖО
Су ресурстары комитеті
22.
Балық және басқа да жануарлар түрлерін аулау лимитін игеру туралы мәлімет
тоқсан сайын
келесі айдың 15-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
23.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар кадастрының деректері
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
24.
Мемлекеттік орман кадастрының деректері
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
25.
Сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген тұяқты жануарлар түрлерінің, оның ішінде киіктің саны
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
26.
Балық өсіру шаруашылықтарында тауарлық балық өсірумен айналысатын сумен қамтамасыз етудің тұйық циклі бар кәсіпорындар (ЖСҚБ) ), көл-тауарлық және шарбақтық балық өсіру шаруашылықтары туралы ақпарат
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
27.
Қолдануға рұқсат етілген кәсіпшілік және кәсіпшілік емес балық аулау құралдарының түрлері мен тәсілдерінің тізбесі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
28.
Балық отырғызу материалдарын өсірумен айналысатын кәсіпорындар туралы ақпарат
жарты жылда 1 рет
25 шілдеге және 25 желтоқсанға қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
29.
Қазақстан кен орындарының тізбесі: Қазақстан Республикасының мұнай-газ кен орындары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
30.
Қазақстан кен орындарының тізбесі: Қазақстан Республикасының жерасты сулары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
31.
Қазақстан кен орындарының тізбесі: Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
32.
Қорлардың өлшем бірліктерін көрсете отырып, қорлардың жиынтық Мемлекеттік баланстары жасалатын пайдалы қазбалардың тізбесі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
33.
Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерделенуін қамту
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
34.
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Геология комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Геология комитеті
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЖО - автоматтандырылған жұмыс орны;
ЭГТРМ – Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі.

от 21 декабря 2020 года
№ 325
Утвержден
приказом Министра экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 27 декабря 2019 года
№ 126
Перечень открытых данных Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
п/п Наименование набора открытых данных Период актуализации Срок предоставления Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа) Ответственное структурное подразделение
1 2 3 4 5 6
1.
Перечень подведомственных организаций МЭГПР РК
1 раз в год
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования и анализа
2.
Организационная структура МЭГПР РК
1 раз в год
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент кадровой работы
3.
Статистические данные по обращениям физических и юридических лиц, поступающим на имя руководства МЭГПР РК
ежеквартально
до 10 числа следующего месяца за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент административной работы
4.
График приема граждан руководством МЭГПР РК
ежеквартально
до 10 числа следующего месяца за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент административной работы
5.
Список участников Общественного совета МЭГПР РК (с указанием вида деятельности, контактных данных)
1 раз в год
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования и анализа
6.
График проведения заседаний Общественного совета МЭГПР РК
ежеквартально
до 10 числа следующего месяца за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования и анализа
7.
Перечень аккредитованных объединений субъектов частного предпринимательства в сфере экологии, геологии и природных ресурсов
1 раз в год
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования и анализа
8.
Информация по образуемым объемам отходов производства и потребления
ежеквартально
следующий месяц за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
9.
Информация о выдаче заключений на трансграничную перевозку отходов по территории РК
1 раз в год
следующий год за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
10.
Информация о реализации бесхозяйных опасных отходов, переданных решением суда в республиканскую собственность
ежеквартально
следующий месяц за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
11.
Информация о ведении Государственного кадастра отходов производства и потребления
ежеквартально
следующий месяц за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
12.
Информация о проведении информационной работы по обращению с ТБО
1 раз в год
следующий год за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
13.
Информация о реализации космического мониторинга мест размещения отходов
1 раз в полугодие
следующее полугодие за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
14.
Информация о сборе и обработке данных, полученных от акиматов областей и городов республиканского значения по образуемым объемам твердых бытовых отходов
ежеквартально
следующий месяц за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
15.
Информация о деятельности по исполнению расширенных обязательств производителей в Республике Казахстан
ежеквартально
следующий месяц за отчетным периодом
через API системы государственного органа
Департамент государственной политики в управлении отходами
16.
Перечень действующих разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов I категории
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет экологического регулирования и контроля
17.
Перечень действующих разрешений и лицензии в области охраны окружающей среды
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет экологического регулирования и контроля
18.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета экологического регулирования и контроля
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет экологического регулирования и контроля
19.
Перечень ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
20.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета по водным ресурсам
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 января года следующего за отчетным
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по водным ресурсам
21.
Показатели забора, использования и отведения вод
1 раз в год
к 10 мая следующего за отчетом годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по водным ресурсам
22.
Сведения об освоении лимита вылова рыб и других водных животных
Ежеквартально
не позднее 10 числа квартала, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
23.
Данные кадастра особо охраняемых природных территорий
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
24.
Данные государственного лесного кадастра
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
25.
Численность редких и находящихся под угрозой исчезновения видов копытных животных, в том числе сайгака
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
26.
Информация о предприятиях занимающихся выращиванием товарной рыбы в рыбоводных хозяйствах с замкнутым циклом водообеспечения (УЗВ), озерно-товарных и садковых рыбоводных хозяйствах
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
27.
Перечень разрешенных к применению промысловых и непромысловых видов орудий и способов рыболовства
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
28.
Информация о предприятиях, занимающихся выращиванием рыбопосадочного материала
1 раз в полугодие
к 25 июля и 25 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет лесного хозяйства и животного мира
29.
Перечень месторождений Казахстана: нефтегазовые месторождения Республики Казахстан
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
30.
Перечень месторождений Казахстана: подземные воды Республики Казахстан
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
31.
Перечень месторождений Казахстана: твердые полезные ископаемые Республики Казахстан
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
32.
Перечень полезных ископаемых, по которым составляются сводные государственные балансы запасов, с указанием единиц измерения запасов
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
33.
Охват геологической изученности территории Республики Казахстан
ежегодно
до 31 марта, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
34.
Перечень организаций, находящихся в ведении Комитета геологии Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет геологии
Расшифровка аббревиатур:
АРМ - Автоматизированное рабочее место;
МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.