"Нұр-Сұлтан қаласының аумағында тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 430/55-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 529/71-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 1287 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының аумағында тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 430/55-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1247 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы З. Жусупова
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Шайдаров

О признании утратившим силу решения маслихата города Нур-Султан от 26 сентября 2019 года № 430/55-VI "Об установлении ставок фиксированного налога на территории города Нур-Султан"
Решение маслихата города Нур-Султана от 26 августа 2020 года № 529/71-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 сентября 2020 года № 1287
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Нур-Султан от 26 сентября 2019 года № 430/55-VI "Об установлении ставок фиксированного налога на территории города Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1247, опубликовано 7 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
З. Жусупова
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Нур-Султан
М. Шайдаров