Нұр-Сұлтан қаласының стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 502-2496 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 1299 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 4-4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 8, 12-баптарына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Нур-Султане
Постановление акимата города Нур-Султана от 23 октября 2020 года № 502-2496. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 26 октября 2020 года № 1299
В соответствии с подпунктом 4-4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Нур-Султане согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;

4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Бектұроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Қизатов Е.А.
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 23 қазаны
№ 502-2496 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с№
Стационарлық емес сауда объектісінің орналасқан жері
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Ауданы (га)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
1
2
3
4
5
1.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Аңырақай көшесі, № 3/1 үй ауданы
Аяқ киім жөндеу бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Е (НО)-0323
0,0009
5 жылға дейін
2.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Аңырақай көшесі, № 3/1 үй ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Е (НО)-0324
0,0009
5 жылға дейін
3.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Аңырақай көшесі, № 3/1 үй ауданы
Гүл павильонын орналастыру, Е (НО)-0322
0,0009
5 жылға дейін
4.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Аспара көшесі, № 1 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), С (НО)-0027
0,0009
5 жылға дейін
5.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Аспара көшесі, № 2/1 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер,жемістер),С (НО)-0658
0,0009
5 жылға дейін
6.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, Мичурино тұрғын алабы, Бастау көшесі, № 11 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0694
0,0009
5 жылға дейін
1
2
3
4
5
7.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, А. Жұбанов көшесі, № 27 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0047
0,0009
5 жылға дейін
8.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Д. Бабатайұлы және Жаңақоныс көшелері қиылысының ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, С (НО)-0371
0,0009
5 жылға дейін
9.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, Қ. Сәтбаев көшесі, № 1/1 үй ауданы
Азық-түлік өнімдерін сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, А (НО)-0416
0,0012
5 жылға дейін
10.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, А. Петров көшесі, № 5 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (фаст-фуд), А (НО)-0007
0,0009
5 жылға дейін
11.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Ақбидай көшесі, № 11 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), С (НО)-0013
0,0009
5 жылға дейін
12.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа", ауданы, Жамбыл көшесі, № 71 үй ауданы
Азық-түлік өнімдерін (нан, сүт, шұжық өнімдері) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, С (НО)-0228
0,0009
5 жылға дейін
13.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Майтөбе және Тайбурыл көшелерінің қиылысы
Азық-түлік өнімдерін (сүт, нан, шұжық өнімдері) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Б (НО)-0193
0,0012
5 жылға дейін
1
2
3
4
5
14.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, А. Петров көшесі, № 23 үй ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, А (НО)-0711
0,0009
5 жылға дейін
15.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа", ауданы, Республика даңғылы, № 13 ауданы
Дайын өнімді сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, С (НО)-0346
0,0009
5 жылға дейін
16.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, А. Пушкин көшесі, № 15 үй ауданы
Азық-түлік өнімдерін (сүт, нан, шұжық өнімдері) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, А (НО)-0056
0,0009
5 жылға дейін
17.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, А. Кравцов көшесі, № 9 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0109
0,0009
5 жылға дейін
18.

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Бектурову М.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Нур-Султан
Кизатов Е.А.
Приложение к постановлению
акимата города Нур-Султан
от 23 октября 2020 года № 502-2496
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Нур-Султане
№ п/п
Месторасположение нестационарного торгового объекта
Целевое назначение земельного участка
Площадь (га)
Период осуществления торговой деятельности
1
2
3
4
5
1.
г. Нур-Султан, район "Есиль", ул. Аңырақай, район дома № 3/1
Размещение нестационарного объекта по ремонту обуви, Е (НО)-0323
0,0009
до 5 лет
2.
г. Нур-Султан, район "Есиль", ул. Аңырақай, район дома № 3/1
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), Е (НО)-0324
0,0009
до 5 лет
3.
г. Нур-Султан, район "Есиль", ул. Аңырақай, район дома № 3/1
Размещение цветочного павильона, Е (НО)-0322
0,0009
до 5 лет
4.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. Аспара, район дома № 1
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), С (НО)-0027
0,0009
до 5 лет
5.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. Аспара, район дома № 2/1
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), С (НО)-0658
0,0009
до 5 лет
1
2
3
4
5
6.
г. Нур-Султан, район "Алматы", жилой массив Мичурино, ул. Бастау, район дома № 11
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), А (НО)-0694
0,0009
до 5 лет
7.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", ул. А. Жұбанова, район дома № 27
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), А (НО)-0047
0,0009
до 5 лет
8.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", район пересечения ул. Д. Бабатайұлы и Жаңақоныс
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), С (НО)-0371
0,0009
до 5 лет
9.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. Қ. Сәтбаева, район дома № 1/1
Размещение нестационарного объекта по продаже продуктов питания, А (НО)-0416
0,0012
до 5 лет
10.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. А. Петрова, район дома № 5
Размещение нестационарного объекта продажи (фаст-фудов), А (НО)-0007
0,0009
до 5 лет
11.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. Ақбидай, район дома № 11
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), С (НО)-0013
0,0009
до 5 лет
12.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. Жамбыла, район дома № 71
Размещение нестационарного объекта по продаже продуктов питания (хлебобулочной, молочной, колбасной продукции), С (НО)-0228
0,0009
до 5 лет
1
2
3
4
5
13.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", пересечение улиц Майтөбе и Тайбурыл
Размещение нестационарного объекта по продаже продуктов питания (молочной, хлебобулочной, колбасной продукции), Б (НО)-0193
0,0012
до 5 лет
14.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. А. Петрова, район дома № 23
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), А (НО)-0711
0,0009
до 5 лет
15.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", пр. Республики, район дома № 13
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции, С (НО)-0346
0,0009
до 5 лет
16.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. А. Пушкина, район дома № 15
Размещение нестационарного объекта по продаже продуктов питания (молочной, хлебобулочной, колбасной продукции), А (НО)-0056
0,0009
до 5 лет
17.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", ул. А. Кравцова, район дома № 9
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), А (НО)-0109
0,0009
до 5 лет
18.

Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, Абылай хан даңғылы, № 11/1 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0030
0,0009
5 жылға дейін
19.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, А. Петров көшесі, № 32/1 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0053
0,0009
5 жылға дейін
20.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа", ауданы М. Әуезов көшесі, № 41/1 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), С (НО)-0295
0,0009
5 жылға дейін
1
2
3
4
5
21.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Ж. Тәшенов көшесі, № 8/1 үй ауданы
Азық-түлік өнімдерін (сүт, нан, шұжық өнімдері) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, А (НО)-0016
0,0009
5 жылға дейін
22.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Кенесары көшесі, № 46 үй ауданы
Гүл павильонын орналастыру, Б (НО)-0027
0,0009
5 жылға дейін
23.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, А. Бараев көшесі, № 15 үй ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, А (НО)-0012
0,0009
5 жылға дейін
24.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, Тасшоқы орамы, № 3 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), А (НО)-0127
0,0009
5 жылға дейін
25.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, К. Байсейітова көшесі, № 105 үй ауданы
Стационарлық емес сату объектісін орналастыру (көкөністер, жемістер), С (НО)-0552
0,0009
5 жылға дейін
26.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Алматы" ауданы, Қажымұқан көшесі, № 26 үй ауданы
Гүл павильонын орналастыру, А (НО)-0405
0,0024
5 жылға дейін
27.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, "Нұржол" желекжолы, "Нұрсая" тұрғын үй кешені, № 13 және 14 үйлер ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Е (НО)-0247
0,0001
5 жылға дейін
1
2
3
4
5
28.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, "Нұржол" желекжолы, "Нұрсая" тұрғын үй кешені, № 13 және 14 үйлер ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Е (НО)-0249
0,0001
5 жылға дейін
29.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, "Нұржол" желекжолы
Балалардың демалысын ұйымдастыруға арналған алаңды орналастыру, Е (НО)-0195
0,0001
5 жылға дейін
30.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Достық көшесі, № 11 және № 13 үйлер ауданы
Балалардың демалысын ұйымдастыруға арналған алаңды орналастыру, Е (НО)-0236
0,0001
5 жылға дейін
31.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, "Ғашықтар саябағы"
Балалардың демалысын ұйымдастыруға арналған алаңды орналастыру, Е (НО)-0161
0,0002
5 жылға дейін
32.
Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Д. Қонаев көшесі, № 4 үй ауданы
Дайын өнімді (сусындар, балмұздақ, фаст-фуд) сату бойынша стационарлық емес объектіні орналастыру, Е (НО)-0188

г. Нур-Султан, район "Алматы", пр. Абылай хана, район дома № 11/1
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), А (НО)-0030
0,0009
до 5 лет
1
2
3
4
5
19.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. А. Петрова, район дома № 32/1
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов) А (НО)-0053
0,0009
до 5 лет
20.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. М. Әуезова, район дома № 41/1
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), С (НО)-0295
0,0009
до 5 лет
21.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", ул. Ж. Ташенова, район дома № 8/1
Размещение нестационарного объекта по продаже продуктов питания (молочной, хлебобулочной, колбасной продукции), А (НО)-0016
0,0009
до 5 лет
22.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", ул. Кенесары, район дома № 46
Размещение цветочного павильона, Б (НО)-0027
0,0009
до 5 лет
23.
г. Нур-Султан, район "Байқоңыр", ул. А. Бараева, район дома № 15
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), А (НО)-0012
0,0009
до 5 лет
24.
г. Нур-Султан, район "Алматы", пер. Тасшоқы, район дома № 3
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), А (НО)-0127
0,0009
до 5 лет
25.
г. Нур-Султан, район "Сарыарка", ул. К. Байсейітовой, район дома № 105
Размещение нестационарного объекта продажи (овощей, фруктов), С(НО)-0552
0,0009
до 5 лет
1
2
3
4
5
26.
г. Нур-Султан, район "Алматы", ул. Қажымұқана, район дома № 26
Размещение цветочного павильона, А (НО)-0405
0,0024
до 5 лет
27.
г. Нур-Султан, район "Есиль", бульвар "Нұржол", жилой комплекс "Нұрсая", район домов № 13 и 14
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), Е (НО)-0247
0,0001
до 5 лет
28.
г. Нур-Султан, район "Есиль", бульвар "Нұржол", жилой комплекс "Нұрсая", район домов № 13 и 14
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), Е (НО)-0249
0,0001
до 5 лет
29.
г. Нур-Султан, район "Есиль", бульвар "Нұржол"
Размещение площадки для организации детского досуга, Е (НО)-0195
0,0001
до 5 лет
30.
г. Нур-Султан, район "Есиль", ул. Достық, район домов № 11 и 13
Размещение площадки для организации детского досуга, Е (НО)-0236
0,0001
до 5 лет
31.
г. Нур-Султан, район "Есиль", "Парк влюбленных"
Размещение площадки для организации детского досуга, Е (НО)-0161
0,0002
до 5 лет
32.
г. Нур-Султан, район "Есиль", ул. Д. Қонаева, район дома № 4
Размещение нестационарного объекта по продаже готовой продукции (напитков, мороженого, фаст-фудов), Е (НО)-0188