"Нұр-Сұлтан қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 01-50 шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 1303 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1193 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
№ 310 сайлау учаскесіндегі "№ 73 мектеп-лицей, № 191 көше, № 2 үй" деген сөздер мен сандар "Қазақ ұлттық өнер университеті, Тәуелсіздік даңғылы, № 50" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 330 сайлау учаскесіндегі "Қазақстан Республикасының Ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, № 54" деген сөздер мен сандар "№ 73 мектеп-лицей, № 191 көше, № 2 үй" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 2-қосымшада:
№ 66 сайлау учаскесіндегі "Жастар" сарайы, Республика даңғылы, № 34" деген сөздер мен сандар "Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар федерациясы, Абай даңғылы, № 38" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 67 сайлау учаскесіндегі "Жастар" сарайы, Республика даңғылы, № 34" деген сөздер мен сандар "Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар федерациясы, Абай даңғылы, № 38" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 87 сайлау учаскесіндегі "А. Иманов көшесі, № 39" деген сөздер мен сандар "А. Иманов көшесі, № 37" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 91 сайлау учаскесіндегі "А. Иманов көшесі, № 39" деген сөздер мен цифрлар "А. Иманов көшесі, № 37" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 96 сайлау учаскесіндегі "Балабақша кешені – № 12 бастауыш мектебі, Қамысты көшесі, № 7" деген сөздер мен сандар "Шипагер медициналық колледжі, И. Чехоев көшесі, № 14/1" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 334 сайлау учаскесіндегі "Ш. Уәлиханов № 23 көшесіндегі тірек" деген сөздер мен сандар "№ 2 балалар музыка мектебі, Ш. Айманов көшесі, № 8" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Нур-Султан"
Решение акима города Нур-Султана от 5 ноября 2020 года № 01-50. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 5 ноября 2020 года № 1303
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1193, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 декабря 2018 года) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в Избирательном участке № 310 слова и цифры "школа-лицей № 73, улица № 191, дом № 2" заменить словами и цифрами "Казахский национальный университет искусств, проспект Тәуелсiздiк, № 50";
в Избирательном участке № 330 слова и цифры "Национальный музей Республики Казахстан, проспект Тәуелсiздiк, № 54" заменить словами и цифрами "школа-лицей № 73, улица № 191, дом № 2";
в приложении 2 к вышеуказанному решению:
в Избирательном участке № 66 слова и цифры "Дворец "Жастар", проспект Республики, № 34" заменить словами и цифрами "Федерация профсоюзов Республики Казахстан, проспект Абая, № 38";
в Избирательном участке № 67 слова и цифры "Дворец "Жастар", проспект Республики, № 34" заменить словами и цифрами "Федерация профсоюзов Республики Казахстан, проспект Абая, № 38";
в Избирательном участке № 87 слова и цифры "улица А. Иманова, № 39" заменить словами и цифрами "улица А. Иманова, № 37";
в Избирательном участке № 91 слова и цифры "улица А. Иманова, № 39" заменить словами и цифрами "улица А. Иманова, № 37";
в Избирательном участке № 96 слова и цифры "Комплекс Детский сад-начальная школа № 12, улица Қамысты, № 7" заменить словами и цифрами "Медицинский колледж Шипагер, улица И. Чехоева, № 14/1";
в Избирательном участке № 334 слова и цифры "опорный пункт по улице Ш. Уәлиханова, № 23" заменить словами и цифрами "Детская музыкальная школа № 2, улица Ш. Айманова, № 8";

№ 335 сайлау учаскесіндегі "Білім-инновация" дарынды ер балаларға арналған лицей-интернаты, С. Сейфуллин көшесі, № 59" деген сөздер мен сандар "№ 8 мектеп-лицей, С. Сейфуллин көшесі, № 50" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 336 сайлау учаскесіндегі "Білім-инновация" дарынды ер балаларға арналған лицей-интернаты, С. Сейфуллин көшесі, № 59" деген сөздер мен сандар "№ 8 мектеп-лицей, С. Сейфуллин көшесі, № 50" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 3-қосымшада:
№ 108 сайлау учаскесіндегі "Экономикалық лицей, Түркістан көшесі, № 8/3" деген сөздер мен сандар "Республикалық физика-математика мектебі, Түркістан көшесі, № 2/1" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 121 сайлау учаскесіндегі "Назарбаев Университет" ДБҰ, Қабанбай батыр даңғылы, № 53" деген сөздер мен сандар "Алау" мұзайдыны сарайы, Қабанбай батыр даңғылы, № 47" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 4-қосымшада:
№ 138 сайлау учаскесіндегі "М. Горький атындағы Мемлекеттік академиялық орыс драма театры, Желтоқсан көшесі, № 13" деген сөздер мен сандар "Астана" концерт залы, Кенесары көшесі, № 32" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Көлгінов

в Избирательном участке № 335 слова и цифры "лицей-интернат "Білім-инновация" для одаренных юношей, улица С. Сейфуллина, № 59" заменить словами и цифрами "школа-лицей № 8, улица С. Сейфуллина, № 50";
в Избирательном участке № 336 слова и цифры "лицей-интернат "Білім-инновация" для одаренных юношей, улица С. Сейфуллина, № 59" заменить словами и цифрами "школа-лицей № 8, улица С. Сейфуллина, № 50";
в приложении 3 к вышеуказанному решению:
в Избирательном участке № 108 слова и цифры "Экономический лицей, улица Түркістан, № 8/3" заменить словами и цифрами "Республиканская физико-математическая школа, улица Түркістан, № 2/1";
в Избирательном участке № 121 слова и цифры "АОО "Назарбаев Университет", проспект Қабанбай батыра, № 53" заменить словами и цифрами "Ледовый дворец "Алау", проспект Қабанбай батыра, № 47";
в приложении 4 к вышеуказанному решению:
в Избирательном участке № 138 слова и цифры "Государственный академический русский театр драмы имени М. Горького, улица Желтоқсан, № 13" заменить словами и цифрами "Концертный зал "Астана", улица Кенесары, № 32".
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего решения представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нур-Султан Мәкена Б.М.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов