Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 7665 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № А-2/47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.02.2021 № А-2/47 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.

Об утверждении объемов субсидий в области животноводства
Постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2020 года № 7665. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 февраля 2021 года № А-2/47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.02.2021 № А-2/47 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 4 ақпандағы
№ А-2/47 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

3. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 4 февраля 2020 года
№ А-2/47
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства

Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылау үшін немесе сою қуаты тәулігіне 50 бас болатын ет өңдеуші кәсіпорындарына өткізілген немесе орны ауыстырылған бұқашықтардың құнын арзандату
тірідей салмағы, килограмм
748 046
149 609,2
Барлығы
149 609,2
Сүтті және сүтті-етті мал шаруашылығы
1.
Сүт өндіру құнын арзандату
1.1
бағымдағы сиырларының саны 600 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
3 125 053
140 627,385
1.2
бағымдағы сиырларының саны 400 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
1 296 534
38 896,02
1.3
бағымдағы сиырларының саны 50 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
500 000
10 000
1.4
ауыл шаруашылығы кооперативі
өткізілген немесе өңделген килограмм
1 179 709
23 594,18
Барлығы
213 117,585
Жиыны
362 726,785
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 229 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20991 болып тіркелген) қолданысқа енгізілгенге дейін мақұлданған өтінімдер бойынша субсидиялар көлемдері
Сүтті және сүтті-етті мал шаруашылығы
1.
Сүт өндіру құнын арзандату
1.1
бағымдағы сиырларының саны 600 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
5 368 943
187 913,005
1.2
бағымдағы сиырларының саны 400 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
1 341 465
26 829,3
1.3
ауыл шаруашылығы кооперативі
өткізілген немесе өңделген килограмм
320 291
3 202,91
Барлығы
217 945,215
Етті құс шаруашылығы
1.
Құс етін өндіру құнын арзандату
1.1
15 000 тоннадан басталатын нақты өндіріс
өткізілген немесе өңделген килограмм
13 913 475
1 113 078
Барлығы
1 113 078
Жиыны
1 331 023,215
Республикалық бюджет қаражатынан мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша жиыны
1 693 750
Мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Сүтті және сүтті-етті мал шаруашылығы
1.
Сүт өндіру құнын арзандату
1.1
бағымдағы сиырларының саны 600 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм
9 560 000
430 200
1.2
бағымдағы сиырларының саны 400 бастан басталатын шаруашылық
өткізілген немесе өңделген килограмм

Удешевление стоимости бычков, реализованных или перемещҰнных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1000 голов единовременно или на мясоперерабатывающие предприятия с убойной мощностью 50 голов в сутки
килограмм живого веса
748 046
149 609,2
Итого
149 609,2
Молочное и молочно-мясное скотоводство
1.
Удешевление стоимости производства молока
1.1
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 600 голов
реализованный или переработанный килограмм
3 125 053
140 627,385
1.2
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 400 голов
реализованный или переработанный килограмм
1 296 534
38 896,02
1.3
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 50 голов
реализованный или переработанный килограмм
500 000
10 000
1.4
сельскохозяйственный кооператив
реализованный или переработанный килограмм
1 179 709
23 594,18
Итого
213 117,585
Всего
362 726,785
Объемы субсидий по заявкам, одобренным до введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июля 2020 года № 229 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20991)
Молочное и молочно-мясное скотоводство
1.
Удешевление стоимости производства молока
1.1
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 600 голов
реализованный или переработанный килограмм
5 368 943
187 913,005
1.2
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 400 голов
реализованный или переработанный килограмм
1 341 465
26 829,3
1.3
сельскохозяйственный кооператив
реализованный или переработанный килограмм
320 291
3 202,91
Итого
217 945,215
Мясное птицеводство
1.
Удешевление стоимости производства мяса птицы
1.1
фактическое производство от 15 000 тонн
реализованный или переработанный килограмм
13 913 475
1 113 078
Итого
1 113 078
Всего
1 331 023,215
Всего по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства из средств республиканского бюджета
1 693 750
Объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств резерва Правительства Республики Казахстан
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Молочное и молочно-мясное скотоводство
1.
Удешевление стоимости производства молока
1.1
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 600 голов
реализованный или переработанный килограмм
9 560 000
430 200
1.2
хозяйства с фуражным поголовьем коров от 400 голов
реализованный или переработанный килограмм

389 008,682
Жиыны
2 615 393,6
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 4 ақпандағы
№ А-2/47 қаулысына
3-қосымша
Күші жойылды деп танылған Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының тізбесі
1. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7168 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/431 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7382 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № А-12/644 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7598 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

389 008,682
Всего
2 615 393,6
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "04" февраля 2020 года
№ А-2/47
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 29 апреля 2019 года № А-5/199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7168, опубликовано 6 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/199 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 6 сентября 2019 года № А-9/431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7382, опубликовано 13 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/199 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 25 декабря 2019 года № А-12/644 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7598, опубликовано 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).