Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № А-2/81 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 ақпанда № 7698 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "21" ақпандағы
№ А-2/81 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 мамырдағы № А-6/229 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4849 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/275 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4884 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/298 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4917 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы № А-1/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5261 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № А-2/37 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5273 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № А-2/81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2020 года № 7698
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "21" февраля 2020 года
№ А-2/81
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" от 26 мая 2015 года № А-6/229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4849, опубликовано 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" от 15 июня 2015 года № А-6/275 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4884, опубликовано 29 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 26 июня 2015 года № А-7/298 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4917, опубликовано 18 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 26 июня 2015 года № А-7/298 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 14 января 2016 года № А-1/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5261, опубликовано 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" от 28 января 2016 года № А-2/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5273, опубликовано 15 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-5/169 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-5/170 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 маусымдағы № А-7/307 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5444 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 12 маусымдағы № А-6/256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № А-10/397 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6114 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № А-10/412 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6120 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/275 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" от 15 апреля 2016 года № А-5/169 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5368, опубликовано 3 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 26 июня 2015 года № А-7/298 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 15 апреля 2016 года № А-5/170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликовано 2 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 26 июня 2015 года № А-7/298 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 17 июня 2016 года № А-7/307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5444, опубликовано 22 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 26 июня 2015 года № А-7/298 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 12 июня 2017 года № А-6/256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6021, опубликовано 26 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния" от 18 сентября 2017 года № А-10/397 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6114, опубликовано 20 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" от 20 сентября 2017 года № А-10/412 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6120, опубликовано 24 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

12. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы № А-4/146 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6569 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 4 шілдедегі № А-7/286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6744 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 12 шілдедегі № А-7/316 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7286 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 27 марта 2018 года № А-4/146 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6569, опубликовано 5 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
13. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 4 июля 2018 года № А-7/286 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6744, опубликовано 14 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
14. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги" от 12 июля 2019 года № А-7/316 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7286, опубликовано 29 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).