Ақмола облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 7746 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 7С-10-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 05.11.2021 № 7С-10-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-бабы 3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса берілген Ақмола облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М.Божко
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
А.Баймагамбетов
Акмола облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 19 наурыздағы
№ 6С-41-4 шешімімен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері
Индикаторлар
Факт
Болжам
2021 жыл
2023 жыл
2027 жыл
Қоршаған ортаның сапасы
Атмосфераға ластаушы заттардың меншікті жалпы шығарындысы, тонна
89700
89700

Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 6С-41-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2020 года № 7746. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 5 ноября 2021 года № 7С-10-8
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 05.11.2021 № 7С-10-8 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые целевые показатели качества окружающей среды по Акмолинской области.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата
М.Божко
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов
Утверждены решением
Акмолинского областного
маслихата от 19 марта
2020 года № 6С-41-4
Целевые показатели качества окружающей среды по Акмолинской области
Индикаторы
Факт
Прогноз
2021 год
2023 год
2027 год
Качество окружающей среды
Удельный валовой выброс в атмосферу загрязняющих веществ, тонн
89700
89700