Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № А-4/151 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 7748 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 20 наурыздағы
№ А-4/151 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 21 шілдедегі № А-7/311 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № А-10/388 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6105 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № А-10/414 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6117 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № А-10/433 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6129 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2020 года № А-4/151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2020 года № 7748
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 20 марта 2020 года
№ А-4/151
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" от 21 июля 2017 года № А-7/311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 8 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" от 12 сентября 2017 года № А-10/388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6105, опубликовано 13 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" от 20 сентября 2017 года № А-10/414 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6117, опубликовано 20 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" от 29 сентября 2017 года № А-10/433 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6129, опубликовано 1 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5. Ақмола облысы әкімдігінің "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № А-10/388 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 5 маусымдағы № А-6/254 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7230 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Ақмола облысы әкімдігінің "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № А-6/271 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7251 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № А-10/433 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/275 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7265 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 шілдедегі № А-7/311 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 тамыздағы № A-9/407 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7369 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № А-10/414 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № A-9/439 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7384 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 12 сентября 2017 года № А-10/388 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" от 5 июня 2019 года № А-6/254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7230, опубликовано 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 17 июня 2019 года № А-6/271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7251, опубликовано 2 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 29 сентября 2017 года № А-10/433 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" от 21 июня 2019 года № А-6/275 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7265, опубликовано 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 21 июля 2017 года № А-7/311 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" от 29 августа 2019 года № А-9/407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7369, опубликовано 11 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 20 сентября 2017 года № А-10/414 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" от 10 сентября 2019 года № А-9/439 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7384, опубликовано 19 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).