2020-2021 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № А-8/396 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7996 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің № 122 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 13418 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020-2021 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 13 августа 2020 года № А-8/396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 августа 2020 года № 7996
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13418), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области

2020 жылғы 13 тамыздағы
№ А-8/396 қаулысына
қосымша
2020-2021 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған конкурс шарттары бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының тізбесі
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгі білім беру бағдарламаларын жүзеге асыратын білім беру ұйымының атауы
Маман
дық коды
Мамандық атауы
9-сынып базасында (орын саны)
Оқыту тілі
11-сынып базасында (орын саны)
Оқыту тілі
Мамандық бойынша жобалық қуаттылығы
1
Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Ақкөл қаласы, агротехникалық колледжі" МКҚК

от 13 августа 2020 года
№ А-8/396
Перечень организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования, в которых по условиям конкурса размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год
Наименование организации образования, реализующей образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Код специальности
Наименование специальности
На базе 9 класса (количество мест)
Язык обучения
На базе
11 класса (количество мест)
Язык обучения
Проек
тная мощность по специальности
1
ГККП "Агротехнический колледж г. Акколь" при управлении образования Акмолинской области

4764
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

4764
Расшифровка аббревиатур:
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ГКП на ПХВ - государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения