2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/75 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 7660 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Көкшетау қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.Смаилов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қаңтардағы
№ А-1/75
қаулысымен бекітілген
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы
5863
1430
125
0
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
30 165 теңге
30 165 теңге
23 005 теңге
0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
3 жасқа дейін – 10 681 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 13 059 теңге
3 жасқа дейін – 10 681 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 13 059 теңге
3 жасқа дейін – 10 681 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 13 059 теңге
0

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 января 2020 года № А-1/75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 января 2020 года № 7660
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кокшетау.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города А.Смаилов
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от "21" января 2020 года
№ А-1/75
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
город Кокшетау
5863
1430
125
0
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
30 165 тенге
30 165 тенге
23 005 тенге
0
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет – 10 681 тенге
от 3 лет до 7 лет – 13 059 тенге
до 3 лет - 10 681 тенге
от 3 лет до 7 лет – 13 059 тенге
до 3 лет - 10 681 тенге
от 3 лет до 7 лет – 13 059 тенге
0