Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36-8 "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № С-41-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 ақпанда № 7697 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7351 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Р.Макишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік мекемесі

О признании утратившим силу решения Кокшетауского городского маслихата от 28 августа 2019 года № С-36-8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № С-41-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2020 года № 7697
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау" от 28 августа 2019 года № С-36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7351, опубликовано 04 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кокшетауского городского
маслихата
Р.Макишев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Управление государственных
доходов по городу Кокшетау
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"