Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-40/19 "2020-2022 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № С-42/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 7797 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-40/19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7635 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 415 913,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 562,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 455,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –1 391 896,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 418 835,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 922,1мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 922,1 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020–2022 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –97 361,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –93 514,0 мың теңге;
2) шығындар – 100 254,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 893,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 893,0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № С-40/19 "О бюджете на 2020-2022 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2020 года № С-42/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2020 года № 7797
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2020-2022 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 25 декабря 2019 года № С-40/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7635, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –1 415 913,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 562,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 455,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 1 391 896,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 418 835,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 922,1 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2922,1 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2020–2022 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 361,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 847,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 93 514,0 тысяч тенге;
2) затраты – 100 254,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 893,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 893,0 тысячи тенге.";