Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 6С-49/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7757 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7610 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 089 410,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 246 387,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 405 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 769 280,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 261 691,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 932 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 189 398,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 189 398,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 6С-49/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2020 года № 6С-49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7757
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7610, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 089 410,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 246 387,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 338 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 769 280,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 261 691,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 932 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 189 398,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 189 398,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского
городского маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 27 марта
2020 года № 6С-49/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

166 899,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 236
113
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 379,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 402,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 612,4
003
Салық салу мақсатындамүліктібағалаудыжүргізу
3 337
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 553,2
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
15 510,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 741,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 371
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 398
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
146 799,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 788,1
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 965
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
88 046,4
02
Қорғаныс
32 185
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 185
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 622
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды ою
27 248
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
315
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 727
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 727
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 727
04
Білім беру
5 195 491,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 142 413,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 970,3
003
Жалпы білім беру
3 550 014,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

166 899,4
003
Капитальные расходы государственного органа
4 236
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 379,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 402,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 612,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 337
015
Капитальные расходы государственного органа
900
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 553,2
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
15 510,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12 741,8
003
Капитальные расходы государственного органа
1 371
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 398
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
146 799,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
45 788,1
013
Капитальные расходы государственного органа
12 965
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
88 046,4
02
Оборона
32 185
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 185
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 622
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27 248
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
315
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 727
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 727
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 727
04
Образование
5 195 491,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 142 413,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 970,3
003
Общеобразовательное обучение
3 550 014,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

17 118
Бюджеттік кредиттер
19 932
10
Ауыл, су, орман, балықшаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 932
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 932
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
19 932
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2 814
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2 814
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
2 814
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-189 398,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
189 398,3
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 6С-49/2 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
4-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
14 386
Қамтамасыз ету нормаларын арттыру бойынша балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
9 822
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 250
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдартізбесінкеңейтугеарналған
4 108
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
3 638
Еңбек ақыны жартылай субсидиялауға және жастартәжірибесіне
30 187
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
3 663
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдаушараларын көрсетуге
4 095
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
9 572
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
19 696
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 735
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
50 577
Жаңа бизнес-идеялардыжүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
13 255
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
14 541
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
1 600
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге

17 118
Бюджетные кредиты
19 932
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 932
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 932
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 932
5
Погашение бюджетных кредитов
2 814
01
Погашение бюджетных кредитов
2 814
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
2 814
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-189 398,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
189 398,3
Приложение 2 к решению
Степногорского городского
маслихата от 27 марта
2020 года № 6С-49/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма
тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
14 386
На гарантированный социальный пакет детям по увеличению норм обеспечения
9 822
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 250
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 108
На оказание услуг специалиста жестового языка
3 638
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
30 187
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 663
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 095
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
9 572
На выплату государственной адресной социальной помощи
19 696
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 735
На выплату государственной адресной социальной помощи
50 577
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
13 255
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14 541
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 600
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения

6 944
Білім бөлімі
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
42 860
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
242 980
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
14 252
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
9 084
Робототехника кабинетін сатып алуға
3 872
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
12 380
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
10 464
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
259 476
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3 979
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10 254
1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
29 949
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
14 490
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы
4 715
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақыға
2 930
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
4 788
Жас мұғалімдердің тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша
3 076
Сыныпты басқарғаны үшін қосымша ақы үшін
7 034
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
5 059
"Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге
148 927
№ 1 орта мектептің шатырына ағымдағы жөндеу жүргізуге
7 400
№ 3 көпсалалы мектеп-лицейінің шатырына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 780
№ 5 көпсалалы мектеп-лицейінің шатырына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 780
№ 2 орта мектебінің спортзалына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
16 000
№ 8 орта мектептің спортзалына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
8 700
№ 6 мектеп-гимназиясының мәжіліс залына ағымдағы жөндеу жүргізуге
16 000
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
146 746,8
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 292
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салу

6 944
Отдел образования
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
42 860
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
242 980
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
14 252
На приобретение компьютеров для школ
9 084
На приобретение кабинета робототехники
3 872
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям дошкольного образования
12 380
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям среднего образования
10 464
На открытие IT-классов в школах
3 810
На доплату учителям реализующие учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
259 476
На увеличения размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 979
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10 254
На обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов
29 949
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14 490
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 715
На доплату учителям со степенью магистра
2 930
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
4 788
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
3 076
На доплату за классное руководство
7 034
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
5 059
На проведение капитального ремонти здания государственного учреждения "Средняя школа № 2 поселка Бестобе"
148 927
На проведение текущего ремонта кровли средней школы № 1
7 400
На проведение текущего ремонта кровли многопрофильной школы-лицей № 3
13 780
На проведение текущего ремонта кровли многопрофильной школы-лицей № 5
13 780
На проведение текущего ремонта спортзала средней школы № 2
16 000
На проведение текущего ремонта спортзала средней школы № 8
8 700
На проведение текущего ремонта актового зала
школы-гимназии № 6
16 000
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
146 746,8
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 292
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей

242 046
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (3 позиция)
19 093
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (4 позиция)
1 700
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (5 позиция)
15 000
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (6 позиция)
15 000
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге
28 236
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Басқарушылық және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақылар
38 150
"Горняк" орталық мәдениет сарайы бас қасбетінің витражын ағымдағы жөндеуге (витраждар мен кіру тобын ауыстыру)
30 019
Экономика және қаржы бөлімі
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесінің жолын қайта жаңарту
209 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға (аула аумақтарын жөндеу, абаттандыру)
45 000
"Степногорск-Өнеркәсіптік аймақ км 0-5,8" автомобиль жолын орташа жөндеуге
200 000
БАРЛЫҒЫ
2 188 190,8

242 046
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
19 093
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 4)
1 700
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 5)
15 000
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 6)
15 000
На разработку генерального плана с проектом детальной планировки
28 236
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На доплаты к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу
38 150
На текущий ремонт витража главного фасада (замена витражей и входной группы) центрального дворца культуры "Горняк"
30 019
Отдел экономики и финансов
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 400
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
Реконструкция дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
209 400
На развитие жилищно-коммунального хозяйства (ремонт, благоустройство дворовых территорий)
45 000
На средний ремонт автомобильной дороги "Степногорск -Промышленная зона км 0-5,8"
200 000
ИТОГО
2 188 190,8