Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № а-10/483 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/136 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 7784 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қазандағы № а-10/444 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 20.10.2020 № а-10/444 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № а-10/483 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7432 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерінде "Степногорское" сөзі "Байқоныс" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Степногорск қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Степногорск
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Рамазанов

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 18 октября 2019 года № а-10/483 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 апреля 2020 года № а-4/136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2020 года № 7784. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20 октября 2020 года № а-10/444
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20.10.2020 № а-10/444 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска" от 18 октября 2019 года № а-10/483 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7432, опубликовано 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в коэффициентах зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска, утвержденных вышеуказанным постановлением слово "Степногорское" заменить словом "Байконыс".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Степногорска.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов