Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 6С-55/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5514 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қыркүйекте "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімі;
Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 "Степногорск қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 22 тамыздағы № 6С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6087 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Степногорск қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Степногорск қалалық мәслихат
хатшысының міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі

О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № 6С-55/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2020 года № 7944
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата:
решение Степногорского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске" от 29 июля 2016 года № 6С-7/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5514, опубликовано 15 сентября 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск");
решение Степногорского городского маслихата "О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 29 июля 2016 года № 6С-7/4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске" от 22 августа 2017 года № 6С-19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6087, опубликовано 3 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Степногорского городского маслихата
Н.Морозова
Исполняющий обязанности секретаря
Степногорского городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска