Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 маусымдағы № А-6/164 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 маусымда № 7891 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Ақкөл ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Геологиялық зерттеуге және пайдалы қазбаларды барлауға байланысты жер қойнауын пайдалану мақсаттары үшін Ақкөл ауданының әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 30 гектар "TS Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін алып қоймастан 2023 жылғы 29 сәуірге дейін мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Пайдалы қазбаларға барлау жүргізу мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "TS Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ю.В. Курушинге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 10 июня 2020 года № А-6/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июня 2020 года № 7891
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 29 апреля 2023 года без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "TS Minerals" общей площадью 30 гектар, расположенного в административных границах Аккольского района, для целей недропользования, связанных с геологическим изучением и разведкой полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "TS Minerals" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проведения разведки полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курушина Ю.В.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского района А.Каиржанов