Ақкөл аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С 49-1 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № С 61-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 8145 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С 49-1 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7650 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 453 586,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 477 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 396,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 39 148,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 858 235,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 603 689,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 95 714,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103 914,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 200,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 162 551,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 162 551,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 1 408 369,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 408 369,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Ауданның 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 14 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № С 49-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2020 года № С 61-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2020 года № 8145
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С 49-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7650, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 453 586,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 477 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 396,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 148,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 858 235,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 603 689,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 714,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103 914,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 200,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 162 551,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 162 551,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 408 369,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 408 369,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 14 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;

1 864,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
42 456,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3 452,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
286 217,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
214 062,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184 749,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
49 328,1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
16 203,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
33 125,1
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 251,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
784,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 601,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 957,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
55 674,9
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
19 733,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
662,9
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
9 279,0
қоғамдық жұмыс
26 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
9 833,0
төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін
58 320,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 635,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
15 635,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
492 301,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
492 301,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
228 955,0
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
263 346,0
Бюджеттік кредиттер
15 350,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 350,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15 350,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 5 қарашадағы
№ С 61-1 шешіміне
3 - қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49-1 шешіміне
5 - қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетiне нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

1 864,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
42 456,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3 452,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
286 217,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
214 062,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184 749,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
49 328,1
на выплату государственной адресной социальной помощи
16 203,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
33 125,1
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 251,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
784,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 601,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 957,0
На развитие рынка труда, в том числе:
55 674,9
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
19 733,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
662,9
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
9 279,0
общественные работы
26 000,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 833,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
58 320,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 635,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
15 635,0
Целевые трансферты на развитие
492 301,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
492 301,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
228 955,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
263 346,0
Бюджетные кредиты
15 350,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 350,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 350,0
Приложение 3 к решению
Аккольского районного
маслихата от 5 ноября
2020 года № С 61-1
Приложение 5 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету района на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

1 562 019,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 087 051,2
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
110 000,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
110 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
565 063,7
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
10 000,0
Ақкөл ауданын мектеп қазандықтары үшін жабдықтар сатып алуға және қазандықтарды орнатуға
26 567,0
Ақкөл ауданының мектептеріне көмір сатып алу
36 700,0
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы
13 065,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
5 835,5
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
9 553,1
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
11 005,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы
2 076,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
16 274,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 871,9
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
6 630,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
10 111,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
307 051,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
3 813,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
4 391,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 344,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 884,9
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7 393,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
4 357,0
Білім беру объектілерін жөндеуге
76 464,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 891,5
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы
7 295,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмекке төлеуге ағымдағы
1 000,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге

1 562 019,8
Целевые текущие трансферты
1 087 051,2
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
110 000,0
На содержание коммунального государственного учреждения "Smart Aqkol"
110 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
565 063,7
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
10 000,0
На приобретение оборудования и установку котлов для котельных школ Аккольского района
26 567,0
На приобретение угля для школ Аккольского района
36 700,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
13 065,0
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
5 835,5
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
9 553,1
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
11 005,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 076,0
На приобретение компьютеров для школ
16 274,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 871,9
На оснащение ресурсных центров
6 630,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
10 111,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
307 051,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 813,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 391,0
На доплату учителям со степенью магистра
2 344,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
2 884,9
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
7 393,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
4 357,0
На ремонты объектов образования
76 464,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 891,5
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
7 295,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 000,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

10 449,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 001,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 077,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
2 069,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 450,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
2 450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 860,7
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
12 860,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
366 785,3
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
10 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
100 874,9
Су тасқынына қарсы іс-шаралар жүргізу
10 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
95 000,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
66 642,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
84 268,2
Нысаналы даму трансферттерi
386 403,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
230 564,9
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
39 000,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
54 221,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
137 342,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
155 838,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
155 838,9
Бюджеттік кредиттер
88 564,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
88 564,8
Ақкөл ауданының автомобиль жолдарын күтіп ұстау
88 564,8
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 5 қарашадағы
№ С 61-1 шешіміне
4-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49-1 шешіміне
7-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
203 125,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
203 125,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 450,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
2 450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
200 675,4
Су тасқынына қарсы іс-шаралар жүргізу

10 449,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 001,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 077,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 069,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 450,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 450,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 860,7
На разработку схем развития и застройки
12 860,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
366 785,3
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
10 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
100 874,9
Проведение противопаводковых мероприятий
10 000,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
95 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
66 642,2
На ремонт автомобильных дорог
84 268,2
Целевые трансферты на развитие
386 403,8
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
230 564,9
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39 000,4
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
54 221,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
137 342,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
155 838,9
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
155 838,9
Бюджетные кредиты
88 564,8
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
88 564,8
Текущий ремонт дорог Аккольского района
88 564,8
Приложение 4 к решению
Аккольского районного
маслихата от 5 ноября
2020 года № С 61-1
Приложение 7 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
203 125,4
Целевые текущие трансферты
203 125,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 450,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 450,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
200 675,4
На проведение противопаводковых мероприятий

172 551,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
164 251,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
160 907,3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
8 000,0
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11 975,7
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
23 414,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 237,6
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
66 290,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
48 990,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 344,0
Мемлекеттік органдардың қызметін қолдау
3 344,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
8 300,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 300,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
8 300,0

172 551,3
Целевые текущие трансферты
164 251,3
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
160 907,3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 000,0
Освещение улиц населенных пунктах
11 975,7
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23 414,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 237,6
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
66 290,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
48 990,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 344,0
Обеспечение деятельности государственных органов
3 344,0
Целевые трансферты на развитие
8 300,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 300,0
Развитие транспортной инфраструктуры
8 300,0