Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/2 "2020-2022 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 52/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 7718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7653 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 946,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 456,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 381,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 852,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 906,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 906,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 048,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 017,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 481,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 048,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жібек Жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2020 года № 52/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2020 года № 7718
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 49/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7653, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 41 946,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 456,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 381,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 852,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 906,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 906,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 20 048,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 017,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 481,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 048,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:

1) кірістер – 24 050,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 843,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 826,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 776,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 776,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 462,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 209,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 253,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 462,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 333,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 584,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 333,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 133,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 133,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Константинов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 589,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 275,0 мың теңге;

1) доходы – 24 050,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 083,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 843,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 826,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 776,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 776,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 22 462,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 209,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 253,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 462,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 17 333,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 584,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 333,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 18 133,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 593,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 133,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 29 589,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 275,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 784,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 634,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 150,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 784,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 122,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 442,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 122,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Байгожин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Булаксайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 15 784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 634,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 784,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 17 122,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 442,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 122,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Байгожин
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского
района
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата