Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/2 "2020-2022 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 67/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 8214 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 111 баптарына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7653 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 140,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 137 275,6 мың теңге;
2) шығындар – 178 864,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 724,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 724,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 006,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 303,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 264,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 439,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 006,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 459,2 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2020 года № 67/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2020 года № 8214
В соответствии со статьями 106, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 49/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7653, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 140,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 775,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 275,6 тысяч тенге;
2) затраты – 178 864,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 11 724,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 724,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 006,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 303,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –264,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 439,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 006,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 459,2 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 28 992,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 343,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 135,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 676,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 596,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 670,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 926,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 596,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 266,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 517,9 мың теңге;
2) шығындар – 21 266,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 133,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 133,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Константинов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 760,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 275,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 589,5 мың теңге;

налоговые поступления – 28 992,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 343,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 135,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 676,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 676,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 596,4тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 670,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 926,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 596,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 266,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 517,9 тысяч тенге;
2) затраты – 21 266,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 133,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 593,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 133,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 760,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 275,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 589,5 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 004,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 854,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 150,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 004,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 987,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 307,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 987,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
барлық шешім мәтінінде және қосымшаларда "Жібек Жолы", "Сарыоба" сөздері "Жібек жолы", "Сараба" сөздерімен ауыстырылсын, "Сараба" сөзі орыс тілінде өзгертілмейді
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Сулейменов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашадағы
№ 67/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Аршалы кентінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Булаксайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 004,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 854,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 004,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 987,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 307,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 987,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
по всему тексту решения и в приложении слова "Жибек Жолы" заменить словами "Жибек жолы";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Сулейменов
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 ноября
2020 года № 67/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 49/2
Бюджет поселка Аршалы на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

24987,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
12304,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
12304,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11954,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2581,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2581,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2581,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
702,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
702,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
150,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
26,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
50,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
476,0
12
Көлiк және коммуникация
9400,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
9400,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9400,0
III. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашадағы
№ 67/2 шешіміне
14 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49/2 шешіміне
40 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
179456,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
179456,8
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3500,0
Облыстық бюджеттен "Парус" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10522,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10522,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160434,8
Кентішілік жолдарды тазалауға және ауылдық округтерде қарды шығаруға
10000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеуге (6,1 шақырым) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

24987,0
01
Государственные услуги общего характера
12304,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
12304,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11954,0
022
Капитальные расходы государственного органа
350,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2581,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2581,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2581,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
702,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
702,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
150,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
26,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
50,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
476,0
12
Транспорт и коммуникации
9400,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
9400,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
9400,0
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 14 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 ноября
2020 года № 67/2
Приложение 40 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 49/2
Целевые трансферты из районного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
179456,8
Целевые текущие трансферты
179456,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"
3500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10522,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10522,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160434,8
На очистку внутрипоселковых дорог и вывоз снега в сельских округах
10000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 км) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно- сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Арнасай Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі"

98455,0
Сумен жабдықтау жүйесін ұстауға және ағымдағы жөндеуге
14689,7
Арнасай ауылындағы кентішілік жолдарды техникалық қарауға және зерттеуге
150,5
Жолдарды күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге
15000,0
Аршалы кентінде санитарияны қамтамасыз ету бойынша іс-шараларды іске асыруға
6200,0
Аршалы кентінде бейнебақылау орнатуға
3000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5000,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
5000,0

98455,0
На содержание и текущий ремонт систем водоснабжения
14689,7
На техническое заключение и обследование внутрипоселковых дорог села Арнасай
150,5
На содержание и текущий ремонт дорог
15000,0
На реализацию мероприятий по обеспечению санитарии в поселке Аршалы
6200,0
На установку видеонаблюдения в поселке Аршалы
3000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5000,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5000,0