Атбасар аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 6С 40/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7883 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Атбасар ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2018 жылғы 28 қарашадағы № 6С 25/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6933 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) "Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 6С 25/5 "Атбасар ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 6С 35/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7567 тіркелген, 2019 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
С.Аксеитова
Атбасар аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов

О признании утратившими силу решений Атбасарского районного маслихата
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 9 июня 2020 года № 6С 40/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июня 2020 года № 7883
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Атбасарского районного маслихата:
1) решение "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Атбасарском районе" от 28 ноября 2018 года № 6С 25/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6933, опубликовано 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение "О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 6С 25/5 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Атбасарском районе" от 4 декабря 2019 года № 6С 35/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7567, опубликовано 12 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
С.Аксеитова
Секретарь
Атбасарского районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов