Сепе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 6 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сепе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 8082 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Сепе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сепе ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 1 қазандағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8053 тіркелген, 2020 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сепе ауылдық округінің әкімі М.Тасимов

О признании утратившим силу решение акима Сепеевского сельского округа от 1 октября 2020 года № 6 "Об установлении карантина"
Решение акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 19 октября 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2020 года № 8082
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Сепеевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сепеевского сельского округа "Об установлении карантина" от 1 октября 2020 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8053, опубликовано 5 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сепеевского сельского округа М.Тасимов