Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қазандағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қазанда № 8080 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақан Құрманов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8046 тіркелген, 2020 жылғы 29 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақан Құрманов
ауылдық округінің әкімі
А.Белялова

О признании утратившим силу решение акима сельского округа Акана Курманова от 29 сентября 2020 года № 4 "Об установлении карантина"
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 16 октября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 октября 2020 года № 8080
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа Акана Курманова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Акана Курманова "Об установлении карантина" от 29 сентября 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8046, опубликовано 29 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
Акана Курманова
А.Белялова