Бұланды ауданы әкімінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 8014 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2020 жылғы 10 наурыздағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7716 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Т.Ерсеитов

О признании утратившим силу решение акима Буландынского района от 10 марта 2020 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 8 сентября 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 сентября 2020 года № 8014
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Буландынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Буландынского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 10 марта 2020 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7716, опубликовано 12 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов