Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 6С-64/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 8160 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7646 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16993,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2198,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14771,0 мың теңге;
2) шығындар – 16993,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Антошкина
Бұланды аудандық
мәслихат хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қарашадағы
№ 6С-64/2 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-50/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Макинск қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 13 ноября 2020 года № 6С-64/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2020 года № 8160
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7646, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16993,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2198,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14771,0 тысяча тенге;
2) затраты – 16993,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Буландынского районного
маслихата
Е.Антошкина
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 13 ноября
2020 года № 6С-64/2
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-50/1
Бюджет города Макинск на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы