Бұланды ауданы Журавлевка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Журавлевка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 8163 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Журавлевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданы Журавлевка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Октябрьская көшесі Астана көшесіне;
2) Ленин көшесі Береке көшесіне;
3) Чапаев көшесі Құлагер көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Журавлевка ауылдық округінің әкімі Т.Гильгенберг

О переименовании улиц села Журавлевка Буландынского района
Решение акима Журавлевского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 16 ноября 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2020 года № 8163
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким Журавлевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Журавлевка Буландынского района:
1) улицу Октябрьская на улицу Астана;
2) улицу Ленина на улицу Береке;
3) улицу Чапаева на улицу Кулагер.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Журавлевского сельского округа Т.Гильгенберг